Kurs hiszpańskiego przygotowujący do DELE

Komu dedykujemy ten kurs DELE?

Kurs hiszpańskiego przygotowujący do egzaminu DELE dedykujemy wszystkim, którzy chcą podjąć wyzwanie przygotowania się do oficjalnego egzaminu z języka hiszpańskiego.  Jeśli chcesz studiować lub pracować w Hiszpanii, powinieneś się do takiego egzaminu przygotować. Certyfikat, który otrzymasz po zdaniu egzaminu będzie określał Twój akredytowany poziom języka hiszpańskiego: A1, A2, B1, B2, C1, C2. Egzamin możesz zdać w Polsce lub w Hiszpanii. Tak samo wygląda sytuacja z kursami przygotowującymi. Posiadacze certyfikatu DELE na poziomie C1, C2 mogą nawet uczyć języka hiszpańskiego w szkołach. Warto o taki certyfikat zawalczyć! 

Czego oczekiwać?

Wszystkie reprezentowane przez nas szkoły języka hiszpańskiego są akredytowane przez Instituto Cervantes i w swojej różnorodnej ofercie posiadają DELE Kursy Hiszpańskiego. Każda szkoła ułożyła swój własny program i czas trwania takiego kursu. Przed podjęciem decyzji o wyborze miejsca, skontaktuj się z nami. Polecamy Tobie szkoły, które oferują specjalistyczne kursy DELE. Naszym zdaniem oprócz ogólnej wiedzy i znajomości języka hiszpańskiego, należy wiedzieć, jak przebiega egzamin i technicznie się do niego przygotować. Podczas takich egzaminów często przydaje się doświadczenie w rozwiązywaniu testów i tego typu egzaminów. Musisz dobrze znać samą formułę tego egzaminu i się do niej dobrze przygotować. Podczas naszych kursów przygotowujących do DELE, dostaniesz oryginalne arkusze egzaminacyjne z lat wcześniejszych oraz masę ćwiczeń na wzór tych arkuszy. Dzięki temu pójdziesz na egzamin bardzo dobrze przygotowany i na 100% odniesiesz sukces!

DELE KURS HISZPAńSKIEGO #Przygotowanie do egzaminu

Szkoły języka hiszpańskiego, które reprezentujemy organizują kursy przygotowujące do zdania oficjalnego egzaminu języka hiszpańskiego DELE. Każda szkoła ma swoją własną metodologię i materiały, ale standardy nauczania są takie same. Wśród kursów przygotowujących do egzaminu DELE można wybrać kursy grupowe lub mieszane, czyli te składające się z zajęć grupowych i prywatnych DELE.  Ten drugi wariant jest trochę droższy, ale także bardziej popularny. Grupowe Kursy DELE odbywają się zazwyczaj jedynie na krótko przed datami oficjalnych egzaminów, 2 lub 4 tygodnie przed testami. Kursy mieszane Combi organizowane są w każdy poniedziałek miesiąca. W trakcie zajęć prywatnych omawiane są jedynie zagadnienia przygotowujące do zdania oficjalnego egzaminu potwierdzającego znajomość języka hiszpańskiego na wybranym poziomie.

nauka języka hiszpańskiego w sewilli, kurs języka hiszpańskiego w sewilli, nauka hiszpańskiego w Hiszpanii
egzamin dele w Hiszpanii
kursy języka hiszpańskiego dla dorosłych w Hiszpanii, nauka hiszpańskiego w Hiszpanii

Przygotuj się do DELE #Poznaj nasze szkoły hiszpańskiego

Oferujemy naszym klientom kursy języka hiszpańskiego w renomowanych szkołach języka hiszpańskiego na terenie całej Hiszpanii. Wszystkie nasze szkoły są akredytowane przez Instituto Cervantes. Reprezentują one najwyższe standardy nauczania języka hiszpańskiego. Jednym z kursów, które oferujemy jest ten przygotowujący do egzaminu DELE. Po tym kursie nasi studenci będą bardzo dobrze przygotowani do oficjalnego egzaminu DELE.  95% zdawalności egzaminu przez studentów przygotowanych w naszych szkołach języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Przyjedź i przygotuj się do egzaminu. Nasi nauczyciele już czekają na Ciebie!

Początkujący

Uczniowe, którzy nigdy nie mieli styczności z językiem hiszpańskim trafiają zawsze do grupy zerowej. Jeśli znasz kilka słówek i umiesz powiedzieć kilka zdań po hiszpańsku, możesz trafić do grupy A1 – A2.

