Kurs Hiszpańskiego w Hiszpanii dla dzieci i młodzieży

Pozwól swoim dzieciom uczyć się hiszpańskiego w Hiszpanii podczas letnich wakacji!

Pozwól swoim dzieciom cieszyć się latem w Hiszpanii! Każdego lata organizujemy obozy letnie dla dzieci i młodzieży w wieku 5-17 lat. Wszyscy nasi uczniowie uczestniczą w intensywnym kursie języka hiszpańskiego oraz w ciekawym i intensywnym programie kulturowym, który trwa codziennie od godziny 14.00 do 21.00. Wszyscy spędzamy super czas w Hiszpanii podczas kursu językowego i oprócz nauki, świetnie się tutaj bawimy!

Wakacyjne Kursy Hiszpańskiego dla Juniorów 14-18 lat

Wakacyjne Kursy Języka Hiszpańskiego dla Młodzieży

Najlepsze Akredytowane Szkoły Języka Hiszpańskiego w Hiszpanii

Dla kogo są przeznaczone te kursy ?

Nasz Wakacyjny Program Językowy dla Juniorów. Program przeznaczony jest dla uczniów w wieku 14-17 lat, którzy chcą zobaczyć świat i przeżyć niezapomniane wakacje w Hiszpanii. Program nie jest tak intensywny, jak podczas obozów językowych. Tutaj możesz zdecydować, czy chcesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach, czy wolisz zostać w domu i studiować, obejrzeć film z hiszpańską rodziną lub po prostu odpocząć i nic nie robić. Będziesz mieć więcej wolności, ale mimo to pozostaniesz pod naszą kontrolą. Jesteśmy odpowiedzialni za Ciebie, a my upewnimy się, że jesteś bezpieczny i wygodny.

Korzyści Programu Językowego dla Juniorów!

Nasz dynamiczny i w pełni nadzorowany program obejmuje wszystko: uczniowie wezmą lekcje hiszpańskiego, otrzymają zakwaterowanie z pełnym lub niepełnym wyżywieniem i będą chcieli zaangażować się w ekscytujące zajęcia kulturalne. Wybierz jedną z czterech destynacji w Hiszpanii i wyślij swoje dzieci na przygodową przygodę w języku hiszpańskim.

Nasze szkoły języka hiszpańskiego
na terenie Hiszpanii

Nasze szkoły

Pracujemy z najlepszymi szkołami języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Są to prywatne szkoły, które specjalizują się w nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego. W większości istnieją od ponad 2o lat i są akredytowane przez Instituto Cervantes. Co je charakteryzuje? Kameralność, spersonalizowana opieka nad studentami, których wysyłamy do Hiszpanii, małe grupy językowe, dopracowana metodologia, duże doświadczenie, dobry kontakt nauczycieli z dziećmi i młodzieżą. Zapraszamy do udziału w naszych wakacyjnych kursach dla juniorów w wieku 14-18 lat. Pracujemy także z dziećmi i młodzieżą, które nigdy nie uczyły się Hiszpańskiego. W każdy poniedziałek lipca i sierpnia otwieramy grupy na wszystkich poziomach od zerowego po zaawansowany.

Nasze kursy języka hiszpańskiego
na terenie Hiszpanii

Nasze kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Każdego dnia Twoje dziecko skupi się na innym zagadnienu i temacie, nad strukturami gramatycznymi, słownictwem, zawsze w oparciu o harmonogram stworzony przez nauczyciela i przy wykorzystaniu profesjonalnej, pedagogicznej wiedzy. Nasze szkoły posidają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego i są sprawdzane przez jednostki szkolnictwa do tego przeznaczone. Gwarantujemy nowoczesną metodologię nauczania, dostosowaną do wieku dzieci i młodzieży. Nauczyciele, którzy uczą w naszych szkołach są w różnym wieku, ale wszyscy są dostkonale przygotowani do nauczania języka hiszpańskiego jako obcego. Wszyscy mają przygodotwanie pedagogiczne i doskonały kontakt z naszymi uczniami. W okresie wakacyjnym do naszych szkół przyjeżdża zazwyczaj młodzież w grupach szkolnych z nauczycielami lub indywidualnie. Poznasz tutaj młodych ludzi z całego świata. Kursy zaczynają się w godzinach rannych lub popołudniami i są to intensywne kursy, które składają się z 20 lekcji w tygodniu od pon. do pt. W naszej ofercie oferujemy kursy hiszpańskiego dla juniorów w Alicante, Madrycie, Maladze i Walencji.

