Hiszpański dla grup szkolnych 

Komu dedykujemy ten kurs?

Kurs językowy dla grup jest skierowany przede wszystkim do grup szkolnych. Pragniemy zaprosić nauczycieli do współpracy przy organizacji niezwykłej przygody w Hiszpanii. Nasze wyjazdy do Hiszpanii to doskonale zorganizowana, od początku do samego końca, przygoda. Wyjazd edukacyjno – językowy do Hiszpanii ma zachęcić młodych do dalszej nauki i rozpalić w nich miłość do języka hiszpańskiego i do hiszpańskiej kultury. Chcemy, żeby od teraz hiszpański kojarzył się im z piękną Hiszpanią, uśmiechniętymi ludźmi, niezwykłą kulturą i sztuką. Zapraszamy szkoły podstawowe i licea do współpracy. Wspólnie możemy zorganizować dzieciom wyjazd, który zapamiętają na długo. Współpracujemy ze szkołami w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu szkoły podstawowe, gimnazja, licea, technika z Polski. Postaramy się zorganizować dla Was spersonalizowany wyjazd językowo – kulturalno – rekreacyjny do Hiszpanii. Wybierzemy dla Was najlepszą ofertę naszych szkół języka hiszpańskiego, porównując cenę i jakość oferowanych kursów języka hiszpańskiego, zakwaterowania i programu kulturowego.

Czego oczekiwać?

Nauczyciele mogą oczekiwać wszelkiej pomocy z naszej strony przed, w trakcie i po wycieczce. Od samego początku staramy się odciążyć nauczycieli języka hiszpańskiego. Szukamy opcji najtańszych biletów lotniczych, rezerwujemy loty, odprawiamy pasażerów, organizujemy ubezpieczenia podróżne i oczywiście zajmujemy się organizacją kursu, zakwaterowania i programu kulturowego na miejscu w Hiszpanii. Młodzież trafi do najlepszych szkół języka hiszpańskiego, najlepszych hiszpańskich rodzin oraz weźmie udział w ciekawym i bogatym programie kulturowo – rekreacyjnym. Zawsze staramy się dopracować każdy szczegół. Nasze hasło przewodnie to: mów, czuj i myśl po Hiszpańsku. Dzięki naszym szkolnym wycieczkom do Hiszpanii młodzież powtarza najważniejsze zagadnienia językowe, świetnie się bawi, poznaje rodowitych Hiszpanów, zawiera nowe przyjaźnie i zakochuje się w Hiszpanii i w języku hiszpańskim. Nikt nie chce wracać do Polski i wszyscy pamiętają nasze wyjazdy przez długi  czas! Przyjedźcie a sami się przekonacie!

Witamy w Hiszpanii

Zapraszamy do zorganizowania wyjazdu specjalnie dla Państwa grupy!

Alicante / Barcelona / Granada / Madryt / Malaga / Salamanca / Sewilla / Walencja /

Zaskocz swoich uczniów i zaproponuj im wycieczkę marzeń. Nasza agencja tworzy niepowatarzalne programy wyjazdów szkolnych do Hiszpanii. Każdy wyjazd jest inny i dostosowany do indywidualnych potrzeb każdej grupy. Dla każdej grupy tworzymy spersonalizowane materiały dydaktyczne i ćwiczenia z języka hiszpańskiego, które mają pomóc dzieciom w powtórce materiału gramatycznego i w rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Zawsze prosimy nauczycieli z Polski o wysłanie nam informacji o poziomie każdego ucznia i zagadnień, które zostały już omówione. Do kursu języka hiszpańskiego dołączamy zawsze określony wcześniej program kulturalny i wycieczki w zależności od budżetu każdej grupy. Chętnie zajmiemy się organizacją całego wyjazdu, począwszy od rezerwacji lotów, po transport z lotniska w Hiszpanii, rezerwacją zakwaterowania u hiszpańskich rodzin z pełnym lub niepełnym wyżywieniem lub w hostelu oraz tworzeniem programu kulutralnego. Czekamy na zapytania i serdeczie zapraszamy do kontaktu.

Kurs hiszpanskiego dla grup szkolnych_Walencja

Twoi uczniowie nigdy nie zapomną wyjazdu do Hiszpanii!

