Walencja

Twoja Walencja

Nauka hiszpańskiego w Walencja będzie niesamowitym doświadczeniem. Z prawie 800 000 mieszkańcami jest trzecim co do wielkości miastem w Hiszpanii i łączy w sobie tradycję i nowoczesność w nieporównywalny sposób. Walencja zrobi wrażenie nie tylko dlatego, że jest pięknym miastem, pełnym atrakcji i zabytków, ale także ze względu na mieszkańców Walencji, wesołych, przyjaznych i zawsze chętnych do pomocy swoim gościom.

hiszpanski w hiszpanii, hiszpanski Walencja
kurs hiszpanskiego Walencja

#Ucz się w Walencji

Kursy 15, 20, 25 lekcji        Kursy specjalistyczne  

– DELE EGZAMIN                        – WYCIECZKI SZKOLNE

– HISZPANSKI W BIZNESIE    – OBOZY WAKACYJNE

-GRUPOWO + PRYWATNIE     – HISZPANSKI DLA RODZIN

– KURSY DLA NAUCZYCIELI   – KURSY DLA MATURZYSTOW

nauka hiszpanskiego w Walencji

Nasza szkoła w Walencji

Szkoła hiszpańska zajmuje się nauczaniem hiszpańskiego dla obcokrajowców od 1995 roku. Co możemy zaoferować oprócz najlepszych kursów językowych w Walencji? Bezkonkurencyjne położenie jest niewątpliwe dużym plusem, w dzielnicy uniwersyteckiej Walencji, pomiędzy historycznym centrum a plażą. Będziesz mógł zatem skorzystać z uroków tego cudownego miasta. Nasza szkoła w Walencji oferuje szeroką gamę kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych przez cały rok i na wszystkich poziomach znajomości języka hiszpańskiego. Nauczyciele i cała załoga szkoły języka hiszpańskiego, spróbuje nie tylko nauczyć Ciebie języka, ale także sprawi, że przeżyjesz niezapomnianą przygodę w Hiszpanii w jednym z najbardziej niesamowitych miast w Hiszpanii. Tutaj poczujesz się jak w domu od samego początku. Rewelacyjna atmosfera, fajni ludzie, systematyczna nauka, dużo możliwości wspólnego zwiedzenia miasta i wiele więcej. Serdecznie zapraszamy na kurs hiszpańskiego w Hiszpanii.

A1, A2, B1,B2,C1, C2

Przez cały rok

1 lekcja 50 minut

PIęKNA Walencja

Max. 10 osób w sali

Egzaminy oficjalne
DELE, SIELE

Sprawdź
poziom

Gdzie praktykować
GRATIS

Gdzie uczyć się
w Polsce

BARCELONA PIC 4

#Zatrać się w Walencji


Wybrzeże Walencji ma 485 km długości. Można znaleźć tam najpiękniejsze plaże Hiszpanii. Jedna z największych i najpiękniejszych plaż w Hiszpanii znajduje się właśnie w Walencji i nazywa się Malvarrosa. Walencja ma w swoim posiadaniu 100 niebieskich flag, czyli pieczęci jakości turystycznej UE, które potwierdzają znakomite przygotowanie plaż, czystość, jakość wód morskich.

Zakwaterowanie w Walencji

Możesz wybrać: 
  • HISZPANSKIE RODZINY

To dobra opcja dla dzieci i młodzieży niepołnoletniej. Tutaj znajdziesz dla siebie drugi dom. Wszystkie hiszpańskie rodziny mieszkają blisko szkoły w odległości max. 20 min. pieszo od szkoły. 

  • MIESZKANIA DZIELONE

To dobra opcja dla studentów 18+, którzy podróżują sami i chcą poznać w Maladze ludzi z całego świata, którzy także uczą się hiszpańskiego w Maladze.

  • PRYWATNE APARTAMENTY

Bardzo dobre wyjście dla rodzin, które przyjeżdżają na familijny kurs hiszpańskiego do Malagi lub dla nauczycieli czy dorosłych studentów 50+.

zakwaterowanie w hiszpanii
hiszpanski Walencja

#ODKRYJWalencja

Liczne parki i gaje palmowe sprawiają, że Walencja jest bardzo zielonym miastem. Ogrody i obiekty sportowe! W Walencji możesz odpocząć w suchym korycie rzeki Turia, który został przeniesionego w latach 80-tych tam, gdzie możemy znaleźć słynnego Miasto Sztuki i Nauki. 

Co zobaczyć w Walencji?

Spaceruj po centrum Walencji i podziwiaj niesamowitą architekturę tego miasta. Oto kilka rzeczy, które musisz zobaczyć w Walencji.

Ciudad de las Artes y las Ciencias

Miasto Sztuki i Nauki (w Walencji i oficjalnie Ciutat de les Arts i les Ciències) jest architektonicznym, kulturalnym i rozrywkowym kompleksem miasta Walencja (Hiszpania). Kompleks został zaprojektowany przez Santiago Calatrava i Felixa Candelę, wraz z inżynierami odpowiedzialnymi za konstrukcję dachów L’Oceanografic Alberto Domingo i Carlos Lázaro. Został zainaugurowany 9 czerwca 1998 r. Wraz z otwarciem El Hemisférico. 

 

Mercado de Colon

Targ Kolumba znajduje się przy ulicy Jorge Juan numer 19 w Walencji. Budynek został zaprojektowany i zbudowany przez architekta Francisco Mora Berenguer w latach 1914-1916. Jest to jeden z najlepszych przykładów architektury walenckiego modernizmu na początku wieku. Jest również zadeklarowany jako pomnik narodowy. Obecnie jest zmodernizowany i znajdują się tam sklepy i  bary zajmujące się hotelarstwem, w których możesz kupić najlepsze wyroby i produkty.

Lonja de Valencia

 “Całkowicie wyjątkowy przykład świeckiego budynku w stylu późnogotyckim, pokazuje moc i bogactwo jednego z wielkich miast handlowych Morza Śródziemnego », budynek uważany za jeden z najjaśniejszych przykładów europejskiego gotyku cywilnego. Prostokątne fasady z mielonego kamienia, okazałe renesansowe medaliony, artystyczne rzeźby i gargulce, idealne proporcje drzwi i okien, tarcze i merlony, przypominają splendor późnego gotyku walenckiego. Znajduje się w centrum miasta w Barrio del Carmen i symbolizuje świetność Walencji!

Centro histórico

Walencja to znacznie więcej niż Park Sztuki i Nauki. Położona nad brzegiem Turii stolica Comunidad de Valencia ma jedno z największych historycznych centrów Hiszpanii,  bogate dziedzictwo historyczne i dużo zabytków z różnych epok historycznych. Dzisiaj mamy zamiar przejść się przez Ciutat Vella, aby odkryć 15 miejsc niezbędnej wizyty w historycznym centrum Walencji.

Piękne plaże
Zielone miasto Hiszpanii
320 dni słonecznych
Łagodny klimat
średnia temperatura 19C

HISZPAńSKI W HISZPANII Barcelona / Madryt / Malaga / Sewilla / Alicante

Hiszpański w Alicante

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Maladze

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Madrycie

Kursy/ Zakwaterowanie / Kultura

Hiszpański w Barcelonie

Kursy / Zakwaterowanie / Kultura

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339