Wakacyjny kurs hiszpańskiego w Walencji

Będą to niezapomniane wakacje w Hiszpanii!

Wakacyjne Kursy Hiszpańskiego dla Juniorów 14-18 lat

Linguiter? Co możemy zaoferować?

Pomoc w zorganizowaniu podróży. Podróżuj i odkrywaj!

Kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Pamiętaj, że najważniesza jest komunikacja.

Baw się dobrze! Poznawaj nową kulturę, historię, ludzi, kuchnię. Chodzi o doświadczenia!

Doświadczenie nauczyło nas, że istnieją trzy podstawowe filary zaufania. Rodzice muszą mieć pewność, że zostawiają swoje dzieci w dobrych rękach.

1. Wybierz miejsce, które jest w 100% bezpieczne dla twoich dzieci.
2. Ważne jest, aby nauczyć się języka, ale ważne jest również, aby dobrze się bawić i zdobyć doświadczenie w innym obcym kraju.
3. Zapewniamy stałą komunikację z rodzicami podczas organizacji podróży, podczas pobytu dziecka za granicą i po powrocie do swoich krajów! Z nami nie będziesz miał wątpliwości i stresu!
4. W Linguiter będziesz pewny, spokojny i zrównoważony! Organizujemy programy dla nieletnich tylko w akredytowanych szkołach oraz w starannie wybranych miejscach, które dobrze znamy i polecamy. Dzięki ciągłej komunikacji i dobremu systemowi organizacyjnemu nasi klienci są bezpieczni!

Dla kogo są przeznaczone te kursy ?

Nasz Wakacyjny Program Językowy dla Juniorów. Program przeznaczony jest dla uczniów w wieku 14-18 lat, którzy chcą zobaczyć świat i przeżyć niezapomniane wakacje w Hiszpanii. Program nie jest tak intensywny, jak podczas obozów językowych, dlatego jest stworzony dla starszych dzieci. Tutaj możesz zdecydować, czy chcesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach, czy wolisz zostać w domu i studiować, obejrzeć film z hiszpańską rodziną lub po prostu odpocząć i nic nie robić. Będziesz mieć więcej wolności, ale mimo to pozostaniesz pod kontrolą osób dorosłych. Odpowiadamy za Ciebie, dlatego każdego dnia będziemy się upewniać czy wszystko jest w porządku.

Korzyści Programu Językowego dla Juniorów!

Nasz dynamiczny i w pełni nadzorowany program obejmuje wszystko: uczniowie wezmą udział w kursie języka hiszpańskiego, otrzymają zakwaterowanie u hiszpańskich rodzin goszczących z pełnym lub niepełnym wyżywieniem, będą mieli okazję wzięcia udziału w ekscytujących zajęciach kulturalych oraz zostaną przywiezieni do rodzin i odwiezieni na lotnisko. Wybierz jedną z naszych 4 propozycji kursów wakacyjnych w Hiszpanii. Do wyboru: Alicante, Malaga, Madryt i Walencja. Wyślij swoje nastoletnie dzieci na wakacyjną przygodę z hiszpańskim w Hiszpanii!

DATY ROZPOCZĘCIA 2022: do konsultacji

Nasz letni kurs w języka hiszpańskiego pomoże nastolatkom rozwinąć swoje umiejętności komunikacji językowej, odkrywając kulturę hiszpańską w najbardziej orzeźwiającym mieście na Costa Blanca. Dzieci będą się dobrze bawić i jednocześnie uczyć się języka i kultury! Program trwa od niedzieli do soboty i trwa minimum 1 tydzień.

CENA WAKACYJNEGO PROGRAMU DLA DZIECI: 599€ za tydzień  oraz 1.198€ za 2 tygodnie.

wakacyjny kurs hiszpańskiego dla młodzieży

Kursy Intensywne, Kursy Hiszpańskiego dla Dzieci i Kursy Hiszpańskiego dla Młodzieży składają się z 20 lekcji hiszpańskiego, każda po 50 minut w tygodniu od poniedziałku do piątku. Oprócz zajęć języka hiszpańskiego uczniowie będą mogli również uczestniczyć w modułach społeczno-kulturowych oferowanych przez szkołę co tydzień, trwających około 5 godzin tygodniowo oraz w programie zajęć organizowanym w czasie wolnym.

Kursy te odbywają się zazwyczaj rano (od 10:00 do 13:30) lub po południu (od 16:00 do 19:30), choć w zależności od pory roku i liczby studentów, harmonogram może ulec niewielkim modyfikacjom.

cena kursu: 230,00€ za tydzień

w cenę nie jest wliczone zakwaterowanie oraz transport z i na lotnisko. Cena końcowa do konsultacji.
PEŁNY PAKIET KURSU WAKACYJNEGO:
• Intensywny kurs hiszpańskiego.
• Materiały dydaktyczne,
• Folder powitalny z informacjami o szkole i informacjami turystycznymi o Walencji.
• Test poziomujący ustny i pisemny przed rozpoczęciem zajęć.
• Ciągłe monitorowanie postępów w nauce.
• Certyfikat końcowy potwierdzający ukończenie kursu. 
• Uczestnictwo w programie tygodniowych i weekendowych zajęć rekreacyjnych i społeczno-kulturowych (z wyjątkiem wydatków własnych i na transport publiczny).
• Bezpłatny dostęp do Internetu oraz strefa Wi-Fi we wszystkich obiektach.
• Biblioteka dla uczniów.
• Całodobowy telefon alarmowy.
•Bonobus z dziesięcioma przejazdami tygodniowo.
• Transfer w jedną stronę z lotniska lub dworca do kwatery.
• Zakwaterowanie u rodzin goszczących z pełnym wyżywieniem.

