Malaga

Twoja Malaga

Miasto średniej wielkości, położone nad wybrzeżem Morza Śródziemnego. Stolica jednego z najważniejszych regionów turystycznych Hiszpanii. Oprócz słońca i plaży, oferuje również bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne.

nauka hiszpanskiego w hiszpanii, szkoły hiszpanskiego w hiszpanii, kursy hiszpanskiego w hiszpanii
2 PIC

#Ucz się w Maladze

Kursy 15, 20, 25 lekcji        Kursy specjalistyczne  

– DELE EGZAMIN                        – WYCIECZKI SZKOLNE

– SENIORZY 50+                           – PRYWATNE LEKCJE

-GRUPOWO + PRYWATNIE     – HISZPANSKI + TANIEC

– KURSY DLA NAUCZYCIELI    – KURSY DLA RODZIN

kurs hiszpanskiego w hiszpanii

Nasza szkoła w Maladze

Szkoła to typowa andaluzyjska willa, która znajduje się w przepięknej dzielnicy El Palo, w odległości 10 minut od morza. Jest tutaj przepięknie. Nasi uczniowie twierdzą, że miejsce to jest prawdziwym rajem. Palmy, słońce, piasek, Morze Sródziemne i wspaniali ludzie. Szkoła nie jest w samym centrum miasta, ale naszym zdaniem to duży plus. Jest tutaj dużo spokojniej, plaże mamy kilka minut od szkoły i do tego zakwaterowanie w postaci mieszkań studenckich czy sprawdzonych hiszpańskich rodzin goszczących znajduje się dosłownie obok szkoły.  Jest to najlepsza szkoła dla grup szkolnych z Polski oraz dla młodzieży samodzielnie spędzającej wakacje językowe w Maladze. Dodatkowym atutem jest fakt, że nasza agencja mieści się właśnie tutaj!

Szkoła w Maladze istnieje od 30 lat. Od tego czasu nieprzerwalnie prowadzi ta sama Pani dyrektor, która dyryguje stałą ekipą. Wielu nauczycieli pracuje tuta praktycznie od powstania szkoły. Przez wiele lat wypracowywali własną metodologię, własne materiały i własne podejście do nauczania języka hiszpańskiego jako obcego. Szkoła specjalizuje się w przyjmowaniu i układaniu spersonalizowanych programów nauczania dla zorganizowanych grup uczniów w różnym wieku. Co roku przyjmuje około 100 grup szkolnych z różnych krajów.  Podczas kursu hiszpańskiego w Maladze nie będziesz się nudził. Nasi nauczyciele pragą uczyć i bawić się ucząc. 

 

6 poziomów hiszpańskiego

Przez cały rok

1 lekcja 55 minut

Spokojna dzielnica

Max. 10 osób w sali

Egzaminy oficjalne
DELE, SIELE

Sprawdź
poziom

Gdzie praktykować
GRATIS

Gdzie uczyć się
w Polsce

web_wakacyjny-oboz-hiszpanskiego-w-maladze

#Zatrać się W mALADZE


Fenicjanie, Rzymianie i Arabowie, to przykłady cywilizacji, które uleglły urokom tego wspaniałego miasta.

Wielokulturowość, kosmopolityzm i dobra jakość życia, to trzy główne filary, które można łatwo dostrzec podczas wizyty w Maladze. Miasto prężnie się rozwija i niektórzy twierdzą, że będzie to w przyszłości Barcelona na południu Hiszpanii. Zatrać się w tym mieście! 

Zakwaterowanie w Maladze

Oferujemy studentom różne rodzaje zakwaterowania, w zależności od ich osobistych potrzeb i preferencji. Wszystkie noclegi są starannie wybrane, aby zapewnić ten sam poziom jakości dla wszystkich. Każdy typ zakwaterowania jest  przeznaczony wyłącznie dla studentów naszych kursów hiszpańskiego w Maladze.

Możesz wybrać: 
  • HISZPANSKIE RODZINY

To dobra opcja dla dzieci i młodzieży niepołnoletniej. Tutaj znajdziesz dla siebie drugi dom. Wszystkie hiszpańskie rodziny mieszkają blisko szkoły w odległości max. 20 min. pieszo od szkoły. 

  • MIESZKANIA DZIELONE

To dobra opcja dla studentów 18+, którzy podróżują sami i chcą poznać w Maladze ludzi z całego świata, którzy także uczą się hiszpańskiego w Maladze.

  • PRYWATNE APARTAMENTY

Bardzo dobre wyjście dla rodzin, które przyjeżdżają na familijny kurs hiszpańskiego do Malagi lub dla nauczycieli czy dorosłych studentów 50+.

zakwaterowanie w Hiszpanii
kurs hiszpańskiego w Maladze

#ODKRYJMALAGE

Malaga to plaża i słońce. Wspaniała linia brzegowa z plażą w centrum miasta oraz z pobliskimi miejscowościami: Estepona, Benalmádena, Marbella, Torremolinos lub Nerja.
Malaga była i jest kolebką niezliczonych artystów, a wśród nich Pablo Picasso; który cieszy się wspaniałym Muzeum. Warto także odwiedzić jego dom rodzinny na Plaza de la Merced.

Co zobaczyć w Maladze?

Spaceruj po centrum Malagi i podziwiaj niesamowitą architekturę tego miasta i pomniki przeszłości tego miasta! 

Alcazaba y Gibralfaro

Alcazaba to w języku arabskim cytadela, jest jednym z historycznych zabytków miasta połączona tajemniczym przejściem z warownym zamkiem Gibralfaro. 

La Catedral

Jej budowę rozpoczęto w  1530 roku, a ukończono  w XVIII wieku, choć jest to cały czas dzieło niedokończone, ponieważ brakuje  głównej fasady i południowej wieży. Potocznie nazywamy ją La Manquita.

Muzea w Maladze

To andaluzyjskie miasto oddycha sztuką ze wszystkich czterech stron. Kołyska słynnego malarza Pabla Picassa, w którym mieści się jedna z najważniejszych kolekcji artysty. Muzeum Picassa obejmuje wszystkie epoki i style artysty. W każdą niedzielę oraz w ciągu ostatnich dwóch godzin przed zamknięciem wstęp jest bezpłatny.

Restauracje w Maladze

Malaga słynie także z gastronomii. Mieszkańców Malagi nazywa się potocznie los boquerones. Nie zappominajmy, że jest to nadmorskie miasto, w którym na stołach królują owoce morza. Jeśli chodzi o bary czy restautacje, to najbardziej emblematycznym miejscem jest El Pimpi.

600 tys. mieszkańców
6 największe miasto w Hiszpanii
16 plaż wzdłuż miasta
Temperatura zimą – około 11ºC
Temperatura latem – około 27ºC

HISZPAńSKI W HISZPANII Barcelona / Madryt / Malaga / Sewilla / Alicante

Hiszpański w Alicante

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Maladze

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Madrycie

Kursy/ Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Barcelonie

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339