KURS HISZPAńSKIEGO W MADRYCIE

HISZPAńSKI W MADRYCIE

  

Madrid 26512

#hiszpański – Madryt

W Madrycie znajdziemy wiele pięknych, starych kościołów – przykładem jest słynna katedra Almudena. Osoby interesujące się szeroko rozumianą sztuką na długo zapamiętają pobyt w stolicy Hiszpanii. To właśnie w Madrycie znajduje się tzw. Złoty Trójkąt Sztuki, w którym możemy odwiedzić najsłynniejsze muzea świata jak np.: Prado, Reina Sofia oraz Muzeum Thyssen Bornemisza.

Najważniejszym miejscem w Madrycie, które powinniśmy koniecznie odwiedzić podczas pobytu na Półwyspie Iberyjskim, jest tzw. Puerta del Sol. Ten plac o owalnym kształcie nie przypadkiem bywa nazywany sercem miasta. Innym placem madryckim, który także powinien być obligatoryjnym przystankiem dla wszystkich zwiedzających, jest naturalnie Plaza Mayor (Plac Główny). W tym miejscu w przeszłości koronowano królów, dokonywało się egzekucji, odbywały się corridy itd. Nie każdy wie, że na Placu Głównym mieści się Sobrino de Botin – prawdopodobnie najstarsza restauracja na świecie.

Szkoła Hiszpańskiego  

Szkoła hiszpańskiego w Madrycie ma bogatą tradycję i historię. Została założona bowiem w 1982 roku.  W tym początkowym okresie szkoła była bardzo mała i nieznana nikomu. Dzisiaj jest to jedna z bardziej prestiżowych szkół w Madrycie. Pracuje w niej ponad 100 osób i znajduje się w przepięknym i stylowym 19 wiecznym budynku w obleganej madryckiej dzielnicy blisko Muzeum Prado. Nie jest to zwykła szkoła. Jest to miejsce, gdzie spotykają się różne grupy społeczne i kulturowe. Tutaj szkoli się nauczycieli, tutaj tworzy się materiały naukowe, współpracuje się z uniwersytetami i organizuje się praktyki w poważnych mardyckich firmach. Kurs hiszpańskiego w Madrycie będzie niezapomnianym przeżyciem. Poznasz tutaj ludzi z całego świata, którzy tak jak Ty chcą poznać Hiszpanię i nauczyć się hiszpańskiego.

Nauczyciele  w Madrycie

Nasi nauczyciele podczas kursów języka hiszpańskiego w Madrycie starają się współpracować z uczniami tak, żeby to uczniowie byli głównymi bohaterami podczas kursów. Rola nauczyciela to nauczyć podstaw tak, żeby uczniowie sami wiedzieli, jak kierować swoją nauką dalej. Staramy się wykreować samodzielnych absolwentów naszych kursów języka hiszpańskiego, który w niezależny sposób w swoim kraju będą dalej uczyć się języka. Celem naszym nauczycieli jest dać Tobie niezbędną wiedzę, dzięki której będziecie mogli się sami poruszać i używać języka. Uczymy dzielenia się wiedzą, uczymy wymiany doświadczeń, pomysłów, kultur, sposobów bycia itp. Tutaj poznasz hiszpańską kulturę i sposób życia.

Metodologia w Madrycie

Zajęcia w całości prowadzone są w języku hiszpańskim. Metodologia jest  była tworzona od 1982 roku i bazuje teraz na nowoczesnych nośnikach technologicznych. Celem nauczycieli jest od samego początku zmusić Ciebie do mówienia. A żeby tak się stało muszą być spełnione następujące punkty: 
– dobre przygotowanie zajęć, które wyznaczają jasne cele, wprowadzają różnorodne formy pracy, dają wsparcie i promują duże uczestnictwo ucznia w zajęciach.
–  komunikatywny sposób uczenia i pedagogika pozytywnego myślenia. Pomaga to w rozwoju ucznia i samodzielnym kierowaniu dalszej nauki.
– Podczas zajęć to uczeń jest dla nas najważniejszy i to on musi najwięcej uczestniczyć w zajęciach. Nauczyciel musi jedynie kierować pracą.

Każda wybrana przez nas szkoła ma za zadanie nie tylko nauczanie hiszpańskiego w sali lekcyjnej, ale przede wszystkim to czego polscy nauczyciele nie są w stanie osiągnąć w polskiej szkole, czyli zapoznanie swoich uczniów z żywą i barwną hiszpańską kulturą. Programy kulturalne będą się odbywać zawsze popołudniami po zajęciach języka hiszpańskiego. Będzie też czas na sport i rekreacje. Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii przeznaczony jest dla wszystkich. Oferujemy kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii dla młodzieży i dorosłych. Pomoagamy także w szukaniu zakwaterowania w Madrycie. Nasze kursy składają się z 4 lub 6 lekcji języka hiszpańskiego. Każda lekcja trwa 45 minut. Kursy są prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 13:00 lub od 15:00 do 18:30, w zależności od tego, czy jest to intensywny lub super intensywny kurs języka hiszpańskiego. Grupy składają się maksymalnie z 10 lub 12 osób.

