KURS HISZPAŃSKIEGO W SEWILLI

Hiszpański Sewilla

  

nauka hiszpanskiego w sewilli

#hiszpański – Sewilla

Sewilla to przede wszystkim serce Andaluzji. Serce, które przez lata emanowało zróżnicowaną kulturą, religią oraz architekturą. Teraz bije w rytm flamenco przyciągając swą historią, słońcem i wyjątkowością. Dwie dzielnice – stara żydowska Santa Cruz i Triana – to prawdziwa esencja Sewilli. Pierwsza to gąszcz wąskich brukowanych uliczek z restauracyjkami i sklepikami z rękodziełem; druga to mnóstwo starych kościołów i nieczynnych manufaktur. 

Hiszpański – Sewilla

Nasza szkoła w Sewilla to jedna z najbardziej kameralnych szkół, które reprezentujemy. Znajduje się w samym centrum miasta w bardzo typowym i stylowym budynku miasta z wielkimi okiennicami. Możesz być pewien, że poczujesz się tutaj jak w domu. Podejście do każdego ucznia jest bardzo spersonalizowane. Grupy nie liczą więcej niż 8 osób w klasie. Przez lata staraliśmy się stworzyć metodologię i efektywne sposoby nauczania dla osób z innych kultur, w różnym wieku i z różnym doświadczeniem. Większość uczniów wybiera tę szkołę z polecenia znajomych i przyjaciół. Bardzo się cieszymy z tego powodu!

 

Nauczyciele w Sewilli

“Kochamy to co robimy i to czyni różnicę”. Tak o sobie piszą nauczyciele języka hiszpańskiego w Sewilli. Są oni dynamicznymi i indywidualnymi osobowościami, o szerokich kręgach zainteresowań. Wymienili 4 wspólne cechy i określenia dla siebie samych jako grupy nauczycieli: energia, profesjonalizm, powołanie i rozwój. Dzięki tym czterem cechom zacjęcia w szkole w Sewilli są wyjątkowe. Tutaj nie można się nudzić na zajęciach. Nauczyciele wiedzą jak rozbudzić i zmotywować każdego ucznia. Na zajęciach tworzy się dzięki nim niesamowita energia do nauki. Cała ekipa zdaje sobie sprawę, że od nich zależy rowój każdego ucznia. Każda lekcja jest przez nich bardzo dobrze zorganizowana i przygotowana metodologicznie według najnowszych standardów nauczania. Każdego dnia są wprowadzane nowe zagadnienia i nowe cele. Tutaj każdy chce nauczyć Ciebie szybko języka hiszpańskiego.

Metodologia w Sewilli

Wszelkie materiały dydaktyczne są stworzone przez naszych nauczycieli i dostosowane do różnych poziomów języka hiszpańskiego od A1 do C2. Kładziemy nacisk na komunikację i w związku z tym będziesz miał okazję do mówienia od pierwszej lekcji. Pracujemy jako nauczyciele ELE od 1996 rok, ale stale udoskonalamy nasze metody nauczania i staramy się iść z duchem czasu. Tworzymy nowoczesne, zabawne i wartościowe materiały, dzięki którym nasi uczniowie zobaczą postępy w nauce w krótkim czasie. Tutaj Ty jesteś najważniejszy! Każdy uczeń jest istotnym elementem naszych zajęć języka hiszpańskiego. Jesteśmy nastawieni na ucznia i na rozwijanie jego umiejętności i zdolności komunikacji w języku hiszpańskim.

