Mieszkasz w Hiszpanii?

Koniecznie zacznij swoją przygodę od nauki hiszpańskiego!

Rezydenci

Kursy hiszpańskiego dla obcokrajowców, którzy mieszkają w Hiszpanii.

Studenci

Studiujesz  w Hiszpanii, jednak nie radzisz sobie z językiem?

Pracownicy

Pracujesz w Hiszpanii? Podszlifuj znajomość hiszpańskiego z nami.

Co możemy zaoferować Polakom w Hiszpanii?

Wiemy, że życie w Hiszpanii nie należy do łatwego, zwłaszcza na początku swojej przygody w tym kraju. Bez znajomości języka hiszpańskiego będzie jeszcze ciężej. Polecamy nasze kursy dla obcokrajowców – rezydentów w Hiszpanii. Polecamy także nasze biuro pomocy dla obcokrajowców. Oprócz kursów języka hiszpańskiego,możemy pomóc w tłumaczeniach dokumentów urzędowych oraz w roziązaniu wszelkich problemów związanych życiem w Hiszpanii: NIE, RESIDENCIA, TŁUMACZENIA, ZMIANA PRAWOJAZDY, MELDUNEK, REJESTRACJA SAMOCHODU etc.  

Kursy dla rezydentów w Hiszpanii

Zazwyczaj oferujemy w naszych szkołach intensywne kursy hiszpańskiego. Nie wszyscy mogą jednak w nich uczestniczyć. Zajmują one bowiem sporo czasu i trzeba zarezerwować sobie cały poranek przez minimum 3 miesiące, żeby opanować język hiszpański. Osoby, które pracują nie mogą sobie pozwolić na taki kurs. Przygotowaliśmy jednak specjalne programy dla rezydentów w Barcelonie, Madrycie i Maladze.

Escuela de Granada 3

Specjalne programy hiszpańskiego dla rezydentów

W Barcelonie, Madrycie i Maladze możemy Państwu zaoferować specjalne i mniej intensywne kursy, w których możecie uczestniczyć po pracy, po zajęciach na uniwersytecie. Niektóre programy mają miejsce jedynie w weekendy lub dwa raz w tygodniu wieczorem. Zapraszamy! 

1. Kursy dla rezydentów w Barcelonie

Wieczorne i weekendowe kursy dla Polaków i rezydentów w Hiszpanii. 2 razy w tygodniu po 2 lekcje. Zapraszamy!
Oferujemy programy na życzenie. Jeśli masz mało czasu na kursy w szkole, ułożymy dla Ciebie specjalny program nauki z prywatnym nauczycielem w domu.

2. Kursy dla rezydentów w Maladze

Oferujemy programy na życzenie. Jeśli masz mało czasu na kursy w szkole, ułożymy dla Ciebie specjalny program nauki z prywatnym nauczycielem w domu.

3. Kursy dla rezydentów w Madrycie

Pracujesz jako AuPair w Madrycie? Szukasz pracy lub studiujesz? Oferujemy ranne kursy dwa razy w tygodniu, wieczorne piątki lub poranne soboty w naszej szkole w Madrycie!

Początkujący

Uczniowe, którzy nigdy nie mieli styczności z językiem hiszpańskim trafiają zawsze do grupy zerowej. Jeśli znasz kilka słówek i umiesz powiedzieć kilka zdań po hiszpańsku, możesz trafić do grupy A1 – A2.

Średniozaawansowani

Znajomość zasad gramatycznych i słownictwa pozwala Tobie na komunikowanie się z innymi. Możesz rozwinąć swoje myśli i wyrazić swoje opinie w większości sytuacji. Poziom B1 – B2.

Zaawansowani

Bez problemu używasz języka hiszpańskiego. Mówisz, piszesz, czytasz i rozumiesz w 100%. Używasz skomplikowanych konstrukcji gramatycznych, wyrażeń i technicznego słownictwa w razie potrzeb. Poziom C1 – C2.

INTERESUJACE INFORMACJE

Daty kursów

Kursy dla rezydentów można rozpocząć w każdej chwili. Skontaktuj się z nami i poinformujemy Ciebie o możliwościach.

Poziom hiszpańskiego

Sprawdź z nami swój poziom hiszpańskiego. Pomożemy Tobie w zaplanowaniu nauki i stworzymy specjalny system.

