CENY WALENCJA 2023

Szkoła języka hiszpańskiego w Walencji znajduje się w przepięknym i nowoczesnym budynku w spokojnej dzielnicy blisko centrum Walencji. Istnieje od ponad 15 lat i posiada akredytacje Instituto Cervantes oraz EQUALS. Została ogłoszona w konkursie branżowym najlepszą szkołą języka hiszpańskiego w Hiszpanii. 

Ceny Kursów w Walencji 2023

Wybierz najlepszy dla siebie kurs hiszpańskiego

Oferujemy kursy hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży, grup szkolnych i dorosłych także w wieku powyżej 50 roku życia. Nasi klienci mogą przebierać w szerokiej ofercie edukacyjnej. Oferujemy kursy języka hiszpańskiego dla osób, które uczą się dla przyjemności i chcą wykorzystać swoją znajomość jedynie jako turyści. Zapraszamy do Walejcji także nauczycieli języka hiszpańskiego lub przyszłych studentów, którzy myślą o studiach na Uniwersytecie w Walencji lub innym hiszpańskim mieście. Oferujemy także ogólne kursy od tygodnia do roku. Kursy zazwyczaj rozpoczynają się rano (w wakacje czasami godziny zajęć się przesuwają na popołudnie i trwają od 3 do 6 godzin dziennie. Jedna godzina lekcyjna w Walencji trwa 50 minut. Oprócz ceny kursu szkoła pobiera opłatę administracyjną w wysokości 35EURO. Materiały dydaktyczne są wliczone w cenę każdego kursu. Dodatkowo nasz agencja każdemu klientowi oferuje rabat w wysokości 5% od ceny kursu na każdy kurs w 2022 roku! Takiej oferty nie znajdziecie nigdzie!!

Zapis: €35.00
5% zniżki od naszej agencji na wszystkie kursy!!
Materiały: wliczone w cenę

2023 dni wolne od pracy: 06/01, 07/04, 10/04, 17/04, 24/04, 01/05, 15/08, 09/10, 01/11, 08/12, 25/12

W tych dniach zajęcia grupowe w szkole nie odbędą się, ponieważ szkoła będzie zamknięta. Zajęcia grupowe z tych dni nie przepadają i zostaną odpracowane w kolejnych dniach trwania kursu.

Dni rozpoczęcia kursów na wszystkich poziomach oprócz początkujących: w każdy poniedziałek miesiąca.

Transport:
Z lotniska w Walencji: €50,00

Kursy hiszpańskiego w Walencji

Szkoła języka hiszpańskiego w Walencji oferuje kursy semestralne, kursy gap year i długoterminowe kursy języka hiszpańskiego. Jeśli chcesz zacząć studia na hiszpańskim uniwersytecie, przyjedź do Walencji i przygotuj się do egzaminu wstępu na hiszpańską uczelnię. Zapraszamy do Walencji na kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii.

kurs hiszpanskiego Malaga
Ogólne Kursy hiszpańskiego w Walencji
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia. Nasza metoda jest sprawdzona i otrzymała certyfikat najwyższej jakości od najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. 
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Intensywny Kurs Hiszpańskiego 20

20 lekcji tygodniowo, od poniedziałku do piątku . Jedna lekcja trwa 50 minut. Grupy nie są większe niż 10 osób. Średnio w jednej grupie są 5, 6 osób. Metoda rotacyjna oznacza, że każdego dnia będziesz miał zajęcia z innym nauczycielem! 

CENA: 175,00€/tydzień, dłuższy kurs z ofertą cenową

Intensywny Kurs Hiszpańskiego z Zajęciami Prywatnymi 20+10

20 lekcji w tygodniu, 4 lekcje dziennie. Każda lekcja trwa 50 min. Ten kurs skierowany jest do osób dorosłych, które w krótkim czasie chcą lub muszą opanować język hiszpański w stopniu komunikatywnym. Kurs hiszpańskiego ma miejsce od pon. do pt. w godzinach od. Jest to kurs bardzo intensywny i wymaga dużego wysiłku. Rezultat jest jednak widoczny już po pierwszym tygodniu nauki.

CENA: 500,00€/tydzień, dłuższy kurs z ofertą cenową

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs Intensywny + Zajęcia spersonalizowane
  •  STANDARDOWY KURS HISZPAŃSKIEGO 20 LEKCJI / tydzień + 10 sesji konwersacji
  • STANDARDOWY KURS HISZPAŃSKIEGO 20 LEKCJI / tydzień + 1o sesji wymowy
  • STANDARDOWY KURS HISZPAŃSKIEGO 20 LEKCJI / tydzień + 10 sesji football
  • STANDARDOWY KURS HISZPAŃSKIEGO 20 LEKCJI / tydzień + 10 sesji biznesu
  • STANDARDOWY KURS HISZPAŃSKIEGO 20 LEKCJI / tydzień + 10 sesji kultury

CENA: 280,00€ za tydzień 

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Program dla Nauczycieli Języka Hiszpańskiego

Kurs skierowany do nie-rodowitych nauczycieli języka hiszpańskiego, którzy wykonują swój zawód poza krajami hiszpańskojęzycznymi. Kurs podzielony jest na teoretyczno-praktyczne warsztaty poranne mające na celu doskonalenie technik i umiejętności nauczania, prowadzone przez profesorów z naszego ośrodka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie nauczania ELE oraz sesje popołudniowe. 45 lekcji w tygodniu rano od 9.30h do 14.00h oraz po obiedzie od 16.00h do 19.30h. 

