CENY SALAMANCA 2023

Rprezentujemy jedną z wiodących szkół języka hiszpańskiego w Salamance. Jest to centrum nauczania dzieci i młodzieży, ale także szkolenia nauczycieli języka hiszpańskiego. Szkołę cechuje świetna organizacja i doskonale przygotowana metodologia. Zapraszamy do Salamanki.

Ceny Kursów Hiszpańskiego w Salamance

Wybierz najlepszy dla siebie kurs hiszpańskiego w Salamance

Oferujemy kursy hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży, grup szkolnych i dorosłych. Nasi klienci mogą przebierać w szerokiej ofercie edukacyjnej. Salamanka słynie z szkolnych wyjazdów grupowych i z przygotowania do studiów na uniwersytecie w Salamance. Kurs ten trwa 40 tygodni. W Salamance oferujemy także ciekawe szkolenia i warsztaty dla nauczycieli języka hiszpańskiego. Zazwyczaj w okresie letnim mamy dla nauczycieli specjalne propozycje. Kursy zazwyczaj rozpoczynają się rano (w wakacje czasami godziny zajęć się przesuwają na popołudnie i trwają od 3 do 6 godzin dziennie. Jedna godzina w Salamance to 50 min. W cenie kursu są wliczone materiały, certyfikat potwierdzający udział w kursie, test sprawdzający poziom języka oraz niektóre zajęcia dodatkowe. Każdy może dodatkowo dorezerwować serwis przywozu z lotniska i odwozu na lotnisko. Zapis i opłata administracyjna wynoszą dodatkowo 50 euro od osoby. 

ZAPIS: €50.00
5% ZNIŻKI OD NASZEJ AGENCJI NA WSZYSTKIE KURSY!!

w cenie kursu: MATERIAŁY DYDAKTYCZNE, TEST POZIOMUJĄCY, INTERNET, KARTA STUDENTA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO I CERTYFIKAT NA ZAKOŃCZENIE KURSU.

DNI WOLNE OD PRACY: 2, 6 stycznia, 6, 7, 24 kwietnia, 1 maja, 12 czerwca, 25 lipca, 15 sierpnia, 8 września, 12 października, 1 listopada, 8 grudnia. W tych dniach zajęcia grupowe w szkole nie odbędą się, ponieważ szkoła będzie zamknięta. Zajęcia grupowe z tych dni przepadają i nie podlega to zwrotom kosztów. 

DNI ROZPOCZĘCIA KURSÓW NA WSZYSTKICH POZIOMACH OPRÓCZ POCZĄTKUJĄCYCH: W KAŻDY PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA. 

Daty kursów także dla początkujących: 03.01, 06.02, 06.03, 03.04, 08.05, 05.06, 03.07, 07.08, 04.09, 02.10, 30.10, 27.11

TRANSPORT:
Z LOTNISKA W madrycie do salamanki: €115,00 od osoby
na lotnsko w madrycie: €115,00 od osoby

Kursy hiszpańskiego w salamance

Szkoła języka hiszpańskiego w Salamance oferuje kursy dla młodzieży (specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych) lub kursy GAP YEAR, dla dorosłych kursy ogólne i specjalistyczne (w tym zajęcia z tłumaczenia) oraz kursy dydaktyczne dla nauczycieli ELE.

kurs hiszpanskiego Malaga
Ogólne Kursy hiszpańskiego w Salamance
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia. Nasza metoda jest sprawdzona i otrzymała certyfikat najwyższej jakości od najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. Maksymalna wielkość grupy to 10 osób. Szkoła posiada akredytacje Instituto Cervantes. 
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

 
Intensywny Kurs Hiszpańskiego w Salamance

20 lekcji w tygodniu, 4 lekcje dziennie. Każda lekcja trwa 50 min. Ten kurs skierowany jest do osób od 16 roku życia, które w krótkim czasie chcą lub muszą opanować język hiszpański w stopniu komunikatywnym. Kurs hiszpańskiego ma miejsce od pon. do pt. rano lub po obiedzie w wyznaczonych przez szkołę godzinach. Godziny zajęć zależą od poziomu języka hiszpańskiego i przydzielenia do danej grupy. Jest to kurs bardzo intensywny i wymaga dużego wysiłku. Rezultat jest jednak widoczny już po pierwszym tygodniu nauki.

