Hiszpański w Alicante

Kurs hiszpańskiego w Alicante!

  

Kungan_zamek_barbary_w Alicante

#Alicante

W Alicante szybko można się zakochać. Uzyskało nawet miano hiszpańskiego miasta, w którym najlepiej się żyje.

Alicante leży u stóp skalistej góry, na której wznosi się starożytna twierdza Castillo de Santa Bárbara. Z grobli portowej rozciąga się widok na miasto i na wzgórze. Klimat zimą jest bardzo łagodny. Na klimat wpływa morska bryza i prądy znad Atlantyku. Architekturę miasta stanowi połączenie pięknych uliczek starego rynku (Casco Antiguo) z dobrze utrzymaną infrastrukturą z lat siedemdziesiątych. 

Szkoła w Alicante

Szkoła w Alicante znajduje się w samym centrum miasta, około 10 minut pieszo od plaży i portu. Jest to mała i kameralna szkoła, która zajmuje się nauczaniem tylko i wyłącznie języka hiszpańskiego. Po zajęciach wszystko jest w zasięgu ręki: restauracje, kawiarnie, sklepy, stare miasto, plaża, rynek i port. Zakwaterowanie u rodzin lub w mieszkaniach studenckich, w odległości max. 20 minut.

Nauczyciele

Szkoła została założona ponad 20 lat temu. Od tego czasu zespół jest niezmienny. Inma, Isabel, Gregorio tworzą fajny zespół. Pracują razem od lat i doskonale się rozumieją. Razem stworzyli metodologię nauczania języka hiszpańskiego i razem starają się przekazywać swoją wiedzę uczniom. Tutaj każdy uczeń staje się automatycznie rodziną. Program nauczania jest zawsze bardzo spersonalizowany. Zdawalność egzaminu DELE to 95%!

Metodologia

W naszej szkole w Alicante średnia wieku nauczycieli języka hiszpańskiego to około 45 lat. Od lat uczy tutaj ta sama ekipa. Są to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem, którzy kochają uczyć. Są nauczycielami, którzy starają się uczyć w bardzo komunikatywny sposób. Tutaj będziesz mówił po hiszpańsku od pierwszej minuty zajęć!

6 poziomów hiszpańskiego

Przez cały rok

1 lekcja 60 minut

centrum alicante

akredytacja I. Cervantes

Kursy hiszpańskiego w Alicante

szkolna wycieczka jezykowa do hiszpanii
Ogólne Kursy hiszpańskiego w Alicante
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia. Nasza metoda jest sprawdzona i otrzymała certyfikat najwyższej jakości od najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. 
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Intensywne kursy hiszpańskiego 15, 20 lekcji w tygodniu
 • 15, 20h tygodniowo, 3,4h dziennie, 
 • Minimum 2 tygodnie, dostępny przez cały rok,
 • Zawsze dostępne 4 poziomy, ustanowione w “Europejskim systemie opisu kształcenia językowego”,
Intensywny Kurs Hiszpańskiego + Konwersacje

Łącznie 25h w tygodniu. Do Intensywnego Kursu Hiszpańskiego dodaliśmy tutaj 5 lekcji komunikacyjno-kulturalnych. Jeśli chcesz kłaść nacisk w trakcie kursu na słownictwo i komunikację, wówczas ten kurs jest dla Ciebie. Dzięki tym lekcjom będziesz płynniej mówić po hiszpańsku i dowiesz się sporo o Hiszpanii oraz o kulturze latynoamerykańskiej. 

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs Hiszpańskiego + Taniec Latynoamerykański
 • Kurs składa się z INTENSYWNEGO KURSU HISZPAŃSKIEGO 20h / tydzień + lekcji tańca 5h / tydzień.
 •  Minimum: 3 studentów.
 • Daty: 04/06, 02/07, 06/08, 03/09
 • Jeśli nie ma wystarczającej liczby uczniów, liczba lekcji tańca zostanie zmniejszona w następujący sposób:
  2 studentów: 3 godz./tydzień
  1 student: 2 godz./tydzień

KURSY SPERSONALIZOWANE

Intensywny Kurs Hiszpańskiego + Prywatne Lekcje
 • Każdy może połączyć INTENSYWNY KURS HISZPAŃSKI i dodać 1 lub 2 godziny dziennie PRYWATNEGO TUTUKA i zaspokajać ich szczególne potrzeby.
 • Minimum 2 tygodnie, przez cały rok,

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE

CELE: opis egzaminu i zapoznanie się z jego czterema testami: czytanie ze zrozumieniem, rozumienie ze słuchu, pisanie oraz wypowiedź ustna. Przygotowanie techniczne do wszystkich części egzaminu oraz wzmocnienie struktur gramatycznych niezbędnych dla każdego poziomu.
DATY: 08/01, 05/03, 03/04, 04/06, 06/08, 03/09, 01/10

 • W sumie 40 godzin przygotowujących do egzaminu,
 • Poziomy: A2, B1, B2
 • Ten kurs można połączyć z INTENSYWNYM KURSEM HISZPAŃSKIEGO,


Kursy spersonalizowane

 Biznesowy Kurs Hiszpańskiego

Jest to wprowadzenie do języka hiszpańskiego w zakresie handlu i biznesu. Ten kurs jest skierowany do osób, które mają relacje biznesowe z firmami hiszpańskimi lub latynoamerykańskimi. Ten kurs można połączyć z INTENSYWNYM KURSEM HISZPAŃSKIM.

