O nas

Kim jesteśmy? Co robimy?

Kursy

Hiszpański w Hiszpanii specjalnie dla Ciebie!

Kultura

Poznaj kultruę Hiszpanii.

Ceny

Wysoka jakość kursów w niskiej cenie.

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy!

Hiszpański w Hiszpanii z Linguiter. Nie pożałujesz wyboru. Jesteśmy w Alicante, Barcelonie, Granadzie, Madrycie, Maladze, Salamance, Sewilli i Walencji!

Jesteśmy ekipą młodych i energetycznych ludzi, którzy kochają podóże i kochają uczyć się języków obcych. Mieszkaliśmy w różnych europejskich krajach, gdzie uczyliśmy się języków i pracowaliśmy w szkołach językowych. Nasze doświadczenia i praca w sektorze edukacji językowej pozwoliły nam stworzyć Agencję Linguiter, której siedziba znajduje się w Maladze. Nas jednak znajdziesz w różnych miastach w Hiszpanii. Jesteśmy bowiem w stałym kontakcie ze szkołami, z którymi pracujemy i często je odwiedzamy. Nasi klienci i nasze szkoły językowe to jedna wielka linguiterowa rodzina. Zapraszamy do kontaktu!

Gotowi na naukę hiszpańskiego w Hiszpanii?

Pomagamy w znalezienu lotów i w zaklimatyzowaniu się w nowym państwie, w nowym mieście, w nowym hiszpańskim świecie… Pracujemy z osobami indywidualnymi, które zdecydują się na przygodę z językiem Hiszpańskim w Hiszpanii, jednak naszą specjalizacją są szkolne wycieczki językowe do Hiszpanii. Zapraszamy do współpracy polskich nauczycieli hiszpańskiego, którzy uczą w szkołach publicznych i prywatnych. Zorganizujmy dzieciom niezwykły wyjazd do Hiszpanii, podczas którego będą się uczyć nie tylko języka , ale i kultury. Będzie to duży edukacyjny krok do przodu dla Waszych uczniów!

Podczas nauki języka obcego praktyka za granicą ma fundamentalne znaczenie. Każdy, kto opanował biegle choć jeden język obcy, przyzna, że najważniejsze jest sprawdzenie się w rzeczywistych i codziennych sytuacjach. Nie ma nic lepszego,  jak pobyt w kraju, w którym mówi się danym językiem. Po nawet krótkim pobycie w Hiszpanii wytworzy się w Was motywacja do dalszej nauki i dalszego działania. Jak widać jesteśmy zwolennikami komunikatywnej nauki i połączenia nauki z podróżami. Taka nauka sprawia dużo przyjemności i daje niesamowite efekty.

Dlaczego Linguiter?

Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas ważny i traktujemy jego potrzeby indywidualnie. Od samego początku staramy się dobrać odpowiednie miasto, szkołę językową i hiszpańską rodzinę. 

Akredytacje Cervantesa

Wszystkie szkoły posiadają certyfikat Instituto Cervantes. Są to szkoły, które mają duże doświadczenie i rewelacyjne metody nauczania języka hiszpańskiego.

Małe grupy

Zawsze przed przylotem do Hiszpanii lub w pierwszy poniedziałek każdy uczeń napisze test sprawdzający poziom języka hiszpańskiego. Na jego podstawie zostanie wybrana najbardziej odpowiednia grupa językowa, której będzie max. 8-10 uczniów. 

Doświadczona ekipa

Jesteśmy ekipą młodych ludzi. Każdy z nas mówi biegle w przynajmniej dwóch językach obcych. Mieszkaliśmy, uczyliśmy się i pracowaliśmy w różnych krajach w Europie. Zawsze staramy się poznać i zrozumieć potrzeby klientów, z którymi się identyfikujemy.

Przyjazne miasta

Oferujemy kursy w przyjaznych miastach Hiszpanii. Do każdego z naszych miast docelowych możesz dotrzeć z Polski bezpośredio liniami Ryanair, Wizzair, Norwegian, Vuelin, Iberia. Każde miasto jest inne i oferuje, coś innego. 

Międzynarodowe środowisko

Do każdej z naszych szkół języka hiszpańskiego przylatują ludzie z całego świata. W jednej grupie możesz znaleźć się z Niemcami, Francuzami, Włochami, Japończykami i Koreańczykami…

Linguiter? Co możemy zaoferować?

Pomoc w zorganizowaniu podróży. Podróżuj i odkrywaj!

Kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Pamiętaj, że najważniesza jest komunikacja.

Baw się dobrze! Poznawaj nową kulturę, historię, ludzi, kuchnię. Chodzi o doświadczenia!

Dlaczego Hiszpański w Hiszpanii?

Podszlifujesz język hiszpański

Naprawdę warto!

Nauka i świetna zabawa

Masz to u nas jak w banku!

Ucząc się każdego języka obcego zawsze praktyka za granicą ma fundamentalne znaczenie. Jest to fakt znany przez wszystkim poliglotów. Podczas nauki języka obcego nie ma nic lepszego jak pobyt w kraju, w którym mówi się danym językiem. Jest to faza, która musi być obecna w procesie uczenia się język obcego. Będzie to praktyczna, intensywna i skuteczna nauka języka.

Dodatkowym atutem takiej nauki jest podróżowanie! Hiszpania to niesamowity i różnorodny kraj. Warto go poznać ucząc się języka hiszpańskiego! Z nami możesz wybrać Intensywny 3 miesięczny kurs hiszpańskiego, w trakcie którego będziesz przebywał w najważniejszych i najpiękniejszych hiszpańskich miastach. Poznasz ludzi z całego świata! Poznasz najważniejsze hiszpańskie metropolie, znajdziesz nowych znajomych i przyjaciół. No i oczywiście to co najważniejsze, przez tę podróż z nami, opanujesz to perfekcji język hiszpański.

Dobrze zorganizowany i prowadzony przez profesjonalistów kurs i podróż do Hiszpanii może zmienić całkowicie Twoje dotychczasowe życie!

LINGUITER! Porównaj najlepsze kombinacje kursów języka hiszpańskiego i nasze najlepsze oferty! Hiszpania jest w zasięgu ręki. Trzeba się jedynie zdecydować na świetną zabawę i niezwykłą przygodę połączoną z nauką języka hiszpańskiego.

Nasza agencja powstała z jednego powodu: znalezienia najlepszych możliwości nauki hiszpańskiego w Hiszpanii dla polaków. Najlepsze miejsca, szkoły, najlepsze kwatery.Po latach ciężkiej pracy i badań, możemy zapewnić naszym klientom to co najlepsze. Czekamy na Wasze zgłosznia i zapytania!