KURS HISZPAŃSKIEGO W MALADZE

Hiszpański Malaga

  

kurs hiszpańskiego w Maladze

#hiszpański – Malaga

Malaga to stolica Costa del Sol. Miato położone na południu Hiszpanii, które warto odwiedzić. Zamieszkiwane przez ponad 500.000 mieszkańców. Jest to jedne z większych miast Hiszpanii. Spacer uliczkami miasta będzie zapewne czymś niezwykłym. Różne kultury zamieszkiwały bowiem te ziemie i pozostawiły po sobie zabytki, które do dzisiaj możemy podziwiać. To tutaj urodził się także jeden z najbardziej znanych malarzy – Pablo Picasso. W Maladze nie będziesz się nudził. Jest to miasto kultury, teatru, muzeów. W pobliżu znajdziesz także wiele turystycznych miasteczek z bogatą bazą hotelową. Malaga to miasto słońca! 

Szkoła Hiszpańskiego

Szkoła to typowa andaluzyjska willa, która znajduje się w przepięknej dzielnicy El Palo, w odległości 10 minut od morza. Jest tutaj przepięknie. Nasi uczniowie twierdzą, że miejsce to jest prawdziwym rajem. Palmy, słońce, piasek, Morze Sródziemne i wspaniali ludzie. Szkoła nie jest w samym centrum miasta, ale naszym zdaniem to duży plus. Jest tutaj dużo spokojniej, plaże mamy kilka minut od szkoły i do tego zakwaterowanie w postaci mieszkań studenckich czy sprawdzonych hiszpańskich rodzin goszczących znajduje się dosłownie obok szkoły.  Jest to najlepsza szkoła dla grup szkolnych z Polski oraz dla młodzieży samodzielnie spędzającej wakacje językowe w Maladze. Dodatkowym atutem jest fakt, że nasza agencja mieści się właśnie tutaj!

Nauczyciele w Maladze

Sercem naszej szkoły języka hiszpańskiego w Maladze są oczywiście nasi nauczyciele i personel. Atmosfera w szkole jest bardzo kameralna i rodzinna. Poczujesz się tutaj jak w domu. Nasze bardzo spersonalizowane podejście i kameralna atmosfera sprawią, że szybko przełamiesz barierę i zaczniesz komunikować się z nami w języku hiszpańskim. Nasi nauczyciele to rodowici Hiszpanie w różnym wieku, ale ze sporym doświadczeniem. Posiadają tytuły ukończenia studiów wyższych i specjalizacje z nauczania języka hiszpańskiego jako obcego. Sami uczą się języków obcych i wiedzą, że to ciężka praca!

Metodologia w Maladze

Nasz szkoła w Maladze posiada akredytację Instituto Cervantes. Istniej na rynku od 2002 roku i nieprzerwanie naucza się w niej tylko i wyłącznie języka hiszpańskiego. Dzięki dwublokowości i systemowi rotacyjnemu będziesz miał szansę popracować tutaj z praktycznie wszystkimi nauczycielami. Podczas zajęć mówi się tutaj tylko i wyłącznie po hiszpańsku. Pierwsze dwie lekcje zawsze dotyczą zagadnień gramatycznych, natomiast drugi blok jest związany z komunikacją i rozwijaniem zdolności mówienia i poszerzaniem słownictwa. Zajęcia są bardzo dynamiczne. Grupy nie liczą więcej niż 10 osób.

Kursy Hiszpańskiego w Maladze

Oferta szkoły w Maladze jest bardzo zróżnicowana. Zachęcamy do przyjazdu do Malagii na kurs języka hiszpańskiego. Szkoła oferuje specjalne wakacyjne kursy dla młodzieży.   Kurs hiszpańskiego skierowany jest do młodych ludzi między 13 a 17 rokiem życia, którzy chcą wziąć udział w kursie języka hiszpańskiego rano i cieszyć się  morzem i ciepłem. Kurs to 20 lekcji tygodniowo, 4 lekcje dziennie od 9:30 do 13:55.  Kursy dla młodych  odbywają się w kwietniu, lipcu, sierpniu i październiku. Zajęcia mają wysoki poziom komunikatywny: proste i komunikatywne podejście do gramatyki, słownictwa i prawdziwych rozmów (dzieje restauracje zakupy, podróże, wyrazy gustu i preferencji) Zapraszamy do Malagii na kurs języka hiszpańskiego także dorosłych. Najlepsze miesiąca to marzec, kwiecień, maj oraz wrzesień, październik i listopad. 

