ZGŁOSZENIE GRUPY SZKOLNEJ 

Drogi nauczycielu, pragniesz przyjechać z grupą uczniów do Hiszpanii?  Napisz do nas!

Co roku przyjmujemy rzeszę studentów z Polski w repezentowanych przez nas szkołach międzynarodowych, które specjalizują się w nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego.  Staramy się, aby uczniowie z Polski wykorzystali tygodniowy pobyt w Hiszpanii i wrócili do kraju z uśmiechem na twarzy i z motywacją do dalszej nauki języka hiszpańskiego. Nasze wyjazdy łączą najlepsze kursy języka hiszpańskiego z niepowtarzalnym programem edukacyjno-rekreacyjnym, który zbliży każdego do Hiszpanii, jej kultury, historii, sztuki i do ludzi…

Tutaj można poczytać o naszych wyjazdach językowych CZYTAJ!

kurs hiszpanskiego w hiszpanii dla grup szkolnych
kurs hiszpanskiego w maladze dla grup

Grupy szkolne z Polski w Hiszpanii

Nasza szkolna agencja językowa specjalizuje się w organizacji szkolnych wycieczek językowych. Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka hiszpańskiego z Polski do współpracy z nami. Pracujemy z najlepszymi szkołami języka hiszpańskiego na terenie całej Hiszpanii, których jakość jest potwierdzona przez Instytut Cervantes. 

Napisz do nas

  • DD slash MM slash YYYY
  • DD slash MM slash YYYY

Telefon

+34 644867521

KONTAKT

 

Dlaczego Linguiter?

Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas ważny i traktujemy jego potrzeby indywidualnie. Od samego początku staramy się dobrać odpowiednie miasto, szkołę językową i hiszpańską rodzinę. 

Akredytacje Cervantesa

Wszystkie szkoły posiadają certyfikat Instituto Cervantes. Są to szkoły, które mają duże doświadczenie i rewelacyjne metody nauczania języka hiszpańskiego.

Małe grupy

Zawsze przed przylotem do Hiszpanii lub w pierwszy poniedziałek każdy uczeń napisze test sprawdzający poziom języka hiszpańskiego. Na jego podstawie zostanie wybrana najbardziej odpowiednia grupa językowa, której będzie max. 8-10 uczniów. 

MóWISZY TYLKO PO HISZPAńSKU

Podczas zajęć języka hiszpańskiego nauczyciele mówią tylko i wyłącznie po hiszpańsku. 90% zajęć to aktywna komunikacja w języku hiszpańskim. Dzięki temu szybko zauważysz postępy!

Doświadczona ekipa

Jesteśmy ekipą młodych ludzi. Każdy z nas mówi biegle w przynajmniej dwóch językach obcych. Mieszkaliśmy, uczyliśmy się i pracowaliśmy w różnych krajach w Europie. Zawsze staramy się poznać i zrozumieć potrzeby klientów, z którymi się identyfikujemy.

Przyjazne miasta

Oferujemy kursy w przyjaznych miastach Hiszpanii. Do każdego z naszych miast docelowych możesz dotrzeć z Polski bezpośredio liniami Ryanair, Wizzair, Norwegian, Vuelin, Iberia. Każde miasto jest inne i oferuje, coś innego. 

Mów, myśl i czuj!

To nasze hasło przewodnie. Zorganizujemy Tobie wyjazd do Hiszpanii i kładziemy nacisk na doświadczenie i przygodę. Tutaj będziesz codziennie mieć do czynienia z kulturą Hiszpanii i o to nam właśnie chodzi!

Międzynarodowe środowisko

Do każdej z naszych szkół języka hiszpańskiego przylatują ludzie z całego świata. W jednej grupie możesz znaleźć się z Niemcami, Francuzami, Włochami, Japończykami i Koreańczykami…

Znajdziesz nas w sieci

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00
ul. Pomorska 22
85-050 Bydgoszcz, Polska
0048 525297339