CENY SEWILLA 2023

Sewilla to przepiękne miasto Andaluzji i w samym centrum znajduje się nasza szkoła. Szkoła istnieje od ponad 20 lat i od samego początku jest prowadzona przez doskonałego językowca i nauczyciela języka hiszpańskiego. Szkoła jest bardzo kameralna, dzięki temu zajęcia są prowadzone w bardzo małych grupach. Opieka nauczycieli jest bardzo spersonalizowana. 

Ceny Kursów Hiszpańskiego w Sewilli 

Wybierz najlepszy  kurs hiszpańskiego w Sewilli

Kursy hiszpańskiego dla młodzieży od 16 roku życia i dla dorosłych. Oganizujemy kursy hiszpańskiego dla studentów indywidualnych i dla grup szkolnych. Połącz swój kurs z warsztatami gotowania, kursem flamenco, zapoznaj się ze specyficzną gwarą prawniczą czy terminologią medyczną. Uwaga! Organizujemy bezpłatne praktyki i staże w firmah i biurach oraz płatne praktyki w hotelach. W cenach kursów są wliczone materiały. Zapis i koszty administracyjne wynoszą 40EURO. Jedna lekcja w Sewilli trwa 50 minut.

ZAPIS: €60.00
5% ZNIŻKI OD NASZEJ AGENCJI NA WSZYSTKIE KURSY!!
MATERIAŁY: wliczone

2023 DNI WOLNE OD PRACY: 02.01, 06.01, 28.02, 06.04, 07.04, 26.04, 01.05, 16.06, 15.08, 12.10, 01.11, 06.12, 08.12, 25.12.

W tych dniach zajęcia grupowe w szkole nie odbędą się, ponieważ szkoła będzie zamknięta. Zajęcia grupowe z tych dni przepadają.

DNI ROZPOCZĘCIA KURSÓW NA WSZYSTKICH POZIOMACH OPRÓCZ POCZĄTKUJĄCYCH: W KAŻDY PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA. 

Daty kursów dla początkujących 2023:  9 lub 23 stycznia, 6 lub 13 lutego, 6 lub 20 marca, 10 lub 17 kwietnia, 8 lub 22 maja, 5 lub 19 czerwca, 3 lub 17 lipca, 7 lub 21 sierpnia, 4 września lub 18, 2 października lub 16, 6 listopada lub 20, 11 grudnia.

 

Kursy hiszpańskiego w Sewilla

Pracujemy z różnymi szkołami w Sewilli. W zależności od potrzeb naszych klientów wybieramy najlepszą szkołę z najlepszą ofertą właśnie dla danego klienta. Oto niektóre z naszych ofert. Szkoła języka hiszpańskiego w Sewilla oferuje kursy semestralne, kursy gap year i długoterminowe kursy języka hiszpańskiego. Zapraszamy do Sewilla na kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii.

male_grupy_kurs_hiszpanskiego_sewilla
Ogólne Kursy hiszpańskiego w Sewilla
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia.  Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. Szkoła jest polecana i dzięki temu przylatują do nas na kurs hiszpańskiego znajomi znajomych.
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Intensywny Kurs Hiszpańskiego

Kurs ogólny: 15 lekcji tygodniowo języka hiszpańskiego plus 5 godzin zajęć kulturowych + tygodniowa wymiana językowa. Kurs ten ma miejsce w Sewilli w godzinach wyznaczonych przez szkołę. W trakcie kursu ma miejsce jedna przerwa trzydziestominutowa. Zacznij mówić po hiszpańsku pierwszego dnia. Wszystkie poziomy języka hiszpańskiego od A1 do C1. Grupy max. 9 uczniów, średnio w grupie 5/6 osób.

160,00€ tydzień

Prywatne lekcje języka hiszpańskiego

Osobiście (w szkole) lub online (przez Skype, Zoom, WeChat)

Zajęcia prywatne są idealne do osiągnięcia konkretnych celów i zaplanowania kursu dostosowanego do potrzeb i celów każdej osoby. Zajęcia te są szczególnie odpowiednie dla studentów, którzy wolą uczyć się we własnym tempie i w elastycznych godzinach. Student decyduje o czasie trwania, harmonogramie i intensywności kursu oraz programie akademickim, nad którym chce pracować. Polecamy także studentom, którzy chcą się przygotować do oficjalnych egzaminów np. DELE.