Nauka hiszpańskiego w szkole w Maladze.

Nauka hiszpańskiego w szkole w Maladze.

Kursy hiszpańskiego w Maladze

Szkoła języka hiszpańskiego w Maladze oferuje kursy semestralne, kursy gap year i długoterminowe kursy języka hiszpańskiego. Zapraszamy do Malagi na kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii.

kurs hiszpanskiego Malaga
Ogólne Kursy hiszpańskiego w Maladze
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia. Nasza metoda jest sprawdzona i otrzymała certyfikat najwyższej jakości od najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. 
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Standarodowy Kurs Hiszpańskiego w Maladze

20 lekcji tygodniowo, od poniedziałku do piątku od 9:30 do 13:55. Jedna lekcja trwa 55 minut. Grupy nie są większe niż 10 osób. Metoda rotacyjna oznacza, że każdego dnia będziesz miał zajęcia z innym nauczycielem! Kurs skierowany do osób dorosłych od 18 roku życia,

Intensywny Kurs Hiszpańskiego w Maladze

Ten kurs skierowany jest do osób dorosłych, które w krótkim czasie chcą lub muszą opanować język hiszpański w stopniu komunikatywnym. Kurs hiszpańskiego ma miejsce od pon. do pt. w godzinach od 8:30 do 14:55. Jest to kurs bardzo intensywny i wymaga dużego wysiłku. Rezultat jest jednak widoczny już po pierwszym tygodniu nauki.

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs Hiszpańskiego + Flamenco/Tenis/ Kuchnia Hiszpańska
 •  STANDARDOWY KURS HISZPAŃSKIEGO 20 LEKCJI / tydzień + WYBRANY PROGRAM

Jeśli lubisz być aktywny podczas kursu języka hiszpańskiego i lubisz grać w tenisa, tańczyć, daj nam znać. Możemy zorganizować Tobie kurs tenisa, surfu, tańca flamenco lub salsy po kursie języka hiszpańskiego. Przygotowaliśmy także opcję kursu gotowania hiszpańskich potraw. Będzie to świetna okazja do praktykowania hiszpańskiego i rozwijania swoich hobby.

KURSY SPERSONALIZOWANE

Intensywny Kurs Hiszpańskiego + Prywatne Lekcje

Jeśli chcesz poznać ludzi z całego świata, którzy jak Ty chcą nauczyć się języka hiszpańskiego, ale myślisz także o prywatnych zajęciach z nauczycielem, wówczas najlepszą ocpją będzie dla Ciebie połączenie standardowego kursu w grupie z prywatnymi lekcjami. Możesz także zarezerować pojedyńcze prywatne lekcje języka hiszpańskiego.

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE w Maladze

Kursy przygotowujące do DELE w Maladze są przeznaczone specjalnie dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminu DELE. Certyfikaty DELE są uznawane w całej Unii Europejskiej. Jest to oficjalne potwierdzenie poziomu znajomości języka hiszpańskiego. Certyfikat egzaminu DELE C1-C2 może być potrzebny, jeśli będziesz się ubiegać o przyjęcie na studia na wyższe studia w Hiszpanii lub jeśli chcesz pracować w Hiszpanii. 

Kursy spersonalizowane

 Biznesowy Kurs Hiszpańskiego w Maladze

Język hiszpański staje się istotnym w świecie biznesu. Wiele firm na świecie chce nawiązać relacje biznesowe z krajami Ameryki Łacińskiej. Coraz więcej firm inwestuje w krajach hiszpańskojęzycznych i rośnie zapotrzebowanie na pracowników, którzy dobrze władaj tym językiem.  Nasz kurs hiszpańskiego w biznesie przygotowuje do negocjacji i pracy w świecie hiszpańskojęzycznym. Podczas kursu hiszpańskiego piszemy cv, odpowiadamy na maile, czytamy artykuły biznesowe i budujemy słownictwo biznesowe. Jedna lekcja trwa 55 minut. Kurs hiszpańskiego składa się z 25 lekcji w tygodniu, 5 lekcji dziennie od 08:30 do 13:55 lub od 09:30 do 14:55 (4 lekcje kursu standardowego + 1 lekcja języka hiszpańskiego w biznesie).

