CENY MADRYT 2023

Nasza szkoła w Madrycie jest niepowtarzalna. Istnieje od ponad 30 lat, posiada najważniejsze certyfikaty jakości i akredytacje, w tym Instituto Cervantes. Jest to także jednostka szkoleniowa dla nauczycieli hiszpańskiego i wydawca jednych z ważniejszych podręczników do nauki hiszpańskiego. Prosimy zapoznać się z ofertą cenową.

Ceny Kursów Hiszpańskiego w Madrycie 

Wybierz najlepszy dla siebie kurs hiszpańskiego

Oferujemy kursy hiszpańskiego dla młodzieży, grup szkolnych i dorosłych. Nasi klienci mogą przebierać w szerokiej ofercie edukacyjnej. Oferujemy kursy języka hiszpańskiego na terenie całej Hiszpanii. Są to kursy ogólne od tygodnia do roku. Kursy zazwyczaj rozpoczynają się rano (w wakacje czasami zajęcia rozpoczynają się po obiedzie i trwają od 3 do 6 godzin dziennie. Jedna godzina lekcyjna w Madrycie to 45 minut. Kursy standardowe odbywają się w godzinach od 9.30h do 13.00h, natomiast specjalistyczne kursy trwają dłużej i dodatkowe zajęcia odbywają się wówczas w godzinach od  13.30h do 15.00h. Latem wprowadzane są często inne godziny zajęć ze względu na zwiększone zainteresowanie kursami.  Wszelkie zajęcia, które wypadają w Madrycie z powodu świąt, kiedy szkoła jest zamknięta, zostają odpracowywane w późniejszym terminie.  Szkoła jest otwarta od poniedziałku do piątku. Zajęcia odbywają się w grupach do max. 10 osób. Jedynie zajęcia kursów wieczorowych odbywają się w grupach do 12 osób. By utworzyć daną grupę jest wymagane uczestnictwo min. 4 osób. Minimalny wiek by uczestniczyć w ogólnym kursie języka hiszpańskiego to 16 lat. Niepełnoletni studenci zawsze muszą mieć zgodę rodziców na piśmie. 

Zapis: €50.00

Materiały: wliczone

Szkoła będzie zamknięta a zajęcia nie odbędą się w następujące dni w 2023 roku:
1 stycznia, 6 stycznia, 14 i 15 kwietnia, 2 maja, 25 czerwca, 15 sierpnia, 12 października, 1 listopada, 6 grudnia, 8 grudnia i 26 grudnia. 
nauka hiszpanskiego w hiszpanii, kurs hiszpanskiego w hiszpanii

Kursy hiszpańskiego w Madrycie

Szkoła języka hiszpańskiego w Madrycie oferuje kursy semestralne, kursy gap year i długoterminowe kursy języka hiszpańskiego. Zapraszamy do Madrytu na kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii.

Ogólne Kursy hiszpańskiego w Madrycie
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia. Nasza metoda jest sprawdzona i otrzymała certyfikat najwyższej jakości od najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. 
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Intensywny Kurs Hiszpańskiego

22 lekcji tygodniowo, od poniedziałku do piątku od 9:30 d0 13:00
W miesiącach letnich zajęcia odbywają się także popołudniami i ustalany jest wówczas inny grafik godzinowy, rozkład zajęć zależy od poziomu języka. Szkoła jest otwarta przez cały rok. 6 poziomów zaawansowania! Gwarantujemy doskonałe wyniki w nauce hiszpańskiego. Łączymy kurs w szkole z zajęciami praktycznymi na powietrzu. W ten sposób całkowicie zanurzysz się nie tylko w język, ale także w kulturę.

225,00€ za tydzień450,00€ 2 tyg., 645,00€ 3 tyg., 860,00€ 4 tyg. Dalej ceny do koncultacji.

 
 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Intensywny Kurs Hiszpańskiego Mieszane
22 lekcje w grupie+10 prywatnych

Ten kurs przeznaczony jest specjalnie dla tych, którzy chcą uczyć się w grupach. W ten sposób z jednej strony poznasz ludzi z własnymi zainteresowaniami i będziesz mógł razem uczyć się języka hiszpańskiego a z drugiej, będziesz mógł  cieszyć się zindywidualizowanym i wyspecjalizowanym nauczaniem, które wykorzystasz w 100%. Podczas prywatnych lekcji języka hiszpańskiego cała uwaga hiszpańskiego nauczyciela będzie skupiona na Tobie. 

