Wakacyjny Obóz Madryt 

Letni obóz w Madrycie odbywa się w  siedzibie jednego z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Hiszpanii. Kampus jest przestronny i  znajduje się na obrzeżach Madrytu. Twoje dzieci spędzą tutaj cudownie czas  na powietrzu i łonie natury. 

TWÓJ MADRYT

Madryt jest jednym z najstarszych miast w Europie. Już w czasach Cesarstwa Rzymskiego (ok. II w. p.n.e.) założono tutaj pierwszą osadę. Miasto jest jednocześnie najwyżej położoną europejską stolicą.

Linguiter  /  Nasze miasta   /  Wakacyjne Obozy Językowe Hiszpania 

wakacyjne obozy jezykowe dla dzieci madryt
3.5 mln.  mieszkańców
Największe miasto w Hiszpanii
najstarsze miasto w Europie
Temperatura zimą – około 11ºC
Temperatura latem – około 32ºC

Wakacyjny Obóz Jezykowy dla dzieci 5-18 lat

Twoje dziecko będzie w dobrych rękach!

Samodzielny wyjazd dziecka do Hiszpanii to dla wielu rodziców poważna decyzja, dlatego naszym zdaniem powinni dokonać właściwego wyboru. Praktycznie każda szkoła językowa oferuje wakacyjne obozy dla dzieci, ale czy są to faktycznie obozy? Naszym zdaniem jedyny prawdziwy obóz typu kolonie językowe dla dzieci to właśnie nasza oferta. Nie znajdą Państwo na rynku innej opcji. Najważniejsze jest dla nas bowiem bezpieczeństwo dzieci. Każde dziecko jest inne, jego adaptacja na obozie też będzie inna. Na naszych kampusach kadra będzie miała to na względzie. Państwa dziecko nigdy nie będzie pozostawione bez opieki podczas wakacyjnego obozu językowego. Gwarantujemy nadzór osób dorosłych 24h. Zawsze nalegamy by dzieci do 15 roku życia brały udział właśnie w takich w pełni zorganizowanych obozach językowych a nie kursach wakacyjnych, gdzie będą mieć więcej czasu wolnego i mniej nadzoru osób dorosłych!

Kampus w Madrycie

Zawsze staramy się dobrać jak najlepszą lokalizację naszych rezydencji dla dzieci i młodzieży. W Madrycie Państwa dzieci znajdą wszystko, co jest potrzebne do intensywnej nauki w międzynarodowym gronie oraz do spędzenia niesamowitych wakacji w Hiszpanii. Wielokulturowa energia Madrytu, jego oferta kulturowa to pierszy powód by wybrać stolicę Hiszpanii. Dodatkowo oferujemy nowoczesny kampus z pełnym wyposażeniem, gdzie dzieci będą mogły uprawiać sport i bawić się w otoczeniu zieleni i lasu. Rezydencja znajduje się bowiem na obrzeżach Madrytu. Szkoła zawsze oferuje transport prywatnym autokarem do centrum Madrytu podczas zajęć kulturowych i pozostałych wycieczek.

DATY 2024: 30.06-13.07, 14-27.07.

ZACZYNAMY OBOZY W NIEDZIELĘ!

Nasz letni kurs w języka hiszpańskiego pomoże nastolatkom rozwinąć swoje umiejętności komunikacji językowej, odkrywając kulturę hiszpańską w najbardziej orzeźwiającym mieście na Costa Blanca. Dzieci będą się dobrze bawić i jednocześnie uczyć się języka i kultury! Program trwa od niedzieli do soboty i trwa minimum 1 tydzień.

CENA CAŁEGO PROGRAMU: 1.245,00€ za tydzień, 2.155,00€ za 2 tygodnie, 4.155,00€ za 4 tygodnie.

W cenie wliczone:

 •  kurs hiszpańskiego 20 lekcji w tygodniu, 45 min każda lekcja, grupy młodzieży do 14 osób
 • zakwaterowanie na terenie kampusu
 • zajęcia kulturowe, rekreacyjne prowadzone przez naszych monitorów,
 • do cen tych obozów należy doliczyć opłatę administracyjną w wysokości 35,00€ za zapis od osoby oraz koszt transportu z lotniska na kampus oraz z kampusu na lotnisko, jeśli taki transport będzie potrzebny.

