CENY MALAGA 2022

Reprezentujemy jedną z najlepszych szkół hiszpańskiego w Maladze. Znajduje się 5 min od morza i w rezydencyjnej dzielnicy Malagi. Istnieje od 30 lat i jest reprezentowana przez bardzo dobrych specjalistów i nauczycieli języka hiszpańskiego. Posiada akredytacje Instituto Cervantes.

Ceny Kursów Hiszpańskiego w Maladze 2022

Wybierz najlepszy dla siebie kurs hiszpańskiego

Oferujemy kursy hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży, grup szkolnych i dorosłych. Nasi klienci mogą przebierać w szerokiej ofercie edukacyjnej. Oferujemy kursy języka hiszpańskiego na terenie całej Hiszpanii. Są to kursy ogólne od tygodnia do roku. Kursy zazwyczaj rozpoczynają się rano (w wakacje czasami godziny zajęć się przesuwają na popołudnie i trwają od 3 do 6 godzin dziennie. Jedna godzina lekcyjna w Maladze trwa 55 minut. Lekcje zaczynają się o 9:30 i trwają do 12:55 lub 13:55. Oprócz ceny kursu szkoła w Maladze pobiera opłaty registracyjne w wysokości 40EURO za zapis i za materiały w wysokości 25EURO.

Zapis: €40.00

Wliczone w cenę kursu: kurs, materiały, test językowy, certyfikat uczestnictwa, tour po Maladze oraz przywitanie w szkole.

2022 dni wolne od pracy:
6.1.,  28.2., 15.4.,  18.4., 2.5.,  15.8.,  22.8., 8.9.,  12.10. , 1.11., 6.12., 12.12.,  26.12.
W tych dniach zajęcia grupowe w szkole nie odbędą się. Szkoła będzie wówczas zamknięta. Zajęcia przepadają.

Daty kursów dla seniorów:18.4.,  16.5.,  26.9.,  24.10.
Oficjalne Egzaminy DELE: 18.2., 1.4., 21.5., 1.7., 9.9., 7.10., 19.11. 

Transport:
Z lotniska: €50,00
Na lotnisko: €60,00
Z i na lotnisko: €110,00

Kursy hiszpańskiego w Maladze

Szkoła języka hiszpańskiego w Maladze oferuje kursy semestralne, kursy gap year i długoterminowe kursy języka hiszpańskiego. Zapraszamy do Malagi na kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii.

kurs hiszpanskiego Malaga
Ogólne Kursy hiszpańskiego w Maladze
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia. Nasza metoda jest sprawdzona i otrzymała certyfikat najwyższej jakości od najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. 
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Semiintensywny Kurs Hiszpańskiego w Maladze

10 lekcji tygodniowo, od poniedziałku do piątku w godzinach . Jedna lekcja trwa 50 minut. Grupy nie są większe niż 8 osób. Średnio w jednej grupie są 5, 6 osób. Metoda rotacyjna oznacza, że każdego dnia będziesz miał zajęcia z innym nauczycielem! 

CENA: 120,00€/tydzień, dłuższy kurs z ofertą cenową

Intensywny Kurs Hiszpańskiego w Maladze

20 lekcji w tygodniu, 4 lekcje dziennie. Każda lekcja trwa 50 min. Ten kurs skierowany jest do osób dorosłych, które w krótkim czasie chcą lub muszą opanować język hiszpański w stopniu komunikatywnym. Kurs hiszpańskiego ma miejsce od pon. do pt. w godzinach od. Jest to kurs bardzo intensywny i wymaga dużego wysiłku. Rezultat jest jednak widoczny już po pierwszym tygodniu nauki.

