5 niezwykłych atrakcji podczas noche en Blanco w Maladze

Jeśli jesteś w Maladze i dodatkowo nie wiesz jeszcze co będziesz robić dziś wieczorem, przeczytaj koniecznie nasz artykuł! Wybraliśmy 5 najlepszych atrakcji, które warto zrealizować podczas NOCHE EN BLANCO w Maladze. Odbędzie się ona dzisiaj i będzie trwać do 2.00 w nocy. Co Wy na to? Zaczynamy!

 1. Dla nas jest to zdecydowany gwóźdź programu, ale oczywiście nie wszyscy muszą się z nami zgodzić. Chcesz poznać pilotów i inżynierów samolotów, którzy zaproszą Ciebie do symulatora lotów? Dzięki nim poczujesz prawdziwą adrenalinę i dowiesz się jak to jest poprowadzić samolot. Atrakcja ta została przygotowana przez Muzeum Lotnisk, Nawigacji i Transportu miejskiego. Pewnie jest to większa atrakcja dla Panów, ale może i jakaś Pani będzie zainteresowana.
  Lokalizacja: Lotnisko w Maladze. Avda. Del Comandante García Morato s / n
  Godziny: 20:00 do 24:00
  Wstęp: wolny
  Pojemność: 1500 os.
 2. Wycieczka z sąsiedztwa Mangas Verdes! Tytuł: Droga do gwiazd!
  Proponujemy wycieczkę kulturalną o historii miasta i samej dzielnicy, ale w bardzo specyficzny sposób. Będziemy iść śledząc Wielki Wóz, Pas Oriona i Swan. W każdym punkcie naszej wycieczki będzie czekać na nas postać, która postara się scharakteryzować dane miejsce i przedstawić krótką historię o nim. Cel to przedstawienie hiszpańskiej kultury i  historii. Cała podróż będzie poprowadzona przez przewodnika. Na koniec organizatorzy zapraszają na poczęstunek składający się ze słodko-pikantnych kanapek w formie gwiazd i koktajlu owocowego.
  Lokalizacja: Plaza de Fco Lopez … Sąsiedztwo Mangas Verdes. City Garden
  Godziny: 20:00
  Wstęp: wolny, ale wymagana jest rejestracja na: [email protected]
  Pojemność: 10 os / 2 grupy / 1h
 3. Wizyta w Stoczni Nereo! Przeniesiecie się w niezwykły świat Morza Śródziemnego. Weź udział w ciekawym warsztacie budowy statku. Zobacz historię  Brigantine Galveztown i Mazarrón II. Popłyń łodzią z rodziną i znajomymi i poznaj dzielnicę El Pedregalejo. Jest  to przepiękna dzielnica rybacka, gdzie można posmakować najlepszych szprotek zgrilowanych-espeto! Będzie się działo:) Zapraszamy wszystkich marynarzy i nie tylko. Rodziny z dziećmi są mile widziane.
  Lokalizacja: Astilleros Nereo. C / Playa de Pedregalejo 1
  Godziny: 20:00 do 02:00 godz
  Wstęp: wolny przy rejestracji wstępnej.  Należy wcześniej zadzwonić tel. 952207338  i zorganizować rejsy, warsztaty dla dzieci.
  Pojemność: 150 os. Max. 30 os w grupowie.
 4. Jeśli kochasz jazz to nie masz wyjścia i musisz wybrać się na koncert w gwiazdach. Takie zaproszenie przyszykował Sallés Hostel Malaga Centro. Oprócz wspaniałej muzyki, klimatu i fajnych ludzi, można będzie podziwiać niesamowite, panoramiczne widoki na całą Malagę. Warto tutaj przybyć i odprężyć się nawet przez chwilkę. Będzie to cudowna, gwiezdna noc!
  Położenie: Hotel Salles Malaga Centro. C / Marmorel, 6
  Godziny: 20:00 do 01:00 godz
  Wstęp: wolny
  Pojemność: 100 os.
 5. I teraz coś dla naszych studentów języka hiszpańskiego w Maladze. Tej nocy za darmo możecie posłuchać koncertu flamenco. Wiemy, że polujecie na to! Atmosfera będzie bardzo gorąca i hiszpańska. Dodatkowo będziecie kosztować dobrego koktajlu przygotowanego przez personel clubu Toulouse. Jest to bardzo znany nocny klub w Maladze. Warto odwiedzić to miejsce i przekonać się, że jest fajne. Zapewne zabawa po koncercie będzie tutaj trwać do białego rana!
  Lokalizacja: C / Echegaray 9
  Godziny: 23:00
  Wstęp: wolny
  Pojemność: 100 os.

To tylko kilka propozycji. Także tutaj możecie już po hiszpańsku poczytać i wybrać coś na dzisiejszą sobotnią noc. Diario Sur także przygotowało zestawienie atrakcji dla miłośników wystaw, sztuki, muzeów, muzyki.

Bawcie się dobrze! Pozdrawiamy:)))