 

Kurs hiszpańskiego dla grup szkolnych

01

Daty rozpoczęcia

Grupy szkolne z Polski często przylatują w terminach wiosennych. czyli od marca do czerwca lub na jesień, w miesiącach wrzesień i październik. Zarówno agencja Linguiter, jak i szkoły języka hiszpańskiego, jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Państwa terminów. Możemy przyjąć grupy szkolne także latem.

02

Długość pobytu

Większość grup przyjeżdża do nas do Hiszpanii jedynie na tydzień. Możemy jednak przygotować dla Państwa dłuższy pobyt i w różnych hiszpańskich miastach, które reprezentujemy.

03

Typ kursu

Kurs hiszpańskiego dla grup szkolnych będzie przygotowany specjalnie dla danej grupy. Przed przylotem do Hiszpanii skonsultujemy z nauczycielami z Polski zagadnienia, które zostały omówione w szkole w Polsce i stworzymy materiały utrwalające zagadnienia gramatyczne i materiały motywujące do komunikacji. Z reguły nauczyciele wybierają kursy ogólne, które liczą 15- 20 lekcji w tygodniu.

Kurs hiszpańskiego dla grup szkolnych

Większość reprezentowanych przez nas szkół w Hiszpanii oferuje grupom szkolnym intensywne kursy języka hiszpańskiego. Zazwyczaj oznacza to 15 – 20 godzin tygodniowo. Uczniowie będą mieli zajęcia w godzinach porannych lub popołudniowych. Pierwszego dnia zorganizujemy w szkole przygotowany przez grono nauczycieli hiszpańskiego test  językowy, określający poziom języka hiszpańskiego każdego ucznia. Następnie grupa szkolna w zależności od jej wielkości zostanie podzielona na dwie lub trzy podgrupy. W ten sposób zróżnicujemy uczniów poziomowo i stworzymy małe i kameralne podgrupy do 10-12 uczniów. Głównym celem kursu grupowego jest poprawa umiejętności gramatycznych i komunikacyjnych poprzez zastosowanie interaktywnych ćwiczeń i sprawdzonych metod komunikacyji.

kurs hiszpanskiego w maladze dla grup
certificados 3 grupo Alicante
kurs hiszpańskiego dla grup szkolnych

Małe grupy

Wszystkie nasze szkoły oferują spersonalizowane programy dla grup szkolnych i lekcje języka hiszpańskiego w grupach od 8 do 15 osób. 

Hiszpańscy nauczyciele z pasją

W naszych szkołach uczą nauczyciele, którzy kochają swoją pracę. Są oni specjalistami od języka hiszpańskiego, ale także znają bardzo dobrze swój kraj i kulturę. Mają bardzo dobry kontakt z naszymi uczniami.

Wspaniała atmosfera

Każdego dnia dzieci uczestniczą w intensywnym kursie języka hiszpańskiego, ale nikt nie narzeka, że musi uczyć się hiszpańskiego. Wręcz przeciwnie! Dzieci chcą więcej! To dzięki niezwykłej i motywującej atmosferze.

Każdy poziom

Pracujemy z dziećmi i młodzieżą na różnych poziomach od początkującego po zaawansowany. Przygotujemy tygodniowy kurs hiszpańskiego specjalnie dla Twojej grupy. Przed przyjazdem lub pierwszego dnia zaprosimy każdego do napisania testu poziomującego!

Zakwaterowanie dla grup szkolnych

Często nauczyciele mają dylemat i nie wiedzą jaki typ zakwaterowania będzie odpowiedni dla swoich uczniów. Każdy rodzaj zakwaterowania ma swoje plusy i minusy. Oto kilka rad.

Zakwaterowanie u hiszpańskich rodzin

Często doradzamy nauczycielom wybór tego typu zakwaterowania. Zwłaszcza w mniejszych miastach ta forma sprawdza się bardzo dobrze. Główne plusy to:

Cena

Jest to zdecydowanie bardziej ekonomiczna forma zakwatwerowania niż hotel czy rezydencja. W cenę wliczone jest zawsze pełne lub niepełne wyżywienie. Z reguły radzimy wybrać opcję ze śniadaniami, obiadami i kolacjami.

