KURS HISZPAŃSKIEGO W SALAMANCE

Hiszpański Salamanca

  

nauka hiszpańskiego dla grup szkolnych w Salamance

Grupy szkolne z Polski w Salamance

Nauka hiszpańskiego w Salamance

Salamanka to piękne, niewielkie miasto w zachodniej Hiszpanii, słynące z doskonałego uniwersytetu, Starego Miasta wpisanego na listę zabytków UNESCO oraz przyjaznej atmosfery. Salamanca jest idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego ze względu na jego reputację, jako tego z “czystym” hiszpańskim bez dialektów. Salamanka jest miastem, które utkwi Tobie w pamięci.  Ze względu na bardzo dobry uniwersytet jest to idealne miasto dla ludzi młodych. W Hiszpanii Salamanca jest określana jako druga Granada. Jeśli chcesz uczyć się języka hiszpańskiego w międzynarodowym środowisku, nie masz się nad czym zastanawiać. Wybierz Salamankę!

Hiszpański w Salamance

Szkoła, z którą współpracujemy jest jedną z najstarszych w Salamance. Jednak ekipa zarządzająca i nauczająca to ludzie młodzi i pełni energii. Biorą oni na siebie wszelką odpowiedzialność za przebieg kursu i organizację już po przylocie do Hiszpanii. Pracownicy szkoły zobowiązują się pomóc w każdej sytuacji. Szkoła znajduje sie w 3 pietrowym budynku położonym w samym centrum Salamanki, ok. 5 min. pieszo od Starego Miasta. Posiada 11 sal lekcyjnych wyposażonych w tablice interaktywne, laboratorium, bibliotekę, sale komputerowe i konferencyjne, salę do nauki tańca (wszystkie wyposażone w Internet i klimatyzowane). Szkoła jest świetnie wyposażona i przygotowana na przyjęcie międzynarodowych studentów. Po kursie hiszpańskiego wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo i poziom języka hiszpańskiego.

nauka hiszpańskiego w Salamance

Zajęcia języka hiszpańskiego w międzynarodowych grupach w Salamance

Kurs hiszpańskiego w Salamance

Nasza propozycja kursu to 4 godz. lekcyjne dziennie. Zajęcia będą się odbywać w dobrze wyposażonych salach lekcyjnych. Zajęcia prowadzone są przez dwóch nauczycieli co świadczy o dwublokowości kursu. Kurs obejmuje zagadnienia gramatyczne i ćwiczenia komunikacyjne powiązane z różnorodną tematyką kulturową. Popołudniami szkoła zorganizuje bogaty program kulturalny.

Kontakt

hiszpanska_flaga_hiszpania

Kursy Hiszpańskiego w Salamance

 Grupy Szkolne

W roku szkolnym i w okresie wakacyjnym organizujemy szkolne wycieczki językowe do Salamance. Szkoła zorganizuje dla naszych uczniów niesamowity program kulturalny połączony z kursem języka hiszpańskiego. Konkrenty program wyjazdu do Salamanki możecie zobaczyć poniżej. Uczniowie zamieszkają u hiszpańskich rodzin goszczących i świetnie bawią się podczas zajęć dodatkowych.

 Kurs ogólny

20 lekcji tygodniowo, 
1-50 tygodni
Przez cały rok
6 poziomów zaawansowania
Wielkość grupy to max. 12 osób

Kurs+kultura

25 lekcji w tygodniu, 
Wszystkie poziomy przez cały rok
6 poziomów języka hiszpańskiego
Ogólny kurs hiszpańskiego+kultura
Program i metodologia są aktualizowane i dostosowane do każdego ucznia

 Kurs ELE dla nauczycieli

Specjalny Program dla Nauczycieli Języka Hiszpańskiego
15 lekcji w tygodniu, początek w każdy poniedziałek miesiąca
1-4 tygodni, max 15 studentów w klasie (średnia 6 osób)
Wymagane poziomy B2-C2
Kurs pt. El uso de la Tecnología y la Cultura en la Clase – w okresie wakacyjnym

 Kurs biznesowy

Specjalistyczny kurs hiszpańskiego w biznesie i ekonomii.
10 lekcji w tygodniu
Czas trwania to 4 tygodnie
Max 6 uczestników w grupie
Wymagana znajomość języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2

 DELE w Salamance

20 lekcji w tygodniu
Czas trwania kursu od 1- 12 tygodni
Poziomy od A1 do C2
Max 12 uczestników w grupie (średnio 8 osób)
Specjalnie przygotowane materiały pod egzamin DELE

 Hiszpański dla lekarzy

20 lekcji w tygodniu
Max 12 uczestników w grupie
Poziomy od A1-C2
Specjalistyczna terminologia i ćwiczenia
W przypadku zainteresowania kursu prosimy o kontakt

Roczny Kurs Hiszpańskiego

Czas trwania to 40 tygodni
Pierwsze 23 tygodnie to 25 lekcji hiszpańskiego w tygodniu, 
Następnie liczba godzin kursu zmniejszy się do 4, ostatnie 5 tygodni to jedynie 2 lekcje dziennie
Zazwyczaj uczniowie zaczynają ten kurs we wrześniu i kończą w połowie czerwca. Możesz wybrać kilka różnych miast i tym samym ucząc się hiszpańskiego poznasz Hiszpanię. Polecamy!