Naszym młodym uczniom oferujemy
zakwaterowanie na terenie Hiszpanii

Zakwaterowanie w Hiszpanii

HISZPAŃSKIE RODZINY GOSZCZĄCE

Uczniowie w wieku 14 lat i starsi mogą zostać członkami hiszpańskiej rodziny w ramach naszego programu zakwaterowania. Jest to doskonała opcja dla studentów, którzy są zainteresowani skorzystaniem z opcji zamieszkania u hiszpańskiej rodziny i zbliżenia się w ten sposób do hiszpańskiej kulutry i języka. Wszystkie nasze entuzjastyczne rodziny są starannie wybierane i sprawdzane. Członkowie rodziny są kulturalni, opiekuńczy, mają podobne wartości do naszych, rodzinki są przyjacielskie, przyjazne i pełne pasji.  Pomagają naszym uczniom miło spędzić czas podczas wakacyjnego obozu językowego w Hiszpanii. Co obejmują nasze obozy: zajęcia rekreacyjne, 3 posiłki w cenie, całodobowy nadzór, warsztaty, nauczanie oparte na projekcie, sport

wakacyjne kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

#NAUKA I ZABAWA

Kursy dla dzieci i młodzieży to przyjmne z pożyteczym.

Każdego dnia Twoje dziecko skupi się na innym zagadnienu i temacie nad strukturami słownictwem, zawsze w oparciu o harmonogram stworzony przez nauczyciela i przy wykorzystaniu profesjionalnej pedagogicznej wiedzy. Oprócz kursu w programie dla młodzieży są zawarte liczne atrakcje takie jak na przykład wizyty w muzeach, zwiedzanie miast, gry i zabawy na plazy, karaoke, seanse filmowe itp. 

Wakacyjne Kursy Hiszpańskiego dla Juniorów

WAKACYJNE OBOZY
DLA
DZIECI I MŁODZIEżY

Linguiter organizuje wakacyjne obozy językowe w wybranych szkołach językowych w Hiszpanii. Daj swojemu dziecku niesamowitą szansnę na przeżycie niezwykłej przygody w Hiszpanii. Twoje dziecko podszkoli język hiszpański, pozna nowe państwo i jego kulturę, pozna kolegów w swoim wieku z całego świata i nawiąże nowe przyjaźnie, które bedą trwały latami. W cenach naszych obozów są zawarte intensywne kursy języka hiszpańskiego wraz z cenami zapisów i materiałów, zakwaterowanie u hiszpańskich rodzin goszczących z pełnym lub niepełnym wyżywieniem.  Ten pomysł jest innowacyjny. Tworzymy faktyczny obóz językowy. Przey cały czas będziemy porozumiewać się po angielsku i hiszpańsku. Oczywiście nie będziemy siedzieć całymi dniami nad książkami w ławkach szkolnych. Wręcz przeciwnie! Nasz pomysł na naukę języków to tak zwana #directmethod! 

Doświadczenie nauczyło nas, że istnieją trzy podstawowe filary zaufania. Rodzice muszą mieć pewność, że zostawiają swoje dzieci w dobrych rękach.

