CENY ALICANTE 2023

Szkoła języka hiszpańskiego w Alicante to doświadczona placówka, która posiada akredytacje Instytutu Cervantes. Prowadzą ją doświadczeni nauczyciele języka hiszpańskiego. Oferta cenowa jest konkurencyjna i przygotowana dla klientów z Polski.

Ceny Kursów Hiszpańskiego w Alicante 2023

Wybierz najlepszy dla siebie kurs hiszpańskiego w Alicante

Oferujemy kursy hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży, grup szkolnych i dorosłych. Nasi klienci mogą przebierać w szerokiej ofercie edukacyjnej. Oferujemy kursy języka hiszpańskiego na terenie całej Hiszpanii. Są to kursy ogólne od tygodnia do roku. Kursy zazwyczaj rozpoczynają się rano  lub po obiedzie. Godziny zajęć zostaną ustalone w piątek przed przylotem do Alicante po sprawdzeniu testu poziomującego każdego uczestnika kursu. Jedna godzina lekcyjna w Alicante to  50 minut. Oprócz ceny kursu opłaty dodatkowe to  koszty administracyjne i zapis w wysokości 60 euro od osoby oraz materiały dydaktyczne 35 euro od osoby. Każdy uczeń musi mieć ubezpieczenie i może się jeszcze dodatkowo ubezpieczyć w szkole – koszt 35 EURO/4 tyg. Oferujemy dowóz z lotniska do miejsca zakwaterowania – koszt w zależności od godzin przylotów, w miesiącach od stycznia do maja i od października do grudnia koszt 50,00 euro dodatkowo, w sezonie od czerwca do końca września 65 euro od osoby. W cenę kursu są wliczone: ustalenie poziomu zaawansowania językowego, certyfikat końcowy z pieczątką szkoły, 3 tutoriale po 15 minut z nauczycielem w tygodniu oraz niektóre darmowe oferowane przez nauczycieli zajęcia kulturowe (bilety wstępu oraz transport uczeń płaci dodatkowo). Cena zakwaterowania w miesiącach od początku czerwca do końca września wzrasta o 30% ze względu na opłaty sezonowe. 

2023 dni wolne: 07.04, 10.04, 01.05, 23.06, 15.08, 09.10, 12.10, 01.11, 06.12, 08.12
W tych dniach zajęcia grupowe w szkole nie odbędą się. Szkoła będzie wówczas zamknięta. Zajęcia w tych dniach przepadają.

Daty poszczególnych kursów:

 • Dla początkujących A0, A1.1: 09.01, 06.03, 02.05, 03.07, 02.10

Zajęcia na każdym innym poziomie od A2 do C2 rozpoczynają się w każdy poniedziałek miesiąca z wyjątkiem dni wolnych od pracy.

 • DELE: 09.01, 06.03, 03.04, 05.06, 07.08, 04.09, 02.10
 • Seniorzy 50 plus: 06.03, 06.11
 • Spanish & golf: 05.06,  03.07
 • Spanish & Taniec latino: 05.06, 03.07, 07.08, 04.09.

Transport:
Z lotniska: €50,00
Na lotnisko: na własną rękę lub do ustalenia w szkole.

Kursy hiszpańskiego w Alicante

szkolna wycieczka jezykowa do hiszpanii
Ogólne Kursy hiszpańskiego w Alicante
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia. Nasza metoda jest sprawdzona i otrzymała certyfikat najwyższej jakości od najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. 
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Standardowy Kurs Hiszpańskiego, 15 lekcji w tygodniu
 • Minimum 2 tygodnie, dostępny przez cały rok,
 • Zawsze dostępne 4 poziomy, ustanowione w “Europejskim systemie opisu kształcenia językowego”,
 • 90% naszych uczniów z Alicante zdaje egzamin DELE,
 • Szkoła posiada akredytację Instituto Cervantes.

230,00€/2 tygodnie

Intensywny Kurs Hiszpańskiego 

Łącznie 20 lekcji w tygodniu, każda trwa 50 minut. Podczas naszego intensywnego kursu będziesz ćwiczył mówienie, czytanie i pisanie. Tworzymy osobne poziomy językowe dla grup składających się nawet z jednego ucznia. 

250,00€/ dwa tygodnie

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Intensywny Kurs Hiszpańskiego + Konwersacja

25 lekcji w tygodniu, w tym 20 lekcji w grupie i 5 lekcji konwersacyjnych na temat kultury. Do Intensywnego Kursu Hiszpańskiego dodaliśmy tutaj 5 lekcji komunikacyjno-kulturalnych. Jeśli chcesz kłaść nacisk w trakcie kursu na słownictwo i komunikację, wówczas ten kurs jest dla Ciebie. Dzięki tym lekcjom będziesz płynniej mówić po hiszpańsku i dowiesz się sporo o Hiszpanii oraz o kulturze latynoamerykańskiej. 