Kurs hiszpańskiego – Sewilla

Kto przyjeżdża na kurs hiszpańskiego do Sewilli? Wszyscy, którzy chcą poznać to miasto, południe Hiszpanii i oczywiście nauczyć się języka hiszpańskiego. Polecamy kurs osobom dorosłym w miesiącach od października do maja. Grupy szkolne przyjeżdżają tutaj zazwyczaj we wrześniu, październiku, listopadzie oraz wiosną od marca do maja. Szkołę polecamy zwłaszcza studentom indywidualnym, którzy mają zamiar studiować na uniwersytetach na terenie całej Hiszpanii. Warto przyjechać tutaj na 3-miesięczny kurs języka hiszpańskiego, który przygotuje Ciebie do startu na hiszpańskiej uczelni. Spotkasz tutaj ludzi z całego świata. Przyjeżdżają tutaj studenci z Ameryki, Australii, Kanady, Nowej Zelandii i całej Europy. Bardzo mało jest tutaj studentów z Polski, dzięki temu będziesz musiał porozumiewać się w języku hiszpańskim.

 

Kursy hiszpańskiego w Sewilla

Szkoła języka hiszpańskiego w Sewilla oferuje kursy semestralne, kursy gap year i długoterminowe kursy języka hiszpańskiego. Zapraszamy do Sewilla na kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii.

male_grupy_kurs_hiszpanskiego_sewilla
Ogólne Kursy hiszpańskiego w Sewilla
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia.  Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. Szkoła jest polecana i dzięki temu przylatują do nas na kurs hiszpańskiego znajomi znajomych.
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Ogólny Kurs Hiszpańskiego

Kurs ogólny: 15 godzin tygodniowo, jest podzielony na dwie sesje dziennie: 10: 00-11: 30 (gramatyka) i 12: 00-13: 30 (kultura i konwersacja). Zacznij mówić po hiszpańsku pierwszego dnia.

Intensywny Kurs Hiszpańskiego

Kurs intensywny: 20 godzin tygodniowo podzielony na dwie sesje dziennie: 9: 00-11: 30 (gramatyka) i 12: 00-13: 30 (kultura i konwersacja). Ten kurs ma te same cechy co kurs ogólny, ale jest bardziej intensywny. Doliczamy bowiem jedną godzinę więcej każdego.

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Biznesowy Kurs Hiszpańskiego w Sewilla
 • Kurs składa się z INTENSYWNEGO KURSU HISZPAŃSKIEGO 20h / tydzień + 1 lekcja hiszpańskiego w biznesie.

Kurs biznesowy: 20 godzin tygodniowo podzielony na 3 sesje: 9: 00-10: 00 (słownictwo biznesowe), 10: 00-11: 30 (gramatyka) i 12: 00-13: 30 (kultura i konwersacja). Jest to uzupełniający kurs w stosunku do kursu ogólnego.

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs przygotowujący do Egzaminu DELE w Sewilla

Kurs DELE: 20 godzin tygodniowo podzielony na 3 sesje: 9:00-10:00 (przygotowanie DELE), 10: 00-11: 30 (gramatyka), 12: 00-13: 30 (kultura i rozmowa). Ćwicz na prawdziwych egzaminach!

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przegląd i powtórka hiszpańskiej gramatyki

Gramatyka języka hiszpańskiego: 7 ½ godziny w tygodniu, od 10: 00-11: 30 od poniedziałku do piątku. Ten kurs jest idealny dla osób, które już mówią po hiszpańsku, ale muszą uporządkować i zrozumieć zadady gramatyczne i struktury. W ten sposób osiągniecie najwyższy poziom języka hiszpańskiego.

Kursy spersonalizowane

Konwersacje + Hiszpańska Kultura

Konwersacja + kultura: 7 ½ godziny w tygodniu, od 12: 00-13: 30 od poniedziałku do piątku. Ten kurs jest idealny dla tych, którzy znają gramatykę, ale potrzebują więcej płynności i pewności siebie podczas mówienia w języku hiszpańskim.

Kursy spersonalizowane

Hiszpański w domu nauczyciela

Ten kurs będzie bardzo intensywny! Będzie to także niezwykłe doświadczenie.  Zamieszkasz w domu nauczyciela języka hiszpańskiego i będziesz uczyć się z nim języka hiszpańskiego i doświadczać hiszpańskiej kultury! Ten kurs jest idealny dla tych, którzy chcą zrobić duży postęp w nauce języka hiszpańskiego w krótkim czasie. Otwarty dla wszystkich bez względu na wiek czy poziom języka hiszpańskiego.

