KURS HISZPAŃSKIEGO W WALENCJI

Hiszpański Walencja

  

kurs hiszpanskiego Walencja

#hiszpański – Walencja

Walencja to przepiękne miasto, położone w środkowo-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Sródziemnym. Przez cały rok mamy tutaj dużo słońca i towarzyszy nam bardzo łagodny klimat. Zimy i lata są bardzo łagodne. Dzięki temu można przyjeżdżać tutaj na kurs języka hiszpańskiego w Walencji praktycznie przez cały rok. Walencja to tak zwane zielone miasto. Jest tutaj dużo parków, skwerków, pięknych palm i deptaków. Nie można zapomnieć także o nadzwyczajnych plażach. Wybrzeże ciągnie się tutaj przez 485 km i ponad połowa to przepiękne plaże, które otrzymały niebieskie flagi jakości turystycznej. Zapraszamy do Walencji na kurs języka hiszpańskiego!

Hiszpański Walencja

Przekraczając próg naszej szkoły języka hiszpańskiego w Walencji możecie poczuć coś wyjątkowego. Od razu na wstępie przenikają nas pozytywne wibracje i niesamowita atmosfera szkoły. Cała ekipa szkoły, nauczyciele i uczniowie tworzą zgrany zespół, którego celem jest nauka języka hiszpańskiego, ale także dobra zabawa i poznanie hiszpańskiej kultury. Jest to jedna z młodszych szkół, ale już dała się poznać ze względu na bardzo dobrą metodologię nauczania języka hiszpańskiego. W ostatnich latach szkoła wygrała najbardziej prestiżowe nagrody i tytuł najlepszej szkoły języka hiszpańskiego w Hiszpanii i w Ameryce Łacińskiej. W Walencji nauczysz się języka hiszpańskiego i niesamowicie spędzisz wolny czas w międzynarodowym gronie!

Nauczyciele  Walencja

Szkoła języka hiszpańskiego w Walencji to przede wszystkim rewelacyjny zespół nauczycieli.  Jesteśmy  dumni z tego, że mamy świetny zespół profesorów, ludzi młodych, dynamicznych, którzy kochają swoją pracę  i mają świetny kontakt z uczniami. Wszyscy posiadają wyższe wykształcenie i specjalizacje z nauczania języka hiszpańskiego jako obcego. Oprócz kursów języka hiszpańskiego, nasi nauczyciele uczestniczą także w zajęciach kulturalnych  i rekreacyjnych, które organizujemy w ciągu tygodnia. Nasi nauczyciele są bardzo aktywni i nieustannie sami się kształcą. Nie chcemy pozostać w tyle i zawsze znajdujemy czas, żeby udoskonalać nasze metody naczania ELE.

Metodologia Walencja

Szkoła języka hiszpańskiego w Walencji przez lata tworzyła własną metodologię nauczania języka hiszpańskiego. Jest ona oparta na konwersacji, podczas której najważniejszy jest uczeń. Nasza filozofia to nauka na własnych błędach. Zajęcia języka hiszpańskiego w Walencji odbywają się w małych grupach i w bardzo przyjaznej atmosferze, która pomaga uczniom otworzyć się. Nauczyciele mają kluczowe znaczenie w szkole w Walencji. Dzięki ich profesjonalizmowi i wysiłkowi stworzono w Walencji bardzo dobre programy nauczania. Każdy nauczyciel ukończył filologię hiszpańską i dodatkowo specjalizował się w nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego. W szkole wyznaczona jest także grupa Akademickiego Zespołu Koordynacyjnego, która sprawdza wyniki i postępy każdego studenta. 

