KULTURA W HISZPANII

 ZAJęCIA DODATKOWE I ATRAKCJE W HISZPANII

kurs hiszpanskiego w barcelonie dla seniorow
nauka hiszpanskiego w madrycie
plaza de toros
nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
paella w Alicante
wakacyjny kurs hiszpanskiego w maladze
wakacyjny kurs hiszpanskiego w Walencji
wakacyjny kurs hiszpanskiego w Madrycie
kurs hiszpanskiego w walencji
wakacje w walencji z hiszpanskim

Muzea i Monumenty

Wizyty w muzeach z naszymi nauczycielami, zwiedzanie najważniejszych obiektów kulturalnych w każdym mieście i przybliżenie do hiszpańskiej kultury.

Atrakcje

Spektakle flamenco, wizyty w teatrze, flamenco, salsa lub tango w znanych barach, jazda konna, tenis, golf, nurkowanie…

Wycieczki

Każda szkoła organizuje weekendowe wycieczki do najważniejszych miast w regionie. Dzięki temu będzie okazja na poznanie wielu ciekawych miejsc i zawsze przy użyciu języka hiszpańskiego!

Hiszpański w Hiszpanii to także dobra zabawa!

Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii ma znacznie różnić się od kursów w Polsce. Nasi nauczyciele będą starali się przekazać Wam wszelkie tajemnice, które skrywa Hiszpania. Będzie to niesamowita przygoda w Hiszpanii!

Kursy wakacyjne dla młodzieży

Oddzielne programy dla dorosłych 40+, 50+ i 60+!

Nigdy nie było czasu na spełnianie marzeń? Teraz możesz zrobić coś dla siebie. Przyjedź do Malagi na kurs języka hiszpańskiego i przeżyj urlop życia. Tutaj poznasz najlepszych nauczycieli, ciekawych ludzi z całego świata i przepiękne miejsca w Hiszpanii.

Kursy hiszpańskiego dla dorosłych

Plaża, słońce, zabawa i kultura podczas kursu hiszpańskiego w Hiszpanii

Ważna jest przygoda i doświadczenie!

Z nami spróbujesz paella, tortilla, chcurros con chocolate, lentejas, patatas a lo pobre…Kulinarnie zakochasz się w Hiszpanii. Pomogą Tobie w tym znajomi Hiszpanie! Co tydzień będziemy bowiem organizować spotkania integracyjne w centrum Malagii.

Ciepłe słoneczko, miekki piasek, cieplutka woda morska! Nie czekaj...

Jeśli szukasz słońca, ciepła i plaży wybierz kurs hiszpańskiego w Alicante, Barcelonie, Maladze lub Walencji. Tutaj będziesz miał okazję połączyć naukę hiszpańskiego z wakacjami w pięknych i słonecznych miejscowościach.

Olé..! Olé..!Olé..! W Andaluzji znajdziesz flamenco!

Malaga to ekwintesencja hiszpańskiej kultury. Flamenco widać tutaj na ulicy. Ludzie śpiewają, tańczą i czerpią z tego. My chcemy przybliżyć Tobie tę sztukę. Zabierzemy Ciebie i przeżyjemy razem wspaniały pokaz flamenco!

Będąc w Hiszpanii musisz chociaż raz spróbować tapasów!

Zapoznamy Ciebie z historią tapasów. Wraz z rodzinami hiszpańskimi postaramy się nauczyć Ciebie przygotować kilka z nich. Podczas obozu zorganizujemy Fieste de tapas! Każdy w parach przygotuje jeden tapas dla kolegów i koleżanek!

Nasze oferty

Szkoły, które reprezentujemy należą do wiodocych szkół języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Wypadają one dobrze cenowo i jakościowo! Są to rodzinne i kameralne szkoły, które nie mają nic wspólnego ze znanymi i często przereklamowanymi filiami.

Polsko-hiszpańska obsługa

Nasza ekipa składa się z polskich i hiszpańskich reprezentantów. Przez wiele lat pracowaliśmy w wielu szkołach językowych na całym świecie. Teraz wyselekcjonowaliśmy dla Was najlepsze szkoły hiszpańskiego w Hiszpanii.

Rezerwacja

Przed dokonaniem rezerwacji skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę i najdogodniejsze miejsce właśnie dla Ciebie. Nasze oferty są zawsze spersonalizowane.

Telefon

+34 644867521

Rezerwuj miejsce

potwierdzenie rezerwacji tego samego dnia

Znajdziesz nas w sieci

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339