Kursy spersonalizowane

Kurs hiszpańskiego + FLAMENCO

Kurs hiszpańskiego + flamenco: 15 godzin tygodniowo ogólnego kursu hiszpańskiego (rano) i 4 godziny tygodniowo choreografii i techniki flamenco (popołudnia). Ten kurs jest idealny dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tańcu flamenco.

Kursy spersonalizowane

Kurs hiszpańskiego dla nauczycieli

Kurs dla nauczycieli: ten kurs jest skierowany do obecnych i przyszłych nauczycieli języka hiszpańskiego. Jest to kurs, który wyposaży Cię w wiedzę i umiejętności niezbędne, żeby w wielki świat nauczania języka hiszpańskiego jako obcego.

Pobyt w Sewilli to nie tylko nauka!

Szkoła hiszpańskiego w Sewilli będzie dbać nie tylko o rozwój języka hiszpańskiego, ale także o integrację i dobrą zabawę podczas pobytu w Hiszpanii. Po zajęciach języka hiszpańskiego popołudniami organizowane są kulturalne zajęcia dodatkowe. Organizowane są kulturalne i językowe warsztaty, tematyczne zwiedzania miasta oraz integracyjne wyjścia z nauczycielami. Z naszymi nauczycielami w Sewilli poznasz turystyczne miejsca w mieście, ale i te nieznane turystom zakątki. Dowiesz się trochę o przyzwyczajeniach, życiu codziennym i wyjątkowości Sevillanos.  I tak szkoła w Sewilli dodatkowo w miesiącu oferuje każdemu uczniowi 8 godzin kultury. Warto!

 

Integracja po zajęciach w szkole hiszpańskiego w Sewilli

Integracja po zajęciach w szkole hiszpańskiego w Sewilli

zakwaterowanie w Sewilli

Mieszkanie dzielone z innymi studentami w Sewilli

Tutaj poczujesz się jak w domu!

Wiemy z doświadczenia jak ważny jest dobór zakwaterowania. Jest dla nas priorytet, by nasi uczniowie znaleźli się w pięknych, czystych, schludnych i przyjemnych mieszkaniach i domach. Twoja wygoda wiele dla nas znaczy! To także my wybieramy dla Ciebie hiszpańską rodzinę goszczącą. Przed dokonaniem wyboru robimy wywiad środowiskowy i sprawdzamy dokładnie wymagania naszych uczniów. Po takim wywiadzie wiemy dokładnie jaka rodzina jest adekwatna dla naszych studentów. Dzięki temu uczniowie i ich hiszpańskie rodziny, czują się swobodnie i pewnie. Atmosfera  zawsze jest przyjazna i wspomagająca rozwój naszych uczniów. Będzie to niepowtarzalne doświadczenie!

 

plaza de toros

WYCIECZKI SZKOLNE

Specjalizujemy się w organizacji szkolnych wycieczek językowych do Hiszpanii. Co roku organizujemy zielone szkoły dla 10 szkół. Zapraszamy nauczycieli do kontaktu.

klub 50_hiszpanski_hiszpania_kursy_dla_doroslych

Kursy dla dorosłych 50+

programy w Alicante, Barcelonie, Maladze. Całkowite połączenie nauki hiszpańskiego z programem kulturalnym. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania i dowozimy na miejsce z lotniska.

Zakwaterowanie 

Najlepsze hiszpańskie rodziny – tak oceniają nasi uczniowie!

Mamy do zaoferowania kilka form zakwaterowania: u hiszpańskich rodzin goszczących, w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami, w prywatnych kwaterach lub w hostelach i hotelach.

Kultura po Kursie Hiszpańskiego

W Hiszpanii nie będziesz się nudzić!

