ELE HISZPAńSKI DLA NAUCZYCIELI 

Komu dedykujemy ten kurs?

ELE Kurs hiszpańskiego dla nauczycieli nadaje się dla wszystkich osób, które studiują filologię lub dopiero co skończyły studia nauczycielskie lub dla nauczycieli języka hiszpańskiego z wieloletnim stażem pracy, którzy chcą iść z duchem czasu i doskonalić swoje umiejętności zawodowe i poziom nie samego języka hiszpańskiego, ale metody przekazywania swojej wiedzy uczniom. Prawie wszystkie prezentowane przez nas szkoły oferują specjalnie przygotowane programy dla nauczycieli. Zazwyczaj kursy podzielone są na dwa bloki i składają się z 25 godzin tygodniowo. Pierwszy blok to odświeżenie zasad gramatycznych i sposobów nauczania gramatyki. Druga część kursu języka hiszpańskiego jest przeznaczona dla metodologii i zasadom nauczania języka.

Czego oczekiwać?

Celem tego kursu nie jest nauczanie języka hiszpańskiego, tylko rozmowa między specjalistami z różnych krajów o nauczaniu języka hiszpańskiego. Podczas zajęć odświeżymy zasady gramatyczne  i wprowadzimy ćwiczenia z gramatyki na poziomie C1 i C2. Wiadomo bowiem, że nauczyciele często uczą dzieci w szkołach i nie mają okazji popracować na poziomach wyższych niż B1 – B2. Drugi etap szkolenia to praca nad własną metodologią. Podczas kursu nasi nauczyciele przedstawią swoje własne metody nauczania. Tematem przewodnim będzie: Wykorzystywanie nowych technologii w procesie nauczania języka hiszpańskiego. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z nowymi narzędziami, które mogą im pomóc w procesie nauczania. Podczas kursu będzie okazja do poznania nauczycieli z całego świata!

ELE KURSY DLA NAUCZYCIELI

ELE Kurs Hiszpańskiego dla Nauczycieli to nowość oferowana przez szkoły języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Kursy są skierowane do Hiszpanów oraz do obcokrajowców, którzy będą uczyć lub już uczą języka hiszpańskiego w swoich krajach. Oferujemy szeroki wybór kursów dla nauczycieli w wielu hiszpańskich miastach. Kursy będą prowadzone przez rodowitych Hiszpanów i bardzo dobrych nauczycieli, którzy będą starali się przekazać swoją wiedzę o nauczaniu i o ojczystym języku. Dodatkowo uczestnikami kursu będą nauczyciele hiszpańskiego z całego świata. Będzie więc czas na wymiane poglądów i światowych metod nauczania.

Alicante_hiszpanski-w-hiszpanii_nauczyciel_kurs_hiszpanskiego
kursy języka hiszpańskiego dla dorosłych w Hiszpanii, nauka hiszpańskiego w Hiszpanii
Escuela Madrid 3
nauka hiszpanskiego w Barcelonie

ELE Kurs dla Nauczycieli #ELE Metodologia Języka Hiszpańskiego

Opracujemy z Tobą podczas kursu bardzo spersonalizowane i własne materiały, gry i zabawy, które mają na celu szerzenie języka hiszpańskiego w sali lekcyjnej podczas zajęć w szkole. Wszystkie materiały stworzymy przy użyciu nowoczesnych technologii. Tematy naszych zajęć to nauczanie strategii, planowania i organizacji zajęć lekcyjnych; zmiany metodologii na bardziej nowoczesną, ocena i rozwój materiałów i strategii w celu poprawy umiejętności językowych u czniów. Możemy przygotować Cię do nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego. Tym zajmujemy się na codzień.