Nowe doświadczenie

Mieszkanie u hiszpańskiej rodziny będzie wielkim przeżyciem dla Twoich uczniów. Będą mogli zobaczyć zupełnie inny styl życia i poznać ludzi z innego kraju. Dodatkowo codziennie będą szkolić tutaj język.

zakwaterowanie w mieszkaniach studenckich w Hiszpanii,
zakwaterowanie dla grup szkolnych

Hotel lub rezydencja

Ta forma zakwaterowania grup szkolnych jest także bardzo popularna i wielu nauczycieli wybiera właśnie tę opcję. Dlaczego?

Wygoda

Zwłaszcza w dużych miastach, takich jak np. Barcelona, często jest to wygodniejsza opcja. Wszyscy mieszkają w jednym miejscu, łatwiej jest kontrolować grupę i traci się mniej czasu po kursie języka hiszpańskiego, przez co można zobaczyć więcej. Do tego młodzież spędza ze sobą dużo czasu, na czym często im bardzo zależy.

Te same warunki pobytu

Mieszkanie u hiszpańskich rodzin to przede wszystkim nowe doświadczenie. Jeśli zależy Tobie, by wszyscy uczniowie mieli te same warunki pobytu, jedli to samo, wówczas lepiej wybierz zakwaterowanie w hotelu lub rezydencji.

Nasze programy dla grup szkolnych

Zawsze dopracowane w 100%!

Gotujemy paella dla 30 osób

Gotujemy paella dla 30 osób

Przez cały rok
We wszystkich miastach
Hiszpania 2021
Poznajemy miasto, jego historię i kulturę

Poznajemy miasto, jego historię i kulturę

Przez cały rok
We wszystkich miastach
Hiszpania 2021
Gramy, bawimy się i zgadujemy

Gramy, bawimy się i zgadujemy

Przez cały rok
We wszystkich miastach
Hiszpania 2021

#NAJLEPSI NAUCZYCIELE

Dobrze przygotowana i doświadczona kadra!

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez specjalistów- nauczycieli, którzy ukończyli studia filologiczne i pedagogiczne oraz kursy przygotowujące do nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego. Zespół nauczycieli każdej szkoły został starannie dobrany, biorąc pod uwagę umiejętności, zdolności oraz typ osobowości każdego nauczyciela. Są to nauczyciele, którzy kochają swoją pracę i chcą dzielić się wiedzą o własnym języku i własnej kulturze. Są to pasjonaci, których celem jest zarażenie uczniów miłością do Hiszpanii i języka hiszpańskiego. Nic nie daje im więcej dumy, jak widok studentów doskonalących swoje umiejętności i dochodzących do perfekcji w języku hiszpańskim.

nauka jezyka hiszpanskiego w Maladze, kursy hiszpanskiego w Hiszpanii, kursy hiszpanskiego w Maladze, hiszpanski w hiszpanii, wakacyjne kursy hiszpanskiego w Maladze, nauka hiszpanskiego za granica
kursy hiszpanskiego w salamance

#Lokum

Zakwaterowanie dla uczniów grup.

Organizowane przez nas wycieczki językowe to oprócz intensywnej nauki hiszpańskiego, także całkowite zanurzenie kulturalne. Z tego względu wszyscy uczniowie podczas pobytu w Hiszpanii będą mieszkać u hiszpańskich rodzin. Każda rodzina przyjmie przynajmniej dwóch uczniów. Będą oni zakwaterowani w pokojach dwuosobowych. Codziennie będą oni zasiadać przy wspólnym stole podczas śniadań, obiadów i kolacji. Rodziny będą pomagać uczniom w trakcie pobytu. W przypadku studentów niepełnoletnich rodziny są zobowiązane na początku przyprowadzić uczniów do szkoły. Każda szkoła bardzo dokładnie sprawdza każdą rodzinę. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że jest to nasza odpowiedzialność, by zapewnić uczniom odpowiednie warunki, miłą i zdrową atmosferę w hiszpańskim domu. Każda szkoła selekcjonuje rodziny, przed rozpoczęciem współpracy, sprawdza starannie domy i przeprowadza rozmowy psychologiczne z członkami rodziny. Często wymagane są także referencje od wcześniejszych pracodawców.

 

#DLACZEGO MY?

Zaufaj nam i powież nam swoje dziecko.