CENA: 199,00€/tydzień, dłuższy kurs z ofertą cenową

Superintensywny Kurs Hiszpańskiego w Maladze

30 lekcji w tygodniu, 5 lekcje dziennie. Każda lekcja trwa 50 min. Ten kurs skierowany jest do osób dorosłych, które w krótkim czasie chcą lub muszą opanować język hiszpański w stopniu komunikatywnym. Kurs hiszpańskiego ma miejsce od pon. do pt. Jest to kurs bardzo intensywny i wymaga dużego wysiłku. Jest to program skierowany zwłaszcza dla pracowników, którzy zostali wysłani na kursy z pracy lub z urzędu np. w Niemczech Bildungsurlaub. Takie programy są zazwyczaj opłacane przez szefa lub przez państwo.

CENA: 315,00€/tydzień, dłuższy kurs z ofertą cenową

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs Intensywny + Zajęcia spersonalizowane
 •  STANDARDOWY KURS HISZPAŃSKIEGO 20 LEKCJI / tydzień + Taniec
 • STANDARDOWY KURS HISZPAŃSKIEGO 20 LEKCJI / tydzień + Hiszpańska Kuchnia
 • STANDARDOWY KURS HISZPAŃSKIEGO 20 LEKCJI / tydzień + Gitara 
 • STANDARDOWY KURS HISZPAŃSKIEGO 20 LEKCJI / tydzień + Literatura
 • STANDARDOWY KURS HISZPAŃSKIEGO 20 LEKCJI / tydzień + Biznes

CENA: 199,00€ + 110,00€/tydzień

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Program Języka Hiszpańskiego dla Seniorów 50+

Program specjalnie skierowany dla osób dorosłych po 50 roku życia. Tworzymy małe grupy w specjalnie dobranych datach. Podczas kursu wykładamy specjalnie przygotowany materiał dla osób dorosłych, gdzie nie przygotowujemy pod egzaminy a wykładamy praktyczne i przydatne tematy, które są niezbędne do codziennego komunikowania się w języku hiszpańskim. Po takim kursie będziesz mógł swobodnie komunikować się podczas codziennych sytuacji w Hiszpanii.

1 tydz.: 255,00€
2 tyg.:550,00€

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE w Maladze

Kursy przygotowujące do DELE w Maladze są przeznaczone specjalnie dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminu DELE. Certyfikaty DELE są uznawane w całej Unii Europejskiej. Jest to oficjalne potwierdzenie poziomu znajomości języka hiszpańskiego. Certyfikat egzaminu DELE C1-C2 może być potrzebny, jeśli będziesz się ubiegać o przyjęcie na studia na wyższe studia w Hiszpanii lub jeśli chcesz pracować w Hiszpanii. 

2 tyg.: 505,00€
3 tyg.: 759,00€
4 tyg.: 999,00€

Kursy spersonalizowane

 Kurs Hiszpańskiego + Praktyka 

Język hiszpański staje się istotnym w świecie biznesu. Wiele firm na świecie chce nawiązać relacje biznesowe z krajami Ameryki Łacińskiej. Coraz więcej firm inwestuje w krajach hiszpańskojęzycznych i rośnie zapotrzebowanie na pracowników, którzy dobrze władaj tym językiem.  Nasz kurs hiszpańskiego w biznesie przygotowuje do negocjacji i pracy w świecie hiszpańskojęzycznym. Podczas kursu hiszpańskiego piszemy cv, odpowiadamy na maile, czytamy artykuły biznesowe i budujemy słownictwo biznesowe. Jedna lekcja trwa 55 minut. Kurs hiszpańskiego składa się z 25 lekcji w tygodniu, 5 lekcji dziennie od 08:30 do 13:55 lub od 09:30 do 14:55 (4 lekcje kursu standardowego + 1 lekcja języka hiszpańskiego w biznesie).

