Sewilla

Twoja Sewilla

Sewilla jest stolicą Andaluzji. Kurs hiszpańskiego w Sewilli to doskonały pomysł. Sewilla się nie nudzi,  zarówno na weekendowy wypad, jak i na dłuższy okres. Polecamy także zobaczyć obchody Wielkiego Tygodnia, które są intensywnie przeżywane w Sewilla. Także imprezy podczas Dni Miasta Sewilla (Feria de Abril) to niezwykły czas. Nie pożałujesz wyjazdu do Sewilla! 

Sewilla
nauka hiszpanskiego w sevilli

#Ucz się w Sewilli

Kursy 15, 20, 25 lekcji        Kursy specjalistyczne  

– DELE EGZAMIN                        – WYCIECZKI SZKOLNE

– HISZPANSKI W BIZNESIE    – LEKCJE W DOMU NAUCZYCIELA

-GRUPOWO + PRYWATNIE     – HISZPANSKI + FLAMENCO

– KURSY DLA NAUCZYCIELI   – KURSY DLA MATURZYSTOW

sewilla_szkola_hiszpanskiego 1

Nasza szkoła w Sewilli

Jest to malutka szkółka języka hiszpańskiego w Sewilla. Znajduje się w typowym andaluzyjskim budynku z wielkimi okiennicami, tuż obok Katedry w samym centrum Sewilla. Ta kameralna szkoła działa nieprzerwanie w Sewilla od 24 lat. Prowadzi ją ta sama dyrektor, która od zawsze uczy języka hiszpańskiego. Jest to jedna z najstarszych szkół języka hiszpańskiego w Sewilla. W szkole uczą dobrze przygotowani i akredytowani nauczyciele języka hiszpańskiego jako obcego. Mają oni dobre podejście do swoich uczniów. Srednia wieku nauczycieli w szkole to 30 lat. Metodologia szkoły jest ciągle aktualizowana i rozwijana w kierunku metodologi komunikatywnej. Szkole panuje bardzo rodzinna atmosfera. Klasy są małe i zajęcia organizowane są w grupach max 8 uczniów. Do szkoły przybywają ludzie z całego świata. Możesz być pewien, że spotkasz tutaj różne narodowości z Europy, Stanów Zjednoczonych, Chin, Korei i Japonii.

A1, A2, B1,B2,C1, C2

Przez cały rok

1 lekcja 50 minut

CENTRUM SEWILLA

Max. 8 osób w sali

Egzaminy oficjalne
DELE, SIELE

Sprawdź
poziom

Gdzie praktykować
GRATIS

Gdzie uczyć się
w Polsce

widok_na_Sewille

#Zatrać się w Sewilli


Sawilla zainspirowała poetów, malarzy i innych przedstawicieli sztuki…  Sewilla jest wyjątkowym miastem znanym i powidziwianym na całym świecie., Od gastronomii, po ludzi, przez dziedzictwo kulturowe i sztukę

Wszystkim polecamy pobyt w Sewilla i spacer ulicami tego miasta. Zatrać się w przepięknym parku Maria Luisa i usiądź na ławce na Plaza España, zobacz Torre de Oro, zgub się w dzielnicach Santa Cruz i Triana.

Zakwaterowanie w Sewilli

Możesz wybrać: 
  • HISZPANSKIE RODZINY

To dobra opcja dla dzieci i młodzieży niepołnoletniej. Tutaj znajdziesz dla siebie drugi dom. Wszystkie hiszpańskie rodziny mieszkają blisko szkoły w odległości max. 20 min. pieszo od szkoły. 

  • MIESZKANIA DZIELONE

To dobra opcja dla studentów 18+, którzy podróżują sami i chcą poznać w Maladze ludzi z całego świata, którzy także uczą się hiszpańskiego w Maladze.

  • PRYWATNE APARTAMENTY

Bardzo dobre wyjście dla rodzin, które przyjeżdżają na familijny kurs hiszpańskiego do Malagi lub dla nauczycieli czy dorosłych studentów 50+.

zakwaterowanie w hiszpanii
wycieczka do Sewilli

#ODKRYJSEWILLA

Podczas pobytu na kursie hiszpańskiego w Granada musisz koniecznie odwiedzić najstarszy arabski pałac na świecie, Alhambra!
Ale wizyta w Granadzie to nie tylko cieszenie się wyjątkowymi miejscami i zwiedzanie miasta, ale także skosztowanie fantastycznej kuchni, w której “tapas” odgrywa zasadniczą rolę. Tapas w Granadzie to coś więcej niż tradycja. Zacznij więc od wypicia drinka i przygotuj się na darmowe tapy, które będą na ciebie nakładane.

Co zobaczyć w Sewilli?

Spaceruj po centrum Sewilla i podziwiaj niesamowitą architekturę tego miasta. Oto kilka rzeczy, które musisz zobaczyć w Sewilli.

Katedra

 Gotycka katedra (La Catedral de Santa María de la Sede de Sevilla) jest jedną z największych katedr na świecie. To trzecia największa, po watykańskiej Bazylice Św. Piotra i Katedrze Św. Pawła w Londynie.

La Giralda

Ta dzwonnica była minaretem. W jej wnętrzu zobaczysz islamskie wpływy. Do góry prowadzą nie schody tylko małe podjazdy, po których wjeżdżano na górę konno. Obecny szczyt dobudowano, tworząc tam dzwonnicę. Dzięki temu wieża wznosi się na wysokość 97,5 m.

Alkazar

Blisko katedry, w kierunku południowo-wschodnim znajduje się pałac królewski. Decyzje o jego budowie podjął w 913 r. Abd Al-Rahman III, pierwszy kalif Andaluzji. Od tego czasu pałac był przebudowywany przez okres ok. 500 lat. W jego wnętrzach zobaczysz różne style, ale główny to oczywiście mudejar.

Plaza de España

Plac Hiszpański to główny budynek przygotowany na Wystawę Ibero-Amerykańską w 1929 r.. Mieści się w Parku Maria Luisa. Zaprojektowany w stylu neo-mudejar z elementami art déco, jest bardzo duży – to właściwie długi ciąg połączonych budynków, ma kształt półokręgu otaczającego spory plac z centralną fontanną

Flamenco i Toros
Najwięcej drzew pomarańczowych na świecie
Miasto stworzone przez Herculesa
1.5 mln. mieszkańców
Temperatura latem – ponad 40ºC

HISZPAńSKI W HISZPANII Barcelona / Madryt / Malaga / Sewilla / Alicante

Hiszpański w Alicante

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Maladze

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Madrycie

Kursy/ Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Barcelonie

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339