KURS HISZPAŃSKIEGO W GRANADZIE

Hiszpański Granada

  

spacer po Granadzie

#hiszpański – Granada

Nauka hiszpańskiego w Granadzie!

Granada to przyjazne każdemu i urokliwe miasto. Zaledwie 40 km od Granady znajduje się pasmo górskie Sierra Nevada. Jeśli wolisz morze, ciepły piasek to w odległości około 50 km od miasta znajduje się na plaża Salobreña czy Motril. Granada jest jednym z najpiękniejszych miast zabytkowych znajdujących się w Andaluzji, w południowej Hiszpanii. Jest zamieszkane przez 310 tysięcy mieszkańców i co naważniejsze, to tutaj znajduje się dziedzictwo UNESCO- pałac Alhambra, który jest najczęściej odwiedzanym zabytkiem w Hiszpanii. Jest to miasto Erasmusa. Na wyminay przyjeżdżają tutaj studenci z całego świata. Panuje tutaj niesamowita międzynarodowa atmosfera. Jesteśmy przekonani, że kurs języka hiszpańskiego w Granadzie będzie niesamowitym doświadczeniem. 

Szkoła w Granadzie

Nasza szkoła języka hiszpańskiego w Granadzie znajduje się w samym centrum miasta. Jest to kameralna szkoła języka hiszpańskiego, która składa się z 6 sal lekcyjnych. Każda sala dysponuje nowoczesnymi nośnikami technologicznymi, co ułatwia wprowadzanie nowoczesnej metodologii podczas kursu języka hiszpańskiego. Oprócz tego na terenie szkoły jest Wifi i dysponujemy komputerami przeznaczonymi do użytku dla uczniów. W szkole będziecie mogli także wypożyczyć książki języka hiszpańskiego z naszej biblioteki. Każda lekcja w szkole  w Granadzie trwa 50 minut. Szkoła jest akredytowana przez Instituto Cervantes, co potwierdza jej dobrą organizację i metodologię.  

Nauczyciele w Granadzie

Szkoła w Granadzie jest kameralna i uczy w niej 6 nauczycieli. Możecie ich spotkać tutaj codziennie przez cały rok. Wszyscy nauczyciele są specjalistami od nauczania języka hiszpańskiego jako obcego. Są to rodowici Hiszpanie z tytułami wyższych uczelni i specjalizacjami z nauczania języka hiszpańskiego jako obcego. Mają oni spore doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego. W szkole panuje spokojna i wesoła atmosfera. Lekcje odbywają się w małych grupach i dzięki temu rezultaty są zauważalne już po tygodniu nauki.

Metodologia w Granadzie

Na samym początku sprawdzamy poziom języka hiszpańskiego każdego ucznia. Następnie tworzymy odpowiednie grupy pod względem poziomowym. Grupy są kameralne i liczą nie więcej niż 10 osób w klasie. Metodologia jest nowoczesna i kładzie się nacisk na komunikację podczas zajęć. Tutaj będziesz mówić po hiszpańsku od samego początku. Nauczyciele przygotowują ciekawe materiały, które zachęcą Ciebie do dalszej pracy. Będziemy także pracować w parach i grupach, tworzyć realne sytuacje z życia, które pomogą Tobie funkcjonować w hiszpańskim świecie. Nauczymy się zamawiać taxi, czytać menu w restauracji, pytać się o drogę i prosić o pomoc.

Kursy hiszpańskiego w Granadzie

Szkoła języka hiszpańskiego w Granadzie oferuje kursy semestralne, kursy gap year i długoterminowe kursy języka hiszpańskiego. Zapraszamy do Granady na kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii.

szkoła hiszpańskiego w Barcelonie
Ogólne Kursy hiszpańskiego w Granadzie
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia. Nasza metoda jest sprawdzona i otrzymała certyfikat najwyższej jakości od najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. 
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Semi- Intensywny Kurs Hiszpańskiego

Kurs ten, trwający 3 godziny dziennie, jest ukierunkowany na teoretyczną praktykę pojęć gramatycznych, słownictwa i funkcji komunikacyjnych. Jest to kurs łączący zawartość gramatyczną z funkcjonalnością języka, oparty zarówno na pisemnym, jak i ustnym użyciu języka hiszpańskiego.

Intensywny Kurs Hiszpańskiego

Kurs ten, trwający 5 godzin dziennie, jest ukierunkowany zarówno na praktykę pojęć gramatycznych, słownictwa i funkcji komunikacyjnych, jak i na interakcję ustną, konwersację i aspekty kulturowe omawiane podczas kursu języka hiszpańskiego.