300,00€/2 tygodnie

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs Taniec Latynoamerykański
 • 5 lekcji tańca w tygodniu
 •  Minimum: 3 studentów.
 • Jeśli nie ma wystarczającej liczby uczniów, liczba lekcji tańca zostanie zmniejszona w następujący sposób:
  2 studentów: 3 godz./tydzień
  1 student: 2 godz./tydzień
 • Ten kurs tańca można połączyć z każdym kursem języka hiszpańskiego

200,00€/ 2 tygodnie

KURSY SPERSONALIZOWANE

Intensywny Kurs Hiszpańskiego + Prywatne Lekcje
 • Każdy może połączyć INTENSYWNY KURS HISZPAŃSKI i dodać 1 lub 2 godziny dziennie PRYWATNEGO TUTUKA i zaspokajać ich szczególne potrzeby.
 • Minimum 2 tygodnie, przez cały rok,

25,00€ jedna prywatna lekcja

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE

CELE: opis egzaminu i zapoznanie się z jego czterema testami: czytanie ze zrozumieniem, rozumienie ze słuchu, pisanie oraz wypowiedź ustna. Przygotowanie techniczne do wszystkich części egzaminu oraz wzmocnienie struktur gramatycznych niezbędnych dla każdego poziomu.

 • W sumie 40 godzin przygotowujących do egzaminu,
 • Poziomy: A2, B1, B2
 • Ten kurs można połączyć z INTENSYWNYM KURSEM HISZPAŃSKIEGO,

640,00€/40 lekcji przygotowujących do DELE

Kursy spersonalizowane

 Biznesowy Kurs Hiszpańskiego

Jest to wprowadzenie do języka hiszpańskiego w zakresie handlu i biznesu. Ten kurs jest skierowany do osób, które mają relacje biznesowe z firmami hiszpańskimi lub latynoamerykańskimi. Ten kurs można połączyć z INTENSYWNYM KURSEM HISZPAŃSKIM.

 • 3 godziny tygodniowo, 60 minut na zajęcia,
 • Czas trwania: 4 tygodnie, przez cały rok,
 • Poziomy B1/B2,C1/C2

420,00€ /3 lekcje w tygodniu/4 tygodnie

Kursy spersonalizowane

Kurs Hiszpańskiego dla Seniorów 50PLUS

15 lekcji w tygodniu po 50 minut. Kurs obejmuje poziomy od A1, A2 do B1. 
Ten kurs jest przeznaczony dla osób powyżej 50. roku życia, które chcą uczyć się hiszpańskiego w bardziej swobodnej atmosferze. By utworzyć grupę seniorów potrzebujemy minimum 3 uczniów. Zajęcia będą się składać z konwersacyjnego języka hiszpańskiego, którego każdy potrzebuje  na co dzień, w tym: pytamy o drogę,  mówimy o sobie, zamawiamy napoje lub jedzenie w restauracji, wypożyczenie samochodu, rezerwacja pokoju hotelowego, zakupy, opisy etc. W cenie tego kursu są także zajęcia kulturowe, czyli zwiedzanie monumentów i muzeów Alicante. DATY: 5 MARCA I 29 PAŹDZIERNIKA.

440,00€ /15 lekcji hiszpańskiego/2 tygodnie

Kursy spersonalizowane

 LEKCJE GOLFA, MOŻNA POŁĄCZYĆ TEN KURS Z KAŻDYM KURSEM HISZPAŃSKIEGO

6 lekcji golfa w tygodniu
Czas trwania: 2 tygodnie.
Minimum: 4 uczniów. Jeśli nie będzie wystarczającej liczby uczniów, godziny gry w golfa zostaną skrócone w następujący sposób:
2 lub 3 uczniów: 4h/tydzień
1 uczeń: 3h/tydzień
W Alenda Golf odbędą się lekcje golfa. Transfery z Alicante do Alenda Golf (w obie strony) NIE są wliczone w cenę kursu. Zorganizujemy transfer studenta podczas jego kursu. Koszt zostanie podzielony między studentów, którzy zarezerwowali ten kurs.
Lekcje golfa odbędą się:
2 godziny we wtorek, 2 godziny w czwartek i 2 godziny w piątek. W piątek studenci zagrają ostatnią godzinę na „mini kursie” Tee 19.
Studenci poniżej 21 roku życia otrzymają 50% opłaty ekologicznej.

