Kurs hiszpańskiego w Barcelonie

Hiszpański w Barcelonie

  

kurs hiszpanskiego w Barcelonie

#hiszpański – Barcelona

Barcelona jest jednym z najpiękniejszych i najmodniejszych miast na całym świecie. Spacer po Barcelonie to sama przyjemność: gotyczna i średniowieczna architektura, modernistyczne budynki, Las Ramblas, Sagrada Familia, wioska olimpijska no i oczywiście morze, plaża, słońce … Niewiele miast europejskich oferuje tak szeroką i różnorodną ofertę kulturową. Barcelona to duże miasto, które trzeba umieć odkryć. Można się tutaj zgubić i przez to czasami nie jest się w stanie znaleźć tego co nas interesuje. Jeśli ktoś szuka spokoju, tutaj go nie znajdzie. Jest to bardzo kosmopolityczne miasto. Warto przyjechać tutaj na kurs  hiszpańskiego w Hiszpanii. Naukę hiszpańskiego w Hiszpanii zapamiętacie do końca życia!

Szkoła w Barcelonie

Nasza szkoła w Barcelonie znajduje się w centrum Barcelony, w pobliżu ciekawych miejsc, gdzie najlepiej widać, że miasto tętni życiem. Szkoła jest bardzo dobrze przygotowana na przyjęcie studentów z całego świata. Zapraszamy do naszej szkoły w Barcelonie młodzież z polskich szkół, grupy szkolne wraz z nauczycielami, studentów pierwszego roku iberystyki i innych kierunków oraz przyszłych nauczycieli języka hiszpańskiego. Szkoła w Barcelonie to duże i przestronne, klimatyzowane sale lekcyjne, sprzęt audiowizualny i nowoczesne tablice elektroniczne w każdej auli, Wi-fi, sala komputerowa, biblioteczka, taras i miejsce do rekreacji.

Nauczyciele w Barcelonie

Szkoła w Barcelonie współpracuje z wieloma nauczycielami języka hiszpańskiego. Jest to jedna z popularniejszych szkół w Barcelonie i tworzy ją spore grono pedagogiczne. Są to nauczyciele w różnym wieku, ale wszyscy są bardzo dobrze przygotowani do nauczania języka hiszpańskiego jako obcego. Nad pracą  wszystkich nauczycieli czuwa koordynator, który stara się, żeby każdy uczeń i każda grupa szła codziennie do przodu i uczyła się nowych rzeczy. Wszystko jest dopięte tutaj na ostatni guzik i dzięki temu szkoła jest bardzo dobrze oceniany przez uczniów i polecana na całym świecie.

Metodologia w Barcelonie

Grono pedagogiczne w Barcelonie jest spore, jednak nie oznacza to dużych zmian. Przez cały rok przyjeżdżają tutaj rzesze studentów i ekipa nauczycieli jest stała. Dyrekcja szkoły dba o to, by każdy nauczyciel tworzył nowe materiały  i udoskonalał swoje metody nauczania. Dzięki temu metody nauczania są nowoczesne i spersonalizowane do każdej grupy, poziomu i ucznia. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, przez cały czas mówi się tutaj tylko i wyłącznie po hiszpańsku. Dzięki metodologi inastawionej na komunikację,  szybko zauważysz postępy w nauce języka hiszpańskiego.

 kurs hiszpańskiego w Barcelonie

Najlepsze kursy hiszpańskiego w Barcelonie

Szkoła hiszpańskiego w Barcelonie

Nasza szkoła partnerska znajduje się w centrum Barcelony, w pobliżu ciekawych miejsc, gdzie najlepiej widać, że miasto tętni życiem. Szkoła jest bardzo dobrze przygotowana na przyjęcie studentów z całego świata. Zapraszamy do naszej szkoły w Barcelonie młodzież z polskich szkół, grupy szkolne wraz z nauczycielami, studentów pierwszego roku iberystyki i innych kierunków oraz przyszłych nauczycieli języka hiszpańskiego. Szkoła w Barcelonie to duże i przestronne, klimatyzowane sale lekcyjne, sprzęt audiowizualny i nowoczesne tablice elektroniczne w każdej auli, Wi-fi, sala komputerowa, wypożyczylnie, taras i miejsce do rekreacji.

Hiszpański w Barcelonie.

Barcelona jest jednym z najpiękniejszych i najmodniejszych miast na całym świecie. Spacer po Barcelonie to sama przyjemność: gotyczna i średniowieczna architektura, modernistyczne budynki, Las Ramblas, Sagrada Familia, wioska olimpijska no i oczywiście morze, plaża, słońce … Niewiele miast europejskich oferuje tak szeroką i różnorodną ofertę kulturową. Barcelona to duże miasto, które trzeba umieć odkryć. Można się tutaj zgubić i przez to czasami nie jest się w stanie znaleźć tego co nas interesuje. Jeśli ktoś szuka spokoju, tutaj go nie znajdzie. Jest to bardzo kosmopolityczne miasto. Warto przyjechać tutaj na kurs  hiszpańskiego w Hiszpanii. Naukę hiszpańskiego w Hiszpanii zapamiętacie do końca życia!

