Wakacyjny kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Zapraszamy indywidualnych studentów oraz szkolne grupy z Polski do przyjazdu do Hiszpanii na kurs języka hiszpańskiego. Pracujemy z najlepszymi szkołami języka hiszpańskiego w Alicante, Barcelonie, Madrycie, Maladze, Granadzie, Salamance, Sewilli i Walencji. Hiszpania czeka na Was!

Link
Wakacyjny Kurs Hiszpańskiego w Maladze

Wakacyjny Kurs Hiszpańskiego w Maladze

Szkoła znajduje się w bardzo ładnej okolicy, a nasze rodziny mieszkają blisko morza, przystanków autobusowych i szkoły.
Link
Wakacyjny Kurs Hiszpańskiego w Madrycie

Wakacyjny Kurs Hiszpańskiego w Madrycie

Zapraszamy studentów indywidualnych na wakacyjny kurs hiszpańskiego do Madrytu. Każdy w wieku od 16 roku życia może wziąć w nim udział.
Link
Wakacyjny Kurs Hiszpańskiego w Alicante

Wakacyjny Kurs Hiszpańskiego w Alicante

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjnego obozu języka hiszpańskiego w Alicante. Do wyboru tygodniowy lub dwutygodniowy wakacyjny kurs języka hiszpańskiego.
Link
KURS PRZYGOTOWUJąCY DO DELE

KURS PRZYGOTOWUJąCY DO DELE

Wszystkie nasze szkoły są akredytowane przez Instituto Cervantes. Reprezentują one najwyższe standardy nauczania języka hiszpańskiego. Jednym z kursów, które oferujemy jest ten przygotowujący do egzaminu DELE.
Link
ELE KURS HISZPAńSKIEGO DLA NAUCZYCIELI

ELE KURS HISZPAńSKIEGO DLA NAUCZYCIELI

Oferujemy szeroki wybór kursów dla nauczycieli w wielu hiszpańskich miastach. Kursy będą prowadzone przez rodowitych hiszpanów i bardzo dobrych nauczycieli.
Link
Wakacyjny Kurs Hiszpańskiego w Walencji

Wakacyjny Kurs Hiszpańskiego w Walencji

Walencja to piękne miasto i ma dużo do zaoferowania. Oprócz kursu hiszpańskiego, młodzież spędzi tutaj miło czas i wraz z nauczycielami pozwiedza okolice Walencji.
MALAGA

Kurs Hiszpańskiego w Hiszpanii dla każdego!

Nie liczy się wiek, liczą się chęci…

Pracujemy z najlepszymi szkołami języka hiszpańskiego na terenie Hiszpanii. Są to szkoły z tradycją i bardzo dobrze rozwiniętą metodologią nauczania. Wszystkie łączy bardzo dobra jakość potwierdzona przez Instytut Cervantesa. Malaga słynie z naszych szkolnych wycieczek językowych i wakacyjnych obozów, ale także z kursów dla dorosłych. W lecie najmłodsi uczniowie mają specjalną ofertę i tworzy się dla nich oddzielne grupy językowe  i wiekowe 13-18 lat. Pozostali uczniowie 18+ bardzo dobrze integrują się. W szkole razem uczą się osoby w różnym wieku. Przez cały rok panuje tutaj niepowtarzalna atmosfera. Codziennie tworzą się tutaj nowe znajomości i przyjaźnie na wiele lat. Wszystko dzięki chęci nauki języka hiszpańskiego.

Nauka Hiszpanskiego w Maladze

Wakacje z językiem hiszpańskim w Hiszpanii!

Drogi rodzicu zafunduj swojemu dziecku niesamowitą przygodę w Hiszpanii. Reprezentujemy najlepsze szkoły języka hiszpańskiego na terenie całej Hiszpanii. W miesiącach letnich przylatują do nas setki młodych ludzi w przedziale wiekowym od 16 do 30 lat. Organizujemy dla nich, dostosowane do poziomu znajomości języka hiszpańskiego, kursy językowe, zakwaterowanie blisko szkoły oraz ciekawy i intensywny program kulturalny. Wybierz miasto i daty kursu dla młodzieży już teraz!

Znajdziesz nas w sieci

KONTAKT

 

Telefon

+34 644867521

Formularz zgłoszeniowy

  • DD slash MM slash YYYY
  • DD slash MM slash YYYY