Szkolna wycieczka na kursie w Madrycie

Szkolna wycieczka na kursie w Madrycie

nauka hiszpanskiego w hiszpanii, kurs hiszpanskiego w hiszpanii

Kursy hiszpańskiego w Madrycie

Szkoła języka hiszpańskiego w Madrycie oferuje kursy semestralne, kursy gap year i długoterminowe kursy języka hiszpańskiego. Zapraszamy do Madrytu na kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii.

Ogólne Kursy hiszpańskiego w Madrycie
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia. Nasza metoda jest sprawdzona i otrzymała certyfikat najwyższej jakości od najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. 
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Intensywny Kurs Hiszpańskiego

22 lekcji tygodniowo, od poniedziałku do piątku od 9:30 d0 13:00
W miesiącach letnich zajęcia odbywają się także popołudniami w godzinach 15:00 – 18:30, rozkład zajęć zależy od poziomu języka. Szkoła jest otwarta przez cały rok. 6 poziomów zaawansowania!Gwarantujemy doskonałe wyniki w nauce hiszpańskiego. Łączymy kurs w szkole z zajęciami praktycznymi na powietrzu. W ten sposób całkowicie zanurzysz się nie tylko w język, ale także w kulturę.

 
Intensywny Kurs Hiszpańskiego Mieszane

Ten kurs przeznaczony jest specjalnie dla tych, którzy chcą uczyć się w grupach. W ten sposób z jednej strony poznasz ludzi z własnymi zainteresowaniami i będziesz mógł razem uczyć się języka hiszpańskiego a z drugiej, będziesz mógł  cieszyć się zindywidualizowanym i wyspecjalizowanym nauczaniem, które wykorzystasz w 100%. Podczas prywatnych lekcji języka hiszpańskiego cała uwaga hiszpańskiego nauczyciela będzie skupiona na Tobie. 

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Długoterminowy Kurs Hiszpańskiego w Madrycie
 • Kurs składa się z INTENSYWNEGO KURSU HISZPAŃSKIEGO 20h / tydzień + lekcji salsy 2 -5h / tydzień.

Minimalny czas trwania tego programu wynosi 24 pełnych nieprzerwanych tygodni, łącznie dwadzieścia tygodniowych lekcji języka hiszpańskiego, które są podzielone na 4 lekcje dziennie języka hiszpańskiego po 45 minut  każda. Specjalna oferta cenowa czeka właśnie na Ciebie! Napisz do nas.

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs Hiszpańskiego dla Firm

Zorganizujemy dla Twojej firmy kurs języka hiszpańskiego! Gwarantujemy:

 • Wyznaczenie celów nauki i met do osiągnięcia przez pracowników podczas kursu.
 • Analizę potrzeb i test sprawdzający poziom języka hiszpańskiego wszystkich uczestników.
 • Podział grup pod wzlędem poziomów, harmonogramu zajęć czy rodzaju kursu.
 • Kurs w naszej szkole w Madrycie lub w Twojej firmie.
 • Raporty, kontrola obecności i oceny postępów wszystkich uczestników kursów.

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs Hiszpańskiego + Praktyka w Madrycie

4 tygodnie intensywnego kursu języka hiszpańskiego + minimum 3 miesięczna praktyka w Madrycie. Program hiszpański + praktyka w firmach studenci odbywają staże w firmach zgodnie z ich zainteresowaniami, umiejętnościami, studiami i celami zawodowymi, w taki sposób, aby nie tylko zdobyli płynność w języku hiszpańskim, ale mieli również możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Hiszpanii.

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE

Zapraszamy klientów indywidualnych jak i zamknięte grupy  i instytucje edukacyjne (instytuty, szkoły podstawowe i licea) do przyjazdu do naszej szkoły w Madrycie i do wzięcia udziału w kursie przygotowawczym do DELE. Daty i cele kursów DELE możesz sprawdzić tutaj.

Kursy spersonalizowane

 Biznesowy Kurs Hiszpańskiego

Wszystkie zajęcia podczas kursu biznesowego są bezpośrednio związane z różnymi obszarami świata pracy i zawierają międzykulturowe treści ze świata biznesu. Kurs został tak zaprojektowany, aby przygotować studentów wyższych poziomów do uzyskania certyfikatu przyznawanego przez Izbę Przemysłowo-Handlowej w Madrycie. Certyfikat potwierdza nie tylko bardzo dobrą znajomość języka hiszpańskiego, ale także znajomość terminologii biznesowej w języku hiszpańskim.