25,00€ za godzinę

Kursy spersonalizowane

GAP YEAR

Przyjeżdżasz do Sewilli na dłużej? Wybierz nasz kurs hiszpańskiego dla rezydentów w Sewilli. 

OFERTY SPECJALNE. NAPISZ DO NAS!

Ceny zakwaterowania w Sewilli 

Wybierz najlepsze dla siebie zakwaterowanie

 Najmłodszym klientom proponujemy nasze hiszpańskie rodziny goszczące. Dzieci i młodzież będą mieszkać w naturalnym hiszpańskim środowisku u boku hiszpańskiej rodziny, która postara się, by pobyt w Hiszpanii stał się niezapomnianą przygodą. Rodziny oprócz zakwaterowania oferują wyżywienie, które jest wliczone w cenę. Jeśli jesteś pełnoletni i wolisz sam zatroszczyć się o siebie wybierz stancję i nasze studenckie mieszkania. Poznasz tutaj ludzi z całego świata. Naszym dorosłym klientom i seniorom polecamy prywatne studia i apartamenty. Zakwaterowanie od niedzieli do soboty. W przypadku nocy ekstra naliczamy dodatkowe opłaty.  Szkoła w Sewilli pobiera opłatę za serwis szukania bezpiecznego i komfortowego zakwaterowania w wysokości  50€ dodatkowo (należy doliczyć do ceny zakwaterowania). Także w sezonie od czerwca do końca września ceny mieszkań studenckich wzrastają. Należy je z nami skonsultować.

 

RODZINY GOSZCZĄCE

HISZPAŃSKIE RODZINY GOSZCZĄCE

Będziecie mieć możliwość zamieszkania u hiszpańskich rodzin. Jeśli chcecie poznać hiszpański styl życia, poznać ludzi, którzy od urodzenia mieszkają w Maladze oraz szybciej nauczyć się języka hiszpańskiego to taka forma zakwaterowania będzie najlepszym wyborem. Jeśli przyjeżdżacie do Malagi sami, wówczas oferujemy pokoje indywidualne. Możecie wybrać zakwaterowanie z niepełnym wyżywieniem (śniadania i kolacje) lub z pełnym wyżywieniem (śniadania, obiady i kolacje).

Niepełne wyżywienie 185,00€ 7 nocy, noc extra 35,00€
Pełne wyżywienie 220,00€ 7 nocy, noc extra 40,00€

 
 

Mieszkania Dzielone

Mieszkania dzielone z innymi studentami

Jeśli nie jesteś przekonany do zamieszkania u hiszpańskiej rodziny goszczącej, ponieważ sądzisz, że ograniczy to Twoją swobodę i nie będziesz miał prywatności, wówczas możesz zamieszkać w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami języka hiszpańskiego. Nasze mieszkania to zazwyczaj wspólna kuchnia, wspólna łazienka i wspólny salon oraz 3 lub 4 sypialnie indywidualne. W tej opcji wyżywienie nie jest wliczone w cenę. Każdy przygotowuje posiłki we własnym zakresie. Kuchnia i wszystko, co potrzebne jest udostępnione każdemu uczniowi. W cenę wliczone są rachunki za internet, prąd, wodę etc.

P. indywidualny 140,00€ za tydzień, noc extra 30,00€
P. dwuosobowy 100,00€ za tydzień, noc extra 20,00€
CENY WZRASTAJĄ PODCZAS ŚWIĄT WIELKANOCNYCH I FERII W SEWILLI W KWIETNIU

HOTELE i hostele

Wolisz hostel lub hotel w Sewilli?

Współpracujemy z hotelami oddalonymi od szkoły 5, 10 minut pieszo. Są to sprawdzone hotele min. trzy gwiazdki, które oferują bardzo dobre oferty dla naszych uczniów. Jeśli szukasz czegoś taniego typu hostel także postaramy się Tobie pomóc. 

OFERTY SPECJALNE

Co o nas mówią

“Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mowiłem naprawdę dobrze. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.. ” – Michał S.

“Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę. ” – Kasia B.

Napisz do nas

  • DD slash MM slash YYYY
    Nie trzeba podawać daty.