Średniozaawansowani

Znajomość zasad gramatycznych i słownictwa pozwala Tobie na komunikowanie się z innymi. Możesz rozwinąć swoje myśli i wyrazić swoje opinie w większości sytuacji. Poziom B1 – B2.

Zaawansowani

Bez problemu używasz języka hiszpańskiego. Mówisz, piszesz, czytasz i rozumiesz w 100%. Używasz skomplikowanych konstrukcji gramatycznych, wyrażeń i technicznego słownictwa w razie potrzeb. Poziom C1 – C2.

OFERTA ZIMA 2023 NIE CZEKAJ I ZAPISZ SIę JUż TERAZ

web_wakacyjny-oboz-hiszpanskiego-w-maladze

5% zniżki od ceny kursu na wszystkie zapisy w STYCZNIU 2023

DELE ALICANTE

Ilość lekcji: 40 lekcji, 4 tygodnie.
Poziomy: poziomy w zależności od daty kursu
Data rozpoczęcia: 09/01; 06/03; 03/04; 05/06; 07/08; 04/09, 02/10
Grupy: do 10 osób, jednak przeważnie mamy 7/8 osób.
Ogólny hiszpański
*W przypadku posiadania tylko 1 lub 2 osób w grupie zastrzegamy sobie prawo do skrócenia godzin kursu.

CENY

DELE BARCELONA

Lekcje tygodniowo: 8 zajęć w tygodniu, 2 lekcje dziennie od pon. do czw. przez min. 4 tyg.
Długość zajęć: każda lekcja trwa 50 minut
Harmonogram: zajęcia DELE 14:40-16:20
Poziomy: od A1 do C2
Wielkość klasy: Zajęcia grupowe do 12 uczniów.
Daty rozpoczęcia: w każdy poniedziałek
W zestawie: Pakiet powitalny, zajęcia zanurzeniowe tygodniowo, całodobowa pomoc w nagłych wypadkach, orientacja.

CENY 

DELE WALENCJA

Ilość lekcji: 15 lekcji w tygodniu, 3 lekcje dziennie przez 3 tyg., lekcja trwa 50 minut, 
Lekcje: od 10.00h do 12.40h lub od 16.00h do 18.40h
Poziomy:
A2-C2, 
Data rozpoczęcia: każdy poniedziałek
Minimum: w Walencji kursy trwają minimum tydzień.
Grupy: do 8 osób, jednak przeważnie mamy 4,5 osób.
Ogólny hiszpański
*W przypadku posiadania tylko 1 do 3 osób w grupie zastrzegamy sobie prawo do skrócenia godzin kursu.
W cenę nie są wliczone opłaty za egzamin oficjalny.

ceny

DELE GRANADA

Ilość lekcji: 30 lekcji w tygodniu, jedna lekcja trwa 50 minut.
5 lekcji ogólnych dziennie w grupach do 10 osób. 1 lekcja dziennie DELE w grupach do 5 osób.
Poziomy: A2-C2
Data rozpoczęcia: każdy poniedziałek
Minimum: w Granadzie kursy trwają minimum tydzień.
Ogólny hiszpański
*W przypadku posiadania tylko 1 do 3 osób w grupie zastrzegamy sobie prawo do skrócenia godzin kursu.

CENY

DELE/SIELE MALAGA

Ilość lekcji: 25 lekcji w tygodniu, jedna lekcja trwa 50 minut,
Trwanie: od 2 do 4 tygodni
Godziny: 9.00h – 13.00h, 15.00h-19.00h
Poziomy:
A2 – C2
Data rozpoczęcia: każdy poniedziałek
Minimum: 2 tygodnie
Grupy: do 8 osób, średnio 3, 4 osoby.
Ogólny hiszpański
*W przypadku posiadania tylko 1 lub 2 osób w grupie zastrzegamy sobie prawo do skrócenia godzin kursu.

CENY

DELE SALAMANCA

Ilość lekcji: 25 lekcji w tygodniu w szkole, lekcja 45 minut, 4 tygodnie.
Lekcje: od 9.30h do 13.30h lub od 14.30h do 18.30h
Poziomy:
A2-C2
Data rozpoczęcia: każdy poniedziałek
Minimum: w Salamance kursy trwają minimum tydzień.
Ten Kurs DELE można połączyć z innymi kursami ogólnymi. Podczas kursu DELE oferujemy także pomoc w rejestracji na oficjalny egzamin DELE.

ceny

DATY EGZAMINÓW OFICJALNYCH DELE

Ten kurs ma na celu przygotowanie studentów do oficjalnego egzaminu DELE. Po zdaniu egzaminu hiszpańskie Ministerstwo Edukacji i Instytut Cervantesa dają certyfikat akredytujący odpowiedni poziom języka hiszpańskiego.