CENA: 390,00€/2 tygodnie, dłuższy kurs z ofertą cenową

Intensywny Kurs Hiszpańskiego + Konwersacje
Intensywny Kurs Hiszpańskiego + Kultura i Cywilizacja

20 lekcji w tygodniu, 4 lekcje dziennie + 5 lekcji konwersacyjnych lub z kultury i cywilizacji, 1 lekcja dziennie w grupach do 10 osób. Każda lekcja trwa 50 min.  Zajęcia z konwersacji utrwalają umiejętności nabyte na kursie ogólnym, tutaj skupiamy się na praktyce i konwersacjach, które mogą przydać się w życiu codziennym: zakupy, opisy ludzi i ich charakterów, wyjścia ze znajomymi, rozmowa kwalifikacyjna, wyjście do sklepu, do restauracji, pobyt w obcym państwie, pytanie o drogę, ulubiony film, książka, ekologia etc… Jest to idealne rozwiązanie dla uczniów, którzy mają barierę językową. 

CENA: 450,00€/2 tygodnie, dłuższy kurs z ofertą cenową

Intensywny Kurs 20 + 5 lub 10 Prywatnych Lekcji

Bez zwątpienia nasz ogólny kurs języka hiszpańskiego w Salamance jest najpopularniejszy. 90% naszych klientów wybiera właśnie ten kurs. Dla niektórych jednak 20 lekcji hiszpańskiego to za mało. Chcą bowiem w szybko znacznie poszerzyć swoją znajomość języka hiszpańskiego i wybierają bardziej intensywne opcje. Jedną z nich jest możliwość rezerwacji prywatnych lekcji z nauczycielem, podczas których to właśnie Ty będziesz ustalać tempo oraz tematykę zajęć. Nauczyciel będzie przygotowywał zajęcia prywatne tylko i wyłącznie pod Ciebie!

COMBO 20 +5: 702,00€/2 tygodnie, oferta na dłużej

combo 20+10: 756 / 2 tygodnie, oferta na dłużej

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs Tłumaczenie lub Interpretacja w Grupie 20 lekcji w tygodniu
Tłumaczenie konsekutywne i symultaniczne: kursy dotyczą języka mówionego konsekutywnego i symultanicznego, bezpośredniego i pośredniego. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem iberystyki ze specjalizacją tłumaczeń, chcesz być w przyszłości tłumaczem, jesteś przewodnikiem turystycznym, nauczycielem, zawodowym tłumaczem pisemnym lub ustnym, czy po prostu znasz przynajmniej dwa języki w stopniu zaawansowanym oraz chcesz się doszkolić, to ten kurs może być dla Ciebie. Sprawimy, że zdobędziesz potrzebny warsztat i wiele się nauczysz od naszych specjalistów.
Wszystkie kursy tłumaczeń pisemnych i ustnych organizowane są w połączeniu z językiem hiszpańskim  A lub B. Hiszpański z angielskim, francuskim, niemieckim, holenderskim lub włoskim.
POZIOMY: 
I Wprowadzenie do tłumaczenia. Poziom II – Ćwiczenie tłumaczenia ogólnego. Poziom III Ćwiczenie tłumaczenia technicznego.
Interpretacja:
Poziomy: I Wprowadzenie do technicznego aspektu tłumaczenia ustnego. II Ćwiczenie tłumaczenia konsekutywnego i symultanicznego.
Dostępne kursy grupowe i prywatne one to one lub w małych grupach do 5 osób.

KURS TŁUMACZENIE 450,00€/2 tyg.

kurs tłumaczenia ustne 540,00€/2 tyg.

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

POŁĄCZ OGÓLNY KURS INTENSYWNY Z DODATKOWYM KURSEM

Nasz najpopularniejszy kurs języka hiszpańskiego, czyli ten standardowy składający się z 20 lekcji ogólnych w tygodniu możesz połączyć z:

1. Kursem o Literaturze Latynoamerykańskiej, 5 lekcji w tygodniu (+117,00€ za 2 tyg.).                            

2. Kursem o Filmie Latynoamerykańskim, 5 lekcji w tygodniu (+117,00€ za 2 tyg.)                         

3. Hiszpańskim w Biznesie, 5 lekcji w tygodniu (117,00€ za 2 tyg.)

CENA: 390,00€/2 TYGODNIE + 117,00€/ 2 tyg.

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE 20+5 w tygodniu.

Kursy przygotowujące do DELE są przeznaczone specjalnie dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminu DELE. Certyfikaty DELE są uznawane w całej Unii Europejskiej. Jest to oficjalne potwierdzenie poziomu znajomości języka hiszpańskiego. Certyfikat egzaminu DELE C1-C2 może być potrzebny, jeśli będziesz się ubiegać o przyjęcie na studia na wyższe studia w Hiszpanii lub jeśli chcesz pracować w Hiszpanii. DATY EGZAMINÓW 2023: 17 lutego, 14 kwietnia, 13 maja, 7 lipca, 8 września, 13 października, 18 listopada. DATY KURSÓW DELE W SALAMANCE DO KONSULTACJI.