Szkoła hiszpańskiego w Barcelonie znajduje się w samym centrum

Szkoła hiszpańskiego w Barcelonie znajduje się w samym centrum

Kursy hiszpańskiego w Barcelonie

Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie oferuje kursy semestralne, kursy gap year i długoterminowe kursy języka hiszpańskiego. Zapraszamy do Barcelony na kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii.

szkoła hiszpańskiego w Barcelonie
Ogólne Kursy hiszpańskiego w Barcelonie
Dzięki kursom ogólnym uzyskasz profesjonalną pomoc podczas nauki języka hiszpańskiego i w tym: gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, słuchania, czytania i mówienia. Nasza metoda jest sprawdzona i otrzymała certyfikat najwyższej jakości od najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy kurs do potrzeb studentów indywidualnych i grup szkolnych. 
 

Ogólne kursy hiszpańskiego

Intensywny Kurs Hiszpańskiego

20 lekcji tygodniowo, od poniedziałku do piątku od 9:30 d0 13:10
W miesiącach letnich zajęcia odbywają się także popołudniami w godzinach 15:30 – 19:10, rozkład zajęć zależy od poziomu języka. Szkoła jest otwarta przez cały rok. 6 poziomów zaawansowania!

Intensywny Kurs Hiszpańskiego i Konwersacje

Intensywny Kurs Hiszpańskiego plus Konwersacja 25 lekcji  w tygodniu, możesz zarezerwować od 1 do 36 tygodni, Wszystkie poziomy przez cały rok. 6 poziomów języka hiszpańskiego. Ogólny kurs hiszpańskiego+komunikacja. Można dorezerwować prywatne godziny hiszpańskiego! Skontaktuj się z nami!

Super – Intensywny Kurs Hiszpańskiego i Konwersacje

Łącznie 25h w tygodniu. Do Intensywnego Kursu Hiszpańskiego dodaliśmy tutaj 5 lekcji komunikacyjno-kulturalnych. Jeśli chcesz kłaść nacisk w trakcie kursu na słownictwo i komunikację, wówczas ten kurs jest dla Ciebie. Dzięki tym lekcjom będziesz płynniej mówić po hiszpańsku i dowiesz się sporo o Hiszpanii oraz o kulturze latynoamerykańskiej. 

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs Hiszpańskiego + Salsa
 • Kurs składa się z INTENSYWNEGO KURSU HISZPAŃSKIEGO 20h / tydzień + lekcji salsy 2 -5h / tydzień.

Połącz swój kurs języka hiszpańskiego z zajęciami tanecznymi. Możesz wybrać kurs salsy. Po 20 lekcyjnym kursie hiszpańskiego przyda się odskocznia i odrobina ruchu także z hiszpańskim. Możesz zarezerować 2 lub 5 godzin tańca z profesjonalnym instruktorem salsy.

 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Kurs Hiszpańskiego + Flamenco
 • Kurs składa się z INTENSYWNEGO KURSU HISZPAŃSKIEGO 20h / tydzień + lekcji flamenco 3-5 h / tydzień.

Połącz swój kurs języka hiszpańskiego z zajęciami tanecznymi. Możesz wybrać kurs salsy lub flamenco. Po 20 lekcyjnym kursie hiszpańskiego przyda się odskocznia i odrobina ruchu także z hiszpańskim. Możesz zarezerować 2 lub 5 godzin tańca z profesjonalnym instruktorem salsy lub flamenco. 

KURSY SPERSONALIZOWANE

Intensywny Kurs Hiszpańskiego + Prywatne Lekcje
 • Każdy może połączyć INTENSYWNY KURS HISZPAŃSKI i dodać 1 lub 2 godziny dziennie PRYWATNEGO TUTUKA i zaspokajać ich szczególne potrzeby.
 • Minimum 2 tygodnie, przez cały rok,

KURSY SPERSONALIZOWANE

Przygotowanie do Oficjalnego Egzaminu DELE

Barcelona oferuje 20 lekcji w tygodniu kursu przygotowującego do egzaminu DELE. Kurs ma wyznaczone daty i grupę tworzy się przy min. 5 studentach. W przypadku braku grupy, szkoła rezerwuje sobie prawo do zmniejszenia liczby godzin kursu i do zorganizowania prywatnego toku przygotowania do egzaminu.

Kursy spersonalizowane

 Biznesowy Kurs Hiszpańskiego
 • Moduł ekonomia i finanse  dnia 7 listopada
 • Moduł Marketing dnia 4 kwietnia i 14 listopada
 • Moduł Biznes międzynarodowy dnia 11 kwietnia i 5 grudnia
 • Moduł HR i Komunikacja dnia 12 września i 11 grudnia

Kursy spersonalizowane

 Biznesowy Kurs Hiszpańskiego

Szkoła nie przygotowuje specjalnego obozu dla dzieci. Jest to szkoła dla dorosłych studentów, przyjmuje uczniów od 16 roku życia. Proponujemy wszystkim dorosłym wybór Barcelony na wakacje. Znajdziecie tutaj znajomych z całego świata, super spędzicie czas w Barcelonie i podszkolicie znajomość języka hiszpańskiego. Wybierz intensywny kurs hiszpańskiego i zakwaterowanie w szkole już teraz!