2 TYG.: 750,00€

Kursy spersonalizowane

Hiszpański dla całej rodziny w Maladze

Spędź  czas z rodziną  i popraw swoje umiejętności językowe z także z rodziną. To będzie idealne połączenie wakacji językowych i wakacji na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol. Nasza szkoła językowa oferuje idealnie dopasowany program dla Ciebie i Twojej rodziny: Twoje dzieci będą miały możliwość poprawy swoich hiszpańskich umiejętności w grupie z innymi dziećmi w tym samym wieku, podczas gdy Ty będziesz uczęszczać na kurs dla dorosłych.  Ta oferta daje również możliwość odkrywania hiszpańskiej kultury i wielu zakątków Hiszpanii. Każdego dnia oferujemy ciekawy program kulturalny a w weekendy proponujemy wycieczki po Andaluzji:  Sewilla, Granada, Kordoba, Ronda lub Gibraltar czy Maroko. Dzięki naszym kursom języka hiszpańskiego dla całej rodziny Ty i Twoje dzieci będziecie zadowoleni.  Nastolatkom w wieku od 13 do 17 lat oferujemy kurs dla młodych. Program obejmuje interaktywne podejście do nauki. Jest to doskonała okazja dla twoich dzieci, aby zdobyć nowe doświadczenia, poznać nowych ludzi i poprawić swoje umiejętności językowe w łatwy i przyjemny sposób.

Ceny zakwaterowania w Maladze 2022

Wybierz najlepsze dla siebie zakwaterowanie

 Najmłodszym klientom propoujemy nasze hiszpańskie rodziny goszczące. Dzieci i młodzież będą mieszać w naturalnym hiszpańskim środowisku u boku hiszpańskiej rodziny, która postara się, by pobyt w Hiszpanii stał się niezapomnianą przygodą. Rodziny oprócz zakwaterowania oferują wyżywienie, ktróre jest wliczone w cenę. Jeśli jesteś pełnoletni i wolisz sam zartoszczyć się o siebie wybierz stancję i nasze studenckie mieszkania. Poznasz tutaj ludzi z całego świata. Naszym dorosłym klientom i seniorom polecamy prywatne studia i apartamenty. Zakwaterowanie od niedzieli do soboty. W przypadku nocy ekstra naliczamy dodatkowe opłaty.  Często szkoły pobierają opłaty za szukanie zakwaterowania w wysokości od 30 do 60€, w zależności od miasta i szkoły. Także w sezonie od czerwca do końca września ceny mieszkań studenckich wzrastają. Należy je z nami skonsultować.

nauka hiszpanskiego w hiszpanii, kurs hiszpanskiego w hiszpanii

ZAKWATEROWANIE W MALADZE

Wybierz najlepsze dla Ciebie zakwaterowanie w Maladze. Tylko i wyłącznie naszym uczniom ułatwiamy przyjazd do Hiszpanii. Z nami nie musicie martwić się o zakwaterowanie. Będziecie bezpieczni, blisko szkoły i z przyjaznymi ludźmi, którzy tak jak Wy przyjechali do Hiszpanii by nauczyć się hiszpańskiego.

 

RODZINY GOSZCZĄCE

HISZPAŃSKIE RODZINY GOSZCZĄCE

Także w Maladze będziecie mieć możliwość zamieszkania u hiszpańskich rodzin. Jeśli chcecie poznać hiszpański styl życia, poznać ludzi, którzy od urodzenia mieszkają w Maladze oraz szybciej nauczyć się języka hiszpańskiego to taka forma zakwaterowania będzie najlepszym wyborem. Jeśli przyjeżdżacie do Malagi sami, wówczas oferujemy pokoje indywidualne. Możecie wybrać zakwaterowanie z niepełnym wyżywieniem (śniadania i kolacje) lub z pełnym wyżywieniem (śniadania, obiady i kolacje).