ELE KURS DLA NAUCZYCIELI #Nowa ELE Technologia

Świat idzie do przodu i my nauczyciele nie możemy pozostać w tyle. Na kurs zapraszamy młodych nauczycieli bez doświadczenia oraz nauczycieli z dużym doświadczeniem, ale bez wiedzy technologicznej. Z nami  odświeżysz nie tylko zasady gramatyczne, ale nauczysz się pracować z najnowszymi nośnikami technologicznymi. A wszysttko po to, by szybko, łatwo i przyjemnie tworzyć nowe i innowacyjne materiały dla swoich uczniów. Dzięki programom europejskim takim jak na przykład Erasmus+,  Kurs ELE dla Nauczycieli Hiszpańskiego może być dofinansowany przez Unię Europejską. Pytaj nas o szczegóły!

kurs hiszpanskiego dla nauczycieli w salamance
kurs hiszpanskiego w salamance dla nauczycieli
wakacyjny kurs hiszpanskiego w walencji

ELE KLUB DLA NAUCZYCIELI

#ELE GRUPY #Poznaj ludzi po fachu.

Cel Kursu Hiszpańskiego ELE dla Nauczycieli to przede wszystkim nowe doświadczenie i dobra zabawa. W szkole podczas zajęć języka hiszpańskiego dajemy z siebie wszystko. Kursy są bardzo dobrze przygotowane i nie tracimy na nich czasu. Każdy dzień przyniesie nam coś nowego. Jednak sam kurs to nie wszystko. Liczy się także możliwość pobytu w Hiszpanii. Wybrane przez nas miasta i szkoły są autentyczne, klimatyczne i bardzo hiszpańskie. Tutaj spotkasz nauczycieli z całego świata, poznasz ich metody pracy, stworzysz sobie nowe kontakty i znajomości. Zapewne podczas kursu nawiążą się przyjaźnie, które przetrwają lata. Wszystko to będzie możliwe dzięki licznym zajęcią kulturalnym, które będą organizowane popołudniami.

ele kurs hiszpańskiego dla nauczycieli w hiszpanii

Integracja nauczycieli hiszpańskiego z całego świata

Na kursie hiszpańskiego ćwiczymy:

Słuchanie i czytanie

Zrozumieć informację radiową czy telewizyjną lub rozmówcę podczas konwersacji telefonicznej – to jest sztuka! Będziemy pracować nad zrozumieniem tekstów pisemnych i ze słuchu.

Mówienie i pisanie

Bez względu na poziom języka hiszpańskiego zawsze najciężej jest zacząć mówić. Będziemy starać się tworzyć praktyczne sytuacje, podczas których będziesz musiał mówić.

Słownictwo i gramatyka

To najbardziej techniczne punkty podczas nauki języka. Dwie piewsze lekcje to zaganienia gamatyczne, a dwie ostatnie to komunikacja. Codziennie wprowadzamy nowe słownictwo.

Początkujący

Uczniowe, którzy nigdy nie mieli styczności z językiem hiszpańskim trafiają zawsze do grupy zerowej. Jeśli znasz kilka słówek i umiesz powiedzieć kilka zdań po hiszpańsku, możesz trafić do grupy A1 – A2.

Średniozaawansowani

Znajomość zasad gramatycznych i słownictwa pozwala Tobie na komunikowanie się z innymi. Możesz rozwinąć swoje myśli i wyrazić swoje opinie w większości sytuacji. Poziom B1 – B2.

Zaawansowani

Bez problemu używasz języka hiszpańskiego. Mówisz, piszesz, czytasz i rozumiesz w 100%. Używasz skomplikowanych konstrukcji gramatycznych, wyrażeń i technicznego słownictwa w razie potrzeb. Poziom C1 – C2.

Dlaczego Linguiter?

Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas ważny i traktujemy jego potrzeby indywidualnie. Od samego początku staramy się dobrać odpowiednie miasto, szkołę językową i hiszpańską rodzinę. 

Akredytacje Cervantesa

Wszystkie szkoły posiadają certyfikat Instituto Cervantes. Są to szkoły, które mają duże doświadczenie i rewelacyjne metody nauczania języka hiszpańskiego.