Kurs Hiszpańskiego w Grupie + Prywatne Lekcje

Łącznie 25h w tygodniu. Do Intensywnego Kursu Hiszpańskiego dodaliśmy tutaj 5 lekcji komunikacyjno-kulturalnych. Jeśli chcesz kłaść nacisk w trakcie kursu na słownictwo i komunikację, wówczas ten kurs jest dla Ciebie. Dzięki tym lekcjom będziesz płynniej mówić po hiszpańsku i dowiesz się sporo o Hiszpanii oraz o kulturze latynoamerykańskiej. 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE w Granadzie

Kurs przeznaczony jest dla studentów zainteresowanych podejściem do egzaminu DELE na każdym z jego 6 poziomów (A1, A2, B1, B2, C1 i C2). Kurs składa się z 6 godzin dziennie. Pierwsza część to 5 godzin dziennie ogólnego hiszpańskiego. Uczeń będzie praktykował  różne konstrukcje gramatyczne na wybranym poziomie oraz będzie stale budował nowe słownictwo w celu ulepszania komunikacji w języku hiszpańskim. Druga część to 1 godzina dziennie, w grupach maksymalnie do 5 studentów. Tutaj będą poruszane zagadnienia niezbędne do dobrego przygotowania się do egzaminu DELE. Przygotujemy Ciebie do egzaminu ustnego i pisemnego. Z nami egzamin nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Możemy poszczycić się dobrą zdawalnością egzaminu. 95% naszych uczniów zdało egzaminy DELE na wybranym poziomie.

Kursy spersonalizowane

 Biznesowy Kurs Hiszpańskiego w Granadzie

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów o poziomie równym lub wyższym niż B1. Kurs składa się z dwóch części, pierwszej (25 godzin w tygodniu) w grupach składających się z maksymalnie 10 uczniów. Kurs ten będzie dotyczył ogólnych zagadnień gramatyczych i komunikacyjnych. Druga część kursu to 5 godzin w tygodniu , których celem będzie przedstawienie ogólnego obrazu świata biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów językowych i specyficznego słownictwa biznesowego. Na zajęciach będziemy tworzyć:  listy biznesowe cv, robić projekty i prezentacje, czytać prasę biznesową w celu poszerzania słownictwa, będziemy rozmawiać o marketingu i reklamie, bankowości i finansach. Będziemy odtwarzać różne scenki: rozmowa kwalifikacyjna, prezentacja projektu, spotkania biznesowe.

Kursy spersonalizowane

Kurs Hiszpańskiego w Granadzie dla Maturzystów

Pierwsza część to 5 lekcji dziennie ( po 50 minut każda) w grupach składających się z maksymalnie 10 uczniów. Podczas tych zajęć każdy uczeń będzie omawiał ogólne tematy gramatyczne i z komunikacji w celu polepszenia znajomości języka hiszpańskiego. Druga część to jedna prywatna lekcja dziennie z nauczycielem, podczas której będą omawiane zagadnienia dotyczące tylko i wyłącznie przygotowania do matury. Nasz cel to dobre przygotowanie Ciebie do najważniejszego egzaminu w życiu, który w dużej mierze zadecyduje o Twojej dalszej karierze.

Kursy spersonalizowane

Kurs Hiszpańskiego w Granadzie dla Nauczycieli

Kursy te są przeznaczone dla osób, które  w przyszłości chcą uczyć języka hiszpańskiego, ale nie wiedzą czy się nadają lub czy polubią tę praceę lub  do osób, które już uczą języka hiszpańskiego i chcą dalej się rozwijać. Wymagamy poziomu przynajmniej B2+.Kurs składa się z 6 codziennych sesji lekcyjnych, podczas których nauczyciele pogłębiają swoją znajomość gramatyki i fonetyki. Dodatkowo codziennie będą uczestniczyć w sesjach, podczas których będą tworzyć własną metodologię i ćwiczenia dydaktyczne przy użyciu nowych aplikacji, programów i narzędzi, które ułatwią im pracę i dobrze przygotują do tworzenia  własnych lekcji. 

Kursy spersonalizowane

Kurs Hiszpańskiego w Granadzie dla Turystów

Kurs składa się z dwóch części, pierwszej (25 godzin w tygodniu) w grupach maksymalnie 10 uczniów na tym samym poziomie. Będziemy omawiać ogólne zagadnienia gramatyczne i komunikacyjne. Druga część kursu to 5 godzin w tygodniu,  gdzie celem będzie ułatwienie Tobie komunikacji w hotelach, w restauracjach, na ulicy, w biurze obsługi klienta, w biurze podróży, na poczcie, w banku czy na komisariacie policji. Po naszym kursie będziesz mógł swobodnie posługiwać się językiem hiszpańskim na poziomie A2 – B1 i poradzisz sobie komunikacyjnie w codziennych sytuacjach, które mogą Ciebie spokać w Hiszpanii.

plaza de toros

WYCIECZKI SZKOLNE

Specjalizujemy się w organizacji szkolnych wycieczek językowych do Hiszpanii. Co roku organizujemy zielone szkoły dla 10 szkół. Zapraszamy nauczycieli do kontaktu.

klub 50_hiszpanski_hiszpania_kursy_dla_doroslych

Kursy dla dorosłych 50+

programy w Alicante, Barcelonie, Maladze. Całkowite połączenie nauki hiszpańskiego z programem kulturalnym. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania i dowozimy na miejsce z lotniska.

Co zobaczyć w Granada?

