WAKACYJNE MIĘDZYNARODOWE OBOZY JĘZYKOWE

Komu dedykujemy Wakacyjne Obozy Językowe w Hiszpanii?

Wybierz spośród 8 różnych miejsc docelowych naszych wakacyjnych obozów językowych. Co możemy zaoferować Twojemu dziecku? Kurs języka angielskiego lub hiszpańskiego z mieszkaniem w naszej rezydencji, kurs języka angielskiego lub hiszpańskiego z masą atrakcji z zakwaterowaniem u hiszpańskiej rodziny lub jeśli drogi rodzicu planujesz przyjazd z dzieckiem, możemy Tobie zaproponować sam kurs lub obozowanie z nami w ciągu dnia. Możesz codziennie odbierać swoje dziecko i przywozić do nas z rana na zajęcia. Kurs języka hiszpańskiego lub angielskiego ma miejsce zawsze z rana od godziny 9.00h i składa się z 4 lekcji dziennie. Po zajęciach językowych mają miejsce dodatkowe warsztaty, w których biorą udział dzieci i młodzież z Hiszpanii i z różnych zakątków świata. Oferujemy różnorodne warsztaty. Od robotyki po kreatywność, zajęcia przygotowujące do wystąpień publicznych, przedsiębiorczość, warsztaty tańca nowoczesnego, jogi czy teatru -tutaj zawsze jest co robić! Wybierz spośród wielu opcjonalnych sportów: piłka nożna, tenis, tenis stołowy, golf, jazda konna, pływanie, żeglarstwo i sporty wodne. Poza zajęciami uczniowie mogą ćwiczyć swoje nowe umiejętności językowe z hiszpańskimi przyjaciółmi. Nasze obozy łączą atrakcyjne lokalizacje z efektywną metodologią nauczania, pracą nad konkretnymi projektami, współdziałaniem w międzynarodowej grupie. Do tego proponujemy mnóstwo warsztatów i wyjść kulturalnych, które gwarantują poznanie nowych hiszpańskich miast i zbliżenie do hiszpańskiej kultury.

Z czego skorzysta Twoje dziecko na obozie?

Proponujemy Państwu udział swojego dziecka w jedynym i prawdziwym obozie językowym w Hiszpanii. Tutaj Twoje dziecko będzie cały czas pod kontrolą nauczycieli i wychowawców. Zajęcia językowe i kulturalne trwają bowiem przez cały dzień od 9.00h do 22.00h. Oto, czego Twoje dzieci mogą oczekiwać od naszych wakacyjnych obozów letnich w Hiszpanii:
Rozpoczną ekscytującą i niepowtarzalną przygodę w Hiszpanii.
Będą uczyć się hiszpańskiego lub angielskiego w szybki i przyjemny sposób dzięki naszej innowacyjnej metodologii nauczania bazującej na pracy przy określonych projektach.
Poznawanie Hiszpanii poprzez dzielenie się wakacyjnym doświadczeniem z 60% hiszpańskich obozowiczów, którzy będą brali udział w kursie języka angielskiego. Od godziny 13.00 będą także uczestniczyć w tych samych warsztatach i zajęciach kulturalnych. Integracja młodzieży międzynarodowej z Hiszpanami będzie miała miejsce codziennie od godziny 14.00.
Poznają nowych przyjaciół z całego świata. Studenci reprezentujący ponad 80 narodowości co roku przyjeżdżają na nasze obozy językowe do Hiszpanii!
Aktywnywnie  i produktywnie spędzą lato w Hiszpanii, korzystając z pięknej pogody, ciepłego morza, pięknych widoków i krajobrazów.
Odwiedź nowe miejsca. Każdego lata organizujemy ponad 50 różnych wycieczek!
Zapewniamy bezpieczny i zdrowy obóz. Całodobowy nadzór nauczycieli i opiekunów!
Pyszne dania kuchni śródziemnomorskiej.

Wakacyjne Obozy z Hiszpańskim w Hiszpanii dla dzieci 5-17 lat

Doświadczenie nauczyło nas, że istnieją trzy podstawowe filary zaufania. Rodzice muszą mieć pewność, że zostawiają swoje dzieci w dobrych rękach.

1. Wybierz miejsce, które jest w 100% bezpieczne dla twoich dzieci.
2. Ważne jest, aby nauczyć się języka, ale ważne jest również, aby dobrze się bawić i zdobyć doświadczenie w innym obcym kraju.
3. Zapewniamy stałą komunikację z rodzicami podczas organizacji podróży, podczas pobytu dziecka za granicą i po powrocie do swoich krajów! Z nami nie będziesz miał wątpliwości i stresu!
4. W Linguiter będziesz pewny, spokojny i zrównoważony! Organizujemy programy dla nieletnich tylko w akredytowanych szkołach oraz w starannie wybranych miejscach, które dobrze znamy i polecamy. Dzięki ciągłej komunikacji i dobremu systemowi organizacyjnemu nasi klienci są bezpieczni!

