Madryt

Twój Madryt

Madryt jest jednym z najstarszych miast w Europie. Już w okresie Cesarstwa Rzymskiego (około II wiek p.n.e. ) założono tu pierwszą osadę. Miasto jest jednocześnie najwyżej położoną stolicą europejską.

wakacyjny obóz językowy w Madrycie
nauka jezyka hiszpanskiego w hiszpanii, kursy hiszpanskiego w hiszpanii, szkola hiszpanskiego w madrycie, nauka hiszpanskiego w madrycie, kursy hiszpanskiego w madrycie, hiszpanski w madrycie

#Ucz się w Barcelonie

Kursy 15, 20, 25 lekcji        Kursy specjalistyczne  

– DELE EGZAMIN                        – WYCIECZKI SZKOLNE

– SENIORZY 50+                           – PRYWATNE LEKCJE

-GRUPOWO + PRYWATNIE     – HISZPANSKI + TANIEC

nauka jezyka hiszpanskiego w hiszpanii, kursy hiszpanskiego w hiszpanii, szkola hiszpanskiego w madrycie, nauka hiszpanskiego w madrycie, kursy hiszpanskiego w madrycie, hiszpanski w madrycie

Nasza szkoła w Madrycie

Szkoła hiszpańskiego w Madrycie ma bogatą tradycję i historię. Została założona bowiem w 1982 roku.  W tym początkowym okresie szkoła była bardzo mała i nieznana nikomu. Dzisiaj jest to jedna z bardziej prestiżowych szkół w Madrycie. Pracuje w niej ponad 100 osób i znajduje się w przepięknym i stylowym 19 wiecznym budynku w obleganej madryckiej dzielnicy blisko Muzeum Prado. Nie jest to zwykła szkoła. Jest to miejsce, gdzie spotykają się różne grupy społeczne i kulturowe. Tutaj szkoli się nauczycieli, tutaj tworzy się materiały naukowe, współpracuje się z uniwersytetami i organizuje się praktyki w poważnych mardyckich firmach. Kurs hiszpańskiego w Madrycie będzie niezapomnianym przeżyciem. Poznasz tutaj ludzi z całego świata, którzy tak jak Ty chcą poznać Hiszpanię i nauczyć się hiszpańskiego.

Każda wybrana przez nas szkoła ma za zadanie nie tylko nauczanie hiszpańskiego w sali lekcyjnej, ale przede wszystkim to czego polscy nauczyciele nie są w stanie osiągnąć w polskiej szkole, czyli zapoznanie swoich uczniów z żywą i barwną hiszpańską kulturą. Programy kulturalne będą się odbywać zawsze popołudniami po zajęciach języka hiszpańskiego. Będzie też czas na sport i rekreacje. Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii przeznaczony jest dla wszystkich. Oferujemy kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii dla młodzieży i dorosłych. Pomoagamy także w szukaniu zakwaterowania w Madrycie.

 

6 poziomów hiszpańskiego

Przez cały rok

1 lekcja 50 minut

centrum Barcelony

Max. 10 osób w sali

Egzaminy oficjalne
DELE, SIELE

Sprawdź
poziom

Gdzie praktykować
GRATIS

Gdzie uczyć się
w Polsce

Madrid 26512

#Zatrać się


Szerokie ulice usiane wspaniałymi barokowymi i neoklasycznymi zabytkami.

Pełne życia place, gorączkowa nocna scena i kosmopolityczne bary tapas sprawiają, że Madryt jest miastem, które trzeba zobaczyć.Sztuka, kultura, życie nocne, dobre jedzenie, krótko mówiąc, zabawa, która powinna być celem każdego podróżnika.

 

Zakwaterowanie w Madrycie

Oferujemy studentom różne rodzaje zakwaterowania, w zależności od ich osobistych potrzeb i preferencji. Wszystkie noclegi są starannie wybrane, aby zapewnić ten sam poziom jakości dla wszystkich. Każdy typ zakwaterowania jest  przeznaczony wyłącznie dla studentów naszych kursów hiszpańskiego w Madrycie.

Możesz wybrać: 
  • hiszpańskie rodziny goszczące
  • mieszkania dzielone z innymi
  • prawatne apartamenty
  • rezydencja w trakcie roku 
  • rezydencja letnia dla młodzieży
  • hotele i pensjonaty
wejscie_szkola_madryt
wakacyjny obóz językowy w Madrycie

#ODKRYJ

Symbolem Madrytu jest Plaza Mayor, zamknięta dla ruchu kołowego i przyciągająca wielu mieszkańców.
Miasto słynie z największej w Hiszpanii areny do walki byków – Las Ventas która spokojnie mieści 23 tysięcy widzów spragnionych mocnych wrażeń. Także fani sportu nie będą zawiedzeni. W mieście działają prężnie dwa słynne kluby piłki nożnej: Real Madryt i Atlético Madryt. Stadion Atlético, Vicente Calderón, może pomieścić 70 tysięcy widzów, a stadion Realu, Santiago Bernabéu, 80 tysięcy.

Co zobaczyć w Madrycie?

Madryt to miasto, które nigdy nie śpi! Odkryj stolicę Hiszpanii na własny sposób. To miasto, które da się lubić.

Plaza Mayor

Plaza Mayor, prawdopodobnie najbardziej znany plac w Madrycie, sięga początków XVII wieku i jest regularną sceną dla rynków, koncertów i imprez sportowych.

La Cibeles

Jednym z miejsc, których nie można przegapić jest Plaza de Cibeles, gdzie stoi majestatyczny Palacio de Comunicaciones, niedawno przekształcony w siedzibę urzędu burmistrza miasta.

El Retiro

Ten ogromny park publiczny to zielone płuca Madrytu. Słynie z charyzmatycznego jeziora i kolekcji rzeźb. Polecamy spacer wzdłuż Paseo de la Argentina, żeby zobaczyć posągi królów, którzy mieszkali w starym pałacu Buen Retiro lub wycieczkę łodzią przez staw.

Muzeum Prado

W dzielnicy Jerónimos znajduje się Muzeum Prado, w którym mieści się jedna z największych i najbardziej znanych kolekcji sztuki w Europie. Zapoznaj się z Art Walk i obejrzyj niektóre z interesujących wystaw, które są zaplanowane podczas Twojego pobytu. Jeśli interesuje Cię historia hiszpańskiej armii, odwiedź Muzeum Marynarki Wojennej w Madrycie.

3.5 mln.  mieszkańców
Największe miasto w Hiszpanii
najstarsze miasto w Europie
Temperatura zimą – około 11ºC
Temperatura latem – około 32ºC

HISZPAńSKI W HISZPANII Barcelona / Madryt / Malaga / Sewilla / Alicante

Hiszpański w Alicante

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Maladze

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Madrycie

Kursy/ Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Barcelonie

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339