Kursy hiszpańskiego w Walencji

Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie oferuje kursy semestralne, kursy gap year i długoterminowe kursy języka hiszpańskiego. Zapraszamy do Barcelony na kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii.

szkoła hiszpańskiego w Barcelonie
Ogólne Kursy hiszpańskiego w Barcelonie
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia. Nasza metoda jest sprawdzona i otrzymała certyfikat najwyższej jakości od najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. 
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Intensywny Kurs Hiszpańskiego

20 lekcji tygodniowo, od poniedziałku do piątku od 9:30 d0 13:10
W miesiącach letnich zajęcia odbywają się także popołudniami w godzinach 15:30 – 19:10, rozkład zajęć zależy od poziomu języka. Szkoła jest otwarta przez cały rok. 6 poziomów zaawansowania!

Intensywny Kurs Hiszpańskiego i Konwersacje

Intensywny Kurs Hiszpańskiego plus Konwersacja 25 lekcji  w tygodniu, możesz zarezerwować od 1 do 36 tygodni, Wszystkie poziomy przez cały rok. 6 poziomów języka hiszpańskiego. Ogólny kurs hiszpańskiego+komunikacja. Można dorezerwować prywatne godziny hiszpańskiego! Skontaktuj się z nami!

Super – Intensywny Kurs Hiszpańskiego i Konwersacje

Łącznie 25h w tygodniu. Do Intensywnego Kursu Hiszpańskiego dodaliśmy tutaj 5 lekcji komunikacyjno-kulturalnych. Jeśli chcesz kłaść nacisk w trakcie kursu na słownictwo i komunikację, wówczas ten kurs jest dla Ciebie. Dzięki tym lekcjom będziesz płynniej mówić po hiszpańsku i dowiesz się sporo o Hiszpanii oraz o kulturze latynoamerykańskiej. 

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs Hiszpańskiego + Salsa
 • Kurs składa się z INTENSYWNEGO KURSU HISZPAŃSKIEGO 20h / tydzień + lekcji salsy 2 -5h / tydzień.

Połącz swój kurs języka hiszpańskiego z zajęciami tanecznymi. Możesz wybrać kurs salsy. Po 20 lekcyjnym kursie hiszpańskiego przyda się odskocznia i odrobina ruchu także z hiszpańskim. Możesz zarezerować 2 lub 5 godzin tańca z profesjonalnym instruktorem salsy.

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs Hiszpańskiego + Flamenco
 • Kurs składa się z INTENSYWNEGO KURSU HISZPAŃSKIEGO 20h / tydzień + lekcji flamenco 3-5 h / tydzień.

Połącz swój kurs języka hiszpańskiego z zajęciami tanecznymi. Możesz wybrać kurs salsy lub flamenco. Po 20 lekcyjnym kursie hiszpańskiego przyda się odskocznia i odrobina ruchu także z hiszpańskim. Możesz zarezerować 2 lub 5 godzin tańca z profesjonalnym instruktorem salsy lub flamenco. 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Intensywny Kurs Hiszpańskiego + Prywatne Lekcje
 • Każdy może połączyć INTENSYWNY KURS HISZPAŃSKI i dodać 1 lub 2 godziny dziennie PRYWATNEGO TUTUKA i zaspokajać ich szczególne potrzeby.
 • Minimum 2 tygodnie, przez cały rok,

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE

Barcelona oferuje 20 lekcji w tygodniu kursu przygotowującego do egzaminu DELE. Kurs ma wyznaczone daty i grupę tworzy się przy min. 5 studentach. W przypadku braku grupy, szkoła rezerwuje sobie prawo do zmniejszenia liczby godzin kursu i do zorganizowania prywatnego toku przygotowania do egzaminu.