1. Wybierz miejsce, które jest w 100% bezpieczne dla twoich dzieci.
2. Ważne jest, aby nauczyć się języka, ale ważne jest również, aby dobrze się bawić i zdobyć doświadczenie w innym obcym kraju.
3. Zapewniamy stałą komunikację z rodzicami podczas organizacji podróży, podczas pobytu dziecka za granicą i po powrocie do swoich krajów! Z nami nie będziesz miał wątpliwości i stresu!
4. W Linguiter będziesz pewny, spokojny i zrównoważony! Organizujemy programy dla nieletnich tylko w akredytowanych szkołach oraz w starannie wybranych miejscach, które dobrze znamy i polecamy. Dzięki ciągłej komunikacji i dobremu systemowi organizacyjnemu nasi klienci są bezpieczni!

Nadal masz wątpliwości?

 • Serdecznie polecam Linquiter. Córka wróciła z wyjazdu bardzo zadowolona. Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za organizację i opiekę Do zobaczenia za rok?

  Katarzyna P.
  rodzic naszej uczennicy

 • Pani Dominika Adamska dała z siebie 1000%! Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.

  Iwona K.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Jak raz pojedziesz, będziesz chciał wrócić. Syn wrócił z Malagi bardzo zadowolony. I od razu powiedział, że za rok też chciałby jechać. Trafił do grupy 3-osobowej, więc praktycznie były to lekcje indywidualne. Świetni, zaangażowani nauczyciele , super atmosfera. Niezapomniane wakacje. Szkoła świetnie zorganizowana. Doskonały kontakt przed i w trakcie wyjazdu o każdej porze. Pani Dominika i Laura wyjaśniają najmniejszą wątpliwość błyskawicznie odpowiadając na e-maile czy sms-y. I dbają o każdy szczegół w trakcie pobytu. Zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Dziękujemy.

  Iwona K.
  rodzic jednego z uczniów

 • Wspaniale zorganizowany wyjazd językowy dla uczniów naszej szkoły. Pani Dominika dołożyła wszelkich starań by był to niezapomniany tydzień. Wszystko było dopieszczone jak tylko się da. Rzetelna szkoła języka hiszpańskiego blisko morza, starannie dobrane rodziny goszczące uczniów, bogaty program zajęć dodatkowych. Przewidywałam, że inne oferty nie równają się tej ofercie jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wróciliśmy do Polski pełni pozytywnych emocji i doświadczeń – CHCEMY WIĘCEJ! Uczniowie pomimo początkowego strachu czy sobie poradzą, nabrali dużo pewności siebie i są dumni, że tak dobrze się odnaleźli w hiszpańskiej rzeczywistości. Kurs w szkole był prowadzony tak ciekawie, że nikt nie narzekał na to, że parę godzin dziennie musiał przebywać w szkole wielkim plusem są lekcje praktyczne, poza salą lekcyjną: wspólne gotowanie paelli wraz z konsumpcją czy wyjście na pobliski targ i realizowanie tam wyznaczonych zadań. Szkoła ma również wyznaczone miejsce na lekcje na świeżym powietrzu, na patio przy basenie. Nauczyciele ze świetnym podejściem do młodzieży, potrafiący przyciągnąć uwagę, zaangażować uczniów i przekazać wiedzę . Polecam całym sercem!

  Agnieszka S.
  nauczyciel języka hiszpańskiego

 • Doskonała organizacja , idealny kontakt z polskojęzycznym pracownikiem czyli Panią Zosią , zadowolenie dziecka z pobytu zakwaterowania i zajęć szkolnych.

  Zygmunt B.
  rodzic 

 • Syn, lat 12 samodzielnie poleciał do Malagi na obóz. Zatem do wszystkich małoletnich rodziców-opieka ze strony Organizatora oprócz profesjonalizmu, wykazała się ogromnym pokładem cierpliwości w stosunku do nas, rodziców oraz sercem, opciekunczoscia wobec mojego syna. Kuba juz tęskni i za Panią Zosia (Dominiką), Carmen, u której mieszkał oraz za kolegami z całego świata. Z pewnością za rok sie spotkamy. Z czystym sercem polecam i dziękuje.

