Kurs hiszpańskiego dla rodzin w Maladze

Kontakt

 

Komu dedykujemy ten kurs?

Podczas nauki języka hiszpańskiego wiek nie gra roli! Kurs musi zostać jednak dobrze zorganizowany. Możemy zorganizować kurs dla dzieci, młodzieży i dla rodziców. Naszym zdaniem będzie to fantastyczna okazja do spędzenia wakacji w Maladze w trochę inny sposób. Oprócz zabawy, zwiedzania oferujemy niezwykły kurs hiszpańskiego w Hiszpanii. Mamy dla Państwa różne propozycje. Każda rodzina znajdzie tutaj najlepszy kurs właśnie dla siebie.

Czego oczekiwać?

Dzięki naszym kursom hiszpańskiego dla całej rodziny w Hiszpanii spędzą Państwo niesamowite wakacje i będą doskonalić umiejętności językowe z rodziną. Idealne połączenie wakacji językowych z wakacjami na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol. Kursy są dostosowane do każdego członka rodziny w zależności od wieku i umiejętności. Oferujemy kursy języka hiszpańskiego od pozi0mu zerowego dla początkujących do zaawansowanego (A1 do C1).  Z nami będziesz doskonalić przede wszystkim komunikację w języku hiszpańskim. Staramy się by nauka języka hiszpańskiego w Hiszpanii była praktyczna i przydatna podczas codziennego funkcjonowania w Hiszpanii.  Tutaj Państwo będą mieli okazji do poznania ludzi z całego świata! 

Kurs hiszpańskiego w domu

To jest nasza pierwsza propozycja kursu języka hiszpańskiego dla całej rodziny z prywatnym nauczycielem w miejscu zakwaterowania. Jeśli przyjeżdżasz do Malagi z całą rodziną i myślisz o praktycznym i bardzo spersonalizowanym kursie języka hiszpańskiego dla siebie i Twoich dzieci, chcesz spędzić te wakacje razem i wykorzystać czas maksymalnie, wówczas będzie to najlepsze wyjście. Nasz nauczyciel codziennie rano pojawi się w drzwiach Twojej stancji w Maladze. Przygotujemy spersonalizowane materiały dla rodziców i dla dzieci – nawet tych najmłodszych, które często nie mogą zostać przyjęte do żadnej akademii językowej w Maladze ( w wieku 4-10 lat). Cena prywatnej lekcji z natywnym nauczycielem z miejscu zakwaterowania to 30,00€ od osoby. Każda dodatkowa osoba podczas zajęć to 15,00€ od osoby. Zalecamy osobne zajęcia dla dzieci i osobne lekcje dla dorosłych. Godziny zajęć dostosujemy do Państwa programu wyjazdu. Oferujemy pakiety min. 5 lekcji. Zajęcia dla dzieci trwają 45 min., natomiast dla rodziców 60 minut. 

prywatny kurs hiszpanskiego dla rodzin
wakacyjny oboz dla dzieci w Maladze
kurs hiszpanskiego dla doroslych 50
wakacyjny oboz dla dzieci w Maladze

Obozy wakacyjne dla dzieci

 Na Costa del Sol możemy zorganizować niesamowite obozy językowe dla dzieci od 5 lat. Dzieci spędzą 2 tygodnie z rówieśnikami z całego świata. Rodzice mogą wybrać opcję obozu dziennego, tylko z kursem językowym i zajęciami rekreacyjnymi, ale bez spania na terenie rezydencji. W tej opcji są zawarte zajęcia od pon. do pt., natomiast weekendy są wolne. Jeśli jednak rodzice chcą by dzieci całkowicie zintegrowały się z innymi obozowiczami, wówczas polecamy opcję ze spaniem na terenie rezydencji.

Kursy dla młodzieży

Jeśli mają Państwo dorastające dzieci w wieku od 16 lat, wówczas polecamy opcje naszych wakacyjnych kursów dla młodzieży w jednej z lepszych szkół języka hiszpańskiego w Maladze. Jest to instytut, który specjalizuje się tylko i wyłącznie w nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego. W okresie wakacji przyjeżdża tutaj sporo młodzieży z całego świata, ale także dorośli studenci. Tutaj mogą też uczęszczać rodzice na kurs języka hiszpańskiego dla dorosłych. Zajęcia trwają w godzinach od 9.30 do 13.55h. Codziennie po obiedzie organizujemy też masę zajęć dodatkowych, jak tour po Maladze, zwiedzanie monumentów, muzeów i najważniejszych twierdz. Ten kurs to nie tylko nauka, ale też zbliżenie do hiszpańskiej kultury i obyczajów.