605,00€ za tydzień
1210,00€ za 2 tygodnie

Długoterminowy Kurs Hiszpańskiego w Madrycie
  • Kurs składa się z INTENSYWNEGO KURSU HISZPAŃSKIEGO 22h / tydzień, minimum 12 tyg.

Minimalny czas trwania tego programu wynosi 12 pełnych nieprzerwanych tygodni, łącznie dwadzieścia dwie lekcje języka hiszpańskiego w tygodniu, które są podzielone na 4 lekcje dziennie języka hiszpańskiego po 45 minut  każda. Oprócz tych 4 lekcji dziennie otrzymasz 2 lekcje tygodniowo z komunikacji od poziomu A2.

2.100,00€ za 12 tygodni dalej ceny do konsultacji!

 

HISZPAński plus pasje

JEŚLI OPRÓCZ HISZPAŃSKIEGO MASZ INNE PASJE, TO TEN KURS JEST DLA CIEBIE.

W cenach tych kursów są wliczone 20 lekcji w tygodniu hiszpańskiego plus 2 lekcje konwersacji od poziomu A2 w tygodniu. Do tego do każdego z tych kursów wliczono podczas tygodniowego pobytu jedne związane z daną pasją zajęcie dodatkowe lub podczas pobytu dwutygodniowego dwa zajęcia dodatkowe np. wypad na gastrofestiwal, wypad do winiarni, spektakl flamenco, sesje kinowe i omówienie filmów Almodovara, tour po najważniejszych muzeach etc.  Pasje kulinarne i w tym degustacje wina, pasje związane ze sztuką, filmem np. kinem hiszpańskim lub filmami Almodovara, pasje by zobaczyć najfajniejsze dzielnice Madrytu, chęć połączenia nauki hiszpańskiego z życiem nocnym czy pasje do muzeów lub do flamenco. Jeśli chcesz by wypad do Madrytu był super doświadczeniem nauki i wdrożenia w życie swojej pasji właśnie w Madrycie, to powinieneś się do nas zgłosić. 

Hiszpański + Gourmet lub Hiszpański + Wino to 675,00€/ tydz. lub 1.330,00€ 2 tyg.                   Hiszpański + INNA PASJA z wyżej wymienionych to 425,00€  tydz. lub 830,00€ 2 tyg.              Hiszpański + FLAMENCO to 510,00€ tydz. ( w cenie 22 lekcje hiszpańskiego + 1 lekcja flamenco + 1 spektakl flamenco) lub 990,00€ 2 tyg. ( w cenie 44 lekcje hiszpańskiego + 2 lekcje flamenco + 2 spektakle flamenco)

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE, 20 lekcji w grupie plus 10 lekcji prywatnych przygotowujących do egzaminu.

Zapraszamy klientów indywidualnych jak i zamknięte grupy  i instytucje edukacyjne (instytuty, szkoły podstawowe i licea) do przyjazdu do naszej szkoły w Madrycie i do wzięcia udziału w kursie przygotowawczym do DELE. Daty i cele kursów DELE możesz sprawdzić tutaj. W Madrycie możesz wybrać intensywny kurs krótko przed oficjalnym egzaminem lub lekcje prywatne, podczas których przygotujemy Ciebie do egzaminu.

605,00€ tydz., 1.210,00€ 2 tyg.

Kursy spersonalizowane

EDUKACYJNE WYJAZDY JĘZYKOWE DLA SZKÓŁ

ZAPRASZAMY IBERYSTÓW Z POLSKI DO WSPÓŁPRACY! Zajmujemy się przygotowaniem wyjazdu od samego początku do końca. Rezerwujemy loty, organizujemy pobyt młodzieży w Madrycie, ubezpieczamy grupę, pomagamy nauczycielom w zorganizowaniu wszelkich opłat za wyjazd grupowy, tworzymy interesujący i szyty na miarę program wyjazdu do Madrytu. Tutaj młodzież nie będzie się nudzić. Oferujemy najlepsze oferty z możliwych! 

programy szyte na miarę. ceny do konsultacji.