Daty egzaminów 2023:

14.04.23, 12.05.23 i 13.05.23, 07.07.23, 08.09.23, 13.10.23, 17.11.23 i 18.11.23 


OPŁATY ZA ZAPIS NA EGZAMIN NA TERENIE HISZPANII:

A1: 112,00€  A2: 134,00€ B1: 167,00€ B2: 198,00€ C1: 213,00€ C2: 228,00€

 

 

dele_2023

Na kursie hiszpańskiego ćwiczymy:

Słuchanie i czytanie

Zrozumieć informację radiową czy telewizyjną lub rozmówcę podczas konwersacji telefonicznej – to jest sztuka! Będziemy pracować nad zrozumieniem tekstów pisemnych i ze słuchu.

Mówienie i pisanie

Bez względu na poziom języka hiszpańskiego zawsze najciężej jest zacząć mówić. Będziemy starać się tworzyć praktyczne sytuacje, podczas których będziesz musiał mówić.

Słownictwo i gramatyka

To najbardziej techniczne punkty podczas nauki języka. Dwie piewsze lekcje to zaganienia gamatyczne, a dwie ostatnie to komunikacja. Codziennie wprowadzamy nowe słownictwo.

Zakwaterowanie 

Najlepsze hiszpańskie rodziny – tak oceniają nasi uczniowie!

Mamy do zaoferowania kilka form zakwaterowania: u hiszpańskich rodzin goszczących, w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami, w prywatnych kwaterach lub w hostelach i hotelach. W okresie wakacyjnym, kiedy to organizujemy obozy młodzieżowe oferujemy również specjalne akademiki!

Kultura po Kursie Hiszpańskiego

W Hiszpanii nie będziesz się nudzić!

Codziennie od godziny 16.00h lektorzy i animatorzy przygotują naszym studentom mnóstwo atrakcji. Tutaj nie będziesz się nudzić. Wraz z koleżankami i kolegami z grupy będziesz miał okazję zwiedzić Hiszpanię i dobrze się przy tym bawić.

Dlaczego Linguiter?

Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas ważny i traktujemy jego potrzeby indywidualnie. Od samego początku staramy się dobrać odpowiednie miasto, szkołę językową i hiszpańską rodzinę. 

Akredytacje Cervantesa

Wszystkie szkoły posiadają certyfikat Instituto Cervantes. Są to szkoły, które mają duże doświadczenie i rewelacyjne metody nauczania języka hiszpańskiego.

Małe grupy

Zawsze przed przylotem do Hiszpanii lub w pierwszy poniedziałek każdy uczeń napisze test sprawdzający poziom języka hiszpańskiego. Na jego podstawie zostanie wybrana najbardziej odpowiednia grupa językowa, której będzie max. 8-10 uczniów. 

MóWISZY TYLKO PO HISZPAńSKU

Podczas zajęć języka hiszpańskiego nauczyciele mówią tylko i wyłącznie po hiszpańsku. 90% zajęć to aktywna komunikacja w języku hiszpańskim. Dzięki temu szybko zauważysz postępy!

Doświadczona ekipa

Jesteśmy ekipą młodych ludzi. Każdy z nas mówi biegle w przynajmniej dwóch językach obcych. Mieszkaliśmy, uczyliśmy się i pracowaliśmy w różnych krajach w Europie. Zawsze staramy się poznać i zrozumieć potrzeby klientów, z którymi się identyfikujemy.

Przyjazne miasta

Oferujemy kursy w przyjaznych miastach Hiszpanii. Do każdego z naszych miast docelowych możesz dotrzeć z Polski bezpośredio liniami Ryanair, Wizzair, Norwegian, Vuelin, Iberia. Każde miasto jest inne i oferuje, coś innego. 

Mów, myśl i czuj!

To nasze hasło przewodnie. Zorganizujemy Tobie wyjazd do Hiszpanii i kładziemy nacisk na doświadczenie i przygodę. Tutaj będziesz codziennie mieć do czynienia z kulturą Hiszpanii i o to nam właśnie chodzi!

Międzynarodowe środowisko

Do każdej z naszych szkół języka hiszpańskiego przylatują ludzie z całego świata. W jednej grupie możesz znaleźć się z Niemcami, Francuzami, Włochami, Japończykami i Koreańczykami…

Nadal masz wątpliwości?