Godziny zajęć

Proponujemy Tobie 2 lekcje 2x w tygodniu. Kurs odbywać się będzie w godzinach od 19:30 do 21:00 w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki. Jeśli bardziej odpowiadają Tobie ranne zajęcia, skontaktuj się z nami!

Długość kursu

Przy 4 lekcjach w tygodniu potrzebujesz mniej więcej 12 tygodni na ukończenie każdego poziomu znajomości hiszpańskiego: A1.1 – 12 tyg., A1.2 – 12 tyg., A2.1 – 12 tygodniu, A2.2 – 12 tygodni, B1.1 -12 tygodniu, B1.2 – 12 tygodni 

Popołudniowy klub

Jeśli chcesz, możesz dołączyć do naszego popołudniowego klubu w Barcelonie bezpłatnie (10 godzin tygodniowo, od 16:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku), gdzie będziesz mógł ćwiczyć słuchanie, mówienie, pisanie i czytanie.

Małe grupy

Tworzymy grupy składające się z min. 3 osób i z max. 12 uczniami w grupie. Zawsze średnio jest 7 osób w danej grupie i na danym poziomie. Do szkoły uczęszczają osoby w różnym wieku i na różnym poziomie znajomości języka. Grupy są międzynarodowe a podczas kursu nauczyciele mówią jedynie w języku hiszpańskim.

Zajęcia dodatkowe

Popraw swoją znajomość hiszpańskiego i ciesz się czasem w miastami, w których mieszkasz. Jeśli znajdziesz czas, dołącz do naszych codziennych zajęć kulturalnych: imprezy salsowe i gotowanie paella na szkolnych tarasach, spacery z przewodnikiem po Barcelonie, Madrycie czy Maladze, wizyty w interesujących miejscach, a także wycieczki weekendowe.

Certyfikaty

Istnieją dwa rodzaje certyfikatów dostarczanych przez naszą szkołę: certyfikaty obecności i osiągnięć. Zaświadczenie o obecności jest przekazywane każdemu uczniowi pod koniec kursu, pod warunkiem, że uczęszczał on co najmniej w 80% zajęć. Możemy przygotować Ciebie także do egzaminu DELE i wówczas otrzymasz oficjalny certyfikat.

Na kursie hiszpańskiego ćwiczymy:

Słuchanie i czytanie

Zrozumieć informację radiową czy telewizyjną lub rozmówcę podczas konwersacji telefonicznej – to jest sztuka! Będziemy pracować nad zrozumieniem tekstów pisemnych i ze słuchu.

Mówienie i pisanie

Bez względu na poziom języka hiszpańskiego zawsze najciężej jest zacząć mówić. Będziemy starać się tworzyć praktyczne sytuacje, podczas których będziesz musiał mówić.

Słownictwo i gramatyka

To najbardziej techniczne punkty podczas nauki języka. Dwie piewsze lekcje to zaganienia gamatyczne, a dwie ostatnie to komunikacja. Codziennie wprowadzamy nowe słownictwo.

Dlaczego Linguiter?

Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas ważny i traktujemy jego potrzeby indywidualnie. Od samego początku staramy się dobrać odpowiednie miasto, szkołę językową i hiszpańską rodzinę. 

Akredytacje Cervantesa

Wszystkie szkoły posiadają certyfikat Instituto Cervantes. Są to szkoły, które mają duże doświadczenie i rewelacyjne metody nauczania języka hiszpańskiego.

Małe grupy

Zawsze przed przylotem do Hiszpanii lub w pierwszy poniedziałek każdy uczeń napisze test sprawdzający poziom języka hiszpańskiego. Na jego podstawie zostanie wybrana najbardziej odpowiednia grupa językowa, której będzie max. 8-10 uczniów. 

MóWISZY TYLKO PO HISZPAńSKU

Podczas zajęć języka hiszpańskiego nauczyciele mówią tylko i wyłącznie po hiszpańsku. 90% zajęć to aktywna komunikacja w języku hiszpańskim. Dzięki temu szybko zauważysz postępy!

Doświadczona ekipa

Jesteśmy ekipą młodych ludzi. Każdy z nas mówi biegle w przynajmniej dwóch językach obcych. Mieszkaliśmy, uczyliśmy się i pracowaliśmy w różnych krajach w Europie. Zawsze staramy się poznać i zrozumieć potrzeby klientów, z którymi się identyfikujemy.