Kursy spersonalizowane

Indywidualny Kurs dla Nauczycieli ELE NIENATYWNYCH

Kurs hiszpańskiego przeznaczony jest dla przyszłych nauczycieli, którzy jeszcze nie mają dużego doświadczenia w nauczaniu lub dla doświadczonych nauczycieli, którzy chcą poznać nowoczesne tajniki nauczania języka obcego.  Uczestnicy przeżyją proces aktualizacji wiedzy i używania języka hiszpańskiego i jednocześnie zostaną im przedszawione różne aspekty nauczania języka oraz nabędą nowoczene narzędzia, pomocne do nauczania języka hiszpańskiego. 

30 lekcji, tydzień za 480,00€

Kursy spersonalizowane

Kurs Hiszpańskiego dla Polaków w Hiszpanii, kursy wieczorowe!

Jeśli mieszkasz w Madrycie i nie chcesz lub nie możesz wziąć udziału w intensywnym kursie języka hiszpańskiego, wówczas proponujemy Tobie kurs, który odbędzie się w weekendy lub wieczorami 2 razy w tygodniu: w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki. Napisz do nas i wybierz najlepszy dla siebie wariant. Dwa razy w tygodniu rano lub wieczorem, 4 lekcje w tygodniu w grupie, wszystkie poziomy, od 4 do 24 tygodni, wstępny test języka za free! Dostępny też wariant weekendowy! Piątek rano lub popołudniu oraz sobota rano. Nie czekaj i skontaktuj się z nami!

128,00€ 4 tyg., 256,00€ 8 tyg., 372,00€ 12 tyg., 496,00€ 16 tyg., 600,00€ 20 tyg., 720,00€ 24 tyg.

prywatne lekcje hiszpańskiego

20/30/40 prywatnych lekcji, które można połączyć z każdym grupowym kursem. 

Godziny zajęć potwierdza szkoła zgodnie z dyspozycyjnością nauczycieli w Madrycie. Nasze pakiety zajęć prywatnych to min. 20 lekcji. Przy wykupieniu takiego pakietu cena jednej prywatnej lekcji, która trwa 45 min. wynosi 38,00€ od osoby. Dwie osoby mogą zapisać się razem i wówczas otrzymają rabat w wysokości 25% od ceny lekcji. 

20 lekcji za 760,00€, 30 lekcji za 1.140,00€, koszt lekcji wynosi 38,00€ od osoby.

Ceny zakwaterowania w Madrycie 

Wybierz najlepsze dla siebie zakwaterowanie

 Najmłodszym klientom propoujemy nasze hiszpańskie rodziny goszczące. Dzieci i młodzież będą mieszać w naturalnym hiszpańskim środowisku u boku hiszpańskiej rodziny, która postara się, by pobyt w Hiszpanii stał się niezapomnianą przygodą. Rodziny oprócz zakwaterowania oferują wyżywienie, które jest wliczone w cenę. Jeśli jesteś pełnoletni i wolisz sam zatroszczyć się o siebie wybierz stancję i nasze studenckie mieszkania. Poznasz tutaj ludzi z całego świata. Naszym dorosłym klientom i seniorom polecamy prywatne studia i apartamenty lub hotele czy rezydencje. Zakwaterowanie od niedzieli do soboty. W przypadku nocy ekstra naliczamy dodatkowe opłaty.  Szkoła w Madrycie pobiera dodaktową opłatę za serwis poszukiwania i organizowania zakwaterowania na dobrym poziomie. To szkoła i my jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie Państwu odpowiednich warunków zakwaterowania.

nauka hiszpanskiego w hiszpanii, kurs hiszpanskiego w hiszpanii

ZAKWATEROWANIE W MADRYCIE

Wybierz najlepsze dla Ciebie zakwaterowanie w Madrycie. Tylko i wyłącznie naszym uczniom ułatwiamy przyjazd do Hiszpanii. Z nami nie musicie martwić się o zakwaterowanie. Będziecie bezpieczni, blisko szkoły i z przyjaznymi ludźmi, którzy tak jak Wy przyjechali do Madrytu by nauczyć się hiszpańskiego.