890,00€ / 4 tyg. (łącznie 100 lekcji hiszpańskiego)

Ceny zakwaterowania w Salamance 

Wybierz najlepsze dla siebie zakwaterowanie

 Najmłodszym klientom propoujemy nasze hiszpańskie rodziny goszczące. Dzieci i młodzież będą mieszać w naturalnym hiszpańskim środowisku u boku hiszpańskiej rodziny, która postara się, by pobyt w Hiszpanii stał się niezapomnianą przygodą. Rodziny oprócz zakwaterowania oferują wyżywienie, ktróre jest wliczone w cenę. Rodziny mieszkają max. 20 minut  pieszo od szkoły języka hiszpańskiego. Jeśli jesteś pełnoletni i wolisz sam zatroszczyć się o siebie wybierz stancję i nasze studenckie mieszkania. Poznasz tutaj ludzi z całego świata. Dodatkowo w Salamance istnieje możliwość zakwaterowania na miejscu, w budynku szkoły. Będziesz miał możliwość zejścia w kapciach na zajęcia:) Współpracujemy także z akademikiem, który jest oddalony 20 min. od szkoły. Naszym dorosłym klientom i seniorom polecamy prywatne studia i apartamenty. To zagwarantuje Państwu spokój i pełną swobodę. Zakwaterowanie od niedzieli do soboty. Ceny zawierają 6 nocy. W przypadku nocy ekstra naliczamy dodatkowe opłaty.  W sezonie od czerwca do końca września ceny mieszkań studenckich wzrastają. Należy je z nami skonsultować.

nauka hiszpanskiego w hiszpanii, kurs hiszpanskiego w hiszpanii

ZAKWATEROWANIE W salamance

Wybierz najlepsze dla Ciebie zakwaterowanie . Tylko i wyłącznie naszym uczniom ułatwiamy przyjazd do Hiszpanii. Z nami nie musicie martwić się o zakwaterowanie. Będziecie bezpieczni, blisko szkoły i z przyjaznymi ludźmi, którzy tak jak Wy przyjechali do Hiszpanii by nauczyć się hiszpańskiego.

 

RODZINY GOSZCZĄCE

HISZPAŃSKIE RODZINY GOSZCZĄCE

Także w Maladze będziecie mieć możliwość zamieszkania u hiszpańskich rodzin. Jeśli chcecie poznać hiszpański styl życia, poznać ludzi, którzy od urodzenia mieszkają w Maladze oraz szybciej nauczyć się języka hiszpańskiego to taka forma zakwaterowania będzie najlepszym wyborem. Jeśli przyjeżdżacie do Malagi sami, wówczas oferujemy pokoje indywidualne. Możecie wybrać zakwaterowanie z niepełnym wyżywieniem (śniadania i kolacje) lub z pełnym wyżywieniem (śniadania, obiady i kolacje).

Niepełne wyżywienie 154,00€ 6 nocy, noc extra 22,00€
Pełne wyżywienie 168,00€ 6 nocy, noc extra 24,00€

 
 

Mieszkania Dzielone

Mieszkania dzielone z innymi studentami

Jeśli nie jesteś przekonany do zamieszkania u hiszpańskiej rodziny goszczącej, ponieważ sądzisz, że ograniczy to Twoją swobodę i nie będziesz miał prywatności, wówczas możesz zamieszkać w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami języka hiszpańskiego. Nasze mieszkania to zazwyczaj wspólna kuchnia, wspólna łazienka i wspólny salon oraz 3 lub 4 sypialnie indywidualne. W tej opcji wyżywienie nie jest wliczone w cenę. Każdy przygotowuje posiłki we własnym zakresie. Kuchnia i wszystko, co potrzebne jest udostępnione każdemu uczniowi. W cenę wliczone są rachunki za internet, prąd, wodę etc.

P. indywidualny 110,00€ 6 nocy, noc extra 30,00€
P. dwuosobowy 90,00€ 6 nocy/osoba,noc extra 20€
30€ dodatkowo za tydzień ( czerwiec – październik)

HOTELE 

Wolisz hostel lub hotel?

Współpracujemy z hotelami oddalonymi od szkoły 5, 10 minut pieszo. Są to sprawdzone hotele min. trzy gwiazdki, które oferują bardzo dobre oferty dla naszych uczniów. Jeśli szukasz czegoś taniego typu hostel także postaramy się Tobie pomóc. 

OFERTY SPECJALNE

Co o nas mówią

“Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mowiłem naprawdę dobrze. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.. ” – Michał S.

“Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę. ” – Kasia B.

Napisz do nas

  • DD slash MM slash YYYY
    Nie trzeba podawać daty.