CENY BARCELONA 2023

Nasza szkoła hiszpańskiego w Barcelonie cieszy się dobrą sławą. Dotychczas 100% naszych uczniów w Barcelonie potwierdziło jej bardzo dobrą organizację i świetną metodologię zajęć. Zapraszamy do Barcelony!

Ceny Kursów w Barcelonie

Wybierz najlepszy dla siebie kurs hiszpańskiego

Oferujemy kursy hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży, grup szkolnych i dorosłych. Nasi klienci mogą przebierać w szerokiej ofercie edukacyjnej. Oferujemy kursy języka hiszpańskiego dla osób, które uczą się dla przyjemności i chcą wykorzystać swoją znajomość jedynie jako turyści. Zapraszamy do Barcelony nauczycieli języka hiszpańskiego lub przyszłych studentów, którzy myślą o studiach w Barcelonie lub innym hiszpańskim mieście. Oferujemy także ogólne kursy od tygodnia do roku. Zapraszamy rezydentów obcokrajowców, którzy pracują w Barcelonie i chcą nauczyć się języka hiszpańskiego na kursy wieczorowe. Dla osób, które przylatują na krótko są przygotowane intensywne kursy języka hiszpańskiego, które  zazwyczaj rozpoczynają się rano (w wakacje czasami godziny zajęć się przesuwają na popołudnie i trwają od 3 do 6 godzin dziennie. Jedna godzina lekcyjna w Barcelonie trwa trwa 50 minut. Oprócz ceny kursu szkoła pobiera opłatę za zapis w wysokości 60 euro od osoby. Za materiały dydaktyczne szkoła pobiera opłatę w wysokości 25,00 EURO. 

Zapis: €60.00
5% zniżki od naszej agencji na wszystkie kursy w Barcelonie!!
Materiały: wliczone!

2023 dni wolne od pracy: 06.01, 7.04, 10.04, 01.05, 5.06, 24.06, 15.08, 11.09, 25.09, 12.10, 01.11, 06.12, 08.12, 25.12.

W tych dniach zajęcia grupowe w szkole nie odbędą się, ponieważ szkoła będzie zamknięta. Zajęcia grupowe z tych dni w większości przepadają i nie są odpracowywane. Ceny są z dużymi zniżkami w związku z tym nawet jeśli przepadają zajęcia w dniu świątecznym, to nie podlega to redukcji ceny kursu.

Dni rozpoczęcia kursów na wszystkich poziomach także dla początkujących: w każdy poniedziałek miesiąca.

Transport:
Z lotniska w Barcelonie: €80,00
Transport w dwie strony z lotniska i na lotnisko: €130,00

 

Co jest wliczone w cenę każdego kursu?

– Pakiet powitalny
– Spotkanie orientacyjne
– Dostęp do Wi-Fi i komputerów
– Bezpłatne zajęcia towarzyskie i kulturowe po kursie
– Całodobowa pomoc telefoniczna w nagłych wypadkach
– Certyfikat po ukończeniu kursu
– 1 bezpłatny tygodniowy grupowy kurs online!!

Kursy hiszpańskiego w Barcelonie

Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie oferuje kursy semestralne, kursy gap year i długoterminowe kursy języka hiszpańskiego. Zapraszamy do Barcelony na kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii.

Grupowe Kursy Hiszpańskiego w Barcelonie
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia. Nasza metoda jest sprawdzona i otrzymała certyfikat najwyższej jakości od najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. Będziesz uczył się hiszpańskiego w grupach międzynarodowych, co będzie niesamowitym przeżyciem!
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Intensywny Kurs Hiszpańskiego 20

20 lekcji tygodniowo, od poniedziałku do piątku, zazwyczaj rano, choć w sezonie otwierane są także grupy popołudniowe. Przydział do grupy zależy od wyniku testu językowego. Szkoła jest otwarta przez cały rok. 6 poziomów zaawansowania!

168,00€/tydzień

Intensywny Kurs Hiszpańskiego 25 lekcji w tygodniu

30 lekcji  w tygodniu, możesz zarezerwować od 1 do 36 tygodni, Wszystkie poziomy przez cały rok. 6 poziomów języka hiszpańskiego. Ogólny kurs hiszpańskiego+komunikacja. Można dorezerwować prywatne godziny hiszpańskiego! Skontaktuj się z nami!