PAKIET: 635€/tydzieńoferta kursów dla rodzin z dziećmi

Programy te są przeznaczone dla całych rodzin.  Dzięki temu programowi rodzice mogą uczestniczyć w Intensywnym Kursie Hiszpańskiego, podczas gdy w tym samym czasie proponujemy ich dzieciom kurs języka hiszpańskiego przygotowany specjalnie dla młodzieży. 

Kursy Hiszpańskiego dla Dzieci. Tworzymy dwie grupy wiekowe dla dzieci, pierwsza to przedział 4-6 lat i druga w przedziale 7-11 lat. Te kursy są stworzone specjalnie dla dzieci. Metodologia tych kursów jest inna. Robimy wszystko by zajęcia były zabawne, przepełnione grami, zabawami, konkursami. Do tego używamy materiałów typu kolorowe karty, piosenki dla dzieci, obrazki, dzięki temu dzieci uczą się w przyjaznej atmosferze a zawartość kursu jest dla nich interesująca. Dzieci podczas takiego kursu mają możliwość poznania podstaw języka. Nauczyciele, native speakerzy, wykwalifikowani i mający doświadczenie w nauczaniu dzieci E/LE, zadbają o to, aby najmłodsi przede wszystkim polubili hiszpański.

Kursy Hiszpańskiego dla Młodzieży. Przeznaczone dla uczniów w wieku od 12 do 17 lat. Tutaj już zaczynamy faktyczną naukę języka hiszpańskiego w oparciu o intensywniejszą, bardzo dynamiczną i Na  metodologię. Temat zajęć jest dostosowany do wieku uczestników. Robimy wszystko by uczestnicy podczas zajęć jak najwięcej mówili i tworzyli w języku obcym. Chodzi o to by łamali barierę językową i zaczęli zdobywać płynność. Pracujemy nad tym by poszerzali swój zasób słownictwa w oparciu o podstawowe zasady gramatyczne.

cena kursu: 

205€ osoba dorosła za tydzień

 230€  dzieci od osoby i za tydzień

PROGRAM KURSU  HISZPANSKIEGO W WALENCJI

 

Intensywny Kurs Hiszpańskiego

Intensywny kurs języka hiszpańskiego od poniedziałku do piątku, 20 lekcji w tygodniu po 50 minut każda. Harmonogram: rano 10.00 do 13.30 lub po południu o 16.00 do 19.30h.

Obiad z rodziną

Około godziny 14.00 jest obiad w hiszpańskim domu. Po tym, jak zawsze zalecamy, aby zrobić to, co wszyscy Hiszpanie – czas na siesta. Możesz odpocząć w d0mu i przygotować się na więcej zajęć w Walencji.

Kultura i rekreacja

Szkoła hiszpańska w Walencji organizuje dla Ciebie codzienne zajęcia kulturowe. W ciągu tygodnia otrzymasz 5 propozycji zajęć dodatkowych w terenie z nauczycielami lub przewodnikami.

Kolacja z rodziną

20.00 lub 21.00 – kolacja z hiszpańską rodziną goszczącą. Po tym, zalecamy wziąć prysznic i przygotować się na następny dzień szkolny. Czasami szkoła organizuje nocne zajęcia dodatkowe, wówczas będziecie o tym powiadomieni.

Dzień po dniu na wakacyjnym kursie w Walencji

Sobota/niedziela przylot

Przylot do Walencji w zależności od wyboru linii lotniczej. 
Przedstawiciel szkoły będzie czekał na ucznia w sali przylotów z kartką z imieniem i nazwiskiem ucznia.
Transport do hiszpańskiej rodziny goszczącej.
Posiłki w zależności od godziny przylotu.
Wyprawa do Ocenográfico y Hemisférico.

Pierwszy dzień w szkole

Śniadanie.
Kurs hiszpańskiego.
Obiad.
Powitanie w szkole języka hiszpańskiego i spacer po centrum miasta.
Czas wolny.
Kolacja.

Wtorek – drugi dzień

Śniadanie.
Kurs hiszpańskiego.
Obiad.
Jedziemy na Playa Malvarossa.
Czas wolny.
Kolacja.

ŚRODA

Śniadanie.
Kurs hiszpańskiego.
Obiad.
Rejs statkiem przez La Albufera.
Kolacja.

czwartek

Śniadanie.
Kurs hiszpańskiego.
Obiad.
Gymkhana na plaży.
Czas wolny.
Kolacja.

Piątek

Śniadanie.
Kurs hiszpańskiego.
Obiad.
Siatkówka na plaży.
Czas wolny.
Kolacja.

Wakacyjny kurs hiszpańskiego w Walencji

wakacyjny kurs hiszpanskiego w Walencji
nauka hiszpanskiego w Walencji
wakacyjny oboz jezykowy w Walencji
oboz hiszpanskiego dla mlodziezy szkolnej w Walencji
wakacje z hiszpanskim w Walencji
wakacyjny kurs hiszpanskiego w Walencji

Miasta Wakacyjnych Kursów dla Juniorów 

Nadal masz wątpliwości?