Kursy spersonalizowane

Hiszpański dla całej rodziny w Maladze

Spędź  czas z rodziną  i popraw swoje umiejętności językowe z także z rodziną. To będzie idealne połączenie wakacji językowych i wakacji na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol. Nasza szkoła językowa oferuje idealnie dopasowany program dla Ciebie i Twojej rodziny: Twoje dzieci będą miały możliwość poprawy swoich hiszpańskich umiejętności w grupie z innymi dziećmi w tym samym wieku, podczas gdy Ty będziesz uczęszczać na kurs dla dorosłych.  Ta oferta daje również możliwość odkrywania hiszpańskiej kultury i wielu zakątków Hiszpanii. Każdego dnia oferujemy ciekawy program kulturalny a w weekendy proponujemy wycieczki po Andaluzji:  Sewilla, Granada, Kordoba, Ronda lub Gibraltar czy Maroko. Dzięki naszym kursom języka hiszpańskiego dla całej rodziny Ty i Twoje dzieci będziecie zadowoleni.  Nastolatkom w wieku od 13 do 17 lat oferujemy kurs dla młodych. Program obejmuje interaktywne podejście do nauki. Jest to doskonała okazja dla twoich dzieci, aby zdobyć nowe doświadczenia, poznać nowych ludzi i poprawić swoje umiejętności językowe w łatwy i przyjemny sposób.

Kursy spersonalizowane

Kursy hiszpańskiego dla nauczycieli ELE

Kurs jedno- lub dwutygodniowy, nie tylko dla nauczycieli hiszpańskiego, którzy chcą się uzyskać aktualne informacje o nowych metodach i technikach nauczania, ale także dla studentów iberystyki, którzy chcą zdobyć doświadczenie jeszcze przed rozpoczęciem pracy w szkole. Na kursie będziemy doskonalić znajomość trudnych zagadnień gramatycznych, będziemy doskonalić i szlifować zdobytą wcześniej wiedzę oraz zdobywać wiedzę praktyczną o zasobach, metodologii i wykorzystaniu najnowszych technologii, które można zastosować podczas nauczania języka hiszpańskiego. Czyli:  ćwiczymy skomplikowane struktury gramatyczne, faktyczne użycie języka i wprowadzamy w codzienne użycie wszystko, czego się nauczymy. 

plaza de toros

WYCIECZKI SZKOLNE

Specjalizujemy się w organizacji szkolnych wycieczek językowych do Hiszpanii. Co roku organizujemy zielone szkoły dla 10 szkół. Zapraszamy nauczycieli do kontaktu.

klub 50_hiszpanski_hiszpania_kursy_dla_doroslych

Kursy dla dorosłych 50+

programy w Alicante, Barcelonie, Maladze. Całkowite połączenie nauki hiszpańskiego z programem kulturalnym. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania i dowozimy na miejsce z lotniska.

Gap Year długoterminowy kurs języka hiszpańskiego w Maladze

Długoterminowy kurs hiszpańskiego w Maladze

Gap Year w Maladze, czyli hiszpańska przygoda.

Gdzie najlepiej uczyć się języków jak nie w Maladze. Przez niemal cały rok jest tutaj słonecznie i w porównaniu z resztą Europy, jest tutaj także ciepło! W roku szkolnym organizujemy kursy języka angielskiego i hiszpańskiego dla grup szkolnych z Polski i dla dzieci podczas wakacji. Naszymi klientami są hiszpańskie dzieci, młodzież i dorośli. Dodatkowo w wakacje organizujemy obozy językowe i wymiany z hiszpańską młodzieżą. Latem uczymy się angielskiego i hiszpańskiego, ale także zwiedzamy południe Hiszpanii i świetnie się bawimy! 

Poczuj się w Maladze jak w domu!