Kursy spersonalizowane

Kurs Hiszpańskiego dla Nauczycieli ELE

Kurs hiszpańskiego przeznaczony jest dla przyszłych nauczycieli, którzy jeszcze nie mają dużego doświadczenia w nauczaniu lub dla doświadczonych nauczycieli, którzy chcą poznać nowoczesne tajniki nauczania języka obcego.  Uczestnicy przeżyją proces aktualizacji wiedzy i używania języka hiszpańskiego i jednocześnie zostaną im przedszawione różne aspekty nauczania języka oraz nabędą nowoczene narzędzia, pomocne do nauczania języka hiszpańskiego. .

Kursy spersonalizowane

Kurs Hiszpańskiego dla Polaków w Hiszpanii

Jeśli mieszkasz w Madrycie i nie chcesz lub nie możesz wziąć udziału w intensywnym kursie języka hiszpańskiego, wówczas proponujemy Tobie kurs, który odbędzie się w weekendy lub wieczorami 2 razy w tygodniu: w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki. Napisz do nas i wybierz najlepszy dla siebie wariant.

plaza de toros

WYCIECZKI SZKOLNE

Specjalizujemy się w organizacji szkolnych wycieczek językowych do Hiszpanii. Co roku organizujemy zielone szkoły dla 10 szkół. Zapraszamy nauczycieli do kontaktu.

klub 50_hiszpanski_hiszpania_kursy_dla_doroslych

Kursy dla dorosłych 50+

programy w Alicante, Barcelonie, Maladze. Całkowite połączenie nauki hiszpańskiego z programem kulturalnym. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania i dowozimy na miejsce z lotniska.

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  Katarzyna P.
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  Iwona K.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  Iwona K.
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  Agnieszka S.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Zygmunt B.
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  Iwona K.
  rodzic 

 • Szkoła w Madrycie jest wyjątkowa pod względem panującej w niej bardzo przyjaznej atmosfery, którą tworzą wspaniali profesorzy. Lekcje są na wysokim poziomie. Materiały i książki bardzo dobre. Dużo jest organizowanych zajęć dodatkowych jak np. zwiedzanie miasta, udział w różnego rodzaju imprezach, czy wspólne wycieczki. Profesorzy zawsze służą swoją pomocą. Apartamenty są bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Polecam tę szkołę każdemu. Dziękuję agencji Linguiter za zorganizowanie mi tej niezwykłej przygody!

  Marta R.
  uczennica 

 • Sewilla to przepiękne miasto! Dużo zwiedziłam i sporo się nauczyłam. Super szkoła! Bardzo malutka w samym centrum miasta, ale bardzo dobra. W grupie miałam jedynie 5 osób i dzięki temu lekcje były bardzo intensywne. Niesamowici nauczyciele, którzy wyjaśnią każdą wątpliwośc i pomogą w każdej sytuacji.  Szkoła oferuje także zajęcia pozalekcyjne jak wyjścia do muzeum, knajp czy barów w celu poznania kultury hiszpańskiej. Można również brac udział w wycieczkach do pobliskich miast czy wsi. Jak dla mnie Sewilla była idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego. . W przyszłym roku sprawdzę Granade:) Linguiter, dzięki za wszystko!

  Agata P.
  uczennica 

 • Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mówiłem o wiele lepiej. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.

  Kasia O.
  uczennica 

 • Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę.

  Tomasz A.
  uczeń

 • Córka 13 lat samodzielnie wyjechała w lipcu na dwutygodniowy wakacyjny obóz językowy do Malagi i wróciła do domu bardzo zadowolona i trochę rozczarowana, że obóz trwał jedynie 2 tygodnie. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku z chęcią pojedzie do Malagi na 4 tygodnie. Dziękujemy agencji Linguiter za zorganizowanie dobrego kursu języka hiszpańskiego z dziećmi w podobnym w wieku i z różnych zakątków świata, za zakwaterowanie Oli u fajnej hiszpańskiej rodziny, która dbała o Olę podczas pobytu i za masę atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, które miały miejsce praktycznie przez cały czas od rana do późnego wieczora. Dodam, że córka była codziennie dowożona do szkoły i odwożona wieczorem do hiszpańskiego domu. Fakt, że Dominika Adamska ( organizator) jest na miejscu w Maladze to dodatkowy plus. Dzięki temu, byliśmy bardziej spokojni podczas pobytu Oli w Maladze i wiedzieliśmy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na asystę p. Dominiki. Bardzo dziękuje Pani Dominice , osobie życzliwej, profesjonalnej i całkowicie oddanej podopiecznym za pomoc, cierpliwość, wielkie zaangażowanie. Dzięki Pani Dominice czuliśmy, że nasza córka jest w dobrych rękach i że jest bezpieczna. Polecam wakacje z Linguiter wszystkim rodzicom dzieci w wieku 13-14 lat. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  Katarzyna P.
  mama naszej uczennicy

Chcesz poczytać o Hiszpanii?

Wejdź na nasz blog! Z chęcią piszemy tutaj o miastach, w których organizujemy nasze kursy języka hiszpańskiego. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek o języku hiszpańskim i hiszpańskiej kulturze i życiu codziennym w Hiszpanii.

**Przeczytaj artykuł o  Madrycie**

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339