Spaceruj po centrum Malagi i podziwiaj niesamowitą architekturę tego miasta i pomniki przeszłości tego miasta! 

Alhambra

 Alhambra jest prawdopodobnie najbardziej typową rekomendacją, ale także priorytetem podczas każdej podróży do Granady. Zarezerwuj bilety z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem!

La Catedral i Pomnik Królów Katolickich

Katedra w Granadzie, pochodząca z okresu renesansu i położona w centrum tego, co obecnie stanowi centrum miasta. Jego budowę początkowo uważano za naśladownictwo stylu gotyckiego katedry w Toledo, trzeba więc zwrócić uwagę na ciekawą kombinację stylów architektonicznych.

Dzielnice Albaicin

Albaicín to prawdopodobnie najpiękniejsza dzielnica Granady. Pełen tradycyjnych domów, wąskich uliczek, ukrytych placów i okazjonalnych punktów widokowych, takich jak San Nicolás, skąd można podziwiać piękny zachód słońca nad Alhambrą. Dzielnica została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Gubienie się tutaj będzie prawdziwym luksusem.

Arabskie targi

W Granadzie musisz pospacerować po centrum miasta i znaleźć typowe arabskie targi, gdzie kupisz różne perełki, które możesz później przeznaczyć na prezenty dla znajomych i przyjaciół. Polecamy spacer po calle Elvira oraz odwiedzenie bardzo dobrze zachowanego autentycznego arabskiego targu obok katedry.

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  Katarzyna P.
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  Iwona K.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  Iwona K.
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  Agnieszka S.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Zygmunt B.
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  Iwona K.
  rodzic 

 • Szkoła w Madrycie jest wyjątkowa pod względem panującej w niej bardzo przyjaznej atmosfery, którą tworzą wspaniali profesorzy. Lekcje są na wysokim poziomie. Materiały i książki bardzo dobre. Dużo jest organizowanych zajęć dodatkowych jak np. zwiedzanie miasta, udział w różnego rodzaju imprezach, czy wspólne wycieczki. Profesorzy zawsze służą swoją pomocą. Apartamenty są bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Polecam tę szkołę każdemu. Dziękuję agencji Linguiter za zorganizowanie mi tej niezwykłej przygody!

  Marta R.
  uczennica 

 • Sewilla to przepiękne miasto! Dużo zwiedziłam i sporo się nauczyłam. Super szkoła! Bardzo malutka w samym centrum miasta, ale bardzo dobra. W grupie miałam jedynie 5 osób i dzięki temu lekcje były bardzo intensywne. Niesamowici nauczyciele, którzy wyjaśnią każdą wątpliwośc i pomogą w każdej sytuacji.  Szkoła oferuje także zajęcia pozalekcyjne jak wyjścia do muzeum, knajp czy barów w celu poznania kultury hiszpańskiej. Można również brac udział w wycieczkach do pobliskich miast czy wsi. Jak dla mnie Sewilla była idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego. . W przyszłym roku sprawdzę Granade:) Linguiter, dzięki za wszystko!

  Agata P.
  uczennica 

 • Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mówiłem o wiele lepiej. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.

  Kasia O.
  uczennica 

 • Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę.

  Tomasz A.
  uczeń

 • Córka 13 lat samodzielnie wyjechała w lipcu na dwutygodniowy wakacyjny obóz językowy do Malagi i wróciła do domu bardzo zadowolona i trochę rozczarowana, że obóz trwał jedynie 2 tygodnie. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku z chęcią pojedzie do Malagi na 4 tygodnie. Dziękujemy agencji Linguiter za zorganizowanie dobrego kursu języka hiszpańskiego z dziećmi w podobnym w wieku i z różnych zakątków świata, za zakwaterowanie Oli u fajnej hiszpańskiej rodziny, która dbała o Olę podczas pobytu i za masę atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, które miały miejsce praktycznie przez cały czas od rana do późnego wieczora. Dodam, że córka była codziennie dowożona do szkoły i odwożona wieczorem do hiszpańskiego domu. Fakt, że Dominika Adamska ( organizator) jest na miejscu w Maladze to dodatkowy plus. Dzięki temu, byliśmy bardziej spokojni podczas pobytu Oli w Maladze i wiedzieliśmy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na asystę p. Dominiki. Bardzo dziękuje Pani Dominice , osobie życzliwej, profesjonalnej i całkowicie oddanej podopiecznym za pomoc, cierpliwość, wielkie zaangażowanie. Dzięki Pani Dominice czuliśmy, że nasza córka jest w dobrych rękach i że jest bezpieczna. Polecam wakacje z Linguiter wszystkim rodzicom dzieci w wieku 13-14 lat. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  Katarzyna P.
  mama naszej uczennicy

Chcesz poczytać o Hiszpanii?

Wejdź na nasz blog! Z chęcią piszemy tutaj o miastach, w których organizujemy nasze kursy języka hiszpańskiego. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek o języku hiszpańskim i hiszpańskiej kulturze i życiu codziennym w Hiszpanii.

**Przeczytaj artykuł o  Granadzie**

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339