200,00€/tydzień

Długoterminowy Kurs Języka Hiszpańskiego w Barcelonie!

20 lekcji  w tygodniu, możesz zarezerwować od 1 do 36 tygodni, Wszystkie poziomy przez cały rok. 6 poziomów języka hiszpańskiego. Ogólny kurs hiszpańskiego+komunikacja. Można dorezerwować prywatne godziny hiszpańskiego lub na koniec przygotować się do egzaminu DELE! Skontaktuj się z nami!

kursy rano 2.104,00€/semestr, 3.888€/2 SEMESTRY

KURSY WIECZOROWE 1.600€/SEMESTR, 2.880€/2 SEMESTRY

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Chcesz uczyć się z innymi, ale masz też indywidualne potrzeby?

W takim wypadku najlepiej wybierz kurs mieszany, który łączy intensywne kursy grupowe oraz prywatne lekcje hiszpańskiego. Możesz wybrać programy Intensywnego Kursu składającego się z 20 grupowych lekcji w tygodniu oraz 5 lub 10 prywatnych zajęć face to face z nauczycielem, podczas których możesz przygotować się np. do egzaminu DELE, omawiać teksty stricte ekonomiczne, marketingowe, publicystyczne, szkolić praktykę i konwersacje lub wymowę i fonetykę. Te prywatne lekcje będą bardzo spersonalizowane i to Ty wybierzesz, czego chcesz się uczyć!

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Prywatne lekcje Hiszpańskiego

Wiesz doskonale na jakim poziomie jesteś i nie chcesz uczyć się w grupie z innymi? Wybierz nasze prywatne lekcje w Barcelonie. Ułóż program zajęć według siebie  Jedna, dwie lub trzy lekcje w tygodniu? Może dwie sesje po 2 godziny? O której Tobie pasuje? Wpadnij do nas do szkoły i ustal program zajęć prywatnych.

360,00€/10 LEKCJI/TYDZIEŃ 

348,00€/ 20 GRUPOWYCH+5 PRYWATNYCH /TYDZIEŃ

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs hiszpańskiego + kurs salsy, 20+5

Barcelona oferuje 20 lekcji w tygodniu, który można połączyć z kursem tanecznym, oferujemy 5 lekcji tańca w tygodniu dodatkowo. Chcesz powić się w rytmie muzyki latino i zrelaksować się po zajęciach językowych? Jeśli taniec to Twoja pasja lub po prostu chcesz zacząć nową przygodę taneczną, to ten kurs jest dla Ciebie! 

236,00€/tydzień

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE POZIOM B2 I C1

Barcelona oferuje 8 lekcji w tygodniu kursu przygotowującego do egzaminu DELE. Kurs ma wyznaczone daty i grupę tworzy się przy min. 5 studentach. W przypadku braku grupy, szkoła rezerwuje sobie prawo do zmniejszenia liczby godzin kursu i do zorganizowania prywatnego toku przygotowania do egzaminu.

240,00€/16 LEKCJI/2 TYGODNIE

Kursy wieczorowe dla mieszkańców Barcelony

Jeśli przyjechałeś do Barcelony na kilka tygodni na jakiś inny kurs, na kilka miesięcy do pracy lub w ogóle przeprowadziłeś się do Barcelony na stałe, pracujesz i nie masz czasu na intensywny kurs jeżyka hiszpańskiego rano lub wieczorem, to wybierz nasze lekkie i przyjemne kursy wieczorowe, które mają miejsce dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki od 18 do 20.00h. Kursy dostępne na rezerwacje min. 8 tygodni. 

232,00€/24 lekcje / 8 tygodni

Biznesowy Kurs Języka Hiszpańskiego

Masz już opanowany język hiszpański na poziomie min. B2 i chciałbyś zacząć wykorzystywać języka hiszpański także w Twojej pracy, gdzie masz klientów z krajów hiszpańskojęzycznych? Wiadomo, że w tym wypadku musisz zaznajomić się z biznesowym słownictwem i bardziej wyszukanym i wyrażeniami. Formalny język hiszpański jest dosyć skomplikowany. Trzeba się go nauczyć!