Naszym młodym studentom polecamy nasze hiszpańskie rodziny goszczące. Dzięki temu poznasz standardowe życie w Hiszpanii, będziesz w stałym kontakcie z językiem i obyczajami. Jest to bardzo dobry sposób na zagłębienie językowe. Nie wymagaj jednak od rodzin zmiany stylu życia, przyzwyczajeń i dostosowania się do Ciebie. Nie o to chodzi! Zaznaczamy, że rodziny są przez nas sprawdzone i przetestowane.

Jeśli jesteś pełnoletni, możesz zamieszkać w pobliskim hostelu lub studio apartamencie. Pomożemy Tobie wybrać odpowiednie miejsce blisko szkoły. 

Studenckie mieszkania w Maladze

Studenckie mieszkania w Maladze

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  Katarzyna P.
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  Iwona K.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  Iwona K.
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  Agnieszka S.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Zygmunt B.
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  Iwona K.
  rodzic 

 • Szkoła w Madrycie jest wyjątkowa pod względem panującej w niej bardzo przyjaznej atmosfery, którą tworzą wspaniali profesorzy. Lekcje są na wysokim poziomie. Materiały i książki bardzo dobre. Dużo jest organizowanych zajęć dodatkowych jak np. zwiedzanie miasta, udział w różnego rodzaju imprezach, czy wspólne wycieczki. Profesorzy zawsze służą swoją pomocą. Apartamenty są bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Polecam tę szkołę każdemu. Dziękuję agencji Linguiter za zorganizowanie mi tej niezwykłej przygody!

  Marta R.
  uczennica 

 • Sewilla to przepiękne miasto! Dużo zwiedziłam i sporo się nauczyłam. Super szkoła! Bardzo malutka w samym centrum miasta, ale bardzo dobra. W grupie miałam jedynie 5 osób i dzięki temu lekcje były bardzo intensywne. Niesamowici nauczyciele, którzy wyjaśnią każdą wątpliwośc i pomogą w każdej sytuacji.  Szkoła oferuje także zajęcia pozalekcyjne jak wyjścia do muzeum, knajp czy barów w celu poznania kultury hiszpańskiej. Można również brac udział w wycieczkach do pobliskich miast czy wsi. Jak dla mnie Sewilla była idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego. . W przyszłym roku sprawdzę Granade:) Linguiter, dzięki za wszystko!

  Agata P.
  uczennica 

 • Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mówiłem o wiele lepiej. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.

  Kasia O.
  uczennica 

 • Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę.

  Tomasz A.
  uczeń

 • Córka 13 lat samodzielnie wyjechała w lipcu na dwutygodniowy wakacyjny obóz językowy do Malagi i wróciła do domu bardzo zadowolona i trochę rozczarowana, że obóz trwał jedynie 2 tygodnie. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku z chęcią pojedzie do Malagi na 4 tygodnie. Dziękujemy agencji Linguiter za zorganizowanie dobrego kursu języka hiszpańskiego z dziećmi w podobnym w wieku i z różnych zakątków świata, za zakwaterowanie Oli u fajnej hiszpańskiej rodziny, która dbała o Olę podczas pobytu i za masę atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, które miały miejsce praktycznie przez cały czas od rana do późnego wieczora. Dodam, że córka była codziennie dowożona do szkoły i odwożona wieczorem do hiszpańskiego domu. Fakt, że Dominika Adamska ( organizator) jest na miejscu w Maladze to dodatkowy plus. Dzięki temu, byliśmy bardziej spokojni podczas pobytu Oli w Maladze i wiedzieliśmy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na asystę p. Dominiki. Bardzo dziękuje Pani Dominice , osobie życzliwej, profesjonalnej i całkowicie oddanej podopiecznym za pomoc, cierpliwość, wielkie zaangażowanie. Dzięki Pani Dominice czuliśmy, że nasza córka jest w dobrych rękach i że jest bezpieczna. Polecam wakacje z Linguiter wszystkim rodzicom dzieci w wieku 13-14 lat. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  Katarzyna P.
  mama naszej uczennicy

Chcesz poczytać o Hiszpanii?

Wejdź na nasz blog! Z chęcią piszemy tutaj o miastach, w których organizujemy nasze kursy języka hiszpańskiego. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek o języku hiszpańskim i hiszpańskiej kulturze i życiu codziennym w Hiszpanii.

**Przeczytaj artykuł o  Maladze**

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339