Prywatne zajęcia

Jeśli nie chcesz uczyć się hiszpańskiego w grupie, możemy zorganizować Tobie zajęcia prywatne. Wybierz liczbę godzin w tygodniu. Spotkasz się w naszej auli z profesjonalnym nauczycielem, który stworzy program specjalnie dla Ciebie. Dostosujemy się także do Twojej dyspozycyjności czasowej. 

plaza de toros

WYCIECZKI SZKOLNE

Specjalizujemy się w organizacji szkolnych wycieczek językowych do Hiszpanii. Co roku organizujemy zielone szkoły dla 10 szkół. Zapraszamy nauczycieli do kontaktu.

klub 50_hiszpanski_hiszpania_kursy_dla_doroslych

Kursy dla dorosłych 50+

programy w Alicante, Barcelonie, Maladze. Całkowite połączenie nauki hiszpańskiego z programem kulturalnym. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania i dowozimy na miejsce z lotniska.

Zakwaterowanie 

Najlepsze hiszpańskie rodziny – tak oceniają nasi uczniowie!

Mamy do zaoferowania kilka form zakwaterowania: u hiszpańskich rodzin goszczących, w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami, w prywatnych kwaterach lub w hostelach i hotelach.

Kultura po Kursie Hiszpańskiego

W Hiszpanii nie będziesz się nudzić!

Codziennie od godziny 16.00h lektorzy i animatorzy przygotują naszym studentom mnóstwo atrakcji. Tutaj nie będziesz się nudzić. Wraz z koleżankami i kolegami z grupy będziesz miał okazję zwiedzić Hiszpanię i dobrze się przy tym bawić.

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  Katarzyna P.
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  Iwona K.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  Iwona K.
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  Agnieszka S.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Zygmunt B.
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  Iwona K.
  rodzic 

 • Szkoła w Madrycie jest wyjątkowa pod względem panującej w niej bardzo przyjaznej atmosfery, którą tworzą wspaniali profesorzy. Lekcje są na wysokim poziomie. Materiały i książki bardzo dobre. Dużo jest organizowanych zajęć dodatkowych jak np. zwiedzanie miasta, udział w różnego rodzaju imprezach, czy wspólne wycieczki. Profesorzy zawsze służą swoją pomocą. Apartamenty są bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Polecam tę szkołę każdemu. Dziękuję agencji Linguiter za zorganizowanie mi tej niezwykłej przygody!

  Marta R.
  uczennica 

 • Sewilla to przepiękne miasto! Dużo zwiedziłam i sporo się nauczyłam. Super szkoła! Bardzo malutka w samym centrum miasta, ale bardzo dobra. W grupie miałam jedynie 5 osób i dzięki temu lekcje były bardzo intensywne. Niesamowici nauczyciele, którzy wyjaśnią każdą wątpliwośc i pomogą w każdej sytuacji.  Szkoła oferuje także zajęcia pozalekcyjne jak wyjścia do muzeum, knajp czy barów w celu poznania kultury hiszpańskiej. Można również brac udział w wycieczkach do pobliskich miast czy wsi. Jak dla mnie Sewilla była idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego. . W przyszłym roku sprawdzę Granade:) Linguiter, dzięki za wszystko!

  Agata P.
  uczennica 

 • Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mówiłem o wiele lepiej. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.

  Kasia O.
  uczennica 

 • Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę.

  Tomasz A.
  uczeń

 • Córka 13 lat samodzielnie wyjechała w lipcu na dwutygodniowy wakacyjny obóz językowy do Malagi i wróciła do domu bardzo zadowolona i trochę rozczarowana, że obóz trwał jedynie 2 tygodnie. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku z chęcią pojedzie do Malagi na 4 tygodnie. Dziękujemy agencji Linguiter za zorganizowanie dobrego kursu języka hiszpańskiego z dziećmi w podobnym w wieku i z różnych zakątków świata, za zakwaterowanie Oli u fajnej hiszpańskiej rodziny, która dbała o Olę podczas pobytu i za masę atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, które miały miejsce praktycznie przez cały czas od rana do późnego wieczora. Dodam, że córka była codziennie dowożona do szkoły i odwożona wieczorem do hiszpańskiego domu. Fakt, że Dominika Adamska ( organizator) jest na miejscu w Maladze to dodatkowy plus. Dzięki temu, byliśmy bardziej spokojni podczas pobytu Oli w Maladze i wiedzieliśmy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na asystę p. Dominiki. Bardzo dziękuje Pani Dominice , osobie życzliwej, profesjonalnej i całkowicie oddanej podopiecznym za pomoc, cierpliwość, wielkie zaangażowanie. Dzięki Pani Dominice czuliśmy, że nasza córka jest w dobrych rękach i że jest bezpieczna. Polecam wakacje z Linguiter wszystkim rodzicom dzieci w wieku 13-14 lat. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  Katarzyna P.
  mama naszej uczennicy

Chcesz poczytać o Hiszpanii?

Wejdź na nasz blog! Z chęcią piszemy tutaj o miastach, w których organizujemy nasze kursy języka hiszpańskiego. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek o języku hiszpańskim i hiszpańskiej kulturze i życiu codziennym w Hiszpanii.

**Przeczytaj artykuł o  Alicante**

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339