360,00€/10 LEKCJI/tydzień

Ceny zakwaterowania w Barcelonie 

Wybierz najlepsze dla siebie zakwaterowanie w Barcelonie.

 Najmłodsi uczniowie naszej szkoły w Barcelonie, czyli ci w wieku 16 lat, jeśli samodzielnie przylatują na kurs języka hiszpańskiego do Barcelony, wówczas są zobligowani do zakwaterowania u naszych specjalnie wyselekcjonowanych rodzin goszczących. Takich studentów także przywozimy i odwozimy z lotnisko prosto do naszej wybranej hiszpańskiej rodziny.  Młodzież będzie mieszać w naturalnym hiszpańskim środowisku u boku hiszpańskiej rodziny, która postara się, by pobyt w Hiszpanii stał się niezapomnianą przygodą. Rodziny oprócz zakwaterowania oferują wyżywienie, które jest wliczone w cenę. Jeśli jesteś pełnoletni i wolisz sam zartoszczyć się o siebie wybierz stancję i nasze studenckie mieszkania. Poznasz tutaj ludzi z całego świata. Naszym dorosłym klientom i seniorom polecamy prywatne studia i apartamenty. W naszej ofercie mamy także opcje akademików. Niektóre są dostępne jedynie w okresie letnim, inne mają świetną ofertę zakwaterowania wraz z wyżywieniem przez cały rok. 

Co jest wliczone w cenę zakwaterowania?

– Darmowe dostępne w miejscu zakwaterowania Wi-Fi

– Co tygodniowy serwis sprzątania miejsca zakwaterowania

– Dostępne pościele i ręczniki

 

RODZINY GOSZCZĄCE

HISZPAŃSKIE RODZINY GOSZCZĄCE

Także w Alicante będziecie mieć możliwość zamieszkania u hiszpańskich rodzin. Jeśli chcecie poznać hiszpański styl życia, poznać ludzi którzy mieszkają w Alicante oraz szybciej nauczyć się języka hiszpańskiego to taka forma zakwaterowania będzie najlepszym wyborem. Jeśli przyjeżdżacie do Alicante sami, wówczas oferujemy pokoje indywidualne. Możecie wybrać zakwaterowanie z niepełnym wyżywieniem (śniadania i kolacje) lub z pełnym wyżywieniem (śniadania, pack lunch i kolacje).


Niepełne wyżywienie 288,00€ 6 nocy, 40€ extra noc
Pełne wyżywienie 346,00€ 6 nocy, 40€ extra noc

 
 

Mieszkania Dzielone

Mieszkania dzielone z innymi studentami

Jeśli nie jesteś przekonany do zamieszkania u hiszpańskiej rodziny goszczącej, ponieważ sądzisz, że ograniczy to Twoją swobodę i nie będziesz miał prywatności, wówczas możesz zamieszkać w mieszkaniach dzielonych z innymi osobami, które uczą się języka hiszpańskiego. Nasze mieszkania to zazwyczaj wspólna kuchnia, wspólna łazienka i wspólny salon oraz 3 lub 4 sypialnie indywidualne. W tej opcji wyżywienie nie jest wliczone w cenę. Każdy przygotowuje posiłki we własnym zakresie. Kuchnia i wszystko, co potrzebne jest udostępnione każdemu uczniowi. W cenę wliczone są rachunki za internet, prąd, wodę etc.

P. indywidualny 247,00€/ 6 nocy, extra noc 40€

P. dwuosobowy 178,00€ / 6 nocy, extra noc 40€

HOTELE i hostele

Wolisz hostel lub hotel?

Współpracujemy z hotelami oddalonymi od szkoły 5, 10 minut pieszo. Są to sprawdzone hotele min. trzy gwiazdki, które oferują bardzo dobre oferty dla naszych uczniów. Jeśli szukasz czegoś taniego typu hostel także postaramy się Tobie pomóc. 

OFERTY SPECJALNE

Co o nas mówią

“Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mowiłem naprawdę dobrze. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.. ” – Michał S.

“Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę. ” – Kasia B.

Napisz do nas

  • DD slash MM slash YYYY
    Nie trzeba podawać daty.