Kurs hiszpańskiego przygotowujący do DELE

Komu dedykujemy ten kurs DELE?

Kurs hiszpańskiego przygotowujący do egzaminu DELE dedykujemy wszystkim, którzy chcą podjąć wyzwanie przygotowania się do oficjalnego egzaminu z języka hiszpańskiego.  Jeśli chcesz studiować lub pracować w Hiszpanii, powinieneś się do takiego egzaminu przygotować. Certyfikat, który otrzymasz po zdaniu egzaminu będzie określał Twój akredytowany poziom języka hiszpańskiego: A1, A2, B1, B2, C1, C2. Egzamin możesz zdać w Polsce lub w Hiszpanii. Tak samo wygląda sytuacja z kursami przygotowującymi. Posiadacze certyfikatu DELE na poziomie C1, C2 mogą nawet uczyć języka hiszpańskiego w szkołach. Warto o taki certyfikat zawalczyć! 

Czego oczekiwać?

Wszystkie reprezentowane przez nas szkoły języka hiszpańskiego są akredytowane przez Instituto Cervantes i w swojej różnorodnej ofercie posiadają DELE Kursy Hiszpańskiego. Każda szkoła ułożyła swój własny program i czas trwania takiego kursu. Przed podjęciem decyzji o wyborze miejsca, skontaktuj się z nami. Polecamy Tobie szkoły, które oferują specjalistyczne kursy DELE. Naszym zdaniem oprócz ogólnej wiedzy i znajomości języka hiszpańskiego, należy wiedzieć, jak przebiega egzamin i technicznie się do niego przygotować. Podczas takich egzaminów często przydaje się doświadczenie w rozwiązywaniu testów i tego typu egzaminów. Musisz dobrze znać samą formułę tego egzaminu i się do niej dobrze przygotować. Podczas naszych kursów przygotowujących do DELE, dostaniesz oryginalne arkusze egzaminacyjne z lat wcześniejszych oraz masę ćwiczeń na wzór tych arkuszy. Dzięki temu pójdziesz na egzamin bardzo dobrze przygotowany i na 100% odniesiesz sukces!

DELE KURS HISZPAńSKIEGO #Przygotowanie do egzaminu

Szkoły języka hiszpańskiego, które reprezentujemy organizują kursy przygotowujące do zdania oficjalnego egzaminu języka hiszpańskiego DELE. Każda szkoła ma swoją własną metodologię i materiały, ale standardy nauczania są takie same. Wśród kursów przygotowujących do egzaminu DELE można wybrać kursy grupowe lub mieszane, czyli te składające się z zajęć grupowych i prywatnych DELE.  Ten drugi wariant jest trochę droższy, ale także bardziej popularny. Grupowe Kursy DELE odbywają się zazwyczaj jedynie na krótko przed datami oficjalnych egzaminów, 2 lub 4 tygodnie przed testami. Kursy mieszane Combi organizowane są w każdy poniedziałek miesiąca. W trakcie zajęć prywatnych omawiane są jedynie zagadnienia przygotowujące do zdania oficjalnego egzaminu potwierdzającego znajomość języka hiszpańskiego na wybranym poziomie.

nauka języka hiszpańskiego w sewilli, kurs języka hiszpańskiego w sewilli, nauka hiszpańskiego w Hiszpanii
kury języka hiszpańskiego w Madrycie, szkoła języka hiszpańskiego w Madrycie, nauka języka hiszpańskiego w Hiszpanii
grupowe kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii, szkolne wycieczki językowe do Hiszpanii
kursy języka hiszpańskiego dla dorosłych w Hiszpanii, nauka hiszpańskiego w Hiszpanii

Daty egzaminu DELE2019 #DELE KURS HISZPAńSKIEGO

Do egzaminu może przystąpić każdy. Trzeba zapisać się na listę uczestników i oficjalnie zarejestrować się. Można dokonać registracji na wybrany termin już teraz. Instituto Cervantes ogłosił już daty oficjalnych egzaminów w 2021 roku. Chcesz przygotować się do Oficjalnego Egzaminu DELE na wybranym poziomie? Skontaktuj się a znani a wybierzemy najlepsze daty właśnie dla Ciebie!

 

Przygotuj się do DELE #Poznaj nasze szkoły hiszpańskiego

Oferujemy naszym klientom kursy języka hiszpańskiego w renomowanych szkołach języka hiszpańskiego na terenie całej Hiszpanii. Wszystkie nasze szkoły są akredytowane przez Instituto Cervantes. Reprezentują one najwyższe standardy nauczania języka hiszpańskiego. Jednym z kursów, które oferujemy jest ten przygotowujący do egzaminu DELE. Po tym kursie nasi studenci będą bardzo dobrze przygotowani do oficjalnego egzaminu DELE.  95% zdawalności egzaminu przez studentów przygotowanych w naszych szkołach języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Przyjedź i przygotuj się do egzaminu. Nasi nauczyciele już czekają na Ciebie!

Początkujący

Uczniowe, którzy nigdy nie mieli styczności z językiem hiszpańskim trafiają zawsze do grupy zerowej. Jeśli znasz kilka słówek i umiesz powiedzieć kilka zdań po hiszpańsku, możesz trafić do grupy A1 – A2.

Średniozaawansowani

Znajomość zasad gramatycznych i słownictwa pozwala Tobie na komunikowanie się z innymi. Możesz rozwinąć swoje myśli i wyrazić swoje opinie w większości sytuacji. Poziom B1 – B2.

