Nasza kameralna szkoła angielsko-hiszpańska

Przy współpracy z tymi akademiami językowymi pragniemy stworzyć w tym roku niesamowite wakacyjne obozy językowe dla naszej młodzieży.

Przez cały rok szkolny w Smart Academy of English naucza się języka angielskiego. Nasi uczniowie to już hiszpańskie maluchy w wieku od 3 lat. Jeszcze dobrze nie mówią po hiszpańsku a już śpiewają z nami po angielsku! Szkoła zapełniona jest maluszkami, ale także dziećmi od 7 do 14 lat i młodzieżą. Coraz większe zainteresowanie angielskim zauważamy także w grupie studentów, którzy borykają się z egzaminami Trinity i Cambridge oraz wśród osób dorosłych, które zdały sobie sprawę, że bez znajomości języka angielskiego nie można ubiegać się o dobrą pracę, nie można spokojnie podróżować po świecie czy zawierać międzynarodowych znajomości.

akademia hiszpanskiegoakademia angielskiego

Lyceum Español przez cały rok zajmuje się nauczaniem języka hiszpańskiego w domach i szkołach. Dysponuje najlepszymi nauczycielami języka hiszpańskiego na Costa del Sol. Nauczamy głównie całe rodziny, które lubią komfort i wygodę. Przygotowujemy dla nich piękne luksusowe apartamenty nad samym morzem, rezerwujemy wycieczki i dajemy bardzo dobrej jakości prywatne kursy języka hiszpańskiego.

Summer camps w naszej angielsko-hiszpańskiej szkole

Jaki jest nasz plan na wakacje? Chcielibyśmy zorganizować Twojemu dziecku fajne wakacje. Podczas naszego summer camp w Maladze Twoje dziecko będzie w otoczeniu młodzieży w tym samym wieku. Pomagamy w rezerwacji lotów, organizujemy ubezpieczenie podróżne, odbieramy z lotniska! Już w Maladze będzie czekać na każde dziecko hiszpańska rodzina goszcząca. Wszystkie rodziny mieszkają stosunkowo blisko szkoły. Nie mniej jednak zawsze będziemy w pogotowiu pilnie kontrolując czy każdego dnia każde dziecko dotarło do szkoły. Dzieci będą miały zagwarantowane pełne wyżywienie, czyli śniadania, obiady i kolacje. U każdej rodziny goszczącej będą przebywać dwie lub trzy osoby z naszej szkoły i dzięki temu dzieci będą czuły się pewniej.

Codziennie rano od godziny 9:00 dzieci będą uczestniczyć w dwóch blokach językowych : angielskim i hiszpańskim. Każdy blok jest prowadzony przez dwóch nauczycieli i będą to rodowici Anglicy i Hiszpanie.  Są oni bardzo dobrze przygotowani pod względem pedagogicznym i oczywiście językowym.

Popołudniami wraz z nauczycielami i opiekunami grup będziemy podziwiać piękno Malagii i Andaluzji. Nie zabraknie atrakcji kulturalnych, kulinarnych, sportowych i śpiewów i tańców!

Największym atutem obozu językowego w Maladze będzie ciągła wymiana kulturalna i językowa. Dzieci będą miały okazję poznania angielskiej i hiszpańskiej młodzieży. Jesteśmy pewni, że stworzą się tutaj niezwykła przyjaźnie na całe życie.