KURS HISZPAŃSKIEGO DLA POLAKÓW W BARCELONIE

POZNAJ LUDZI Z CAŁEGO ŚWIATA

Naucz się języka hiszpańskiego by zawojować świat

 ZDOBĄDŹ KONTAKTY 

Agencja Linguiter zajmuje się organizowaniem szeroko pojętej edukacji za granicą także dla Polaków rezydentów. Zorganizujemy Tobie kurs hiszpańskiego w Barcelonie.

hiszpanska_flaga_hiszpania

Naucz się języka kraju, w którym mieszkasz!

Najlepsza szkoła w Barcelonie: Oferujemy kursy językowe dla obcokrajowców, wykorzystując nasze 14 letnie doświadczenie i metodologię opracowaną przez naszych nauczycieli.
Twoja kontakty: Zapewniamy idealne środowisko dla emigrantów! W naszej szkole poznasz ludzi z całego świata, którzy tak jak Ty zaczynają swoją przygodę w Barcelonie.
Kursy dla każdego i o każdej porze: Nasze kursy zostały stworzone z myślą o rezydentach, którzy mieszkają i pracują w Barcelonie. Bez względu na Twój harmonogram dnia, znajdziemy opcję dla Ciebie.
Kultura i rekreacja: możesz wziąć udział w naszych zajęciach dodatkowych, gdzie poznasz ludzi i użyjesz hiszpańskiego, którego uczysz się w sali lekcyjnej.

Sprawdź swój poziom

Jeśli mieszkasz w Hiszpanii i zastanawiasz się, na jakim poziomie hiszpańskiego jesteś i czy warto zapisać się na kurs hiszpańskiego, skontaktuj się z nami!

Kurs dzienny czy wieczorowy?

Nasza szkoła w Barcelonie oferuje szeroki wybór kursów języka hiszpańskiego od intensywnych i dziennych po nieintensywne i wieczorowe.

Oferta

Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jakiego kursu hiszpańskiego szukac i jaki jest Twój budżet. Wywalczymy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Uczniowie w każdym wieku i na każdym poziomie!

Ten kurs jest idealnym wyborem dla osób studiujących lub pracujących w Barcelonie. Jeśli nie masz zbyt dużo czasu i chcesz uczyć się hiszpańskiego, mieszkając w Barcelonie, ten kurs jest dla Ciebie! Kurs odbywa się 2 dni w tygodniu w godzinach wieczornych. Zajęcia wieczorne są szczególnie dynamiczne i bogate w materiały, na których możesz pracować także po zajęciach w domu. Najlepsi nauczyciele i małe grupy dają szybkie efekty nauki.

Wieczorowy Kurs Hiszpańskiego Barcelona

WTORKI I CZWARTKI OD 18.00 DO 20.00

ZACZYNAMY: 9 stycznia 2023 r., 3 kwietnia 2023 r., 18 września 2023 r

Grupy: od 5 do 8 osób w grupie

Poziomy: A1 do C1
1 LEKCJA DODATKOWO W TYGODNIU
SUPER ZAJĘCIA INTEGRACYJNE WLICZONE W CENĘ

12 TYGODNI 

PRYWATNY KURS HISZPAŃSKIEGO BARCELONA

PAKIET 10 LEKCJI W DOGODNYCH GODZINACHI!

Kiedy zaczynamy? Codziennie
Grupy: prywatne zajęcia one to one z nauczycielem
Poziomy: A1 do C2
1 LEKCJA DODATKOWO W TYGODNIU
SUPER ZAJĘCIA INTEGRACYJNE WLICZONE W CENĘ
.


10 LEKCJI 

4 lekcje w tygodniu!

Program od 18:00 do 20:00 w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki. Możesz zapisać się na kurs wieczorowy od tygodnia do nawet roku. Cena za tydzień wynosi 36.00EURO.

10 lekcji tygodniu!

Program od 16:20 do 17:50 (przerwa wliczona), 2 lekcje dziennie po 50 minut, Ten kurs trwa min. 12 tygodni. Cena kursu za tydzień to 135,00€. Opłata rejestracyjna jest płatna jednorazowo i wynosi 60 euro.

Hiszpański w Barcelonie

Akredytacja Instytutu Cervantes

 
Nasza szkoła jest nie tylko akredytowana przez Instituto of Cervantes, ale należy do 5% szkół o najwyższym wyniku akredytacji Cervantesa.  Zastaniesz tutaj świetnych nauczycieli, dobrze przemyślaną metodologię, dzięki czemu efekt nauczania będzie szybki.

Małe i międzynarodowe grupy

Pierwszego dnia sprawdzimy Państwa poziom języka hiszpańskiego. Każdy zostanie przydzielony do odpowiedniej pod względem poziomu grupy. Wielkość grup to max. 10 osób, średnia to 8 osób w grupie. Grupy są międzynarodowe. Do szkół przyjeżdżają bowiem klienci z całego świata.

Forma nauczania

Nasza szkoła stosuje metodologię komunikatywną, która jest najbardziej wydajnym i przyjemnym sposobem uczenia się języka obcego. Każdy nauczyciel naszej szkoły spędza ponad 30% czasu pracy na szkoleniach i warsztatach, aby rozwijać się i doskonalić metody nauczania w naszej szkole.

Oferta w Barcelonie

Popraw swoją znajomość hiszpańskiego i ciesz się czasem w Barcelonie, dołączając do naszych codziennych zajęć, takich jak imprezy salsowe i lekcje paelli na szkolnych tarasach, spacery z przewodnikiem po Barcelonie, wizyty w interesujących miejscach, a także wycieczki weekendowe – zawsze w towarzystwie jednego z  naszych hiszpańskich nauczycieli!

Na kursie hiszpańskiego ćwiczymy:

Słuchanie i czytanie

Zrozumieć informację radiową czy telewizyjną lub rozmówcę podczas konwersacji telefonicznej – to jest sztuka! Będziemy pracować nad zrozumieniem tekstów pisemnych i ze słuchu.

Mówienie i pisanie

Bez względu na poziom języka hiszpańskiego zawsze najciężej jest zacząć mówić. Będziemy starać się tworzyć praktyczne sytuacje, podczas których będziesz musiał mówić.

Słownictwo i gramatyka

To najbardziej techniczne punkty podczas nauki języka. Dwie piewsze lekcje to zaganienia gamatyczne, a dwie ostatnie to komunikacja. Codziennie wprowadzamy nowe słownictwo.

Wyślij nam pytania