Hiszpański czy Angielski?

Tutaj Twoje dziecko spotka się z hiszpańskimi studentami i ze studentami międzynarodowymi z całego świata. Istnieje możliwość wyboru kursu hiszpańskiego lub angielskiego. Rano wszyscy uczestnicy będą brać udział w kursie językowym. Nasze wakacyjne kursy językowe są organizowane w godzinach rannych i składają się z 20 lekcji w tygodniu, z 4 lekcji dziennie, od poniedziałku do piątku. Każda lekcja trwa 45 minut, a my ustalamy maksymalnie 14 uczniów w grupie językowej. Możesz wybrać różne miejsca docelowe w Hiszpanii: wakacyjny obóz w Barcelonie, wakacyjny obóz w Madrycie, wakacyjny obóz w Maladze, wakacyjny obóz w Marbelli, wakacyjny obóz w Salamance i wakacyjny letni w Walencji.

angielski i hiszpanski oboz jezykowy hiszpania
summer camp for kids in spain
wakacyjny oboz jezykowy dla dzieci hiszpania

Wakacyjne Kursy dla dzieci Hiszpania

Wakacyjny Kurs Hiszpańskiego w Hiszpanii

 • Dostępny we wszystkich proponowanych przez nas miastach,
 • Łącznie 20 lekcji tygodniowo podzielonych na 4 lekcje dziennie od poniedziałku do piątku.
 • Każda lekcja potrwa 45 minut.
 • Maksymalnie 14 uczniów w klasie.
 • Program jest starannie zaprojektowany i kładzie nacisk na komunikację, dzięki czemu uczniowie mogą w pełni zastosować to, czego się uczą, rozmawiając z przyjaciółmi przez resztę dnia.

Wakacyjny Kurs Angielskiego w Hiszpanii

 • Kursy angielskiego dostępne na wszystkich naszych obozach letnich.
 • Łącznie 20 lekcji tygodniowo podzielonych na 4 lekcje dziennie od poniedziałku do piątku.
 • Każda lekcja potrwa 45 minut.
 • Maksymalnie 14 uczniów w klasie.
 • Program jest starannie zaprojektowany i kładzie nacisk na komunikację, dzięki czemu uczniowie mogą w pełni korzystać z wiedzy i zastosować umiejętności,  rozmawiając z przyjaciółmi przez resztę dnia.
 • Hiszpanie i studenci zagraniczni są rozddzieleni tylko podczas zajęć językowych; spędzają razem całe popołudnia.

FORMY POBYTU NA OBOZIE WAKACYJNYM W HISZPANII

Twoje dziecko może zamieszkać w naszej rezydencji przy szkole. Wówczas przez caly czas będzie przebywać na terenie obozu i pozostanie pod stałą opieką nauczycieli i monitorów. Może opcja nauki i zabawy w ciągu dnia i życia z hiszpańską rodziną byłaby lepsza? Pracujemy z zaufanymi hiszpańskimi rodzinami. Dzieci są dowożone do szkoły i odwożone do hiszpańskiego domu. Jeśli drogi rodzicu planujesz przyjechać z dzieckiem do Hiszpanii by także wykorzystać wakacje, wówczas możemy zapisać Twoje dziecko na sam kurs języka angielskiego lub hiszpańskiego lub na dzienny program, który trwa od 9.00 do 22.00h.
Pobyt w rezydencji daje możliwość wszystkim obozowiczom wspólnego przeżywania obozu. Obozowicze są bowiem razem przez 24h na dobę. Uczą się, spędzają stale czas razem, bawią się, biorą udział w warsztatach, spożywają wspólnie śniadania, obiady i kolacje.

1. Pobyt w rezydencji

Pobyt w rezydencji daje możliwość wszystkim obozowiczom wspólnego przeżywania obozu. Obozowicze są bowiem razem przez 24h na dobę. Uczą się, spędzają stale czas razem, bawią się, biorą udział w warsztatach, spożywają wspólnie śniadania, obiady i kolacje.
zakwaterowanie u rodzin wakacyjne obozy dla dzieci hiszpania

2. Hiszpańskie rodziny goszczące

Uczniowie w wieku 14 lat i starsi mogą zostać członkami hiszpańskiej rodziny w ramach naszego programu zakwaterowania. Jest to doskonała propozycja dla studentów, którzy są zainteresowani prawdziwie autentycznym doświadczeniem hiszpańskim. Co obejmuje: zajęcia rekreacyjne, 3 posiłki w cenie, całodobowy nadzór, warsztaty, nauka oparta na projektach, sport…
wakacyjny oboz jezykowy hiszpania

3. Dzienny pobyt na obozie

Ten letni program obejmuje udział w zajęciach językowych, a także warsztaty lub zajęcia sportowe, które odbywają się przed obiadem. Harmonogram: od 9:15 do 12:30. Można dodatkowo zapisać się na popołudniowe warsztaty i zajęcia.