1 tydz.: 365,00€

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE 

Kurs przygotowujący do egzaminu DELE składa się z 3 codziennych 50-minutowych zajęć prowadzonych od poniedziałku do piątku i odbywa się 14 dni przed datą egzaminu. Jeśli chcesz przygotować się do egzaminu wcześniej, istnieje możliwość rozpoczęcia kursu tydzień lub dwa wcześniej.

Kursy te odbywają się zazwyczaj rano (od 10:00 do 12:40) lub po południu (od 16:00 do 18:40), chociaż w zależności od pory roku i liczby studentów, harmonogram może ulec niewielkim modyfikacjom.

DATY KURSU PRZYGOTOWUJĄCEGO: 30.01, 27.03, 25.04, 19.06, 21.08, 25.09, 30.10 

DATY EGZAMINU DELE 2023: 17.02, 14.04, 13.05, 07.07, 08.09, 13.10, 18.11.

495,00€ / 3 tygodnie (187,00€ za tydzień)

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE 20+10

Program przygotowawczy do DELE 20 + 10 składa się z 20 intensywnego kursu hiszpańskiego i 10 godzin lekcji prywatnych tygodniowo. Kurs intensywny 20 składa się z 20 tygodniowych zajęć po 50 minut, prowadzonych od poniedziałku do piątku. Do tych zajęć dodaje się 5 godzin modułów społeczno-kulturowych do realizacji w ciągu tygodnia. Kursy te odbywają się zazwyczaj rano (od 10:00 do 13:30) lub po południu (od 16:00 do 19:30), chociaż w zależności od pory roku i liczby studentów, harmonogram może ulec niewielkim modyfikacjom. Cotygodniowe lekcje prywatne o godz. 10:00, trwające 60 min, odbywają się zwykle od 13:45 do 15:45, choć w zależności od pory roku i liczby uczniów harmonogram ten może ulec nieznacznym modyfikacjom

1 tydz. 470,00€

Kursy spersonalizowane

 Przygotowanie ABITUR/MATURA

Program zajęć przygotowujących do egzaminów z języka hiszpańskiego składa się z:

Kurs Intensywny 20 z 20 cotygodniowych zajęć po 50 min, prowadzonych od poniedziałku do piątku. Oprócz tych wykładów program kursu obejmuje również 5 godzin tygodniowych modułów społeczno-kulturalnych. Kurs Intensywny 20 odbywa się zazwyczaj rano (od 10:00 do 13:30) lub po południu (od 16:00 do 19:30) 10 godzin tygodniowo zajęć indywidualnych, trwających 60 minut, które zwykle odbywają się w godzinach od 13:45 do 15:45, choć w zależności od pory roku i liczby uczniów grafik ten może ulec nieznacznym modyfikacjom.

1 tydzień.: 500,00€

Kursy spersonalizowane

Hiszpański dla całej rodziny w Walencji

Spędź  czas z rodziną  i popraw swoje umiejętności językowe z także z rodziną. To będzie idealne połączenie wakacji językowych i wakacji na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol. Nasza szkoła językowa oferuje idealnie dopasowany program dla Ciebie i Twojej rodziny: Twoje dzieci będą miały możliwość poprawy swoich hiszpańskich umiejętności w grupie z innymi dziećmi w tym samym wieku, podczas gdy Ty będziesz uczęszczać na kurs dla dorosłych.  Ta oferta daje również możliwość odkrywania hiszpańskiej kultury i wielu zakątków Hiszpanii. Każdego dnia oferujemy ciekawy program kulturalny a w weekendy proponujemy wycieczki po Andaluzji:  Sewilla, Granada, Kordoba, Ronda lub Gibraltar czy Maroko. Dzięki naszym kursom języka hiszpańskiego dla całej rodziny Ty i Twoje dzieci będziecie zadowoleni.  Nastolatkom w wieku od 13 do 17 lat oferujemy kurs dla młodych. Program obejmuje interaktywne podejście do nauki. Jest to doskonała okazja dla twoich dzieci, aby zdobyć nowe doświadczenia, poznać nowych ludzi i poprawić swoje umiejętności językowe w łatwy i przyjemny sposób.