Codziennie od godziny 16.00h lektorzy i animatorzy przygotują naszym studentom mnóstwo atrakcji. Tutaj nie będziesz się nudzić. Wraz z koleżankami i kolegami z grupy będziesz miał okazję zwiedzić Hiszpanię i dobrze się przy tym bawić.

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  Katarzyna P.
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  Iwona K.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  Iwona K.
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  Agnieszka S.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Zygmunt B.
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  Iwona K.
  rodzic 

 • Szkoła w Madrycie jest wyjątkowa pod względem panującej w niej bardzo przyjaznej atmosfery, którą tworzą wspaniali profesorzy. Lekcje są na wysokim poziomie. Materiały i książki bardzo dobre. Dużo jest organizowanych zajęć dodatkowych jak np. zwiedzanie miasta, udział w różnego rodzaju imprezach, czy wspólne wycieczki. Profesorzy zawsze służą swoją pomocą. Apartamenty są bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Polecam tę szkołę każdemu. Dziękuję agencji Linguiter za zorganizowanie mi tej niezwykłej przygody!

  Marta R.
  uczennica 

 • Sewilla to przepiękne miasto! Dużo zwiedziłam i sporo się nauczyłam. Super szkoła! Bardzo malutka w samym centrum miasta, ale bardzo dobra. W grupie miałam jedynie 5 osób i dzięki temu lekcje były bardzo intensywne. Niesamowici nauczyciele, którzy wyjaśnią każdą wątpliwośc i pomogą w każdej sytuacji.  Szkoła oferuje także zajęcia pozalekcyjne jak wyjścia do muzeum, knajp czy barów w celu poznania kultury hiszpańskiej. Można również brac udział w wycieczkach do pobliskich miast czy wsi. Jak dla mnie Sewilla była idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego. . W przyszłym roku sprawdzę Granade:) Linguiter, dzięki za wszystko!

  Agata P.
  uczennica 

 • Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mówiłem o wiele lepiej. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.

  Kasia O.
  uczennica 

 • Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę.

  Tomasz A.
  uczeń

 • Córka 13 lat samodzielnie wyjechała w lipcu na dwutygodniowy wakacyjny obóz językowy do Malagi i wróciła do domu bardzo zadowolona i trochę rozczarowana, że obóz trwał jedynie 2 tygodnie. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku z chęcią pojedzie do Malagi na 4 tygodnie. Dziękujemy agencji Linguiter za zorganizowanie dobrego kursu języka hiszpańskiego z dziećmi w podobnym w wieku i z różnych zakątków świata, za zakwaterowanie Oli u fajnej hiszpańskiej rodziny, która dbała o Olę podczas pobytu i za masę atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, które miały miejsce praktycznie przez cały czas od rana do późnego wieczora. Dodam, że córka była codziennie dowożona do szkoły i odwożona wieczorem do hiszpańskiego domu. Fakt, że Dominika Adamska ( organizator) jest na miejscu w Maladze to dodatkowy plus. Dzięki temu, byliśmy bardziej spokojni podczas pobytu Oli w Maladze i wiedzieliśmy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na asystę p. Dominiki. Bardzo dziękuje Pani Dominice , osobie życzliwej, profesjonalnej i całkowicie oddanej podopiecznym za pomoc, cierpliwość, wielkie zaangażowanie. Dzięki Pani Dominice czuliśmy, że nasza córka jest w dobrych rękach i że jest bezpieczna. Polecam wakacje z Linguiter wszystkim rodzicom dzieci w wieku 13-14 lat. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  Katarzyna P.
  mama naszej uczennicy

Chcesz poczytać o Hiszpanii?

Wejdź na nasz blog! Z chęcią piszemy tutaj o miastach, w których organizujemy nasze kursy języka hiszpańskiego. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek o języku hiszpańskim i hiszpańskiej kulturze i życiu codziennym w Hiszpanii.

**Przeczytaj artykuł o  Alicante**

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339