Różne typy warsztatów i zajęć kulturowo rekreacyjnych

Program Zajęć Hiszpania

Wakacyjny Program

Po porannych lekcjach języka angielskiego lub hiszpańskiego, popołudnia i wieczory są przepełnione różnymi zajęciami, zaprojektowanymi z myślą o wieku dzieci i rozwoju językowym! Program zajęć dodatkowych obozu wakacyjnego w Hiszpanii dzielimy na trzy kategorie: zajęcia rekreacyjne, warsztaty kulturalne i wyjazdy obozowe. Biorąc udział w tak wielu różnych warsztatach, obozowicze nigdy nie przestają się dobrze bawić, co najważniejsze w międzynarodowym środowisku z dziećmi z całego świata w tym samym wieku.

 • wakacyjny_oboz_jezykowy_madryt
 • wakacyjny oboz jezykowy barcelona
 • wakacyjny_kurs_hiszpanskiego_malaga_ulice
 • wakacyjny_oboz_jezykowy_walencja_projekt
 • wakacyjny oboz jezykowy Barcelona

Dlaczego Linguiter?

Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas ważny i traktujemy jego potrzeby indywidualnie. Od samego początku staramy się dobrać odpowiednie miasto, szkołę językową i hiszpańską rodzinę. 

Akredytacje Cervantesa

Wszystkie szkoły posiadają certyfikat Instituto Cervantes. Są to szkoły, które mają duże doświadczenie i rewelacyjne metody nauczania języka hiszpańskiego.

Małe grupy

Zawsze przed przylotem do Hiszpanii lub w pierwszy poniedziałek każdy uczeń napisze test sprawdzający poziom języka hiszpańskiego. Na jego podstawie zostanie wybrana najbardziej odpowiednia grupa językowa, której będzie max. 8-10 uczniów. 

MóWISZY TYLKO PO HISZPAńSKU

Podczas zajęć języka hiszpańskiego nauczyciele mówią tylko i wyłącznie po hiszpańsku. 90% zajęć to aktywna komunikacja w języku hiszpańskim. Dzięki temu szybko zauważysz postępy!

Doświadczona ekipa

Jesteśmy ekipą młodych ludzi. Każdy z nas mówi biegle w przynajmniej dwóch językach obcych. Mieszkaliśmy, uczyliśmy się i pracowaliśmy w różnych krajach w Europie. Zawsze staramy się poznać i zrozumieć potrzeby klientów, z którymi się identyfikujemy.

Przyjazne miasta

Oferujemy kursy w przyjaznych miastach Hiszpanii. Do każdego z naszych miast docelowych możesz dotrzeć z Polski bezpośredio liniami Ryanair, Wizzair, Norwegian, Vuelin, Iberia. Każde miasto jest inne i oferuje, coś innego. 

Mów, myśl i czuj!

To nasze hasło przewodnie. Zorganizujemy Tobie wyjazd do Hiszpanii i kładziemy nacisk na doświadczenie i przygodę. Tutaj będziesz codziennie mieć do czynienia z kulturą Hiszpanii i o to nam właśnie chodzi!

Międzynarodowe środowisko

Do każdej z naszych szkół języka hiszpańskiego przylatują ludzie z całego świata. W jednej grupie możesz znaleźć się z Niemcami, Francuzami, Włochami, Japończykami i Koreańczykami…

INTERESUJACE INFORMACJE

Daty kursów

Sprawdź daty na stronach poszczególnych miast obozów językowych w Hiszpanii.

Poziom hiszpańskiego

Pierwszego dnia w szkole sprawdzimy poziom języka hiszpańskiego Twojego dziecka i stworzymy dla niego odpowiednią grupę.

Godziny zajęć

Kurs języka hiszpańskiego odbywa się zawsze w godzinach rannych od 9.00 do 13.00, następnie wszystkie dzieci razem jedzą lunch i udają się na dodatkowe zajęcia kulturalne, które kończą się o godzinie 21.00.

Długość kursu

Proponujemy obozy językowe, które trwają 2 tygodnie. Istnieje możliwość zarezerwowania dłuższego pobytu w Hiszpanii.

