Barcelona

Twoja Barcelona

W tym mieście zakochasz się! Kosmopolityczne, otwarte na Europę, o niezwykłym znaczeniu gospodarczym, kulturalnym, handlowym i turystycznym. Barcelona jest miejscem, którego nie można ominąć!

co warto zobaczyc w Barcelonie, kurs hiszpanskiego w Barcelonie
wycieczka_szkolna_do_barcelony

#Ucz się w Barcelonie

Kursy 15, 20, 25 lekcji        Kursy specjalistyczne  

– DELE EGZAMIN                        – WYCIECZKI SZKOLNE

– SENIORZY 50+                           – PRYWATNE LEKCJE

-GRUPOWO + PRYWATNIE     – HISZPANSKI + TANIEC

szkoła hiszpańskiego w Barcelonie

Nasza szkoła w Barcelonie

Nasza szkoła partnerska znajduje się w centrum Barcelony, w pobliżu ciekawych miejsc, gdzie najlepiej widać, że miasto tętni życiem. Szkoła jest bardzo dobrze przygotowana na przyjęcie studentów z całego świata. Zapraszamy do naszej szkoły w Barcelonie młodzież z polskich szkół, grupy szkolne wraz z nauczycielami, studentów pierwszego roku iberystyki i innych kierunków oraz przyszłych nauczycieli języka hiszpańskiego. Szkoła w Barcelonie to duże i przestronne, klimatyzowane sale lekcyjne, sprzęt audiowizualny i nowoczesne tablice elektroniczne w każdej auli, Wi-fi, sala komputerowa, wypożyczylnie, taras i miejsce do rekreacji. się w centrum miasta Alicante, niedaleko głównej dzielnicy handlowej, zaledwie 5 minut od morza i kilka minut od zabytków Alicante.

6 poziomów hiszpańskiego

Przez cały rok

1 lekcja 50 minut

centrum Barcelony

Max. 10 osób w sali

Egzaminy oficjalne
DELE, SIELE

Sprawdź
poziom

Gdzie praktykować
GRATIS

Gdzie uczyć się
w Polsce

co warto zobaczyc w Barcelonie, kurs hiszpanskiego w Barcelonie

#Zatrać się


Znajduje się nad brzegiem Morza Śródziemnego, oferuje spektakularne plaże, przyjemny klimat i nocne życie dla wszystkich. 

Barcelona to wyjątkowo piękne miasto! Zacznij od wizyty w imponującej bazylice Sagrada Familia, następnie spacer po charakterystycznej Rambla de Catalunya, potem spacer po magicznej dzielnicy gotyckiej i odkrywanie kolejnych wąskich uliczkek… .

Zakwaterowanie w Barcelonie

Nasza szkoła w Barcelonie oferuje różne formy zakwaterowania. Jako jedyna w mieście oferuje pobyt w rezydencji, która znajduje się w tym samym budynku, co szkoła. Dysponuje tam 8 identycznymi pokojami jedno- lub dwu-osobowymi. Jeśli chcesz iść w kapciach na zajęcia hiszpańskiego i zaoszczędzić swój czas na dojazdy do szkoły, wówczas ta opcja jest zdecydowanie dla Ciebie. Możesz wybrać opcję z 2 posiłkami. Drugie wyjście, to wybór mieszkań studenckich, które znajdują się blisko szkoły. Dzięki tej formie zakwaterowania poznasz studentów ze szkoły i będziesz miał codzienne okazje do integracji z ludźmi z całego świata. Jeśli chcesz praktykować w mieszkaniu język hiszpański, wówczas możesz wybrać mieszkanie z hiszpańską rodziną. Wszystkie rodziny przez lata pracują z nami i są sprawdzane i kontrolowane przez jednego z naszych kolegów, który odpowiada za organizowanie zakwaterowania. Rodziny mieszkają w centrum Barcelony i stosunkowo blisko szkoły w maksymalnej odległości 20 min. transportem miejskim od szkoły.

zakwaterowanie u hiszpanskiej rodziny goszczacej
Barcelona

#ODKRYJ

Bez względu na porę roku, w Barcelonie zawsze się coś dzieje. Wydarzenia kulturalne, fiesty, święta nigdy się nie kończą. Koncerty i festiwale to wizytówka miasta.
Weź udział w feria dzielnicy Gràcia. To dobra okazja, żeby zasmakować w dobrej kuchni, poznać mieszkańców dzielnicy i świetnie się bawić. Nie zabraknie oczywiście fajerwerków i sztucznych ogni. Grudzień to także dobra okazja do odwiedzin miasta. W tym miesiącu odbywa się Fira de Santa Llúcia, targi plenerowe, które są nie do pobicia. Można tutaj kupić świąteczne ozdoby i prezenty dla rodziny.

Co zobaczyć w Barcelonie?

Spaceruj po centrum Barcelony i podziwiaj niesamowitą architekturę tego miasta! 

Sagrada familia

Jest to niekompletne, ale spektakularne dzieło znanego artysty, Antonio Gaudí. Ta olbrzymia Bazylika była w budowie od 1882 roku.

Las Ramblas

La Rambla (znana przez wielu jako Las Ramblas) to popularna ulica w centrum urokliwej Barcelony.

Dzielnica gotycka

Dzielnica gotycka znajduje się w samym centrum starego miasta. Jest to zdecydowanie jedno z ulubionych miejsc wszystkich podróżnych, którzy interesują się sztuką, historią i architekturą.

La Barceloneta

La Barceloneta to obszar Ciutat Vella, który kiedyś był małą wioską rybacką. Teraz jest to kosmopolityczna dzielnica miasta, gdzie można znaleźć fantazyjne i nowoczesne bary i restauracje.

1.600 000. mieszkańców
2 największe miasto w Hiszpanii
8 największe miasto w UE
Temperatura zimą – około 12ºC
Temperatura latem – około 34ºC

HISZPAńSKI W HISZPANII Barcelona / Madryt / Malaga / Sewilla / Alicante

Hiszpański w Alicante

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Maladze

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Madrycie

Kursy/ Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Barcelonie

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339