Zakwaterowanie w Hiszpanii dla dzieci i młodzieży

Kursy Językowe za granicą.
Podróżuj  i ucz się języków!

Zakwaterowanie za granicą
Nie martw się! Znajdziemy Tobie najlepsze zakwaterowanie w Hiszpanii.

ZAKWATEROWANIE MŁODZIEŻY W HISZPANII 

HISZPAńSKIE RODZINY

W prawie wszystkich naszych hiszpańskich miastach oferujemy zakwaterowanie u hiszpańskich rodzin goszczących. Jest to najlepsza opcja dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat.

MIESZKANIE STUDENCKIE

Jeśli potrzebujesz więcej swobody i nie chcesz mieszkać z hiszpańską rodziną, możemy zorganizować Tobie pobyt w mieszkaniu z innymi uczniami. Tę opcję może zaproponować młodzieży od 17 lat.

Kampusy

Co roku organizujemy wakacyjne kursy typu kolonie. Dzieci i młodzież mieszkają wówczas w naszych kampusach. Są wówczas pod opieką naszych monitorów 24h na dobę.

Bez zakwaterowania

Jeśli dzieci przyjeżdzają na wakacje z rodzicami, wówczas biorą udział jedynie w naszym kursie dla młodzieży oraz ewentualnie z programie kulturowym. 

Wierzymy, że jednym z najlepszych sposobów zdobywania nowych doświadczeń za granicą jest przebywanie w hiszpańskich domach z jedną z naszych wpaniałych i starannie wybranych rodzin.

 

zakwaterowanie podczas kursu hiszpanskiego w Hiszpanii

Hiszpańskie Rodziny Goszczące

Pracownicy wszystkich szkół języka hiszpańskiego, które znajdują się w różnych miejscowościach w Hiszpanii, starają się pomóc swoim uczniom i ułatwiają im zdobycie doświadczenia za granicą podczas kursu językowego. Szukamy najlepszych rodzin, aby zaoferować Tobie możliwość poznania tutejszych ludzi, kultury, sztuki. Jakie zalety ma ten rodzaj zakwaterowania? Z pewnością intensywne zanurzenie się w nowej kulturze, tradycji, nawykach. Będziesz musiał ćwiczyć język codziennie w różnych zwyczajnych sytuacjach. Naszym zdaniem najlepszą formą zakwaterowania podczas nauki hiszpańskiego w Hiszpanii jest pobyt u hiszpańskiej rodziny goszczącej. Każdy może wybrać opcję niepełnego lub pełnego wyżywienia. Rodziny zawsze mieszkają blisko szkoły, nie dalej niż 20 minut pieszo lub środkami transportu publicznego. Wszystkie rodziny są sprawdzane przez psychologów i dodatkowo wymagane są od nich dokumenty potwierdzające niekaralność. Większość naszych rodzin pracuje z wieloma szkołami od wielu lat. Rodziny mają duże doświadczenie i dobrze opiekują się naszymi uczniami. Wybierz tę opcję zakwaterowania i poznaj bliżej hiszpański styl życia.

Mieszkania studenckie w Hiszpanii

Jeśli chcesz mieć dużo swobody i elastyczności i nie jesteś przekonany do zakwaterowania z jedną z rodzin, poza tym cena pobytu jest zbyt wysoka, wybierz nasze mieszkania dzielone z innymi studentami. Tutaj spotkasz studentów z całego świata. Oni także chcą nauczyć się nowego języka i cieszyć się pobytem w pełni. W cenie mieszkania dzielonego wyżywienie nie jest wliczone, ale będziesz miał dostęp do kuchni, w której możesz przygotować śniadania, obiady i kolacje. Rachunki za elektryczność i wodę są wliczone w cenę. Co tydzień zapewniamy sprzątanie wspólnych pomieszczeń w apartamentach. Cena jest obliczana na 6 nocy od niedzieli do soboty. Jeśli chcesz spędzić dodatkowe noce w apartamencie, skontaktuj się z nami, a my doliczymy koszt dodatkowej nocy.

zakwaterowanie w mieszkaniu studenckim podczas kursu jezyka hiszpanskiego
zakwaterowanie podczas kursu jezyka hiszpanskiego

Prywatne Studia i Apartamenty dla rodzin

Jeśli dzieci przyjeżdżają na wakacje do Hiszpanii z rodzicami, wówczas możemy zarezerwować dla Państwa wymarzoną kwaterę blisko szkoły języka hiszpańskiego. Nasza kwatery są idealne dla dwóch osób np. rodzica i dziecka oraz dla całej rodziny. W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt.

Hiszpańskie rodziny:

Czy warto mieszkać z hiszpańską rodziną goszczącą? Naszym zdaniem bardzo, ale nie jest to łatwe. Musisz zmienić swoją mentalność i swoje przyzwyczajenia. Inny kraj oznacza wiele zmian. Jedzenie jest inne, kawa nie smakuje tak samo, klimat jest inny i ludzie też. Jeśli jesteś osobą otwartą i elastyczną, z pewnością spodoba się Tobie nowe doświadczenie!

Pierwsza rozmowa i oprowadzenie
Przyjemna sypialnia
Pościel
Miejsce do nauki
Klucze do domu
Pranie 1 w tyg.
Łazienka dla studentów
Domowa kuchnia
Hiszpańska kultura
Sympatyczni ludzie

¿Zakwaterowanie z nami?

Polecamy rezerwację zakwaterowania z Linguiter. To bezpieczny i wygodny sposób na przeżycie doświadczenia za granicą w 100% i bez zmartwień. Przed wyborem rodzaju zakwaterowania chcielibyśmy z Tobą porozmawiać. Pomożemy Tobie dokonać właściwego wyboru?

  • Akredytowane szkoły w każdym mieście
  • Pełne zaufanie do naszych współpracowników
  • Sprawdzone rodziny goszczące
  • Dobra jakość i gwarancja agencji podróży
  • Możliwości zmiany zakwaterowania w przypadku problemów
  • Nasza pomoc i porady w trakcie pobytu

Szukamy bezpośrednich lotów i organizujemy transport z i na lotnisko!

#loty #rezerwacja #transport z i na lotnisko #ubezpieczenie

Często pomagamy naszym studentom znaleźć najlepszą ofertę bezpośrednich lotów do Malagi. Oferujemy również opcje transportu z lotniska do zakwaterowania i  na lotnisko. Chcemy pomagać naszym uczniom i oszczędzać wszystkim stresu i straty czasu. Fakt, że nasz zespół jest międzynarodowy jest także dużym plusem. Zapewniamy pomoc w każdej sytuacji.

zakwaterowanie w hiszpanii

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Wkrótce Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00

Wstępny kontakt po polsku:
0048 525297339