Kurs hiszpańskiego i flamenco

Komu dedykujemy ten kurs?

Intensywny Kurs Hiszpańskiego jest dla wszystkim osób, które w krótkim czasie chcą podnieść swój poziom języka hiszpańskiego. Intensywny Kurs Hiszpańskiego składa się z 2 bloków: gramatycznego i komunikacyjnego. Małe grupy gwarantują łatwa kontakt z nauczycielem i szybkie postępy w nauce. Metodologia jest nowoczesna i nastawiona na komunikację. Możesz wybrać 15, 20, 25 lub nawet 30 lekcji w tygodniu. Tworzymy grupy od poziomu A1- C2. Przy zerowej znajomości hiszpańskiego w 3 miesiące możesz dojść do poziomu B1. Wszystkie nasz ogólne kursy hiszpańskiego możesz połączyć z nauką tańca flamenco. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę!

Czego oczekiwać?

Możesz być pewnien, że trafisz do jednych z lepszych szkół hiszpańskiego. Wszystkie posiadają certyfikat Instituto Cervantes, mają duże doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego i nauczają w nich doskonali specjaliści od języka hiszpańskiego. Pierwszego dnia napiszesz test próbny i na jego podstawie trafisz do odpowiedniej poziomowo grupy. Także pierwszego dnia otrzymasz książkę lub zeszyt ćwiczeniowy, który będzie niezbędny podczas zajęć. Tempo zajęć będzie dostosowane do wszystkich uczestników grupy. Nauczyciele będą mówić jedynie w języku hiszpańskim. Atmosfera w szkole będzie rewelacyjna. Chodzi o naukę, ale także o dobrą zabawę! Dodatkowo będziesz się świetnie bawić podczas kursu tańca flamenco. Nauczysz się tutaj podstawowych kroków i poczujesz rytm flamenco!

Intensywny Kurs Hiszpańskiego w Hiszpanii

Przez cały rok zgłaszają się do nas klienci w różnym wieku, na innym poziomie znajomości języka hiszpańskiego i z innymi potrzebami. Większość jednak chce nauczyć się i w komunikatywny sposób opanować język hiszpański. Jeśli nie mają oni specjalnych życzeń, nie zdają egzaminów, nie przygotowują się do matury z języka hiszpańskiego, nie są nauczycielami czy biznesmenami, wówczas powinni zarezerwować ogólny kurs. W naszych szkołach oferujemy kursy semi-intensywne, 15 godzinne, intensywne, 20 godzinne, mieszane, 20 godzin w grupie+5 godzin prywatnych, czy  super-intensywne. Jest w czym wybierać.

sewilla_szkola_hiszpanskiego 1
egzamin dele w Hiszpanii
jezyk_hiszpanski_sewilla
nauka flamenco w Madrycie, kurs hiszpańskiego i flamenco w Hiszpanii

Kurs tańca flamenco w Hiszpanii! #flamencoHiszpania

Z kursem tańca flamenco czy salsy możesz połączyć kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Na początek proponujemy intensywny ogólny kurs języka hiszpańskiego. Jesienią i zimą kursy niemal zawsze odbywają się rano. Zaraz po kursie językowym możesz dodatkowo zarezerwować kurs tańca flamenco. Ta oferta jest dostępna w praktycznie wszystkich naszych miastach! Nasi nauczyciele flamenco to profesjonaliści. Nauczają tańca i sami organizują pokazy flamenco. Podczas kursu mówi się jedynie po hiszpańsku. Opanowuje się poszczególne kroki, użycie chust i wachlarzy. Nauczyciele opowiadają także o najlepszych tancerzach i gitarzystach flamenco. Z nami poznasz świat tańca i dowiesz się wszystkiego o flamenco.

Kursy Hiszpańskiego #Poznawaj nasze miasta

Nasza oferta jest skierowana do miłośników hiszpańskiego i hiszpańskiej kultury. Każdy znajdzie kurs i miasto dla siebie! Reprezentujemy szkoły na północy i południu. Nasze duże miasta to Barcelona i Madryt. Są to miasta, które mogą przestraszyć swoją monumentalnością i wielkością. Tutaj żyje się, pracuje i studiuje szybko. Mała, ale bardzo studencka i przyjazna jest Salamanca. Jeśli chcesz poznać przyjaciół i w spokojnej atmosferze uczyć się hiszpańskiego, możesz wybrać to miasto. Jest to także nocne miasto, gdzie warto wyjść na imprezę. Oczywiście polecamy także inne rejony Hiszpanii: Alicante, Granada, Malaga, Sevilla! Tutaj poznasz prawdziwą hiszpańską kulturę, dobre jedzenie, taniec flamenco i gorący klimat. Nawet zimą jest tutaj ciepło i słonecznie:)

Malaga

Malaga

SEWILLA

SEWILLA

ALICANTE

ALICANTE

Dlaczego hiszpański w Hiszpanii?