Popołudniowy klub

Popołudnia na naszych obozach wypełnione są wieloma atrakcjami. Każdy zostanie zaangażowany do udziału w odpowienim projekcie. Tutaj nikt nie będzie się nudzić. Zajęcia będą trwały od godziny 14.00 do 21.00h.

Małe grupy

Pierwszego dnia nauczyciele przydzielą dzieci do odpowiednich grup językowych na podstawie wyników testów języka angielskiego lub hiszpańskiego. Dzieci będą pracować w szkole metodą projektów. W każdej grupie projektowej znajdzie się max. 14 uczniów.

Zajęcia dodatkowe

Wszystkie zajęcia dodatkowe są zaprojektowane z myślą o naszych uczniach i ich potrzebach. Każdy uczestnik kursu będzie zaangażowany w różne projekty i zabawy. Nikt nie będzie się nudzić. Każdy znajdzie tutaj swoją grupkę przyjaciół, z ktorymi będzie aktywnie spędzać czas w Hiszpanii.

Certyfikaty

Istnieją dwa rodzaje certyfikatów dostarczanych przez naszą szkołę: certyfikaty obecności i osiągnięć. Zaświadczenie o obecności jest przekazywane każdemu uczniowi pod koniec kursu, pod warunkiem, że uczęszczał on co najmniej w 80% zajęć. Możemy przygotować Ciebie także do egzaminu DELE i wówczas otrzymasz oficjalny certyfikat.

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  Katarzyna P.
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  Iwona K.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  Iwona K.
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  Agnieszka S.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Zygmunt B.
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  Iwona K.
  rodzic 

 • Szkoła w Madrycie jest wyjątkowa pod względem panującej w niej bardzo przyjaznej atmosfery, którą tworzą wspaniali profesorzy. Lekcje są na wysokim poziomie. Materiały i książki bardzo dobre. Dużo jest organizowanych zajęć dodatkowych jak np. zwiedzanie miasta, udział w różnego rodzaju imprezach, czy wspólne wycieczki. Profesorzy zawsze służą swoją pomocą. Apartamenty są bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Polecam tę szkołę każdemu. Dziękuję agencji Linguiter za zorganizowanie mi tej niezwykłej przygody!

  Marta R.
  uczennica 

 • Sewilla to przepiękne miasto! Dużo zwiedziłam i sporo się nauczyłam. Super szkoła! Bardzo malutka w samym centrum miasta, ale bardzo dobra. W grupie miałam jedynie 5 osób i dzięki temu lekcje były bardzo intensywne. Niesamowici nauczyciele, którzy wyjaśnią każdą wątpliwośc i pomogą w każdej sytuacji.  Szkoła oferuje także zajęcia pozalekcyjne jak wyjścia do muzeum, knajp czy barów w celu poznania kultury hiszpańskiej. Można również brac udział w wycieczkach do pobliskich miast czy wsi. Jak dla mnie Sewilla była idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego. . W przyszłym roku sprawdzę Granade:) Linguiter, dzięki za wszystko!

  Agata P.
  uczennica 

 • Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mówiłem o wiele lepiej. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.

  Kasia O.
  uczennica 

 • Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę.

  Tomasz A.
  uczeń

 • Córka 13 lat samodzielnie wyjechała w lipcu na dwutygodniowy wakacyjny obóz językowy do Malagi i wróciła do domu bardzo zadowolona i trochę rozczarowana, że obóz trwał jedynie 2 tygodnie. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku z chęcią pojedzie do Malagi na 4 tygodnie. Dziękujemy agencji Linguiter za zorganizowanie dobrego kursu języka hiszpańskiego z dziećmi w podobnym w wieku i z różnych zakątków świata, za zakwaterowanie Oli u fajnej hiszpańskiej rodziny, która dbała o Olę podczas pobytu i za masę atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, które miały miejsce praktycznie przez cały czas od rana do późnego wieczora. Dodam, że córka była codziennie dowożona do szkoły i odwożona wieczorem do hiszpańskiego domu. Fakt, że Dominika Adamska ( organizator) jest na miejscu w Maladze to dodatkowy plus. Dzięki temu, byliśmy bardziej spokojni podczas pobytu Oli w Maladze i wiedzieliśmy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na asystę p. Dominiki. Bardzo dziękuje Pani Dominice , osobie życzliwej, profesjonalnej i całkowicie oddanej podopiecznym za pomoc, cierpliwość, wielkie zaangażowanie. Dzięki Pani Dominice czuliśmy, że nasza córka jest w dobrych rękach i że jest bezpieczna. Polecam wakacje z Linguiter wszystkim rodzicom dzieci w wieku 13-14 lat. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  Katarzyna P.
  mama naszej uczennicy

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339