Małe grupy

Zawsze przed przylotem do Hiszpanii lub w pierwszy poniedziałek każdy uczeń napisze test sprawdzający poziom języka hiszpańskiego. Na jego podstawie zostanie wybrana najbardziej odpowiednia grupa językowa, której będzie max. 8-10 uczniów. 

MóWISZY TYLKO PO HISZPAńSKU

Podczas zajęć języka hiszpańskiego nauczyciele mówią tylko i wyłącznie po hiszpańsku. 90% zajęć to aktywna komunikacja w języku hiszpańskim. Dzięki temu szybko zauważysz postępy!

Doświadczona ekipa

Jesteśmy ekipą młodych ludzi. Każdy z nas mówi biegle w przynajmniej dwóch językach obcych. Mieszkaliśmy, uczyliśmy się i pracowaliśmy w różnych krajach w Europie. Zawsze staramy się poznać i zrozumieć potrzeby klientów, z którymi się identyfikujemy.

Przyjazne miasta

Oferujemy kursy w przyjaznych miastach Hiszpanii. Do każdego z naszych miast docelowych możesz dotrzeć z Polski bezpośredio liniami Ryanair, Wizzair, Norwegian, Vuelin, Iberia. Każde miasto jest inne i oferuje, coś innego. 

Mów, myśl i czuj!

To nasze hasło przewodnie. Zorganizujemy Tobie wyjazd do Hiszpanii i kładziemy nacisk na doświadczenie i przygodę. Tutaj będziesz codziennie mieć do czynienia z kulturą Hiszpanii i o to nam właśnie chodzi!

Międzynarodowe środowisko

Do każdej z naszych szkół języka hiszpańskiego przylatują ludzie z całego świata. W jednej grupie możesz znaleźć się z Niemcami, Francuzami, Włochami, Japończykami i Koreańczykami…

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  K. Prokopczyk
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  I. Kaszubska
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  I. Korcyl
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  A. Salej
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Z. Bajkowski
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  I. Kurek
  rodzic 

Szkolenia i Warsztaty dla Nauczycieli Hiszpańskiego

BiznesowyLiczba lekcji w tyg.Krótki opis kursuCena/1 tydz.Cena/2 tyg.Cena/4 tyg
Granada30, 6 lekcji dziennie od 9:00 do 14:00Celem tego rodzaju kursu jest uaktualnienie wiedzy z zakresu metodologii pełnej praktycznych i nowoczesnych rozwiązań przeznaczonych na potrzeby prowadzonych kursów językowych. Skierowany do nauczycieli na poziomie C1 –C2 języka hiszpańskiego. 380€780€
Madryt 30, 6 lekcji dziennie od 9:30 do 15:00Jest skierowane do wszystkich nauczycieli języka hiszpańskiego. Mogą oni pracować w przedszkolach, szkołach podstawowych, liceach czy na uniwersytetach. Mogą to być nauczyciele z dużym doświadczeniem w nauczaniu hiszpańskiego jako języka obcego lub młodzi nauczyciele, którzy dopiero zaczynają swoją karierę. 555€1.110€
Malaga 20, 4 lekcje dziennie
od 9:30 – 13:55
Dowiesz się tutaj jak najłatwiej i najszybciej przygotować materiały, z jakich książek korzystać, rozwiniesz swoje spojrzenie na metodologię i ogólne techniki nauczania. 400€800€
Salamanca15, 3 lekcje dziennie, od 1-4 tyg.Do osiągnięcia celu udostępnimy gronu nauczycieli uczestniczących w szkoleniu narzędzi, pomysłów i strategii, tak aby możliwe było wykorzystanie różnych treści dydaktycznych i zamienienie ich szybko i skutecznie w coś praktycznego i zabawnego dla młodzieży. 150€300€600€
Walencja20, 4 lekcje dziennie, każdy moduł trwa 2 tyg.Zapraszamy na kursy-warsztaty, podczas których przyszli lub obecni nauczyciele hiszpańskiego uczą się najbardziej innowacyjnych i skutecznych strategii nauczania, którymi podążają nauczyciele hiszpańskiego w Walencji. 390€780€

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339