  Iwona K.
  rodzic 

 • Szkoła w Madrycie jest wyjątkowa pod względem panującej w niej bardzo przyjaznej atmosfery, którą tworzą wspaniali profesorzy. Lekcje są na wysokim poziomie. Materiały i książki bardzo dobre. Dużo jest organizowanych zajęć dodatkowych jak np. zwiedzanie miasta, udział w różnego rodzaju imprezach, czy wspólne wycieczki. Profesorzy zawsze służą swoją pomocą. Apartamenty są bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Polecam tę szkołę każdemu. Dziękuję agencji Linguiter za zorganizowanie mi tej niezwykłej przygody!

  Marta R.
  uczennica 

 • Sewilla to przepiękne miasto! Dużo zwiedziłam i sporo się nauczyłam. Super szkoła! Bardzo malutka w samym centrum miasta, ale bardzo dobra. W grupie miałam jedynie 5 osób i dzięki temu lekcje były bardzo intensywne. Niesamowici nauczyciele, którzy wyjaśnią każdą wątpliwośc i pomogą w każdej sytuacji.  Szkoła oferuje także zajęcia pozalekcyjne jak wyjścia do muzeum, knajp czy barów w celu poznania kultury hiszpańskiej. Można również brac udział w wycieczkach do pobliskich miast czy wsi. Jak dla mnie Sewilla była idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego. . W przyszłym roku sprawdzę Granade:) Linguiter, dzięki za wszystko!

  Agata P.
  uczennica 

 • Polecam agencję Linguiter i szkołę w Maladze! Dobry kontakt nauczyciela ze studentem. Lekcje w małych grupach, ciekawe, nastawione na ciągłą konwersacje. Nauka języka połączona z poznawaniem kultury i architektury Andaluzji. Pracują tam ludzie z pasją i z doskonałym warsztatem pedagogicznym. Po 2 miesiącach kursu mówiłem o wiele lepiej. Serdecznie wszystkim polecam wyjazd do Hiszpanii! Będzie to przygoda życia.

  Kasia O.
  uczennica 

 • Linguiter polecił nam najlepszy instytut językowy w Maladze. Dwa tygodnie spędzone na kursie uświadomiły mi, jak wiele można się nauczyć zarówno o Hiszpanii, jej mieszkańcach, jak i o beztroskim południowym życiu. Polecam szczególnie zajęcia dodatkowe i ludzi pracujących w instytucie. Dziękuję za atmosferę i niezapomnianą zabawę.

  Tomasz A.
  uczeń

 • Córka 13 lat samodzielnie wyjechała w lipcu na dwutygodniowy wakacyjny obóz językowy do Malagi i wróciła do domu bardzo zadowolona i trochę rozczarowana, że obóz trwał jedynie 2 tygodnie. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku z chęcią pojedzie do Malagi na 4 tygodnie. Dziękujemy agencji Linguiter za zorganizowanie dobrego kursu języka hiszpańskiego z dziećmi w podobnym w wieku i z różnych zakątków świata, za zakwaterowanie Oli u fajnej hiszpańskiej rodziny, która dbała o Olę podczas pobytu i za masę atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, które miały miejsce praktycznie przez cały czas od rana do późnego wieczora. Dodam, że córka była codziennie dowożona do szkoły i odwożona wieczorem do hiszpańskiego domu. Fakt, że Dominika Adamska ( organizator) jest na miejscu w Maladze to dodatkowy plus. Dzięki temu, byliśmy bardziej spokojni podczas pobytu Oli w Maladze i wiedzieliśmy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na asystę p. Dominiki. Bardzo dziękuje Pani Dominice , osobie życzliwej, profesjonalnej i całkowicie oddanej podopiecznym za pomoc, cierpliwość, wielkie zaangażowanie. Dzięki Pani Dominice czuliśmy, że nasza córka jest w dobrych rękach i że jest bezpieczna. Polecam wakacje z Linguiter wszystkim rodzicom dzieci w wieku 13-14 lat. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  Katarzyna P.
  mama naszej uczennicy

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339