Hiszpański w Hiszpanii

Wybierz agencję językową z gwarancją!

Kurs Hiszpańskiego w Hiszpanii dla wszystkich, którzy interesują się hiszpańskim językiem i kulturą.

Organizujemy kursy językowe dla studentów, którzy samodzielnie zdecydują się na przygodę z hiszpańskim w Hiszpanii. Nasze akredytowane przez Instituto Cervantes szkoły języka hiszpańskiego przyjmują dzieci i młodzież od 12 lat. Zapraszamy zwłaszcza latem na obozy języka hiszpańskiego i angielskiego w Hiszpanii. Studentów i osoby dorosłe oraz serniorów zapraszamy do Hiszpanii przez cały rok. Uczniowie  mogą zapisać się z Linguiter na kurs języka hiszpańskiego w wybranym przez siebie mieście w Hiszpanii: Alicante, Barcelona, Granada, Madryt, Malaga, Salamanca, Sewilla i Walencja. 

Specjalizujemy się w organizacji wycieczek grupowych do Hiszpanii. Mogą to być wycieczki szkolne,obozy  studenckie lub wyjazdy firmowe. Gwarantujemy organizację spersonalizowanych kursów języka hiszpańskiego, organizację zakwaterowania w zależności od potrzeb i wymogów grupy oraz program kulturalno – rekreacyjnego. Podczas naszych wycieczek do Hiszpanii stawiamy na zbliżanie się do Hiszpanii i jej kultury. Staramy się tak zorganitować czas, by każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Dzięki nam poznacie Hiszpanię, jakiej nie znacie! Serdecznie zapraszamy do Hiszpanii na kurs hiszpańskiego i wiele więcej!

Klienci Linguiter

kurs hiszpańskiego dla młodzieży w Hiszpanii, nauka hiszpańskiego w Hiszpanii, wakacyjne kursy młodzieżowe języka hiszpańskiego w Hiszpanii

Hiszpański w Hiszpanii?

Dlaczego nie? Uczymy się języka obcego, żeby móc się porozumiewać w innym kraju. Uczysz się hiszpańskiego w Polsce? Spróbuj swoich sił w Hiszpanii! To będzie swoiste sprawdzenie wiedzy o języku w codziennych sytuacjach. 

Nie uczysz się hiszpańskiego, ale chcesz zacząć? Dlaczego nie zacząć przygody z hiszpańskim w Hiszpanii? Będąc tutaj Twoja nauka będzie szła znacznie szybciej niż w Polsce. Hiszpanie to bardzo otwarty naród, pomagają w każdej sytuacji i dzięki kontaktom z tubylcami postępy w nauce dostrzeżesz już po kilku tygodniach!

Wakacje w Hiszpanii?

Chcesz spędzić fajnie czas w Hiszpanii, ale nie boisz się lecieć na własną rękę do obcego kraju? Połącz przyjemne z pożytecznym. Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii i wakacje to bardzo dobry pomysł. Poznasz tutaj ludzi z całego świata w różnym wieku. Jedni bardzo chcą się nauczyć hiszpańskiego, inni szukają nowych przygód, podróży  i chcą się świetnie bawić. Podczas pobytu w Hiszpanii nie będziesz się nudził. Każdego dnia nasze szkoły organizują masę atrakcji, dzięki którym dowiesz się dużo o Hiszpanii, poznasz wiele nowych miejsc i zasmakujesz w hiszpańskiej kuchni! Zapraszamy!

nauka hiszpańskiego w Maladze, wakacyjne kursy hiszpańskiego w Maladze

Dzieci i Młodzież

Studenci

Dorośli

Seniorzy 50+

Grupy szkolne

Nauczyciele

Maturzyści

Rodziny

Linguiter

Od dawna zajmujemy się organizowaniem kursów językowych i wycieczek edukacyjnych. Nasza ekipa składa się z młodych ludzi, którzy kochają uczyć się języków, poznawać nowych ludzi i kultury oraz podróżować po świecie. Dzięki pracy w Linguiter możemy pomagać Wam w spełnianiu marzeń o podróżowaniu i uczeniu się w tym samym czasie.