 

RODZINY GOSZCZĄCE

HISZPAŃSKIE RODZINY GOSZCZĄCE

Także w Madrycie będziecie mieć możliwość zamieszkania u hiszpańskich rodzin. Jeśli chcecie poznać hiszpański styl życia, poznać ludzi którzy od dawna mieszkają w stolicy Hiszpanii oraz szybciej nauczyć się języka hiszpańskiego to taka forma zakwaterowania będzie najlepszym wyborem. Jeśli przyjeżdżacie do Madrytu sami, wówczas oferujemy pokoje indywidualne. Możecie wybrać zakwaterowanie ze śniadaniami, z niepełnym wyżywieniem (śniadania i kolacje) lub z pełnym wyżywieniem (śniadania, pack lunch i kolacje).

Śniadania 220,00€ 7 nocy
Niepełne wyżywienie 270,00€ 7 nocy
Pełne wyżywienie 300,00€ 7 nocy

 
 

MIESZKANIA DZIELONE

Mieszkania dzielone z innymi studentami

Jeśli nie jesteś przekonany do zamieszkania u hiszpańskiej rodziny goszczącej, ponieważ sądzisz, że ograniczy to Twoją swobodę i nie będziesz miał prywatności, wówczas możesz zamieszkać w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami języka hiszpańskiego. Nasze mieszkania to zazwyczaj wspólna kuchnia, wspólna łazienka i wspólny salon oraz 3 lub 4 sypialnie indywidualne. W tej opcji wyżywienie nie jest wliczone w cenę. Każdy przygotowuje posiłki we własnym zakresie. Kuchnia i wszystko, co potrzebne jest udostępnione każdemu uczniowi. W cenę wliczone są rachunki za internet, prąd, wodę etc.

P. indywidualny 195,00€ za tydzień, minimum 2 tyg.
P. dwuosobowy 150,00€ za tydzień  od osoby.

PRYWATNY APARTAMENT

Jeśli cenisz sobie prywatność, to najlepsza opcja dla Ciebie!

Oferujemy dwa rodzaje prywatnych apartamentów. Kawalerki dla jednej osoby oraz apartamenty dla max. 2 lub 3 osób z osobną sypialnią z dwoma łóżkami lub z podwójnym małżeńskim łożem. Mieszkania są całkowicie wyposażone. Wyżywienie nie jest wliczone w cenę. W cenę wliczone wszelkie rachunki za prąd, gaz, wodę i internet. 

Kawalerka 85,00€/noc, jedna osoba
Apartament 105€/noc, dwie osoby

AKADEMIK

Wygoda i pewien luksus dla naszych uczniów.

Nasza rezydencja uniwersytecka znajduje się w uniwersyteckiej dzielnicy Madrytu ze stacją metra i przystankami autobusowymi tuż za drzwiami, zaledwie kilka minut od centrum miasta komunikacją miejską. Rezydencja przeznaczona jest dla naszych zagranicznych studentów, którzy przylatują do Madrytu w miesiącach letnich od 1 czerwca do 31 sierpnia. Akademik dysponuje: dużym odkrytym basenem, w pełni wyposażoną salą gimnastyczną, boiskami sportowymi do piłki nożnej, koszykówki i piłki ręcznej, WIFI w częściach wspólnych oraz w pokojach studenckich, dużą, nowoczesną jadalnią z ofertą śniadań i obiadokolacji. Wszystkie posiłki przygotowywane są codziennie ze świeżych składników, z uwzględnieniem wszystkich wymagań dietetycznych.

Pokój + PRYWATNA ŁAZIENKA 65€ od osoby/noc + ŚNIADANIE 5,00€ za dzień.

HOTELE W MADRYCIE

Wolisz hostel lub hotel w Madrycie?

Współpracujemy z hotelami oddalonymi od szkoły 5, 10 minut pieszo. Są to sprawdzone hotele min. trzy gwiazdki, które oferują bardzo dobre oferty dla naszych uczniów. Jeśli szukasz czegoś taniego typu hostel także postaramy się Tobie pomóc. 

OFERTY SPECJALNE

Co o nas mówią

“Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mowiłem naprawdę dobrze. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.. ” – Michał S.

“Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę. ” – Kasia B.

Napisz do nas

  • DD slash MM slash YYYY
    Nie trzeba podawać daty.