Przyjazne miasta

Oferujemy kursy w przyjaznych miastach Hiszpanii. Do każdego z naszych miast docelowych możesz dotrzeć z Polski bezpośredio liniami Ryanair, Wizzair, Norwegian, Vuelin, Iberia. Każde miasto jest inne i oferuje, coś innego. 

Mów, myśl i czuj!

To nasze hasło przewodnie. Zorganizujemy Tobie wyjazd do Hiszpanii i kładziemy nacisk na doświadczenie i przygodę. Tutaj będziesz codziennie mieć do czynienia z kulturą Hiszpanii i o to nam właśnie chodzi!

Międzynarodowe środowisko

Do każdej z naszych szkół języka hiszpańskiego przylatują ludzie z całego świata. W jednej grupie możesz znaleźć się z Niemcami, Francuzami, Włochami, Japończykami i Koreańczykami…

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  Katarzyna P.
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  Iwona K.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  Iwona K.
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  Agnieszka S.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Zygmunt B.
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  Iwona K.
  rodzic 

 • Szkoła w Madrycie jest wyjątkowa pod względem panującej w niej bardzo przyjaznej atmosfery, którą tworzą wspaniali profesorzy. Lekcje są na wysokim poziomie. Materiały i książki bardzo dobre. Dużo jest organizowanych zajęć dodatkowych jak np. zwiedzanie miasta, udział w różnego rodzaju imprezach, czy wspólne wycieczki. Profesorzy zawsze służą swoją pomocą. Apartamenty są bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Polecam tę szkołę każdemu. Dziękuję agencji Linguiter za zorganizowanie mi tej niezwykłej przygody!

  Marta R.
  uczennica 

 • Sewilla to przepiękne miasto! Dużo zwiedziłam i sporo się nauczyłam. Super szkoła! Bardzo malutka w samym centrum miasta, ale bardzo dobra. W grupie miałam jedynie 5 osób i dzięki temu lekcje były bardzo intensywne. Niesamowici nauczyciele, którzy wyjaśnią każdą wątpliwośc i pomogą w każdej sytuacji.  Szkoła oferuje także zajęcia pozalekcyjne jak wyjścia do muzeum, knajp czy barów w celu poznania kultury hiszpańskiej. Można również brac udział w wycieczkach do pobliskich miast czy wsi. Jak dla mnie Sewilla była idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego. . W przyszłym roku sprawdzę Granade:) Linguiter, dzięki za wszystko!

  Agata P.
  uczennica 

 • Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mówiłem o wiele lepiej. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.

  Kasia O.
  uczennica 

 • Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę.

  Tomasz A.
  uczeń

 • Córka 13 lat samodzielnie wyjechała w lipcu na dwutygodniowy wakacyjny obóz językowy do Malagi i wróciła do domu bardzo zadowolona i trochę rozczarowana, że obóz trwał jedynie 2 tygodnie. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku z chęcią pojedzie do Malagi na 4 tygodnie. Dziękujemy agencji Linguiter za zorganizowanie dobrego kursu języka hiszpańskiego z dziećmi w podobnym w wieku i z różnych zakątków świata, za zakwaterowanie Oli u fajnej hiszpańskiej rodziny, która dbała o Olę podczas pobytu i za masę atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, które miały miejsce praktycznie przez cały czas od rana do późnego wieczora. Dodam, że córka była codziennie dowożona do szkoły i odwożona wieczorem do hiszpańskiego domu. Fakt, że Dominika Adamska ( organizator) jest na miejscu w Maladze to dodatkowy plus. Dzięki temu, byliśmy bardziej spokojni podczas pobytu Oli w Maladze i wiedzieliśmy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na asystę p. Dominiki. Bardzo dziękuje Pani Dominice , osobie życzliwej, profesjonalnej i całkowicie oddanej podopiecznym za pomoc, cierpliwość, wielkie zaangażowanie. Dzięki Pani Dominice czuliśmy, że nasza córka jest w dobrych rękach i że jest bezpieczna. Polecam wakacje z Linguiter wszystkim rodzicom dzieci w wieku 13-14 lat. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  Katarzyna P.
  mama naszej uczennicy

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339