HISZPANIA

Gdzie możesz studiować hiszpański w Hiszpanii?

Alicante

Miasto słońca

Barcelona

Kosmopolityczna i otwarta

Granada

Andaluzyjska perełka

Malaga

Stolica Costa del Sol

Madryt

Stolica pięknej Hiszpanii
Kolebka języka hiszpańskiego

Salamanca

Kolebka języka hiszpańskiego

Sewilla

Stolica Andaluzji
Zielone miasto Hiszpanii

Walencja

Zielone miasto Hiszpanii

NAUKA HISZPAńSKIEGO W HISZPANII!

Najbardziej reklamowanymi miastami Hiszpanii, polecanymi także na kurs hiszpańskiego w Hiszpanii są oczywiście Barcelona i Madryt, miasta znane nie tylko z zabytków i specyficznej wielokulturowości, ale również z piłki nożnej i znakomitych drużyn. W Barcelonie najważniejsza jest katedra Sagrada de Familia, ale trzeba też koniecznie zajrzeć na bulwar La Rambla oraz w wąskie uliczki starego miasta. My jednak jesteśmy zakochani w Andaluzji i polecamy na kurs hiszpańskiego w Hiszpanii miasta , takie jak:  Malaga, Granada, Sevilla. Znajdziecie tutaj wiele białych miasteczek, gdzie odnajdziecie prawdziwą i tradycyjną Hiszpanię.

Nauka hiszpańskiego w Barcelonie

Dzielnicy gotycka w Barcelonie

nauka hiszpańskiego w Sewilli

Reales Alcazares w Sewilli

nauka hiszpańskiego w Salamance

Stare miasto Salamanka

Widok na Alhambre w Granadzie

Widok na Alhambre w Granadzie

nauka hiszpańskiego w Barcelonie

Casa Batllo w Barcelonie

nauka hiszpańskiego w Granadzie

Patio de los Leones

kurs hiszpańskiego w Granadzie

Katedra w Granadzie

nauka hiszpańskiego w Sewilli

Katedra w Sewilli

MIASTA ZABYTKOWE

Kolejna na turystycznej trasie Andaluzja zaprasza do Kordoby, w której króluje meczet Mezquita – jeden z najstarszych na świecie. W jego wnętrzu znajduje się aż 856 kolumn.

Kolejna po Kordobie jest słoneczna Ibiza – przepiękna wyspa słynąca z zielonych wzgórz i pięknych plaż, a przede wszystkim z niezwykle barwnego nocnego życia, pełnego klubów i intrygujących postaci z całego świata. .

Kolejny przystanek, to Pampeluna z wielką gonitwą byków po ulicach miasta. Karygodne byłoby nie odwiedzenie tego widowiska, choć nie należy ono do łagodnych. Fiesta de San Fermin z reguły oznacza krew i wypadki, ale od lat pociąga Hiszpanów i tysiące turystów. Po gonitwie można odpocząć zwiedzając miasto-muzeum na wolnym powietrzu czyli Toledo. Spacer wąskimi uliczkami i podziwianie dzieł dawnych mistrzów nastraja refleksyjnie.

Po emocjonujących zmaganiach torreadorów czekają na naszych uczniów spokojne i rozległe rejony bajecznej Alhambry Granady, miejsca znane z fabularnych filmów, wielkich eposów i marzycielskich historii. Na tle gór Sierra Nevada rozciągają się tu malownicze wioski i stare pałace z czerwonymi dachami, skąpane w zieleni.

Nauka hiszpańskiego w Madrycie!

Madryt to miasto, które nigdy nie śpi! Przekonaj się o tym na własnej skórze. Jest to stolica, gdzie znajdziesz wiele możliwości spędzenia ciekawie czasu w międzynarodowym gronie. Madryt pierwszego dnia zrobi wrażenie wielkiego i monumentalnego miasta, które na początku może odstraszyć, ale po bliższym poznaniu i poświęceniu chwili uwagi potrafi przyciągnąć wzrok, pięknem pałacu królewskiego i bogatymi muzeami. Wybierz idealny dla siebie kurs hiszpańskiego w Hiszpanii. Nauka hiszpańskiego w Madrycie będzie strzałem w dziesiątkę!

Podróżuj i odkrywaj!

Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii to świetny pomysł!

Studiuj!

Hiszpański w Hiszpanii to jest to! Sukces gwarantowany!

Baw się!

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii to także świetna zabawa w międzanorodowym środowisku.

Morze, plaża, słońce i nauka hiszpańskiego w Hiszpanii!

Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii to tygodnie ciężkiej pracy w szkole języka hiszpańskiego. Po kursie hiszpańskiego jest też czas na relaks. Wybierzesz się na kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii, w jednym z proponowanych przez nas miast docelowych. Do wyboru: Alicante, Barcelona, Granada, Madryt, Malaga, Salamanca, Sewilla i Walencja. Fani ciepłych złotych plaż powinni wybrać się na Costa Blanca, Costa de La Luz i Costa del Sol. Plaże są tam przesycone luksusem. Każdy, kto tam zawita będzie miał okazję zmierzyć się z wielkim światem. Naszym studentom i zwolenników słońca, morza i swobody zalecamy raczej spokojniejsze plaże w pobliżu Malagii i Alicante na południu Hiszpanii.

Oprócz kursów języka hiszpańskiego w Hiszpanii można też uprawiać aktywny wypoczynek, poczynając od wodnych atrakcji, takich, jak żeglarstwo, zwłaszcza na Morzu Śródziemnym, wędkarstwo sportowe, nurkowanie i windsurfing. Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii z Linguiter nigdy nie jest nudna!

Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii zimą? Dlaczego nie! Ośrodki narciarskie od Picos de Europa aż po Sierra Nevada w Andaluzji posiadają świetnie przygotowane trasy wraz z wyciągami i całą bazą. Odważni mogą się pobawić w latanie na paralotni lub skorzystać z wysokogórskiej wspinaczki.

Nasze szkoły w Hiszpanii oferty kursu hiszpańskiego w Hiszpanii czekają na Ciebie! Rezerwuj już teraz!

nauka jezyka hiszpanskiego w Maladze, kursy hiszpanskiego w Hiszpanii, kursy hiszpanskiego w Maladze, hiszpanski w hiszpanii, wakacyjne kursy hiszpanskiego w Maladze, nauka hiszpanskiego za granica

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339