 • 3 godziny tygodniowo, 60 minut na zajęcia,
 • Czas trwania: 4 tygodnie, przez cały rok,
 • Poziomy B1/B2,C1/C2
plaza de toros

WYCIECZKI SZKOLNE

Specjalizujemy się w organizacji szkolnych wycieczek językowych do Hiszpanii. Co roku organizujemy zielone szkoły dla 10 szkół. Zapraszamy nauczycieli do kontaktu.

klub 50_hiszpanski_hiszpania_kursy_dla_doroslych

Kursy dla dorosłych 50+

programy w Alicante, Barcelonie, Maladze. Całkowite połączenie nauki hiszpańskiego z programem kulturalnym. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania i dowozimy na miejsce z lotniska.

Zakwaterowanie w Alicante

Najlepsze hiszpańskie rodziny – tak oceniają nasi uczniowie!

W Alicante mamy do zaoferowania dwie formy zakwaterowania: u hiszpańskich rodzin goszczących lub w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami.

Kultura w Alicante

W Alicante nie będziesz się nudzić!

Codziennie od godziny 16 lektorzy i animatorzy przygotują naszym studentom mnóstwo atrakcji. Tutaj nie będziesz się nudzić. Wraz z koleżankami i kolegami z grupy będziesz miał okazję zwiedzić Alicante i dobrze się przy tym bawić.

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  Katarzyna P.
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  Iwona K.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  Iwona K.
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  Agnieszka S.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Zygmunt B.
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  Iwona K.
  rodzic 

 • Szkoła w Madrycie jest wyjątkowa pod względem panującej w niej bardzo przyjaznej atmosfery, którą tworzą wspaniali profesorzy. Lekcje są na wysokim poziomie. Materiały i książki bardzo dobre. Dużo jest organizowanych zajęć dodatkowych jak np. zwiedzanie miasta, udział w różnego rodzaju imprezach, czy wspólne wycieczki. Profesorzy zawsze służą swoją pomocą. Apartamenty są bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Polecam tę szkołę każdemu. Dziękuję agencji Linguiter za zorganizowanie mi tej niezwykłej przygody!

  Marta R.
  uczennica 

 • Sewilla to przepiękne miasto! Dużo zwiedziłam i sporo się nauczyłam. Super szkoła! Bardzo malutka w samym centrum miasta, ale bardzo dobra. W grupie miałam jedynie 5 osób i dzięki temu lekcje były bardzo intensywne. Niesamowici nauczyciele, którzy wyjaśnią każdą wątpliwośc i pomogą w każdej sytuacji.  Szkoła oferuje także zajęcia pozalekcyjne jak wyjścia do muzeum, knajp czy barów w celu poznania kultury hiszpańskiej. Można również brac udział w wycieczkach do pobliskich miast czy wsi. Jak dla mnie Sewilla była idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego. . W przyszłym roku sprawdzę Granade:) Linguiter, dzięki za wszystko!

  Agata P.
  uczennica 

 • Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mówiłem o wiele lepiej. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.

  Kasia O.
  uczennica 

 • Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę.

  Tomasz A.
  uczeń

 • Córka 13 lat samodzielnie wyjechała w lipcu na dwutygodniowy wakacyjny obóz językowy do Malagi i wróciła do domu bardzo zadowolona i trochę rozczarowana, że obóz trwał jedynie 2 tygodnie. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku z chęcią pojedzie do Malagi na 4 tygodnie. Dziękujemy agencji Linguiter za zorganizowanie dobrego kursu języka hiszpańskiego z dziećmi w podobnym w wieku i z różnych zakątków świata, za zakwaterowanie Oli u fajnej hiszpańskiej rodziny, która dbała o Olę podczas pobytu i za masę atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, które miały miejsce praktycznie przez cały czas od rana do późnego wieczora. Dodam, że córka była codziennie dowożona do szkoły i odwożona wieczorem do hiszpańskiego domu. Fakt, że Dominika Adamska ( organizator) jest na miejscu w Maladze to dodatkowy plus. Dzięki temu, byliśmy bardziej spokojni podczas pobytu Oli w Maladze i wiedzieliśmy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na asystę p. Dominiki. Bardzo dziękuje Pani Dominice , osobie życzliwej, profesjonalnej i całkowicie oddanej podopiecznym za pomoc, cierpliwość, wielkie zaangażowanie. Dzięki Pani Dominice czuliśmy, że nasza córka jest w dobrych rękach i że jest bezpieczna. Polecam wakacje z Linguiter wszystkim rodzicom dzieci w wieku 13-14 lat. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  Katarzyna P.
  mama naszej uczennicy

Chcesz poczytać o Hiszpanii?

Wejdź na nasz blog! Z chęcią piszemy tutaj o miastach, w których organizujemy nasze kursy języka hiszpańskiego. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek o języku hiszpańskim i hiszpańskiej kulturze i życiu codziennym w Hiszpanii.

**Przeczytaj artykuł o  Alicante**

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339