Dlaczego kursy hiszpańskiego w Hiszpanii? Chodzi przede wszystkim o niezwykłe doświadczenie. Wykorzystaj wyuczoną wiedzę z Polski w praktyce! Przyjedź na kurs hiszpańskiego do jednego z naszych Hiszpańskich miast!

Polecamy naukę języka hiszpańskiego przez cały rok. W Polsce znamy i lubimy wiele szkół języka hiszpańskiego. Z chęcią je Wam polecimy! Wszyscy wiemy, że w wielu miastach w Polsce możecie spotkać rewelacyjnych iberystów i specjalistów od nauczania języka hiszpańskiego jako obcego. Naszym zdaniem początkujący uczniowie powinni wręcz zacząć naukę hiszpańskiego w Polsce z polskim nauczycielem. Po osiągnięciu poziomu A2, polecamy przyjazd na kurs hiszpańskiego do Hiszpanii. Będzie to nauka przez praktykę. Już po 2 tygodniach intensywnego kursu języka hiszpańskiego, będziesz mógł wykorzystać wiele wyuczonych wcześniej konstrukcji. Podczas nauki języka najważniejsze jest jego praktykowanie! Odkryj nieznane i pokojach Hiszpanię i jej kulturę.

Zakwaterowanie 

Najlepsze hiszpańskie rodziny – tak oceniają nasi uczniowie!

Mamy do zaoferowania kilka form zakwaterowania: u hiszpańskich rodzin goszczących, w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami, w prywatnych kwaterach lub w hostelach i hotelach.

Kultura po Kursie Hiszpańskiego

W Hiszpanii nie będziesz się nudzić!

Codziennie od godziny 16.00h lektorzy i animatorzy przygotują naszym studentom mnóstwo atrakcji. Tutaj nie będziesz się nudzić. Wraz z koleżankami i kolegami z grupy będziesz miał okazję zwiedzić Hiszpanię i dobrze się przy tym bawić.

KURSY HISZPAńSKIEGO W HISZPANII

Oferujemy kursy hiszpańskiego w Hiszpanii w najlepszych szkołach specjalizujących się w nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego. Lekcje w małych grupach i w międzynarodowym środowisku, prowadzone przez rodowitych Hiszpanów – specjalistów w nauczaniu hiszpańskiego.

Napisz do nas:)

Linguiter

Camino de la Termica 30
29004 Malaga
TEL: 0034 644867521
E-mail: [email protected]

Godziny pracy

Pon.-Pt.: 10.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 14.00

Chcesz wyjechać do Hiszpanii, ale jeszcze nie zdecydowałeś gdzie? Uczysz się hiszpańskiego i chcesz wyjechać na kurs? Jesteś nauczycielem hiszpańskiego i chcesz przyjechać z uczniami do Hiszpanii lub na warsztaty dla nauczycieli? Jesteś studentem i szukasz praktyk w Hiszpanii? Skontaktuj się z nami! Postaramy się Tobie pomóc w orgnizacji wyjazdu. Po pierwsze wybierz kurs: kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Po drugie wybierz miasto i sprawdź czy dany kurs jest tam oferowany. Nasze szkoły języka hiszpańskiego w Hiszpanii. W większości miast oferujemy intensywne ogólne kursy języka hiszpańskiego, kursy języka hiszpańskiego przygotowujące do egzaminu DELE, ELE kursy dla nauczycieli, kursy hiszpańskiego dla grup szkolnych z Polski. 

Adres:

Linguiter
29730 Rincon de la Victoria
Malaga, Hiszpania
+34644867521
[email protected]

Biuro w Polsce:

PONIEDZIALEK – PIATEK
Godziny: 10:oo – 14:00
ul. Pomorska 22
85-050 Bydgoszcz, Polska
0048 525297339