Do konsultacji

Ceny zakwaterowania w Walencji

Wybierz najlepsze dla siebie zakwaterowanie

 Najmłodszym klientom propoujemy nasze hiszpańskie rodziny goszczące. Dzieci i młodzież będą mieszać w naturalnym hiszpańskim środowisku u boku hiszpańskiej rodziny, która postara się, by pobyt w Hiszpanii stał się niezapomnianą przygodą. Rodziny oprócz zakwaterowania oferują wyżywienie, ktróre jest wliczone w cenę. Jeśli jesteś pełnoletni i wolisz sam zatroszczyć się o siebie wybierz stancję i nasze studenckie mieszkania. Poznasz tutaj ludzi z całego świata. Naszym dorosłym klientom i seniorom polecamy prywatne studia i apartamenty. Zakwaterowanie od niedzieli do soboty. W przypadku nocy ekstra naliczamy dodatkowe opłaty.  Opłata za szukanie zakwaterowania i organizację pobytu wynosi 30EURO dodatkowo. Także w sezonie od czerwca do końca września ceny mieszkań studenckich wzrastają. Należy je z nami skonsultować.

nauka hiszpanskiego w hiszpanii, kurs hiszpanskiego w hiszpanii

ZAKWATEROWANIE W WALENCJI

Wybierz najlepsze dla Ciebie zakwaterowanie w Walencji. Tylko i wyłącznie naszym uczniom ułatwiamy przyjazd do Hiszpanii. Z nami nie musicie martwić się o zakwaterowanie. Będziecie bezpieczni, blisko szkoły i z przyjaznymi ludźmi, którzy tak jak Wy przyjechali do Hiszpanii by nauczyć się hiszpańskiego.

 

RODZINY GOSZCZĄCE

HISZPAŃSKIE RODZINY GOSZCZĄCE

Także w Maladze będziecie mieć możliwość zamieszkania u hiszpańskich rodzin. Jeśli chcecie poznać hiszpański styl życia, poznać ludzi, którzy od urodzenia mieszkają w Maladze oraz szybciej nauczyć się języka hiszpańskiego to taka forma zakwaterowania będzie najlepszym wyborem. Jeśli przyjeżdżacie do Malagi sami, wówczas oferujemy pokoje indywidualne. Możecie wybrać zakwaterowanie z niepełnym wyżywieniem (śniadania i kolacje) lub z pełnym wyżywieniem (śniadania, obiady i kolacje).

Niepełne wyżywienie 200,00€ 6 nocy, noc extra 35,00€
Pełne wyżywienie 225,00€ 6 nocy, noc extra 40,00€

 
 

Mieszkania Dzielone

Mieszkania dzielone z innymi studentami

Jeśli nie jesteś przekonany do zamieszkania u hiszpańskiej rodziny goszczącej, ponieważ sądzisz, że ograniczy to Twoją swobodę i nie będziesz miał prywatności, wówczas możesz zamieszkać w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami języka hiszpańskiego. Nasze mieszkania to zazwyczaj wspólna kuchnia, wspólna łazienka i wspólny salon oraz 3 lub 4 sypialnie indywidualne. W tej opcji wyżywienie nie jest wliczone w cenę. Każdy przygotowuje posiłki we własnym zakresie. Kuchnia i wszystko, co potrzebne jest udostępnione każdemu uczniowi. W cenę wliczone są rachunki za internet, prąd, wodę etc.

P. indywidualny 150,00€ za tydzień, noc extra 30,00€
P. dwuosobowy 120,00€ za tydzień, noc extra 25,00€
30€ dodatkowo za tydzień ( czerwiec – październik)

mieszkania dzielone

Mieszkania dzielone z hiszpańskimi studentami.

Ta opcja jest dostępna jedynie w roku akademickim, czyli od października do czerwca. Często w okresie , kiedy studenci mają egzaminy jest trudno znaleźć możliwość takiej stancji. Trzeba zatem mieć na uwadze, że nie zawsze znalezienie takiej opcji będzie możliwe. Można jednak o to pytać i wówczas my postaramy się Wam pomóc! Jest to bardzo atrakcyjna opcja zakwaterowania, zwłaszcza dla studentów i ludzi w wieku 20, 30, którzy chcą poznać hiszpańskich studentów, którzy mieszkają w Walencji. 

DATY I CENY DO KONSULTACJI!

HOTELE W WALENCJI

Wolisz hostel lub hotel w Walencji?

Współpracujemy z hotelami oddalonymi od szkoły 5, 10 minut pieszo. Są to sprawdzone hotele min. trzy gwiazdki, które oferują bardzo dobre oferty dla naszych uczniów. Jeśli szukasz czegoś taniego typu hostel także postaramy się Tobie pomóc. 

OFERTY SPECJALNE

Co o nas mówią

“Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mowiłem naprawdę dobrze. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.. ” – Michał S.

“Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę. ” – Kasia B.

Napisz do nas

  • DD slash MM slash YYYY
    Nie trzeba podawać daty.