Komu dedykujemy Wakacyjne Obozy Językowe w Hiszpanii?

Wybierz spośród 8 różnych miejsc docelowych naszych wakacyjnych obozów językowych. Co możemy zaoferować Twojemu dziecku? Kurs języka angielskiego lub hiszpańskiego z mieszkaniem w naszej rezydencji, kurs języka angielskiego lub hiszpańskiego z masą atrakcji z zakwaterowaniem u hiszpańskiej rodziny lub jeśli drogi rodzicu planujesz przyjazd z dzieckiem, możemy Tobie zaproponować sam kurs lub obozowanie z nami w ciągu dnia. Możesz codziennie odbierać swoje dziecko i przywozić do nas z rana na zajęcia. Kurs języka hiszpańskiego lub angielskiego ma miejsce zawsze z rana od godziny 9.00h i składa się z 4 lekcji dziennie. Po zajęciach językowych mają miejsce dodatkowe warsztaty, w których biorą udział dzieci i młodzież z Hiszpanii i z różnych zakątków świata. Oferujemy różnorodne warsztaty. Od robotyki po kreatywność, zajęcia przygotowujące do wystąpień publicznych, przedsiębiorczość, warsztaty tańca nowoczesnego, jogi czy teatru -tutaj zawsze jest co robić! Wybierz spośród wielu opcjonalnych sportów: piłka nożna, tenis, tenis stołowy, golf, jazda konna, pływanie, żeglarstwo i sporty wodne. Poza zajęciami uczniowie mogą ćwiczyć swoje nowe umiejętności językowe z hiszpańskimi przyjaciółmi. Nasze obozy łączą atrakcyjne lokalizacje z efektywną metodologią nauczania, pracą nad konkretnymi projektami, współdziałaniem w międzynarodowej grupie. Do tego proponujemy mnóstwo warsztatów i wyjść kulturalnych, które gwarantują poznanie nowych hiszpańskich miast i zbliżenie do hiszpańskiej kultury.

Z czego skorzysta Twoje dziecko na obozie?

Proponujemy Państwu udział swojego dziecka w jedynym i prawdziwym obozie językowym w Hiszpanii. Tutaj Twoje dziecko będzie cały czas pod kontrolą nauczycieli i wychowawców. Zajęcia językowe i kulturalne trwają bowiem przez cały dzień od 9.00h do 22.00h. Oto, czego Twoje dzieci mogą oczekiwać od naszych wakacyjnych obozów letnich w Hiszpanii:
Rozpoczną ekscytującą i niepowtarzalną przygodę w Hiszpanii.
Będą uczyć się hiszpańskiego lub angielskiego w szybki i przyjemny sposób dzięki naszej innowacyjnej metodologii nauczania bazującej na pracy przy określonych projektach.
Poznawanie Hiszpanii poprzez dzielenie się wakacyjnym doświadczeniem z 60% hiszpańskich obozowiczów, którzy będą brali udział w kursie języka angielskiego. Od godziny 13.00 będą także uczestniczyć w tych samych warsztatach i zajęciach kulturalnych. Integracja młodzieży międzynarodowej z Hiszpanami będzie miała miejsce codziennie od godziny 14.00.
Poznają nowych przyjaciół z całego świata. Studenci reprezentujący ponad 80 narodowości co roku przyjeżdżają na nasze obozy językowe do Hiszpanii!
Aktywnywnie  i produktywnie spędzą lato w Hiszpanii, korzystając z pięknej pogody, ciepłego morza, pięknych widoków i krajobrazów.
Odwiedź nowe miejsca. Każdego lata organizujemy ponad 50 różnych wycieczek!
Zapewniamy bezpieczny i zdrowy obóz. Całodobowy nadzór nauczycieli i opiekunów!
Pyszne dania kuchni śródziemnomorskiej.

