NASZE CENY 2022

Nasza ekipa wraz ze szkołami języka hiszpańskiego, które reprezentujemy, staraliśmy się stworzyć dla Państwa jak najciekawsze propozycje wraz z przystępnymi cenami dla naszych klientów z Polski. Specjalizujemy się w organizacji szkolnych wycieczek grupowych i obozów wakacyjnych. Organizujemy także wyjazdy językowe dla klientów indywidualnych. Sprawdź naszą ofertę dla poszczególnych miast.

Ceny Kursów Hiszpańskiego

Nasze najpopularniejsze kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Oferujemy kursy hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży, grup szkolnych i dorosłych. Nasi klienci mogą przebierać w szerokiej ofercie edukacyjnej. Oferujemy kursy języka hiszpańskiego na terenie całej Hiszpanii. Tutaj można zobaczyć zestawienie napopoluraniejszych kursów języka hiszpańskiego TOP2018. Jeśli zainteresowani są Państwo konkretnym miastem, wówczas zapraszamy do sprawdzenia oferty cenowej.

Ceny zakwaterowania w Hiszpanii 

Wybierz najlepsze dla siebie zakwaterowanie

 Najmłodszym klientom propoujemy nasze hiszpańskie rodziny goszczące. Dzieci i młodzież będą mieszać w naturalnym hiszpańskim środowisku u boku hiszpańskiej rodziny, która postara się, by pobyt w Hiszpanii stał się niezapomnianą przygodą. Rodziny oprócz zakwaterowania oferują wyżywienie, ktróre jest wliczone w cenę. Jeśli jesteś pełnoletni i wolisz sam zartoszczyć się o siebie wybierz stancję i nasze studenckie mieszkania. Poznasz tutaj ludzi z całego świata. Naszym dorosłym klientom i seniorom polecamy prywatne studia i apartamenty. Zakwaterowanie od niedzieli do soboty. W przypadku nocy ekstra naliczamy dodatkowe opłaty.  Często szkoły pobierają opłaty za szukanie zakwaterowania w wysokości od 30 do 60€, w zależności od miasta i szkoły. Także w sezonie od czerwca do końca września ceny mieszkań studenckich wzrastają. Należy je z nami skonsultować.

Co o nas mówią

“Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mowiłem naprawdę dobrze. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.. ” – Michał S.

“Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę. ” – Kasia B.

Napisz do nas

  • DD slash MM slash YYYY
    Nie trzeba podawać daty.