Alicante

Wybierz Alicante

Piaszczyste plaże i błękit morza sprawiają, że coraz więcej osób wybiera Alicante. Górujące nad miastem ruiny zamku Castillo de Santa Barbara są najpopularniejszym miejscem spotkań młodzieży i nie tylko. Życie towarzyskie toczy się w cieniu fortecy będącej w średniowieczu strażnikiem miasta. Odwiedzając Alicante należy odwiedzić jedną z najbardziej znanych tras spacerowych w całej Hiszpanii. Explanada de Espana to swoisty symbol miasta.

kurs hiszpańskiego w Alicante
kurs hiszpanskiego w hiszpanii

#Ucz się w Alicante

Kursy 15, 20, 25 lekcji        Kursy specjalistyczne  

– DELE EGZAMIN                        – WYCIECZKI SZKOLNE

– SENIORZY 50+                           – PRYWATNE LEKCJE

-GRUPOWO + PRYWATNIE     – HISZPANSKI + TANIEC

wakacyjny kurs hiszpanskiego w Alicante

Nasza szkoła w Alicante

Szkoła hiszpańskiego w Alicante, założona została w 1998 roku przez grupę nauczycieli języka hiszpańskiego. Naszym głównym celem jest nauczyć Ciebie mówić, myśleć i czuć w języku hiszpańskim. Mamy nadzieję, że spodoba się Tobie nasza metodologia i styl nauczania. Szkoła posiada akredytację Instytutu Cervantes, co potwierdza jej nieskazitelną metodologię i bardzo dobre wyniki w nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego. Znajdujemy się w centrum miasta Alicante, niedaleko głównej dzielnicy handlowej, zaledwie 5 minut od morza i kilka minut od zabytków Alicante.

6 poziomów hiszpańskiego

Przez cały rok

1 lekcja 60 minut

centrum alicante

akredytacja I. Cervantes

Egzaminy oficjalne
DELE, SIELE

Sprawdź
poziom

Gdzie praktykować
GRATIS

Gdzie uczyć się
w Polsce

zajecia kulturowe w Hiszpanii

#Zatrać się

W Alicante szybko można się zakochać. Uzyskało nawet miano hiszpańskiego miasta, w którym najlepiej się żyje.

Ranem będziesz uczył się hiszpańskiego w szkole, popołudnia natomiast będą dla Ciebie. Codziennie będziesz miał okazję spacerować głównymi ulicami miasta i podziwiać jej przepiękne zabytki i muzea. Koniecznie spróbuj także przepsznych hiszpańskich dań i w tym ryżu.

Zakwaterowanie

Wszystkim naszym uczniom oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz prakykować hiszpański z Hiszpanami, wówczas radzimy zamieszkać u hiszpańskiej rodziny. Dzięki temu będziecie mogli zasmakować w hiszpańskiej kuchni i zbliżycie się do kultury. Dorosłym studentom oferujemy także możliwość zakwaterowania w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami. Ta forma zakwaterowania pomaga w integracji między studentami. Wspólne imprezy, kolacje i spacery. Niektóre szkoły dysponują także rezydencjami dla swoich studentów. W każdym mieście możesz poszukać zakwaterowania na własną rękę w mieszkaniu prywatnym lub hotelu.

mieszkania studenckie, pobyt u hiszpanskiej rodziny goszczacej
wakacyjny kurs jezyka hiszpanskiego w Alicante

#ODKRYJ

Odwiedź Alicante, a odkryjesz jedno z najbardziej przyjaznych i pełnych życia miast w Europie, a bliskość pięknego Costa Blanca to dodatkowy atut.
Miasto słynie z życia nocnego, słońca przez cały rok, imponującej oferty gastronomicznej oraz licznych atrakcji kulturowych i historycznych. W Alicante nie będziesz się nudzić. To typowe nadmorskie miasto, w którym zawsze dużo się dzieje. Nie zapomnij pojechać do pobliskich pięknych miasteczek: Elche, Altea i powinieneś zobaczyć także wyspę Tabarka.

Co zobaczyć w Alicante?

Alicante może nam sporo zaoferować. Co możemy odwiedzić po kursie hiszpańskiego w Alicante?

Castillo Santa Barbara

Zamek położony na wysokiej, 166-metrowej, nagiej skale. Rozciąga się z niego widok na piękną panoramę miasta i na morze.

Muzea w Alicante

MARQ, MACA, MUBAG, MUSA, Museo de Hogueras, Museo de Belenes, MUA, Museo Volvo Ocean Race, Museo Taurino, Centro Cultural Las Cigarreras, Centro 14, La Lonja, Museo de aguas y Pozos del Garrigós.

Monumenty w Alicante

Ayuntamiento de Alicante, Casa Carbonell, Mercado Central, plaza de Toros, Concatedral de San Nicolás, Basílica de Santa María, Monasterio de Santa Faz, Ermita de Santa Cruz, Ermita de San Roque.

Parki i ogrody w Alicante

Explanada de España, Paseo de Gómiz, Parque de Canalejas, Parque de La Ereta, Parque El Palmeral, Paseo Volado, Portal de Elche, Plaza Gabriel Miró, El Panteón de Quijano, Parque El Tossal, Parque Lo Morant.

300 tys. mieszkańców
300 słonecznych dni
Temperatura latem 21ºC – 31ºC
Temperatura zimą 6ºC – 15ºc

akredytacja I. Cervantes

HISZPAńSKI W HISZPANII Barcelona / Madryt / Malaga / Sewilla / Alicante

Hiszpański w Alicante

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Maladze

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Madrycie

Kursy/ Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Barcelonie

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339, 0048 790 429 008