400,00€ / 12 lekcji golfa/2 tygodnie

Ceny zakwaterowania w Alicante 2023 

Wybierz najlepsze dla siebie zakwaterowanie

 Najmłodszym klientom propoujemy nasze hiszpańskie rodziny goszczące. Dzieci i młodzież będą mieszać w naturalnym hiszpańskim środowisku u boku hiszpańskiej rodziny, która postara się, by pobyt w Hiszpanii stał się niezapomnianą przygodą. Rodziny oprócz zakwaterowania oferują wyżywienie, które jest wliczone w cenę. Jeśli jesteś pełnoletni i wolisz sam zatroszczyć się o siebie wybierz stancję i nasze studenckie mieszkania. Poznasz tutaj ludzi z całego świata. Naszym dorosłym klientom i seniorom polecamy prywatne studia i apartamenty. Zakwaterowanie od niedzieli do soboty. W przypadku nocy ekstra naliczamy dodatkowe opłaty.  Często szkoły pobierają opłaty za szukanie zakwaterowania w wysokości od 30 do 60€. Także w sezonie od czerwca do końca września ceny zakwaterowania wzrastają i należy dopłacić 45 euro dodatkowo za tydzień zakwaterowania. Należy z nami skonsultować ceny zakwaterowania. W cenach mieszkań studenckich są liczone rachunki za prąd i wodę oraz serwis sprzątania raz w tygodniu. Należy zabrać ze sobą ręcznik.

nauka hiszpanskiego w hiszpanii, kurs hiszpanskiego w hiszpanii

ZAKWATEROWANIE W Alicante

Wybierz najlepsze dla Ciebie zakwaterowanie w Madrycie. Tylko i wyłącznie naszym uczniom ułatwiamy przyjazd do Hiszpanii. Z nami nie musicie martwić się o zakwaterowanie. Będziecie bezpieczni, blisko szkoły i z przyjaznymi ludźmi, którzy tak jak Wy przyjechali do Madrytu by nauczyć się hiszpańskiego.

 

RODZINY GOSZCZĄCE

HISZPAŃSKIE RODZINY GOSZCZĄCE

Także w Alicante będziecie mieć możliwość zamieszkania u hiszpańskich rodzin. Jeśli chcecie poznać hiszpański styl życia, poznać ludzi którzy mieszkają w Alicante oraz szybciej nauczyć się języka hiszpańskiego to taka forma zakwaterowania będzie najlepszym wyborem. Jeśli przyjeżdżacie do Alicante sami, wówczas oferujemy pokoje indywidualne. Możecie wybrać zakwaterowanie z niepełnym wyżywieniem (śniadania i kolacje) lub z pełnym wyżywieniem (śniadania, pack lunch i kolacje).


Niepełne wyżywienie 175,00€ 7 nocy
Pełne wyżywienie 196,00€ 7 nocy

 
 

Mieszkania Dzielone

Mieszkania dzielone z innymi studentami

Jeśli nie jesteś przekonany do zamieszkania u hiszpańskiej rodziny goszczącej, ponieważ sądzisz, że ograniczy to Twoją swobodę i nie będziesz miał prywatności, wówczas możesz zamieszkać w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami języka hiszpańskiego. Nasze mieszkania to zazwyczaj wspólna kuchnia, wspólna łazienka i wspólny salon oraz 3 lub 4 sypialnie indywidualne. W tej opcji wyżywienie nie jest wliczone w cenę. Każdy przygotowuje posiłki we własnym zakresie. Kuchnia i wszystko, co potrzebne jest udostępnione każdemu uczniowi. W cenę wliczone są rachunki za internet, prąd, wodę etc.

P. indywidualny 220,00€ za 2 tygodnie, minimum 2 tyg. od niedzieli do soboty
P. dwuosobowy 190,00€ za 2 tygodnie, min. 2 tyg. od nie dzieli do soboty, 40€ extra noche.

HOTELE W ALICANTE

Wolisz hostel lub hotel w Alicante?

Współpracujemy z hotelami oddalonymi od szkoły 5, 10 minut pieszo. Są to sprawdzone hotele min. trzy gwiazdki, które oferują bardzo dobre oferty dla naszych uczniów. Jeśli szukasz czegoś taniego typu hostel także postaramy się Tobie pomóc. 

OFERTY SPECJALNE

Co o nas mówią

“Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mowiłem naprawdę dobrze. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.. ” – Michał S.

“Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę. ” – Kasia B.

Napisz do nas

 • DD slash MM slash YYYY
  Nie trzeba podawać daty.