SALAMANCA

SALAMANCA

Jeśli chcesz dogłębnie nauczyć się hiszpańskiego, najlepszym miejscem docelowym jest Salamanka. Jest to kwintesencja miasta uniwersyteckiego, w którym przez cały rok mieszkają setki studentów. Gdziekolwiek spojrzysz, możesz odkryć historię miasta w jego budynkach, w jego Uniwersytecie, jego zabytkach lub muzeach. I oczywiście Plaza Mayor, historyczne centrum Salamanki i miejsce spotkań wszystkich studentów.

Pomimo tego, że jest to tradycyjne miasto z ponad 2300-letnią historią, Salamanka wciąż promieniuje młodą i świeżą atmosferą. Wielu studentów, którzy wypełniają sale wykładowe prestiżowego lokalnego uniwersytetu, rok po roku ożywiają i zapełniają wszystkie ulice i zakątki miasta, tworząc tętniącą życiem i witalną atmosferę. Miasto jest małe i łatwe w poznaniu i zorientowaniu się w nim.  Prawie wszędzie można dotrzeć na piechotę, co jest dużym udogodnieniem w codziennym życiu w Salamance. 

ODKRYJ SALAMANKĘ

Salamanka, znana jako Złote Miasto (ze względu na wiele złotych budynków z piaskowca, które rozjaśniają się w wieczornym świetle), jest siedzibą jednego z najstarszych uniwersytetów na świecie. Ale to nie wszystko, gdyż miasto posiada wiele zabytkowych budynków w stylu Plateresque, o wielkiej architektonicznej i artystycznej wartości. Salamanka, miasto z populacją studentów równą liczbie jej stałych mieszkańców, słynie z tętniącego życia nocnego oraz dużej liczby barów i klubów, co oznacza, że ​​istnieje wiele możliwości wyjścia, zabawy i poznawania nowych ludzi. To idealne miejsce, aby zintegrować się z hiszpańskim życiem uniwersyteckim i poznać Hiszpanów w swoim wieku. Będziesz miał wiele okazji do rozmowy po hiszpańsku w miłej i studenckiej atmosferze. To naprawdę może pomóc ćwiczyć i praktykować hiszpański, którego nauczysz się na zajęciach w ciągu dnia!

NAUKA HISZPAŃSKIEGO KASTYLIJSKIEGO

Tak się składa, że ​​region, w którym znajduje się Salamanka, znany jest również z jednej z najczystszych form języka hiszpańskiego, dzięki położeniu w sercu Kastylii. Jeśli szukasz idealnego miejsca na studia za granicą, zdecydowanie powinieneś rozważyć naukę hiszpańskiego w Salamance.

szkoła akredytowana przez Instituto Cervantes

Nauka hiszpańskiego w Salamance

Salamanka to piękne, niewielkie miasto w zachodniej Hiszpanii, słynące z doskonałego uniwersytetu, Starego Miasta wpisanego na listę zabytków UNESCO oraz przyjaznej atmosfery. Salamanca jest idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego ze względu na jego reputację, jako tego z “czystym” hiszpańskim bez dialektów. Salamanka jest miastem, które utkwi Tobie w pamięci.  Ze względu na bardzo dobry uniwersytet jest to idealne miasto dla ludzi młodych. W Hiszpanii Salamanca jest określana jako druga Granada. Jeśli chcesz uczyć się języka hiszpańskiego w międzynarodowym środowisku, nie masz się nad czym zastanawiać. Wybierz Salamankę!

A1, A2, B1,B2,C1, C2

Przez cały rok

1 lekcja 45 minut

CENTRUM SALAMANKI

Max. 9 osób w sali

plaza de toros

WYCIECZKI SZKOLNE

Specjalizujemy się w organizacji szkolnych wycieczek językowych do Hiszpanii. Co roku organizujemy zielone szkoły dla 10 szkół. Zapraszamy nauczycieli do kontaktu.

klub 50_hiszpanski_hiszpania_kursy_dla_doroslych

Kursy dla dorosłych 50+

programy w Alicante, Barcelonie, Maladze. Całkowite połączenie nauki hiszpańskiego z programem kulturalnym. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania i dowozimy na miejsce z lotniska.

Zakwaterowanie 

Najlepsze hiszpańskie rodziny – tak oceniają nasi uczniowie!

Mamy do zaoferowania kilka form zakwaterowania: u hiszpańskich rodzin goszczących, w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami, w prywatnych kwaterach lub w hostelach i hotelach.

Kultura po Kursie Hiszpańskiego

W Hiszpanii nie będziesz się nudzić!

Codziennie od godziny 16.00h lektorzy i animatorzy przygotują naszym studentom mnóstwo atrakcji. Tutaj nie będziesz się nudzić. Wraz z koleżankami i kolegami z grupy będziesz miał okazję zwiedzić Hiszpanię i dobrze się przy tym bawić.

Nadal masz wątpliwości?

Chcesz poczytać o Hiszpanii?

Wejdź na nasz blog! Z chęcią piszemy tutaj o miastach, w których organizujemy nasze kursy języka hiszpańskiego. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek o języku hiszpańskim i hiszpańskiej kulturze i życiu codziennym w Hiszpanii.

**Przeczytaj artykuł o  Alicante**