Rodzice muszą być pewni, że przekazują swoje pociechy w dobre ręce. Jeszcze przed przyjazdem staramy się przekazać nauczycielom, rodzicom i dzieciom rzetelne informacje o naszych wycieczkach do Hiszpanii. Drogi rodzicu, my zawsze pamiętamy, żeby:
1. Wybrać miejsce, w 100% bezpieczne dla Twoich dzieci.
2. Ważna jest nauka języka, ale ważna jest także zabawa i zdobywanie doświadczenia w innym zagranicznym kraju.
3. Zapewniamy nieustanną komunikację z rodzicami w trakcie organizacji wyjazdu, w trakcie pobytu Twojego dziecka za granicą jak i po powrocie do Polski! Z nami nie będziesz miał wątpliwości i stresu!
W Linguiter da Tobie pewność, spokój i zrównoważenie! Organizujemy programy dla nieletnich wyłącznie w akredytowanych szkołach i w starannie wybranych miejscach, które dobrze znamy i śmiało polecamy. Dzieki ciągłej komunikacji i dobremu systemowi organizacyjnemu nasi klienci są bezpieczni!

8090473043_c058e730d4_o (2)

Wycieczki Językowe dla Grup Szkolnych

Alicante

Miasto słońca

Barcelona

Kosmopolityczna i otwarta

Granada

Andaluzyjska perełka

Malaga

Stolica Costa del Sol

Madryt

Stolica pięknej Hiszpanii
Kolebka języka hiszpańskiego

Salamanca

Kolebka języka hiszpańskiego

Sewilla

Stolica Andaluzji
Zielone miasto Hiszpanii

Walencja

Zielone miasto Hiszpanii

Grupa szkolna z Warszawy w Maladze

Co roku wiosną i jesienią odwiedzają nas szkoły podstawowe i licea z Polski. Przygotowujemy dla naszych polskich uczniów dostosowany do ich poziomu hiszpańskiego intensywny kurs językowy, oferujemy im pobyt w naturalnym hiszpańskim środowisku, czyli u hiszpańskiej rodziny oraz pokazujemy im nasze hiszpańskie miasta podczas kulturalnych zajęć. Towarzyszymy im także w drodze z i na lotnisko. Zapraszamy!

Dlaczego Linguiter?

Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas ważny i traktujemy jego potrzeby indywidualnie. Od samego początku staramy się dobrać odpowiednie miasto, szkołę językową i hiszpańską rodzinę. 

Akredytacje Cervantesa

Wszystkie szkoły posiadają certyfikat Instituto Cervantes. Są to szkoły, które mają duże doświadczenie i rewelacyjne metody nauczania języka hiszpańskiego.

Małe grupy

Zawsze przed przylotem do Hiszpanii lub w pierwszy poniedziałek każdy uczeń napisze test sprawdzający poziom języka hiszpańskiego. Na jego podstawie zostanie wybrana najbardziej odpowiednia grupa językowa, licząca około 10 uczniów. 

MóWISZ TYLKO PO HISZPAńSKU

Podczas zajęć języka hiszpańskiego nauczyciele mówią tylko i wyłącznie po hiszpańsku. 90% zajęć to aktywna komunikacja w języku hiszpańskim. Dzięki temu szybko zauważysz postępy!

Doświadczona ekipa

Jesteśmy ekipą młodych ludzi. Każdy z nas mówi biegle w przynajmniej dwóch językach obcych. Mieszkaliśmy, uczyliśmy się i pracowaliśmy w różnych krajach w Europie. Zawsze staramy się poznać i zrozumieć potrzeby klientów, z którymi się identyfikujemy.

Przyjazne miasta

Oferujemy kursy w przyjaznych miastach Hiszpanii. Do każdego z naszych miast docelowych możesz dotrzeć z Polski bezpośredio liniami Ryanair, Wizzair, Norwegian, Vuelin, Iberia. Każde miasto jest inne i oferuje, coś innego. 

Mów, myśl i czuj!

To nasze hasło przewodnie. Zorganizujemy Tobie wyjazd do Hiszpanii i kładziemy nacisk na doświadczenie i przygodę. Tutaj będziesz codziennie mieć do czynienia z kulturą Hiszpanii i o to nam właśnie chodzi!

Międzynarodowe środowisko

Do każdej z naszych szkół języka hiszpańskiego przylatują ludzie z całego świata. W jednej grupie możesz znaleźć się z Niemcami, Francuzami, Włochami, Japończykami i Koreańczykami…

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  K. Prokopczyk
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  I. Kaszubska
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  I. Korcyl
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  A. Salej
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Z. Bajkowski
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  I. Kurek
  rodzic 

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339