Hiszpański dla Polaków w Madrycie

Sprawdź swój poziom

Jeśli mieszkasz w Hiszpanii i zastanawiasz się, na jakim poziomie hiszpańskiego jesteś i czy warto zapisać się na kurs hiszpańskiego, skontaktuj się z nami!

Kurs dzienny czy wieczorowy?

Nasza szkoła w Madrycie oferuje szeroki wybór kursów języka hiszpańskiego od intensywnych i dziennych po nieintensywne i wieczorowe oraz weekendowe.

Oferta

Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jakiego kursu hiszpańskiego szukasz i jaki jest Twój budżet. Wywalczymy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Polacy w Madrycie

Mieszkasz, studiujesz lub pracujesz w Madrycie? Naucz się hiszpańskiego z nami!

kursy języka hiszpańskiego dla dorosłych w Hiszpanii, nauka hiszpańskiego w Hiszpanii

Dlaczego hiszpański z nami?

Pracujemy z najlepszymi szkołami języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Szkoła są przez nas sprawdzone. Sami uczestniczyliśmy w oferowanych przez nie kursach i na tej podstawie wybraliśmy najlepsze. Jako obcokrajowcy mieszkający w Hiszpanii, wiemy, czego szukają nas klienci i jesteśmy w stanie im doradzić i pomóc w wyborze kursu i poziomu języka

Uczniowie w każdym wieku i na każdym poziomie!

Szkoła w Madrycie przygotowała kilka kursów specjalnie dla rezydentów w Madrycie. Jeśli nie masz zbyt dużo czasu i chcesz uczyć się hiszpańskiego, mieszkając w Madrycie, ten kurs jest dla Ciebie! Kurs odbywa się 2 dni w tygodniu w godzinach rannych lub w weekendy. Zajęci dynamiczne i bogate w materiały, na których możesz pracować także po zajęciach w domu. Najlepsi nauczyciele i małe grupy, dają szybkie efekty nauki.

Weekendy z hiszpańskim w Madrycie!

Program przewiduje lekcje w piątki w godzinach od 15:30 do 18:30 lub w soboty od 9:00 do 12:00. Każda lekcja trwa 45 min. Kurs trwa min. 4 tygodnie i kosztuje jedynie 115EURO/16 lekcji.

Hiszpański 2x w tygodniu!

Poniedziałek i środa lub wtorek i czwartek w godzinach od 9:30 do 11:00 lub od 11:30 do 15:00. Min. 4 tygodnie po 16 lekcji, czyli 4 lekcje w tygodniu po 45 min każda. Przyjmujemy osoby na wszystkich poziomach. Tworzymy małe grupy max. 12 osób w grupie. Koszt kursu 4 tygodniowego to 115EURO. Możliwość kontynuowania zajęć.

Hiszpański w Madrycie

Kurs progresywny

 
Przeznaczony dla pracowników i studentów, którzy mieszkają w Madrycie podczas semestru lub przez cały rok. Chcesz uczyć się w najlepszej szkole języka hiszpańskiego w Madrycie  progresywnie i w miłej atmosferze?  

Małe i międzynarodowe grupy

Pierwszego dnia sprawdzimy Państwa poziom języka hiszpańskiego. Każdy zostanie przydzielony do odpowiedniej pod względem poziomu grupy. Wielkość grup to max. 10 osób, średnia to 8 osób w grupie. Grupy są międzynarodowe. Do szkół przyjeżdżają bowiem klienci z całego świata.

Forma nauczania

Zajęcia komunikacyjne z zespołem wysoce wyspecjalizowanych i zmotywowanych nauczycieli. Idealny kurs łączący naukę języka ze znajomością kultury hiszpańskiej. Kursy te sprzyjają rozmowom i wymianie codziennych i zawodowych doświadczeń z ludźmi z całego świata.

Oferta w Madrycie

Popraw swoją znajomość hiszpańskiego i ciesz się czasem w Madrycie, dołączając do naszych codziennych zajęć kulturalnych. Szkoła proponuje Tobie wiele możliwości studiowania języka hiszpańskiego. Organizujemy także wymiany z hiszpańskimi studentami, którzy potrzebują pomocy w nauce języków obcych. Dzięki temu oprócz nauki, poznasz ciekwych ludzi z Madrytu.

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339, 0048 790 429 008