Wakacyjny Obóz Językowy Madryt

20 lekcji w tygodniu, codziennie 4 lekcje, od poniedziałku do piątku. Każda lekcja trwa 45 minut i ustalamy maksymalnie 14 uczniów w klasie, aby zapewnić indywidualne podejście do każdego ucznia oraz ciągłe konwersacje i spersonalizowaną komunikację. Wszystko, czego uczymy podczas kursu językowego, używamy także podczas zajęć dodatkowych i zabawy z międzynarodowymi uczniami. Organizujemy dwa kursy językowe w tym samym czasie: języka angielskiego, na który uczęszczają przede wszystkim uczniowe z Hiszpanii i kurs języka hiszpańskiego, na który uczeszczają uczniowie z całego świata. Podczas zajęć dodatkowych hiszpańscy uczniowie i międzynarodowe grupy pracują wspólnie nad róznymi projektami i wspólnie spędzają czas na obozie.

wakacyjny oboz jezykowy madryt, wakacyjny kurs jezyka hiszpanskiego i angielskiego madryt
summer campo for kids barcelona
wakacyjny oboz jezykowy madryt, wakacyjny kurs jezyka hiszpanskiego i angielskiego madryt

Co oferujemy Państwa dzieciom podczas obozów językowych?

Nasza oferta w Hiszpanii

Stały kontakt

Oferujemy bardzo dobry kontakt z rodzicami. Zawsze mogą Państwo do nas zadzwonić lub napisać. W każdej sytuacji, postaramy się pomóc.

 • Kontakt telefoniczny, mailowy
 • Bardzo dobra opieka na obozie językowym 24h
 • Spersonalizowane podejście nauczycieli i monitorów

Kurs hiszpańskiego

Podczas wakacyjnych obozów dla dzieci i wakacyjnych kursów językowych, można równocześnie łączyć studia i przyjemność.

 • Najlepsze szkoły języka hiszpańskiego w Hiszpanii
 • Cervantes Akredytacje 
 • Kursy Intensywne
 • Nowoczesna metodologia

Zakwaterowanie

W przypadku wakacyjnych obozów językowych w Hiszpanii oferujemy dwa typy zakwarowania: mieszkanie u hiszpańskich rodzin lub w rezydencji na terenie obozu językowego.

 • Campus dla wszystkich uczniów
 • Hiszpańskie rodziny, pokoje indywidualne lub dwuosobowe (2 uczniów podróżujących razem) niepełne lub pełne wyżywienie
 • Nauczyciele, opiekunowie dostępni 24h

Program Kulturalny

Przyjedź na wakacyjny obóz do Hiszpanii i oprócz nauki, przeżyj niesamowitą przygodę!

 • Program zajęć dodatkowych
 • Muzea, wyjścia na plaże, piknik, gry, zabawy, szukanie skarbów, imprezy przebierane, projekcje filmów.
 • Zabytki
 • Zabawa

Pozwól swoim dzieciom cieszyć się latem w Hiszpanii! Każdego lata organizujemy obozy letnie dla dzieci i młodzieży w wieku 5-17 lat. Wszyscy nasi uczniowie uczestniczą w intensywnym kursie języka hiszpańskiego oraz w ciekawym i intensywnym programie kulturowym, który trwa codziennie od godziny 14.00 do 21.00. Wszyscy spędzamy super czas w Hiszpanii podczas kursu językowego i oprócz nauki, świetnie się tutaj bawimy!

ZAKWATEROWANIE PODCZAS OBOZU JĘZYKOWEGO W HISZPANII

zakwaterowanie wakacyjne obozy jezykowe dla dzieci hiszpania

HISZPAŃSKIE RODZINY GOSZCZĄCE

Uczniowie w wieku 14 lat i starsi mogą zostać członkami hiszpańskiej rodziny w ramach naszego programu zakwaterowania. Jest to doskonała opcja dla studentów, którzy są zainteresowani skorzystaniem z opcji zamieszkania u hiszpańskiej rodziny i zbliżenia się w ten sposób do hiszpańskiej kulutry i języka. Wszystkie nasze entuzjastyczne rodziny są starannie wybierane i sprawdzane. Członkowie rodziny są kulturalni, opiekuńczy, mają podobne wartości do naszych, rodzinki są przyjacielskie, przyjazne i pełne pasji.  Pomagają naszym uczniom miło spędzić czas podczas wakacyjnego obozu językowego w Hiszpanii. Co obejmują nasze obozy: zajęcia rekreacyjne, 3 posiłki w cenie, całodobowy nadzór, warsztaty, nauczanie oparte na projekcie, sport …