Kursy spersonalizowane

 Biznesowy Kurs Hiszpańskiego
 • Moduł ekonomia i finanse  dnia 7 listopada
 • Moduł Marketing dnia 4 kwietnia i 14 listopada
 • Moduł Biznes międzynarodowy dnia 11 kwietnia i 5 grudnia
 • Moduł HR i Komunikacja dnia 12 września i 11 grudnia

Kursy spersonalizowane

 Biznesowy Kurs Hiszpańskiego

Szkoła nie przygotowuje specjalnego obozu dla dzieci. Jest to szkoła dla dorosłych studentów, przyjmuje uczniów od 16 roku życia. Proponujemy wszystkim dorosłym wybór Barcelony na wakacje. Znajdziecie tutaj znajomych z całego świata, super spędzicie czas w Barcelonie i podszkolicie znajomość języka hiszpańskiego. Wybierz intensywny kurs hiszpańskiego i zakwaterowanie w szkole już teraz!

Kursy spersonalizowane

Kursy hiszpańskiego dla seniorów 50+

Zapraszamy drogich seniorów do Barcelony. Sprawdź daty kursów 50+ i zapisuj się już teraz. W szkole panuje niesamowita atmosfera. Poznasz tutaj ludzi z całego świata i świetnie spędzisz czas podczas zajęć w szkole oraz podczas zajęć kulturalnych w Barcelonie. Możesz wybrać tygodniowy lub dwutygodniowy kurs języka hiszpańkiego 50+! Oferujemy bardzo dobre ceny i masę atrakcji!

Pobyt w Walencji to nauka, zwiedzanie i zabawa!

Nasza szkoła języka hiszpańskiego w Walencji oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych zarówno kulturalnych jak rekreacyjny. Oprócz nauki języka hiszpańskiego, każdy uczeń będzie miał okazję codziennego odkrywania Walencji i okolic. Zapraszamy na kurs języka hiszpańskiego zwłaszcza latem. Szkoła w Walencji organizuje także weekendowe wycieczki do innych miast np. do Madrytu, Barcelone lub Mallorke. Te wszystkie atrakcje sprzyjają poznawaniu innych uczestników kursu języka hiszpańskiego, którzy przylatują do Walencji z całego świata. Oto niektóre z naszych propozycji czasu wolnego w Walencji: 

 

 

zajęcia kulturalne w Walencji dla uczniów języka hiszpańskiego

Popołudniowy program kulturalny w Walencji.

Studenci z całego świata w Walencji.

Kto przyjeżdża na kurs hiszpańskiego do Walencji? Wszyscy, którzy chcą poznać to miasto, Hiszpanię i oczywiście nauczyć się języka hiszpańskiego. Jakie kursy języka hiszpańskiego oferuje szkoła w Walencji? Najbardziej popularny jest ogólny kurs języka hiszpańskiego, podczas którego uzyskasz wystarczającą wiedzę, by porozumiewać się w języku hiszpańskim. Szkołę w Walencji polecamy młodzieży w wakacje i grupom szkolnym w roku szkolnym. Tutaj 90% uczniów zdaje oficjalny egzamin DELE, który potwierdza znajomość języka hiszpańskiego na danym poziomie. Szkoła oferuje także specjalny kurs dla nauczycieli, który niewątpliwie podniesie kwalifikacje i przygotuje do dalszej pracy z młodzieżą.

plaza de toros

WYCIECZKI SZKOLNE

Specjalizujemy się w organizacji szkolnych wycieczek językowych do Hiszpanii. Co roku organizujemy zielone szkoły dla 10 szkół. Zapraszamy nauczycieli do kontaktu.

klub 50_hiszpanski_hiszpania_kursy_dla_doroslych

Kursy dla dorosłych 50+

programy w Alicante, Barcelonie, Maladze. Całkowite połączenie nauki hiszpańskiego z programem kulturalnym. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania i dowozimy na miejsce z lotniska.

Zakwaterowanie 

Najlepsze hiszpańskie rodziny – tak oceniają nasi uczniowie!

Mamy do zaoferowania kilka form zakwaterowania: u hiszpańskich rodzin goszczących, w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami, w prywatnych kwaterach lub w hostelach i hotelach.

Kultura po Kursie Hiszpańskiego

W Hiszpanii nie będziesz się nudzić!

