Szkolna Wycieczka do Hiszpanii 2017

Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym

Mamy nadzieję, że szczęśliwie się rozpoczął dla wszystkich Państwa nowy rok szkolny. Jak zwykle na początku września kontaktujemy się z Państwem w celu poinformowania o naszych szkolnych programach wycieczek edukacyjno-językowo- turystycznych do Hiszpanii. Przypominamy, że zajmujemy się organizacją kursów języka hiszpańskiego w wielu miastach na terenie Hiszpanii.  Jesteśmy w Alicante, Barcelonie, Madrycie, Maladze, Granadzie, Salamance, Sewilli i Walencji.

NASZE SZKOŁY W HISZPANII

Nasze szkoły to kameralne, rodzinne akademie języka hiszpańskiego, gdzie uczą rodowici Hiszpanie, którzy ukończyli filologię hiszpańską i specjalizację nauczania języka hiszpańskiego jako obcego. Wszystkie nasze szkoły posiadają adkredytacje najważniejszych hiszpańskich instytucji państwowych takich jak na przykład Instytuto Cervatnes.

Program kursu języka hiszpańskiego będzie skonsultowany wcześniej z nauczycielem języka hiszpańskiego z Polski. Sam kurs będzie połączony z bogatym programem kulturalnym, który ma na celu poszerzenie wiedzy uczniów na temat Hiszpanii. Wszyscy uczestnicy będą mieszkać u hiszpańskich rodzin goszczących, co sprawi, że język hiszpański będzie obecny także w miejscu zakwaterowania.