Kurs hiszpańskiego dla dorosłych i studentów

Zapraszamy indywidualnych studentów do wybrania naszej oferty kursów dla dorosłych. Specjalnie dla Was wyselekcjonowaliśmy najlepsze szkoły hiszpańskiego w Hiszpanii. Alicante, Barcelona, Granada,Madryt, Malaga i Walencja!

Link
Zakwaterowanie w Hiszpanii podczas Kursu Hiszpańskiego

Zakwaterowanie w Hiszpanii podczas Kursu Hiszpańskiego

Naszym dorosłym studentom możemy zaproponować różne formy zakwaterowania w Hiszpanii. Możesz zamieszkać z innymi studentami w mieszkaniu dzielonym, z hiszpańską rodziną lub w hotelu. Zawsze staramy się zakwaterować Ciebie blisko szkoły!
Link
Kulturalny program po zajęciach w Hiszpanii

Kulturalny program po zajęciach w Hiszpanii

Kurs Językowy w Hiszpanii to podstawa. Jednak każda szkoła języka hiszpańskiego przygotowuje dla swoich uczniów bogaty program kulturalny. Nauka hiszpańskiego nie oznacza jedynie siedzenia w murach szkolnych. Dzięki nauczycielom będziecie mieli okazję poznania miasta, historii, hiszpańskiej kultury.
Link
Kurs hiszpańskiego dla seniorów 50+

Kurs hiszpańskiego dla seniorów 50+

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów języka hiszpańskiego dla seniorów 50+, 60+. Oferujemy bardzo przyjemne i ciekawe programy kursów języka hiszpańskiego w Hiszpanii
Link
KURS PRZYGOTOWUJąCY DO DELE

KURS PRZYGOTOWUJąCY DO DELE

Wszystkie nasze szkoły są akredytowane przez Instituto Cervantes. Reprezentują one najwyższe standardy nauczania języka hiszpańskiego. Jednym z kursów, które oferujemy jest ten przygotowujący do egzaminu DELE.
Link
ELE KURS HISZPAńSKIEGO DLA NAUCZYCIELI

ELE KURS HISZPAńSKIEGO DLA NAUCZYCIELI

Oferujemy szeroki wybór kursów dla nauczycieli w wielu hiszpańskich miastach. Kursy będą prowadzone przez rodowitych hiszpanów i bardzo dobrych nauczycieli.
Link
Intensywne Kursy Hiszpańskiego dla dorosłych

Intensywne Kursy Hiszpańskiego dla dorosłych

Wiek nie gra roli, liczą się chęci! Często starsi i dorośli klienci uczą się znacznie szybciej, ponieważ znają swój cel - chcą nauczyć się języka hiszpańskiego. W naszych grupach znajdziecie dorosłych studentów od 20 roku życia.
MALAGA

Kurs Hiszpańskiego w Hiszpanii dla każdego!

Nie liczy się wiek, liczą się chęci…

Pracujemy z najlepszymi szkołami języka hiszpańskiego na terenie Hiszpanii. Są to szkoły z tradycją i bardzo dobrze rozwiniętą metodologią nauczania. Wszystkie łączy bardzo dobra jakość potwierdzona przez Instytut Cervantesa. Malaga słynie z naszych szkolnych wycieczek językowych i wakacyjnych obozów, ale także z kursów dla dorosłych. W lecie najmłodsi uczniowie mają specjalną ofertę i tworzy się dla nich oddzielne grupy językowe  i wiekowe 13-18 lat. Pozostali uczniowie 18+ bardzo dobrze integrują się. W szkole razem uczą się osoby w różnym wieku. Przez cały rok panuje tutaj niepowtarzalna atmosfera. Codziennie tworzą się tutaj nowe znajomości i przyjaźnie na wiele lat. Wszystko dzięki chęci nauki języka hiszpańskiego.

Nauka Hiszpanskiego w Maladze

Wakacje z językiem hiszpańskim w Hiszpanii!

Drogi rodzicu zafunduj swojemu dziecku niesamowitą przygodę w Hiszpanii. Reprezentujemy najlepsze szkoły języka hiszpańskiego na terenie całej Hiszpanii. W miesiącach letnich przylatują do nas setki młodych ludzi w przedziale wiekowym od 16 do 30 lat. Organizujemy dla nich, dostosowane do poziomu znajomości języka hiszpańskiego, kursy językowe, zakwaterowanie blisko szkoły oraz ciekawy i intensywny program kulturalny. Wybierz miasto i daty kursu dla młodzieży już teraz!

Znajdziesz nas w sieci

KONTAKT

 

Telefon

+34 644867521

Formularz zgłoszeniowy

  • DD slash MM slash YYYY
  • DD slash MM slash YYYY