Niepełne wyżywienie 235,00€ 6 nocy, noc extra 41,00€
Pełne wyżywienie 260,00€ 6 nocy, noc extra 45,00€

 
 

Mieszkania Dzielone

Mieszkania dzielone z innymi studentami

Jeśli nie jesteś przekonany do zamieszkania u hiszpańskiej rodziny goszczącej, ponieważ sądzisz, że ograniczy to Twoją swobodę i nie będziesz miał prywatności, wówczas możesz zamieszkać w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami języka hiszpańskiego. Nasze mieszkania to zazwyczaj wspólna kuchnia, wspólna łazienka i wspólny salon oraz 3 lub 4 sypialnie indywidualne. W tej opcji wyżywienie nie jest wliczone w cenę. Każdy przygotowuje posiłki we własnym zakresie. Kuchnia i wszystko, co potrzebne jest udostępnione każdemu uczniowi. W cenę wliczone są rachunki za internet, prąd, wodę etc.

P. indywidualny 165,00€ za tydzień, noc extra 28,00€
P. dwuosobowy 145,00€ za tydzień, noc extra 25,00€
30€ dodatkowo za tydzień ( czerwiec – październik)

PRYWATNY APARTAMENT

Jeśli cenisz sobie prywatność, to najlepsza opcja dla Ciebie!

Oferujemy dwa rodzaje prywatnych apartamentów. Kawalerki dla jednej osoby oraz apartamenty dla max. 2 lub 3 osób z osobną sypialnią z dwoma łóżkami lub z podwójnym małżeńskim łożem. Mieszkania są całkowicie wyposażone. Wyżywienie nie jest wliczone w cenę. W cenę wliczone wszelkie rachunki za prąd, gaz, wodę i internet. 

Kawalerka 85,00€/noc, druga osoba +20,00€/ noc
Apartament 89,00€/noc, druga osoba +20,00€/noc

HOTELE W MALADZE

Wolisz hostel lub hotel w Madrycie?

Współpracujemy z hotelami oddalonymi od szkoły 5, 10 minut pieszo. Są to sprawdzone hotele min. trzy gwiazdki, które oferują bardzo dobre oferty dla naszych uczniów. Jeśli szukasz czegoś taniego typu hostel także postaramy się Tobie pomóc. 

OFERTY SPECJALNE

Co o nas mówią

“Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mowiłem naprawdę dobrze. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.. ” – Michał S.

“Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę. ” – Kasia B.

Napisz do nas

 • Nie trzeba podawać daty.

Telefon

+34 644867521

Rezerwuj miejsce

potwierdzenie rezerwacji tego samego dnia

 • nauka jezyka hiszpanskiego w hiszpanii, kursy hiszpanskiego w hiszpanii, szkola hiszpanskiego w madrycie, nauka hiszpanskiego w madrycie, kursy hiszpanskiego w madrycie, hiszpanski w madrycie
 • nauka jezyka hiszpanskiego w hiszpanii, kursy hiszpanskiego w hiszpanii, szkola hiszpanskiego w madrycie, nauka hiszpanskiego w madrycie, kursy hiszpanskiego w madrycie, hiszpanski w madrycie
 • nauka jezyka hiszpanskiego w Maladze, kursy hiszpanskiego w Hiszpanii, kursy hiszpanskiego w Maladze, hiszpanski w hiszpanii, wakacyjne kursy hiszpanskiego w Maladze, nauka hiszpanskiego za granica
 • nauka jezyka hiszpanskiego w hiszpanii, kursy hiszpanskiego w hiszpanii, szkola hiszpanskiego w madrycie, nauka hiszpanskiego w madrycie, kursy hiszpanskiego w madrycie, hiszpanski w madrycie
 • kursy hiszpanskiego w salamance

Znajdziesz nas w sieci

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339

Privacy Preference Center

Necessary

These cookies are necessary for the site to function.

PHPSESSID, _ga, _gat_gtag_UA_70821232_1, _gid, gdpr[allowed_cookies], gdpr[consent_types], pll_language, wordpress_test_cookie

Analytics

We use these cookies in order to improve our site.

CONSENT, NID, _ga, _gat_gtag_UA-71315387-1, _gid, IDE
CONSENT, NID, IDE