Granada

Twoja Granada

Dumna stolica Al Andalus, wyjątkowy świadek okresu mauretańskiego w Hiszpanii. Granada jest jednym z narodowych skarbów, a główną atrakcją tego miasta jest Alhambra. Ale Granada ma znacznie więcej do zaoferowania odwiedzającym..

alhambra_patio_leonow_granada_hiszpanski_w_hiszpanii
calle calderia1

#Ucz się w Granadzie

Kursy 15, 20, 25 lekcji        Kursy specjalistyczne  

– DELE EGZAMIN                        – WYCIECZKI SZKOLNE

– HISZPANSKI W BIZNESIE    – PRYWATNE LEKCJE

-GRUPOWO + PRYWATNIE     – BILDUNGSURLAUB

– KURSY DLA TURYSTOW        – KURSY DLA MATURZYSTOW

nauka języka hiszpańskiego w Hiszpanii, kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii

Nasza szkoła w Granadzie

Jest to bardzo kameralna szkoła języka hiszpańskiego.
Metodologia: Dynamiczne lekcje, uczymy języka hiszpańskiego na przykładzie rzeczywistych sytuacji dnia codziennego. Kontakt z profesorami jest bardzo bezpośredni, atmosfera w klasie zawsze przyjemna i motywująca do nauki i zawsze z odrobiną hiszpańskiej kultury, ponieważ o to właśnie chodzi w nauczaniu hiszpańskiego w Hiszpanii!Nasze szkoła języka hiszpańskiego w Granadzie znajdują się w centrum Granady, zaledwie 100 metrów od katedry i zabytkowego centrum miasta.

Co oferuje szkoła w Granadzie?

  • 6 przestronnych klimatyzowanych sal lekcyjnych o przyjemnej atmosferze,
  • Sprzęt audiowizualny we wszystkich klasach
  • Komputery z dostępem do Internetu dla studentów
  • Biblioteczka dla uczniów
  • Przygotowana także dla osób niepełnosprawnych

6 poziomów hiszpańskiego

Przez cały rok

1 lekcja 50 minut

CENTRUM GRANADY

Max. 10 osób w sali

Egzaminy oficjalne
DELE, SIELE

Sprawdź
poziom

Gdzie praktykować
GRATIS

Gdzie uczyć się
w Polsce

hiszpanski w granadzie

#Zatrać się w Granadzie


Latem Granada zaprasza do zagubienia się wśród wąskich ulicze, zimom natomiast jej geografia pozwala cieszyć się sportami zimowymi w Sierra Nevada.

Ci, którzy zdecydują się odwiedzić mauretańską Andaluzję, znajdą w tym mieście magiczne ogrody, monumentalne zabytki, pełne historii uliczki, typowe tawerny i zakorzeniony folklor, który miesza chrześcijańską i muzułmańską kulturę.

Zakwaterowanie w Granadzie

Oferujemy studentom różne rodzaje zakwaterowania, w zależności od ich osobistych potrzeb i preferencji. Wszystkie noclegi są starannie wybrane, aby zapewnić ten sam poziom jakości dla wszystkich. Każdy typ zakwaterowania jest  przeznaczony wyłącznie dla studentów naszych kursów hiszpańskiego w Maladze.

Możesz wybrać: 
  • HISZPANSKIE RODZINY

To dobra opcja dla dzieci i młodzieży niepołnoletniej. Tutaj znajdziesz dla siebie drugi dom. Wszystkie hiszpańskie rodziny mieszkają blisko szkoły w odległości max. 20 min. pieszo od szkoły. 

  • MIESZKANIA DZIELONE

To dobra opcja dla studentów 18+, którzy podróżują sami i chcą poznać w Maladze ludzi z całego świata, którzy także uczą się hiszpańskiego w Maladze.

  • PRYWATNE APARTAMENTY

Bardzo dobre wyjście dla rodzin, które przyjeżdżają na familijny kurs hiszpańskiego do Malagi lub dla nauczycieli czy dorosłych studentów 50+.

zakwaterowanie granada
plaza bibrambla GRANADA

#ODKRYJGRANADA

Podczas pobytu na kursie hiszpańskiego w Granada musisz koniecznie odwiedzić najstarszy arabski pałac na świecie, Alhambra!
Ale wizyta w Granadzie to nie tylko cieszenie się wyjątkowymi miejscami i zwiedzanie miasta, ale także skosztowanie fantastycznej kuchni, w której “tapas” odgrywa zasadniczą rolę. Tapas w Granadzie to coś więcej niż tradycja. Zacznij więc od wypicia drinka i przygotuj się na darmowe tapy, które będą na ciebie nakładane.

Co zobaczyć w Granada?

Spaceruj po centrum Granada i podziwiaj niesamowitą architekturę tego miasta i pomniki przeszłości tego miasta! 

Alhambra

 Alhambra jest prawdopodobnie najbardziej typową rekomendacją, ale także priorytetem podczas każdej podróży do Granady. Zarezerwuj bilety z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem!

La Catedral i Pomnik Królów Katolickich

Katedra w Granadzie, pochodząca z okresu renesansu i położona w centrum tego, co obecnie stanowi centrum miasta. Jego budowę początkowo uważano za naśladownictwo stylu gotyckiego katedry w Toledo, trzeba więc zwrócić uwagę na ciekawą kombinację stylów architektonicznych.

Dzielnice Albaicin

Albaicín to prawdopodobnie najpiękniejsza dzielnica Granady. Pełen tradycyjnych domów, wąskich uliczek, ukrytych placów i okazjonalnych punktów widokowych, takich jak San Nicolás, skąd można podziwiać piękny zachód słońca nad Alhambrą. Dzielnica została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Gubienie się tutaj będzie prawdziwym luksusem.

Arabskie targi

W Granadzie musisz pospacerować po centrum miasta i znaleźć typowe arabskie targi, gdzie kupisz różne perełki, które możesz później przeznaczyć na prezenty dla znajomych i przyjaciół. Polecamy spacer po calle Elvira oraz odwiedzenie bardzo dobrze zachowanego autentycznego arabskiego targu obok katedry.

Plaże – Costa Tropical
Góry – Sierra Nevada
Najwyższy szyt Półwyspu – Mulhacen
Temperatura zimą – około 5ºC
Temperatura latem – około 35ºC

HISZPAńSKI W HISZPANII Barcelona / Madryt / Malaga / Sewilla / Alicante

Hiszpański w Alicante

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Maladze

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Madrycie

Kursy/ Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Barcelonie

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339