Kursy spersonalizowane

Kursy hiszpańskiego dla seniorów 50+

Zapraszamy drogich seniorów do Barcelony. Sprawdź daty kursów 50+ i zapisuj się już teraz. W szkole panuje niesamowita atmosfera. Poznasz tutaj ludzi z całego świata i świetnie spędzisz czas podczas zajęć w szkole oraz podczas zajęć kulturalnych w Barcelonie. Możesz wybrać tygodniowy lub dwutygodniowy kurs języka hiszpańkiego 50+! Oferujemy bardzo dobre ceny i masę atrakcji!

plaza de toros

WYCIECZKI SZKOLNE

Specjalizujemy się w organizacji szkolnych wycieczek językowych do Hiszpanii. Co roku organizujemy zielone szkoły dla 10 szkół. Zapraszamy nauczycieli do kontaktu.

klub 50_hiszpanski_hiszpania_kursy_dla_doroslych

Kursy dla dorosłych 50+

programy w Alicante, Barcelonie, Maladze. Całkowite połączenie nauki hiszpańskiego z programem kulturalnym. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania i dowozimy na miejsce z lotniska.

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  Katarzyna P.
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  Iwona K.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  Iwona K.
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  Agnieszka S.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Zygmunt B.
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  Iwona K.
  rodzic 

 • Szkoła w Madrycie jest wyjątkowa pod względem panującej w niej bardzo przyjaznej atmosfery, którą tworzą wspaniali profesorzy. Lekcje są na wysokim poziomie. Materiały i książki bardzo dobre. Dużo jest organizowanych zajęć dodatkowych jak np. zwiedzanie miasta, udział w różnego rodzaju imprezach, czy wspólne wycieczki. Profesorzy zawsze służą swoją pomocą. Apartamenty są bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Polecam tę szkołę każdemu. Dziękuję agencji Linguiter za zorganizowanie mi tej niezwykłej przygody!

  Marta R.
  uczennica 

 • Sewilla to przepiękne miasto! Dużo zwiedziłam i sporo się nauczyłam. Super szkoła! Bardzo malutka w samym centrum miasta, ale bardzo dobra. W grupie miałam jedynie 5 osób i dzięki temu lekcje były bardzo intensywne. Niesamowici nauczyciele, którzy wyjaśnią każdą wątpliwośc i pomogą w każdej sytuacji.  Szkoła oferuje także zajęcia pozalekcyjne jak wyjścia do muzeum, knajp czy barów w celu poznania kultury hiszpańskiej. Można również brac udział w wycieczkach do pobliskich miast czy wsi. Jak dla mnie Sewilla była idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego. . W przyszłym roku sprawdzę Granade:) Linguiter, dzięki za wszystko!

  Agata P.
  uczennica 

 • Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mówiłem o wiele lepiej. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.

  Kasia O.
  uczennica 

 • Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę.

  Tomasz A.
  uczeń

 • Córka 13 lat samodzielnie wyjechała w lipcu na dwutygodniowy wakacyjny obóz językowy do Malagi i wróciła do domu bardzo zadowolona i trochę rozczarowana, że obóz trwał jedynie 2 tygodnie. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku z chęcią pojedzie do Malagi na 4 tygodnie. Dziękujemy agencji Linguiter za zorganizowanie dobrego kursu języka hiszpańskiego z dziećmi w podobnym w wieku i z różnych zakątków świata, za zakwaterowanie Oli u fajnej hiszpańskiej rodziny, która dbała o Olę podczas pobytu i za masę atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, które miały miejsce praktycznie przez cały czas od rana do późnego wieczora. Dodam, że córka była codziennie dowożona do szkoły i odwożona wieczorem do hiszpańskiego domu. Fakt, że Dominika Adamska ( organizator) jest na miejscu w Maladze to dodatkowy plus. Dzięki temu, byliśmy bardziej spokojni podczas pobytu Oli w Maladze i wiedzieliśmy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na asystę p. Dominiki. Bardzo dziękuje Pani Dominice , osobie życzliwej, profesjonalnej i całkowicie oddanej podopiecznym za pomoc, cierpliwość, wielkie zaangażowanie. Dzięki Pani Dominice czuliśmy, że nasza córka jest w dobrych rękach i że jest bezpieczna. Polecam wakacje z Linguiter wszystkim rodzicom dzieci w wieku 13-14 lat. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  Katarzyna P.
  mama naszej uczennicy

Chcesz poczytać o Hiszpanii?

Wejdź na nasz blog! Z chęcią piszemy tutaj o miastach, w których organizujemy nasze kursy języka hiszpańskiego. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek o języku hiszpańskim i hiszpańskiej kulturze i życiu codziennym w Hiszpanii.

**Przeczytaj artykuł o  Barcelonie**

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339