Codziennie od godziny 16.00h lektorzy i animatorzy przygotują naszym studentom mnóstwo atrakcji. Tutaj nie będziesz się nudzić. Wraz z koleżankami i kolegami z grupy będziesz miał okazję zwiedzić Hiszpanię i dobrze się przy tym bawić.

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  Katarzyna P.
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  Iwona K.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  Iwona K.
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  Agnieszka S.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Zygmunt B.
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  Iwona K.
  rodzic 

 • Szkoła w Madrycie jest wyjątkowa pod względem panującej w niej bardzo przyjaznej atmosfery, którą tworzą wspaniali profesorzy. Lekcje są na wysokim poziomie. Materiały i książki bardzo dobre. Dużo jest organizowanych zajęć dodatkowych jak np. zwiedzanie miasta, udział w różnego rodzaju imprezach, czy wspólne wycieczki. Profesorzy zawsze służą swoją pomocą. Apartamenty są bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Polecam tę szkołę każdemu. Dziękuję agencji Linguiter za zorganizowanie mi tej niezwykłej przygody!

  Marta R.
  uczennica 

 • Sewilla to przepiękne miasto! Dużo zwiedziłam i sporo się nauczyłam. Super szkoła! Bardzo malutka w samym centrum miasta, ale bardzo dobra. W grupie miałam jedynie 5 osób i dzięki temu lekcje były bardzo intensywne. Niesamowici nauczyciele, którzy wyjaśnią każdą wątpliwośc i pomogą w każdej sytuacji.  Szkoła oferuje także zajęcia pozalekcyjne jak wyjścia do muzeum, knajp czy barów w celu poznania kultury hiszpańskiej. Można również brac udział w wycieczkach do pobliskich miast czy wsi. Jak dla mnie Sewilla była idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego. . W przyszłym roku sprawdzę Granade:) Linguiter, dzięki za wszystko!

  Agata P.
  uczennica 

 • Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mówiłem o wiele lepiej. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.

  Kasia O.
  uczennica 

 • Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę.

  Tomasz A.
  uczeń

 • Córka 13 lat samodzielnie wyjechała w lipcu na dwutygodniowy wakacyjny obóz językowy do Malagi i wróciła do domu bardzo zadowolona i trochę rozczarowana, że obóz trwał jedynie 2 tygodnie. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku z chęcią pojedzie do Malagi na 4 tygodnie. Dziękujemy agencji Linguiter za zorganizowanie dobrego kursu języka hiszpańskiego z dziećmi w podobnym w wieku i z różnych zakątków świata, za zakwaterowanie Oli u fajnej hiszpańskiej rodziny, która dbała o Olę podczas pobytu i za masę atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, które miały miejsce praktycznie przez cały czas od rana do późnego wieczora. Dodam, że córka była codziennie dowożona do szkoły i odwożona wieczorem do hiszpańskiego domu. Fakt, że Dominika Adamska ( organizator) jest na miejscu w Maladze to dodatkowy plus. Dzięki temu, byliśmy bardziej spokojni podczas pobytu Oli w Maladze i wiedzieliśmy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na asystę p. Dominiki. Bardzo dziękuje Pani Dominice , osobie życzliwej, profesjonalnej i całkowicie oddanej podopiecznym za pomoc, cierpliwość, wielkie zaangażowanie. Dzięki Pani Dominice czuliśmy, że nasza córka jest w dobrych rękach i że jest bezpieczna. Polecam wakacje z Linguiter wszystkim rodzicom dzieci w wieku 13-14 lat. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  Katarzyna P.
  mama naszej uczennicy

Chcesz poczytać o Hiszpanii?

Wejdź na nasz blog! Z chęcią piszemy tutaj o miastach, w których organizujemy nasze kursy języka hiszpańskiego. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek o języku hiszpańskim i hiszpańskiej kulturze i życiu codziennym w Hiszpanii.

**Przeczytaj artykuł o  Alicante**

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339