Plażowanie ze znajomymi

Plażowanie ze znajomymi

KURS HISZPAŃSKIEGO

KURS HISZPAŃSKIEGO

CZAS Z RÓWIEŚNIKAMI

CZAS Z RÓWIEŚNIKAMI

Warto studiować hiszpański w Hiszpanii?

Dlaczego kursy hiszpańskiego w Hiszpanii? Chodzi przede wszystkim o niezwykłe doświadczenie. Wykorzystaj wyuczoną wiedzę z Polski w praktyce! Przyjedź na kurs hiszpańskiego do jednego z naszych Hiszpańskich miast!

Polecamy naukę języka hiszpańskiego przez cały rok. W Polsce znamy i lubimy wiele szkół języka hiszpańskiego. Z chęcią je Wam polecimy! Wszyscy wiemy, że w wielu miastach w Polsce możecie spotkać rewelacyjnych iberystów i specjalistów od nauczania języka hiszpańskiego jako obcego. Naszym zdaniem początkujący uczniowie powinni wręcz zacząć naukę hiszpańskiego w Polsce z polskim nauczycielem. Po osiągnięciu poziomu A2, polecamy przyjazd na kurs hiszpańskiego do Hiszpanii. Będzie to nauka przez praktykę. Już po 2 tygodniach intensywnego kursu języka hiszpańskiego, będziesz mógł wykorzystać wiele wyuczonych wcześniej konstrukcji. Podczas nauki języka najważniejsze jest jego praktykowanie! Odkryj nieznane i pokojach Hiszpanię i jej kulturę.

Zakwaterowanie w Maladze

Kurs hiszpańskiego + prywatny apartament!

Poczas kursu języka hiszpańskiego w Maladze powinieneś zamieszkać blisko szkoły w pięknym, jasnym i sprawdzonym apartamencie. Możemy pomóc Tobie znaleźć rewelacyjne okazje. Daj znać jakiego apartamentu szukasz!

Zajęcia kulturowe w Maladze

Malaga to cudowne miasto!

Jeśli wybiorą Państwo kurs języka hiszpańskiego dla siebie i swoich dzieci (wiek od 12 do 17 lat) w naszej akademii w Maladze, wówczas codziennie od godziny 16.00h będą mogli Państwo wraz z dziećmi brać udział w naszych zajęciach kulturowo-rekreacyjnych. Poznają Państwo przy tym wiele nowych osób z całego świata.

Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Oferujemy kursy hiszpańskiego w Hiszpanii w najlepszych szkołach specjalizujących się w nauczaniu hiszpańskiego jako obcego. Lekcje w małych grupach w międzynarodowym środowisku, prowadzone przez rodzimych Hiszpanów – specjalistów od nauczania języka hiszpańskiego. W każdy poniedziałek rozpoczynamy kursy na wszystkich poziomach. 

Napisz do nas 🙂

Linguiter

Camino de la Termica 30
29004 Malaga
Phone: 0034 644867521, 0034 698 231 089 (ENG, ES, PL, GER, RUS)
E-mail: [email protected]

Godziny pracy

Pon.-Pt.: 10.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 14.00

Chcesz pojechać do Hiszpanii, ale nie zdecydowałeś, gdzie w Hiszpanii? Czy jesteś miłośnikiem kultury hiszpańskiej i języka hiszpańskiego? Czy chcesz zacząć nowe wrażenia z języka hiszpańskiego? Czy jesteś nauczycielem hiszpańskiego i chcesz przyjechać z grupą uczniów do Hiszpanii lub na warsztaty dla nauczycieli? Czy jesteś studentem i szukasz stażu w Hiszpanii lub długoterminowego kursu hiszpańskiego? Skontaktuj się z nami! Postaramy się pomóc w organizacji podróży. Najpierw wybierz kurs: Kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Po drugie, wybierz miasto i sprawdź, czy kurs jest tam oferowany. W większości miast oferujemy intensywne ogólne kursy hiszpańskiego, kursy przygotowujące do hiszpańskiego DELE, kursy ELE dla nauczycieli, kursy hiszpańskiego dla grup szkolnych z całego świata. Zawsze staramy się znaleźć najlepszą jakość w najlepszych cenach!