Pobyt w rezydencji 

Pobyt w rezydencji na terenie obozu językowego daje możliwość mieszkania z kolegami z ławki, nauki języka hiszpańskiego w tym samym miejscu, zabawy, wspólnych posiłków etc. Przez cały czas będziesz znajdować się w międzynarodowym środowisku z rówieśnikami i monitorami. Tutaj nauczysz się komunikować z ludźmi z całego świata. Poznasz różne kultury, obyczaje, przyzwyczajenia. Zaprzyjaźnisz się z nowymi ludźmi z Hiszpanii  i nie tylko.  Nasi obozowicze to Hiszpanie i międzynarodowa młodzież. Jedni uczęszczają na kurs języka angielskiego a drudzy uczą się języka hiszpańskiego. Wszyscy obozowicze będą bardzo zajęci cały dzień! Będą wstawać rano, jeść wspólnie śniadanie, uczesniczyć w intensywnym kursie językowym, usiądą przy wspólnym stole podczas lunchu oraz będą świetnie się bawić podczas wielu wycieczek i zajęć dodatkowych. Co obejmują nasze wakacyjne obozy językowe: całodobowy nadzór, zajęcia sportowe, rekreacyjne, 4 posiłki w cenie, 60% hiszpańskich studentów, 40% studentów międzynarodowych, nauka podczas kursu i zajęć dodatkowych oparta o przygotowanie  różnych projektów.

wakacyjny kurs hiszpanskiego w Hiszpanii

Co zobaczyć w Madrycie?

Madryt to miasto, które nigdy nie śpi! Odkryj stolicę Hiszpanii na własny sposób. To miasto, które da się lubić.

Plaza Mayor

Plaza Mayor, prawdopodobnie najbardziej znany plac w Madrycie, sięga początków XVII wieku i jest regularną sceną dla rynków, koncertów i imprez sportowych.

La Cibeles

Jednym z miejsc, których nie można przegapić jest Plaza de Cibeles, gdzie stoi majestatyczny Palacio de Comunicaciones, niedawno przekształcony w siedzibę urzędu burmistrza miasta.

El Retiro

Ten ogromny park publiczny to zielone płuca Madrytu. Słynie z charyzmatycznego jeziora i kolekcji rzeźb. Polecamy spacer wzdłuż Paseo de la Argentina, żeby zobaczyć posągi królów, którzy mieszkali w starym pałacu Buen Retiro lub wycieczkę łodzią przez staw.

Muzeum Prado

W dzielnicy Jerónimos znajduje się Muzeum Prado, w którym mieści się jedna z największych i najbardziej znanych kolekcji sztuki w Europie. Zapoznaj się z Art Walk i obejrzyj niektóre z interesujących wystaw, które są zaplanowane podczas Twojego pobytu. Jeśli interesuje Cię historia hiszpańskiej armii, odwiedź Muzeum Marynarki Wojennej w Madrycie.

Wakacyjne Obozy Językowe Hiszpania Barcelona / Madryt / Malaga  / Salamanca / Walencja

Obóz Barcelona CASTELLDEFELS, wiek 5-18

Daty: 2.07.23 do 15.07.23, 16.07.23 do 29.07.23, 30.07.23 do 12.08.23, 13.08.23 do 26.08.23

Obóz Marbella LAS CHAPAS, Wiek 14-18

Daty: 2.07.23 do 15.07.23, 16.07.23 do 29.07.23

Obóz Malaga, wiek 12-18

Daty: 25.06.23 do 1.07.23, 02.07.23 do 15.07.23, 16.07.23 do 29.07.23, 30.07.23 do 12.08.23,

Obóz Salamanca, wiek 5-18

Daty: 2.07.23 do 15.07.23, 16.07.23 do 29.07.23

Nadal masz wątpliwości?