Zaawansowani

Bez problemu używasz języka hiszpańskiego. Mówisz, piszesz, czytasz i rozumiesz w 100%. Używasz skomplikowanych konstrukcji gramatycznych, wyrażeń i technicznego słownictwa w razie potrzeb. Poziom C1 – C2.

Na kursie hiszpańskiego ćwiczymy:

Słuchanie i czytanie

Zrozumieć informację radiową czy telewizyjną lub rozmówcę podczas konwersacji telefonicznej – to jest sztuka! Będziemy pracować nad zrozumieniem tekstów pisemnych i ze słuchu.

Mówienie i pisanie

Bez względu na poziom języka hiszpańskiego zawsze najciężej jest zacząć mówić. Będziemy starać się tworzyć praktyczne sytuacje, podczas których będziesz musiał mówić.

Słownictwo i gramatyka

To najbardziej techniczne punkty podczas nauki języka. Dwie piewsze lekcje to zaganienia gamatyczne, a dwie ostatnie to komunikacja. Codziennie wprowadzamy nowe słownictwo.

zakwaterowanie w Hiszpanii w mieszkaniach studenckich

#ZAKWATEROWANIE

Rezerwuj kurs i zakwaterowanie

Nasze szkoły oferują nie tylko kursy języka hiszpańskiego, ale także zakwaterowanie. Nie znając danego miasta i wybierając się pierwszy raz do Hiszpanii z nikłą znajomością języka hiszpańskiego polecamy zgłosić się do nas i zarezerwować z nami zakwaterowanie. Wszystkie szkoły dysponują kilkoma możliwościami. Najmłodszym klientom propoujemy nasze hiszpańskie rodziny goszczące. Dzieci i młodzież będą mieszać w naturalnym hiszpańskim środowisku u boku hiszpańskiej rodziny, która postara się, by pobyt w Hiszpanii stał się niezapomnianą przygodą. Rodziny oprócz zakwaterowania oferują wyżywienie, ktróre jest wliczone w cenę. Jeśli jesteś pełnoletni i wolisz sam zartoszczyć się o siebie wybierz stancję i nasze studenckie mieszkania. Poznasz tutaj ludzi z całego świata. 

#NAUKA I ZABAWA

Kurs DELE mimo, że przygotowuje do poważnego egzaminu nie jest nudny. Wręcz przeciwnie! Hiszpanie postarają się, by oprócz wiedzy o języku hiszpańskim i przygotowania do oficjalnego egzyminu, wynieść również dużo praktycznej wiedzy o samej Hiszpanii. Codziennie po zajęciach języka hiszpańskiego każdy student będzie miał możliwość uczestnictwa w wielu zajęciach kulturalnych. Nauczyciele postarają się opowiedzieć swoim uczniom o historii miasta, najważmiekjszych zabytkach, monumentach i atrakcjach kulturalnych. Dowiecie się z nami o tapasach, o churros con chocolate, o reyes católicos, o Alhambra, Alcazaba i nie tylko… 

hiszpanski w Hiszpanii, praktyki i staze w Hiszpanii

Ostatni dzień w szkole w języka hiszpańskiego

Dlaczego Linguiter?

Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas ważny i traktujemy jego potrzeby indywidualnie. Od samego początku staramy się dobrać odpowiednie miasto, szkołę językową i hiszpańską rodzinę. 

Akredytacje Cervantesa

Wszystkie szkoły posiadają certyfikat Instituto Cervantes. Są to szkoły, które mają duże doświadczenie i rewelacyjne metody nauczania języka hiszpańskiego.

Małe grupy

Zawsze przed przylotem do Hiszpanii lub w pierwszy poniedziałek każdy uczeń napisze test sprawdzający poziom języka hiszpańskiego. Na jego podstawie zostanie wybrana najbardziej odpowiednia grupa językowa, której będzie max. 8-10 uczniów. 

MóWISZY TYLKO PO HISZPAńSKU

Podczas zajęć języka hiszpańskiego nauczyciele mówią tylko i wyłącznie po hiszpańsku. 90% zajęć to aktywna komunikacja w języku hiszpańskim. Dzięki temu szybko zauważysz postępy!

Doświadczona ekipa

Jesteśmy ekipą młodych ludzi. Każdy z nas mówi biegle w przynajmniej dwóch językach obcych. Mieszkaliśmy, uczyliśmy się i pracowaliśmy w różnych krajach w Europie. Zawsze staramy się poznać i zrozumieć potrzeby klientów, z którymi się identyfikujemy.

Przyjazne miasta

Oferujemy kursy w przyjaznych miastach Hiszpanii. Do każdego z naszych miast docelowych możesz dotrzeć z Polski bezpośredio liniami Ryanair, Wizzair, Norwegian, Vuelin, Iberia. Każde miasto jest inne i oferuje, coś innego. 

Mów, myśl i czuj!

To nasze hasło przewodnie. Zorganizujemy Tobie wyjazd do Hiszpanii i kładziemy nacisk na doświadczenie i przygodę. Tutaj będziesz codziennie mieć do czynienia z kulturą Hiszpanii i o to nam właśnie chodzi!

Międzynarodowe środowisko

Do każdej z naszych szkół języka hiszpańskiego przylatują ludzie z całego świata. W jednej grupie możesz znaleźć się z Niemcami, Francuzami, Włochami, Japończykami i Koreańczykami…

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  K. Prokopczyk
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  I. Kaszubska
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  I. Korcyl
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  A. Salej
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Z. Bajkowski
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  I. Kurek
  rodzic 

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]ca.es

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339