Hiszpański dla Polaków w Barcelonie

Sprawdź swój poziom

Jeśli mieszkasz w Hiszpanii i zastanawiasz się, na jakim poziomie hiszpańskiego jesteś i czy warto zapisać się na kurs hiszpańskiego, skontaktuj się z nami!

Kurs dzienny czy wieczorowy?

Nasza szkoła w Barcelonie oferuje szeroki wybór kursów języka hiszpańskiego od intensywnych i dziennych po nieintensywne i wieczorowe.

Oferta

Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jakiego kursu hiszpańskiego szukac i jaki jest Twój budżet. Wywalczymy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Polacy w Barcelonie

Mieszkasz, studiujesz lub pracujesz w Barcelonie? Naucz się Hiszpańskiego z nami!

BARCELONA PIC1

Dlaczego hiszpański z nami?

Pracujemy z najlepszymi szkołami języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Szkoła są przez nas sprawdzone. Sami uczestniczyliśmy w oferowanych przez nie kursach i na tej podstawie wybraliśmy najlepsze. Jako obcokrajowcy mieszkający w Hiszpanii, wiemy, czego szukają nas klienci i jesteśmy w stanie im doradzić i pomóc w wyborze kursu i poziomu języka

Uczniowie w każdym wieku i na każdym poziomie!

Ten kurs jest idealnym wyborem dla osób studiujących lub pracujących w Barcelonie. Jeśli nie masz zbyt dużo czasu i chcesz uczyć się hiszpańskiego, mieszkając w Barcelonie, ten kurs jest dla Ciebie! Kurs odbywa się 2 dni w tygodniu w godzinach wieczornych. Zajęcia wieczorne są szczególnie dynamiczne i bogate w materiały, na których możesz pracować także po zajęciach w domu. Najlepsi nauczyciele i małe grupy dają szybkie efekty nauki.

4 lekcje w tygodniu!

Program od 19:30 do 21:00 w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki. Możesz zapisać się na kurs wieczorowy od tygodnia do nawet roku. Cena za tydzień wynosi 29.50EURO.

6 lekcji w tygodniu!

Program od 18:30 do 21:15 (przerwa wliczona), 6 lekcji w tygodniu po 50 minut, w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki. Ten kurs trwa min. 12 tygodni. Cena kursu 12-tygodniowego to 540 euro, wychodzi 45 euro za tydzień. Opłata rejestracyjna jest płatna jednorazowo i wynosi 60 euro.

Hiszpański w Barcelonie

Akredytacja Instytutu Cervantes

 
Nasza szkoła jest nie tylko akredytowana przez Instituto of Cervantes, ale należy do 5% szkół o najwyższym wyniku akredytacji Cervantesa.  Zastaniesz tutaj świetnych nauczycieli, dobrze przemyślaną metodologię, dzięki czemu efekt nauczania będzie szybki.

Małe i międzynarodowe grupy

Pierwszego dnia sprawdzimy Państwa poziom języka hiszpańskiego. Każdy zostanie przydzielony do odpowiedniej pod względem poziomu grupy. Wielkość grup to max. 10 osób, średnia to 8 osób w grupie. Grupy są międzynarodowe. Do szkół przyjeżdżają bowiem klienci z całego świata.

Forma nauczania

Nasza szkoła stosuje metodologię komunikatywną, która jest najbardziej wydajnym i przyjemnym sposobem uczenia się języka obcego. Każdy nauczyciel naszej szkoły spędza ponad 30% czasu pracy na szkoleniach i warsztatach, aby rozwijać się i doskonalić metody nauczania w naszej szkole.

Oferta w Barcelonie

Popraw swoją znajomość hiszpańskiego i ciesz się czasem w Barcelonie, dołączając do naszych codziennych zajęć, takich jak imprezy salsowe i lekcje paelli na szkolnych tarasach, spacery z przewodnikiem po Barcelonie, wizyty w interesujących miejscach, a także wycieczki weekendowe – zawsze w towarzystwie jednego z  naszych hiszpańskich nauczycieli!

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339, 0048 790 429 008