Hiszpański w Hiszpanii

Wybierz agencję językową z gwarancją!

Kurs Hiszpańskiego w Hiszpanii dla wszystkich, którzy interesują się hiszpańskim językiem i kulturą.

Organizujemy kursy językowe dla studentów, którzy samodzielnie zdecydują się na przygodę z hiszpańskim w Hiszpanii. Nasze akredytowane przez Instituto Cervantes szkoły języka hiszpańskiego przyjmują dzieci i młodzież od 12 lat. Zapraszamy zwłaszcza latem na obozy języka hiszpańskiego i angielskiego w Hiszpanii. Studentów i osoby dorosłe oraz serniorów zapraszamy do Hiszpanii przez cały rok. Uczniowie  mogą zapisać się z Linguiter na kurs języka hiszpańskiego w wybranym przez siebie mieście w Hiszpanii: Alicante, Barcelona, Granada, Madryt, Malaga, Salamanca, Sewilla i Walencja. 

Specjalizujemy się w organizacji wycieczek grupowych do Hiszpanii. Mogą to być wycieczki szkolne,obozy  studenckie lub wyjazdy firmowe. Gwarantujemy organizację spersonalizowanych kursów języka hiszpańskiego, organizację zakwaterowania w zależności od potrzeb i wymogów grupy oraz program kulturalno – rekreacyjnego. Podczas naszych wycieczek do Hiszpanii stawiamy na zbliżanie się do Hiszpanii i jej kultury. Staramy się tak zorganitować czas, by każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Dzięki nam poznacie Hiszpanię, jakiej nie znacie! Serdecznie zapraszamy do Hiszpanii na kurs hiszpańskiego i wiele więcej!

Klienci Linguiter

 • Dzieci i młodzież

  Dzieci i młodzież

  Naszymi klietami są studenci od 16 roku życia, którzy indywidualnie pragną się zapisać na wybrany przez siebie kurs języka hiszpańskiego. Prezentowane przez nas szkoły językowe w Hiszpanii organizują kursy języka hiszpańskiego przez cały rok. Jeżeli chodzi o kursy krótko terminowe, czyli jedno i dwu-tygodniowe, polecamy dla młodzieży okres letni, kiedy organizujemy bogate w atrakcje kursy wakacyjne.
 • Wycieczki Szkolne

  Wycieczki Szkolne

  W okresie wiosennym i jesiennym otrzymujemy wiele zleceń od dyrektorów i nauczycieli języka hiszpańskiego w polskich szkołach. Są to renomowane szkoły często dwujęzyczne, w których język hiszpański odgrywa bardzo ważną rolę. Zazwaczaj są to jednotygodniowe wycieczki, podczas których dzieci biorą udział w intensywnych kursach języka hiszpańskiego, mieszkają u hiszpańskich rodzin i biorą udział w zajęciach kulturalnych.
 • Warsztaty dla Nauczycieli Hiszpańskiego

  Warsztaty dla Nauczycieli Hiszpańskiego

  W naszych szkołach znajdziesz również specjalistyczne kursy języka hiszpańskiego. Przyszli nauczyciele języka hiszpańskiego mogą przyjechać do Hiszpanii na szkolenia dla nauczycieli. Tutaj nauczamy, jak uczyć hiszpańskiego i jak wykorzystywać przy tym nowości technologiczne, takie jak np. nowe tablice elektroniczne, wskażemy, jak budować własną metodologię i nauczać dzieci trudnych zagadnień gramatycznych podczas gier i zabaw.
 • Kursy Hiszpańskiego dla Dorosłych i Seniorów 50+

  Kursy Hiszpańskiego dla Dorosłych i Seniorów 50+

  W naszych szkołach organizuje się również kursy języka hiszpańskiego dla osób dorosłych i seniorów, czyli 50+, 60+. Są to kursy bardzo dobrze przygotowane, gdzie nie śpieczymy się na egzamin z hiszpańskiego, tylko spokojnie przyswajamy sobie ważne w życiu codziennym zagadnienia, tak, żeby jak najszybciej mówić w obcym języku. Zajęcia dla seniorów są bardzo kumunikatywne. Uczymy się przede wszystkim, tego co może się nam przydać w życiu codziennym. Popołudniami wybieramy się wspólnie do restauracji, kosztujemy hiszpańskich specjałów, degustujemy wina i jamon serrano! Nie brakuje również wizyt w znanych muzeach i wycieczek po Hiszpanii.
kurs hiszpańskiego dla młodzieży w Hiszpanii, nauka hiszpańskiego w Hiszpanii, wakacyjne kursy młodzieżowe języka hiszpańskiego w Hiszpanii

Hiszpański w Hiszpanii?

Dlaczego nie? Uczymy się języka obcego, żeby móc się porozumiewać w innym kraju. Uczysz się hiszpańskiego w Polsce? Spróbuj swoich sił w Hiszpanii! To będzie swoiste sprawdzenie wiedzy o języku w codziennych sytuacjach. 

Nie uczysz się hiszpańskiego, ale chcesz zacząć? Dlaczego nie zacząć przygody z hiszpańskim w Hiszpanii? Będąc tutaj Twoja nauka będzie szła znacznie szybciej niż w Polsce. Hiszpanie to bardzo otwarty naród, pomagają w każdej sytuacji i dzięki kontaktom z tubylcami postępy w nauce dostrzeżesz już po kilku tygodniach!

Wakacje w Hiszpanii?

Chcesz spędzić fajnie czas w Hiszpanii, ale nie boisz się lecieć na własną rękę do obcego kraju? Połącz przyjemne z pożytecznym. Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii i wakacje to bardzo dobry pomysł. Poznasz tutaj ludzi z całego świata w różnym wieku. Jedni bardzo chcą się nauczyć hiszpańskiego, inni szukają nowych przygód, podróży  i chcą się świetnie bawić. Podczas pobytu w Hiszpanii nie będziesz się nudził. Każdego dnia nasze szkoły organizują masę atrakcji, dzięki którym dowiesz się dużo o Hiszpanii, poznasz wiele nowych miejsc i zasmakujesz w hiszpańskiej kuchni! Zapraszamy!

nauka hiszpańskiego w Maladze, wakacyjne kursy hiszpańskiego w Maladze

Dzieci i Młodzież

Studenci

Dorośli

Seniorzy 50+

Grupy szkolne

Nauczyciele

Maturzyści

Rodziny

Linguiter

Od dawna zajmujemy się organizowaniem kursów językowych i wycieczek edukacyjnych. Nasza ekipa składa się z młodych ludzi, którzy kochają uczyć się języków, poznawać nowych ludzi i kultury oraz podróżować po świecie. Dzięki pracy w Linguiter możemy pomagać Wam w spełnianiu marzeń o podróżowaniu i uczeniu się w tym samym czasie.

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339, 0048 790 429 008