Letnie kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Gdzie najlepiej uczyć się języka hiszpańskiego? Nasza odpowiedź jest jednoznaczna! Jak hiszpański to tylko w Hiszpanii. W roku szkolnym mamy wiele obowiązków i nie możemy wybać się na kurs języka hiszpańskiego do Hiszpanii. W wakacje nie ma lepszej opcji. Nauka języka hiszpańskiego to nie tylko gramatyka i wkuwanie. Język trzeba pokochać i się z nim zaprzyjażnić. Po pobycie w Hiszpanii zakochasz się w tym kraju, kulturze, ludziach i języku.

Co proponujemy? Wakacje z hiszpańskim w Hiszpanii! Z nami przeżyjesz niesamowitą przygodę! Nasza oferta jest dla wszystkich. Reprezentujemy szkoły języka hiszpańskiego na terenie całej Hiszpanii. To Ty wybierasz miasto i kurs! Oferujemy kurs hiszpańskiego w Alicante, Barcelonie, Granadzie, Madrycie, Maladze i Salamance.

Oczywiście każdy klient jest inny i ma inne wymagania i cele. Postaramy się jak najlepiej doradzić każdej osobie, zainteresowanej naszymi kursami języka hiszpańskiego.

Letnie kursy języka hiszpańskiego to nauka przez zabawę i połączenie przyjemnego z pożytecznym. Naszej młodzieży proponujemy specjalnie przygotowane letnie obozy językowe w Alicante i w Maladze. Są to mniejsze i bardziej przyjazne młodzieży miasta. W szkołach panuje międzynarodowa atmosfera. W lipcu i sierpniu przyjeżdżają tutaj setki młodych ludzi, którzy mają jeden cel- przygoda i zabawa w Hiszpanii po hiszpańsku.

Jak wygląda typowy dzień podczas letniego obozu językowego? Rano pobudka, hiszpańskie śniadanko i wymarsz do szkoły. Tutaj nasi nauczyciele będą się starać wzbogacić Waszą wiedzę z zakresu języka hiszpańskiego. Kurs języka hiszpańskiego jest intensywny i trwa 3 do 4 godzin dziennie. Każdy dzień to nowe zagadnienia i nowe wyzwania.  Szkolimy razem czytanie ze zrozumieniem, mówienie i pisanie. Staramy się przekazywać naszą wiedzę w bardzo komunikatywny sposób.

Koniec zajęć w szkole nie oznacza końca hiszpańskiego. Po pierwsze, uczniowie będą mieszkać z hiszpańskimi rodzinami. Oznacza to ciągły kontakt z językiem. Chcesz czy nie, będziesz musiał mówić po hiszpańsku. W sezonie letnim rodziny goszczą w swoich domach uczniów z całego świata. To piękne doświadczenie mieszkania w innym kraju będziesz dzielił z rówieśnikami z innych krajów. Dzięki temu nauczysz się wiele o Hiszpanii, ale także o innych zakątkach globu.

Popołudniami nauczyciele wraz z uczniami będą poznawać piękno Alicante lub Malagii. Pokażemy Wam piękno każdego miasta. W programie będą muzea i monumenty, ale także śpiew, taniec, sport i gry na plaży.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej skontakuj się z nami.